4 Bağlama Saz Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

322 Bağlama Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Bağlama Özel Ders Öğretmeni

Gökhan K.

Gökhan K.

Müzik hayatıma 8 yaşında Balıkesir Türk Halk Müziği derneğinde başladım.Bu ortamda emekli TRT sanatçıları aracılığıyla kendimi geliştirdim ve yetiştirildim.Liseyi Güzel Sanatlar Lisesinde eğitim ve ve öğretimimi tamamladım.Lisede bağlama ve piyano eğitimi aldım.Üniversitemi Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarında okudum.Üniversite hayatımda kendimi Türk Halk Müziği ve Batı Müziğinde kendimi olduk.a geliştirdim.TRT gençlik korosunda Ege Üniversitesi Halk müziği korosunda görevler
AYDIN A.

AYDIN A.

Merhabalar ben Aydın. Sakarya Devlet Konservatuarından mezun şu an müzik bilimleri programinda yüksek lisans yapiyorum. 12 senedir müzik egitimi aliyorum. Cetin Akdeniz , Erdal Erzincan ve Fuat İkiz hocalarim en bilinenleri istanbulda. 3 yıldırda Sakaryada cesitli kurumlarda egitmenlik yapiyordum ve istanbula döndüm.Kucukcekmecede oturuyorum. Șu an 2 koroda sazendelik yapiyorum. Baglama düzeni ve bozuk düzende (Yöresel tezeneler) ileri seviye baglama dersi verebilirim. Bu iși istekli olan herk
N G.

N G.

İ.T.Ü Konservatuvar Ses Eğitimi Telli çalgıların birden fazla öğrenme şekli vardır.Amacım notalarla öğrenciyi boğmak değil,kolay yöntem ve tekniklerle bağlamayı öğretip müziği sevdirmek.
Seçkin Taygun  A.

Seçkin Taygun A.

Ege üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler bölümü, Halk müziği öğrencisiyim. 10 yıldır profesyonel müzik yapıyorum. 20 yıldır bağlama çalıyorum. 10 yıldır bağlama dersleri veriyorum.
Fırat Can K.

Fırat Can K.

Ege Üniversitesi D.T.M. Konservatuarı, Temel Bilimler Bölümü mezunu. Kısa ve uzun sap bağlamada yeni başlayanlar ya da enstrüman hâkimiyetini geliştirmek isteyenler için dersler veriyor. Dersler nota eğitimi ile birlikte yapılıyor.
Aykut O.

Aykut O.

Merhaba dostlar, 14 seneden beri bağlama çalıyorum.1 seneden beri özel dersler vermekteyim. Eğer sizde saz kurslarına vaktim yok,ben özel ders almak istiyorum diyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.Yediden yetmişe herkes bağlama çalabilir sadece kendinize güvenip bir adım atmaniz gerekiyor. Saygılar görüşmek üzere.
Emre K.

Emre K.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Kompozisyon ve Orkestra Şefliği mezunuyum Beşevler Metrosunun yanında kendi yerimizde profesyonel hocalarımızla Konservatuar Hazırlık, Piyano, Klarnet, Bateri, Şan, Yan Fülüt, Gitar, Keman, Trompet, Ney, Bağlama dersleri vermekteyiz. Deneme derslerimiz ücretsizdir sizleride aramızda görmeyi çok isteriz.
Can D.

Can D.

Kısa sap bağlamada notalı yada pratik, tamamen isteğinize göre bir program ayarlayıp ders veriyorum. Ayrıca, amaca özel (doğaçlama açış gibi) egzersizlerle hızlı bir gelişme sağlayabiliriz.
Dilan K.

Dilan K.

MÜZİK, GERÇEĞİN TA KENDİSİDİR. -Bağlamada Geleneksel ve Modern İcra Teknikleri -Nota ( Solfej, Teori) -Müzik Bölümlerine Hazırlık ( Ses ve Enstrüman İcrası)
Kadri G.

Kadri G.

İstanbul teknik Üniversitesi Türk musikisi devlet konservatuvarı müzik teorileri bölümü öğrencisiyim. Güzel sanatlar lisesi mezunuyum aynı zamanda aşağı yukarı 8 yıldır bağlama çalıyorum.
T.c M.e.b Özel Ediz Müzik Kursu

T.c M.e.b Özel Ediz Müzik Kursu

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, gerek yüksek lisans, gerek doktorasını tamamlamış ve tamamlamakta olan uzman kadromuzla müzik ve sanat hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz standart fiyat politikasını ve üstün kalite hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Kursumuzda; müzik öğretmeni, akademisyen, profesyonel müzisyen olmak isteyen öğrencilerimizi, Güzel sanatlar fakültelerine, liselerine ve Konservatuvara da hazırlamaktayız. Ayrıca kendine bir hobi arayan her yaşta öğrencimizi de kursumuzda
İlker  K.

İlker K.

Merhabalar, yaklaşık beş yıldır özel bağlama dersi veriyorum. Eğitim bilgilerim: Karakuş Müzik (3 yıl)
Erdinç B.

Erdinç B.

Ankara Hamamönü nde bulunan Neyzenler Konağı bünyesinde verilmektedir. Bağlama kurslarında kısa saplı ve uzun saplı bağlama kursları ayrı ayrı verilmektedir. Tüm yöresel tavırların yanında usûl kalıpları da icra edilmektedir. Kurslarımızda Güzel Sanatlar Liseleri ve konservatuvar sınavlarına girebilecek seviyede öğrenciler yetiştirilmektedir. Erdinç Bal tarafından bağlama ile icra edilmiş bazı eserleri YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz. Lütfen tıklayın: https://www.youtube.com/watch
Hüseyin Y.

Hüseyin Y.

20 yaşındayım. 12 yıldır kısa sap/uzun sap bağlama çalıyorum. TRT gençlik korosunda bir süre deneyimim oldu bununla birlikte konserlerde derneklerde çalmışlığım vardır. Uygun bir fiyata ders verilir.
Furkan K.

Furkan K.

Merhaba; Kimya Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.Pamukkale üniversitesi yakınlarında ikamet ediyorum. yaklaşık 12 yıllık müzikle uğraşım ve bilgimle hizmet vermeye hazırım.
Bülent T.

Bülent T.

Kısa sap ve Uzun sap bağlama da , ilk, orta ve üst seviyelerde ders almak isteyenlere ders verebilirim.
İsrafil Ö.

İsrafil Ö.

Profesyonel olarak 12 senedir bağlama çalıp sahne Geçmişim doludur. aktif olarak 7 senedir özel ders ve kamu kurumlarında ders veriyorum. bağlamaya hâkimliğim yüksek olup,nota ve kulak hakimiyetinizi geliştiriyorum.bu zamana kadar ekstra olarakta 8 görme engelli öğrencime bağlama çalmayı öğrettim.toplamda 16 öğrencimi ise konservatuara hazrlayp konservatuar kazandı. Amacım İnsanları müziğe sanata itmek içlerindeki yeteneği ortaya döktürmek.Uzun sap bağlama ve kısa sap bağlama dersleri veriyorum
Erhan G.

Erhan G.

Karabük Üniversitesi Safranbolu fethi Toker gsf müzik bölümü halk müziği ana sanat dalı mezunuyum Ana çalgım bağlama 2014 2015 yıllarında istanbul nişantaşı tuğrul şan müzik merkezinde ileri bağlama eğitimi aldım aynı zamanda da amalatını yapıyorum
İsmet  İ.

İsmet İ.

Ordu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Geleneksel Türk Müziği mezunuyum. Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezinde ders vermekteyim. Kendi adımıza kurumsal firma olarak açtığımız Çağdaş Müzik Merkezi adı altında birebir ve grup derslerimiz de bulunmaktadır.
Hasan B.

Hasan B.

Hızlı ve kolay öğrenme.Notayı kabus olmaktan çıkaralım.Konservatuvar mezunu Müzik Öğretmeni.Bağlama, Gitar, Ney, Piano, Konservatuvara Hazırlık, Özel Eğitim Öğrencilerine Müzik Dersi .
Cabir N.

Cabir N.

Marmara Üniversitesinde müzik öğretmenliği okuyorum. Bölumüm Bağlama. Profesyonel eğitim almak istiyorsanız iletişime geçin.
Ömer D.

Ömer D.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü öğrencisiyim. Temel, orta ve ileri seviyelerde bağlama dersi veriyorum.
Mahmut T.

Mahmut T.

Müzik öğretmeniyim 17 yıldır profesyonel olarak bağlama çalıyorum. Özel ders almak isteyenler ulaşabilir. İyi günler.
Mahsun  A.

Mahsun A.

Ege üniversitesi konservatuarında son sınıf öğrencisiyim,güzel sanat lisesi müzik bölümünden mezunum bağlama dersleri veriyorum bir çok etkinlik ve televizyon kanallarında bulundum
Ozan Fatih K.

Ozan Fatih K.

Ozan FATiH kimdir? 1983'te doğdu. Yozgat asıllı olan Ozan FATİH, Ankara ve Kırıkkale civarında büyüdü. İlk, orta ve lise eğitimini Kırıkkale’de, üniversite eğitimini ise Gazi Üniversitesi'nde tamamladı. Ozan FATİH; 2 yıl Erzurum, 10 yıl Amasya, 2 yıl da Ankara'da öğretmenlik yaptı. Ozan FATİH öğretmenliğin yanında yerel gazete ve sitelerde birçok yazı ve şiir kaleme aldı. Ayrıca profesyonel futbol hakemliği de yaptı. Salon ve saha program sunuculuğu yaptı ve yine zaman zaman da seçkin organi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeynep Aydogan
Bağlama Saz Dersi   03/12/2019

oglumun 4 derste bu kadar başarılı olmasi ,hocamızın sayesinde ne kadar teşekkür etsek azdır 😊 çocuklarımızı güvenle gonderebilecegimiz bir yer

         
Ahmet Yasir ÜLKER
Bağlama Saz Dersi   01/12/2019

Aydın Hocam her konuda eksiksiz bir şekilde bana yardımcı oluyor. Öğretme gayreti içerisinde olan eşsiz bir insan. Bağlama aşkı aşılıyor karşısındakine. Ben bugüne kadar gittiğim kurslardan çok memnun kaldım. Verimli geçtiğini düşünüyorum. Aydın hocamı da bağlama konusunda herkese şiddetli bir şekilde tavsiye ediyorum. Despot bir tarzı kesinlikle yok. 40 yıllık arkadaşınızmış gibi. Kısacası hoca adamın dibi arkadaşlar

         
Alper Taşdelen
Bağlama Saz Dersi   13/11/2019

Hem samimiyeti hem bilgisi ile gerçek anlamda bu işin hakkını veriyor kendisi.Bir işi bilmek ile ayrı öğretebilmek ayrı şeylerdir hem biliyor hem öğretebiliyorsan ders verebilirsin.Kendisi de bu işi layıkıyla yapıyor zaten.

         
Mehmet Emin
Bağlama Saz Dersi   12/11/2019

10 yıllık bir bağlama çalma süresi ve bunun üzerine konservatuvar eğitimini gördüğü için öğretimi de gayet güzel Ve başarılı kendiside çok kaliteli ve çok iyi bir insan.

         
Ensar Aktepe
Bağlama Saz Dersi   25/10/2019

İyiki Burak hocayı tanımışım enerjisi sabrı bilgisiyle birleştiği zaman muazzam bir kişilik çıkıyor meydana Yaptığımız dersler gayet eğlenceli ve verimli geçiyor kısa sürede bana saz la öğrettikleri benim için cok değerli işi ustadan öğreneceksin dedikleri bu olsa gerek . Saz çalmayı öğrenmek isteyen herkeze gönül rahatlığıyla tavsiye ederim pişan olmazsınız

         
Sinan Egemen
Bağlama Saz Dersi   17/10/2019

Görüştük ve derse başlamaya karar verdim. Bu iş ders olduğu için tek seferlik bir şey değil, memnuniyet belirtecek bir seviyede değiliz. Sisteminiz tek seferlik işlere göre kurgulanmış. Boya badana yaptırmıyorum; ders alacağım ve bu uzun erimli bir iş. Yıldız vermek, ödeme yapmak, biten işin fotoğrafı, tekrar birlikte çalışmak şeklinde toplamaya çalıştığınız veriler tek seferde yapılacak bir işe göre planlı, özel ders gibi durumlara ayrı uyarlanacak bir kurgu geliştirmelisiniz.

         
ZEHRA ÖZLEM
Bağlama Saz Dersi   26/09/2019

Ufkay hoca ile ilk dersimde bile çok verim aldım. Kişiye göre program belirliyor. Herkese gözü kapalı tavsiye ederim.

         
Serhat Sevgen
Bağlama Saz Dersi   12/07/2019

Merhabalar öncelikle Armut.com a teşekkürler. Burak Hocaya da ayrıca teşekkür ederim. Öğretim metodu ve sabrı üst düzey dersler eğlence ve oldukça verimli. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bağlama Saz Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz