En İyi 25 Bahçe ve Çim Bakım Bahçıvanı | Armut

4 Bahçe ve Çim Bakımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

959 Bahçe ve Çim Bakım Bahçıvanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Bahçe ve Çim Bakım Bahçıvanı

Cemil A.

Cemil A.

Cemil Akar Lavantisgarden Bahçe,Rulo çim Tohum çim ekimi çim ve çiçek bakımı, bahçenin düzenlenmesi, toprağın yabancı maddeler ve yabani otlardan arındırma ağaç bakım budama bahçe periyodik bahçe bakım peyzaj mevcut malzemeleri dekoratif ve kullanılabilir hale getirmek ekonomik düzenlemeler yapıyorum.Sağlıkla kalın.
Bursa P.

Bursa P.

Otomatik sulama sistemleri kurulum,duzenli bahçe bakımı,çimleme,çim bakımı,gübreleme,biçim,tamir,yama,yabani ot mücadele,meyve ve süs ağaçları budama,şekil verme dekoratif,bitki ve ağaç,gül hastalıkları ile etkili mücadele.peyzaj üzerine herşey.
Ahmet S.

Ahmet S.

Bahçe temizliği. ağaç budama. çim ekim ve bakımı. çiçek ekim ve bakımı itina ile yapılır. profesyonel ellerde profesyonel aletlerle itina ile yapılır.
İstanbul H.

İstanbul H.

Bahçe Bakımlarınız uzmak bahçıvan kadromuz ve Peyzaj Mimarlarımız kontrolünde her ay rapor yöntemiyle yapılmaktadır. Ekip ve Ekipmanımız geniş olmakla beraber Bahçeleriniz uzman ellere teslim olacaktır. Beraber çalışabilmek dileğiyle.
İstanbul Bahçe Ve Peyzaj Hizmetleri

İstanbul Bahçe Ve Peyzaj Hizmetleri

Bahçelerinizi ve yeşil alanlarınızı, daha sağlıklı ve kaliteli bir şekilde korumak için saksılardan, villa bahçelerine ve kurumsal bina çevrelerine kadar değişen tüm ihtiyaçlarda, periyodik bakım hizmetini, deneyimli kadrosu tarafından verir. İhtiyaçlar dahilinde, hazırlanan bahçe bakım programına göre, ilaçlama, gübreleme, sulama, biçme, havalandırma, mevsimlik dikimi, çapalama ve yabancı otlarla mücadele hizmeti verir.
Mustafa H.

Mustafa H.

MOTORLU TIRPAN İLE BAHÇENİZDEKİ YABANİ OTLARIN TEMİZLENMESİ AĞAÇLARIN BUDANMASI VE UZAMIŞ ÇİMLERİNİZİN KIRPIMI İŞİ İTİNA İLE YAPILMAKTADIR.
Yusuf B.

Yusuf B.

Rulo çim döşeme çim Tohum ekimi işleri Bahçe bakımı ve düzenleme işleri İlaçlama ve ev ilaçlama işleri Çit budama ve ağaç dikim işleri Otomatik sulamada tesisatı A dan Z Tüm işleriniz yapılır açelyam peyzaj
Vuslat A.

Vuslat A.

Tüm bahçe bakım işleriniz itina ile yapılır. Isteğinize göre peyzaj projeleri olusturulur ve bahçeler baştan yaratılır
Mustafa  K.

Mustafa K.

Merhaba iyi günler her türlü bahçe bakımı budaması yaparım 10 yıllık bahcıvanlık deneyimimle en güzel bir sekilde bakımını yaparım ilaclama budama temizlik bahcede ne isi varsa yaparım
Levent K.

Levent K.

Kulpins çiçeçilik İzmir içi dışı her türlü dış mekan bitkisi peyzaj işi ,bahçe bakım yapılır , çiçek , buket , çelenk adrese teslim alınır / tel : Levent Kos
Mehmet U.

Mehmet U.

Site,apartman, hobi bahçesi vb hertürlü bahçenizin yıllık, aylık bakımı hertürlü peyzaj ve düzenlemesi yapılır
Emrah  K.

Emrah K.

Site villa fabrika işyerlerinin bahçe pilan yapımı budama ilaçlama gübreleme otomatik sistemleri Mevsinine göre bitki Bakımı ve koruması ve tüm Peroyodik bahçe bakımları itina ve özenle yapılır
Beste  E.

Beste E.

Ege Üniversitesi Çim Alanlar mezunu olup yıllarca profesyonel kulüplerin maç yaptığı stadyumlarda çim saha bakım sorumlusu olarak çalıştım.Şimdi bir belediyenin Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde uygulama şefliği yapmaktayım.Peyzaj düzenlemesi, çim alan yapımı ve bakımı profesyonel ekibimizle uygun ücretlere yapılır.
Akbayrak Peyzaj

Akbayrak Peyzaj

Her turlu rulo cim,cim tohumu atilir.Her turlu periyodik bakimini biz yapariz.Deneyimli kadromuz,Yillarin tecrubesiyle bilgi ve birikimimizi mekanlarinizin cimlendirilmesini yapariz.
Çınar G.

Çınar G.

Bahçe bakımı , site ,apartman bahçe bakımı , çim biçme bakımı ve budama yapılır . (şekilli ağaç budaması yapılır.)
HÜSEYİN K.

HÜSEYİN K.

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ EMEKLİ BAŞ BAHÇİVANI OLARAK 36 YIL ÇALIŞTIKTAN SONRA EMEKLİ OLUP BAĞIMSIZ OLARAK BİRÇOK PARK BAHÇE PEYZAJ ÇİM SERA DÜZENLEME İŞLERİNİ ANKARANIN HER TARAFINDA YÜRÜTMEKTEYİM.
Durmuş C.

Durmuş C.

Bahçe ilaçlama,sulama,budama,çim ekme ,biçme ve çiçek dikme bahçe ile ilgili işleriniz itina ile bakılır.(15 yıllık deneyim)
Nk P.

Nk P.

Park & bahçe bakımı ve peyzaj hizmetlerimiz Bahçe bakımı ve peyzaj Çevre ve arazi düzenleme Sulama Budama Gübreleme İlaçlama Çevre süsleme Yabani otlarla mücadele Toprak havalandırma Aydınlatma ve estetik görünüm Çimlendirme çalışmaları Ağaçlandırma tasarım uygulaması Bitki ekme Çevre ve arazi düzenleme Periyodik bakım Gelecek mevsimlere hazırlık
Galip A.

Galip A.

Merhabalar bahce bakim hazir cim bitki dikimi otamatik sulama sistemi budama dranaj alt yapi sistemleri yapmaktayiz isimizin ehliyiz yaptigimiz islerin sonuna kadar arkasindayiz yaptigimiz isleri bizden olusan hata varsa ucret almaksizin tekrardan tamiratini yapmaktayiz a href https://armut.com/hizmetveren/galip-akyalcin-izmir-narlidere-ba
Ali E.

Ali E.

Peyzaj çevre düzenleme sulama projeniz Yok ise coğrafi koordinatlı bir şekilde projeleriniz hazırlar var ise uygulaması en güzel şekilde yapılır
Ankara P.

Ankara P.

Sertifikalı bahçivanlarla ev iş yeri bahçelerinize bakılır peysaj yapılır sulama sistemleri yapılır kurulum yapılır,referans verilir unutmayın işi anlamak kadar sicil daha çok önem arz ediyor sicili düzgün ekiplerle çalışıyoruz yaptığımız işlerde de seçiciyiz güvenip arkanıza bakmadan çalıştıracağınız ekipler istiyorsanız
Mevlüt K.

Mevlüt K.

10 yıllık bir süre içerisinde,Bursa nilüfer cumhuriyet mahallesınde bır cok peyzaj bahce donanımı süs ve dekor işlemleri yapmaktayım arzu edilir ise referans bahçe görüntüleri sizler ile paylaşabilirim,ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.
Muhammet A.

Muhammet A.

13 yıllık iş deneyimim var 3 yıllık kendi branşında yöneticilik ve danışmanlık hizmettim var. Müşteri fikirleri herzaman benim için ön plandadır.
Kamil S.

Kamil S.

Bahçıvanlık, bahçedeki bitkileri ekip, büyütüp ve bitkilerle ilgili bakım, düzenleme işleriyle uğraşan meslektir. Bahçe işleri, uzun zaman önce temel bir ihtiyacı başlattı ve muhtemelen insanlar tarafından bilinen ilk eğlendirici etkinliğe dönüştü. İnsanlığın tarım toplumunun yaşandığı dönemlerde çoğu kişinin bahçıvanlık yaptığı bilinir. Bir bahçe tasarımı kesinlikle kişinin kendi fikirlerinden esinlenmelidir. Kişi iç dünyasına verebileceği huzuru bahçesine yansıtmalıdır. Heykkeller, figür
Tolga S.

Tolga S.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda estetik ve fonksiyonel bahçeyi ekonomik ve kaliteli şekilde tasarlamak, uygulamak ve sürdürülebilirliğini sağlamak için buradayız. Üstelik uygulama öncesi 3 boyutlu görselleştirme sayesinde karar vermeniz çok daha kolay olacak.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nurdan
Bahçe ve Çim Bakımı   04/04/2019

Cemil Bey işinin ehli, temiz çalışıp kısa sürede işini bitirdi. Sayesinde bahçemiz kötü bakimsiz görünümünden kurtuldu. Beklentimizin üstünde bir bahçeye kavuştuk bizi çok mutlu etti. Kendisine gönül rahatlığıyla bahcenizi emanet edebilirsiniz. Özverili ve titiz çalışmasından dolayı çok teşekkür ediyorum.

         
Deniz Gündüz
Bahçe ve Çim Bakımı   04/04/2019

Armut..com adresinden değerlendirdiğimiz Mustafa ÇOPUR bey den çok memmun kaldık.Bahçemiz; çiçekler,çimler yeniden bahar a merhaba dedi.Teşekkürler armut.com

         
Özgür Bey
Bahçe ve Çim Bakımı   02/04/2019

Bahçenin tamamını kısa sürede toparladılar.Ağaçlar budandı, bahçe toprağı tamamen havalandırılarak, çim ekildi. Elinize sağlık.

         
Mert Koç
Bahçe ve Çim Bakımı   27/03/2019

Cemil akar ile armut üzerinden tanıştık ve bahçemizi teslim ettik.Söylediğini söylediği şekilde ve fiyatta yapan biri.Söz verip yapmayan ustalara benzemiyor.Hatta bahçe işleri ile ilgili ufkumuzuda açtı.Yerden söktüğümüz eski tahtalardan yürüyüş yolu , atmayı düşündüğümüz eski saksılardan süsler yaptı.Bu zamanda az bulunur bir insan.

         
Erkan Topkaya
Bahçe ve Çim Bakımı   11/03/2019

yaşar usta ilk defa çalışma imkanımız oldu .Oldukça konusuna hakim yardım sever işini bilir bir usta kesinlikle tavsiye ederim Ki çevremdeki herkesi kendisi ile irtibata geçireceğim . Sadece bahçe işleri olarak düşünmeyin lütfen .Bahçe ilaçlama elektrik tamir ve tadilatı konusunda oldukça bilgili ve yol gösterici kendisine teşekkür ederim

         
Tülay Meşinel
Bahçe ve Çim Bakımı   27/02/2019

Bu kadar hızlı, kaliteli, temiz ve uygun fiyatlı bir hizmet aldığım için Düş Peyzaj ekibine ve onları bulmamı sağlayan armut a çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra hertürlü peyzaj ve bahçe düzenlemesi işinde tek başvuracağım adrestir düşpeyzaj! Gözünüz kapalı tavsiye edebilirsiniz !

         
Buket Sipahi
Bahçe ve Çim Bakımı   03/12/2018

Titiz ve özenli çalışması işini severek yapması güven verdi artık bahçemizin aylık bakımı kendisine aittir.

         
Güçlü Koç
Bahçe ve Çim Bakımı   18/11/2018

Cemil Akar eline sağlık çok temiz bir çalışma oldu. Bundan sonrası icinde bahcemizde yapilabileceklerle ilgili verdigi pratik ve ekonomik fikirler icin teşekkür ederiz.

Bahçe ve Çim Bakımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz