Hizmet Ver

4 Bahçe Bakımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,374 Bahçe ve Çim Bakım Bahçıvan hizmet vermeye hazır.

Bahçe ve Çim Bakımı

En İyi 25 Bahçe ve Çim Bakım Bahçıvan

Mehmet Üyünük photo

Mehmet Üyünük

05.09.2020

Bahçe ve Çim Bakımı · Çeşme, İzmir

Merhaba İyi Günler Serbest bahçıvan olarak Çeşme-İzmir arası bahçeyle ilgili aklınıza gelen tüm hizmetleri sunmaktayım. Günlük, haftalık, aylık sizlerin belirlediğiniz aralıklarda bahçelerinize bakım yapmaktayım. Hizmet verdiği siz iş verdiğim siz iş verenlerin bir daha hizmet gerektiğinde...

Hüseyin Usta photo

Hüseyin Usta

29.06.2020

Bahçe ve Çim Bakımı · Odunpazarı, Eskişehir

Profesyonel hizmet Hüseyin usta Hizmetlerimiz; Periyodik Bahçe bakım, Yabani Ot temizliği , Çim biçme , Çim gübreleme , sulama sistemleri ve ayarları , ağaç budama ağaç kesme , meyva budama , gül budama , mazı gruplarının şekilli budaması ve çit budama olarak 2014 den beri belediyede...

Mustafa Kacar photo

Mustafa Kacar

25.12.2018

Bahçe ve Çim Bakımı · Balçova, İzmir

Merhaba iyi günler her türlü bahçe bakımı budaması yaparım 10 yıllık bahcıvanlık deneyimimle en güzel bir sekilde bakımını yaparım ilaclama budama temizlik bahcede ne isi varsa yaparım

Recep Okatan photo

Recep Okatan

08.01.2021

Bahçe ve Çim Bakımı · Tepebaşı, Eskişehir

Profesyonel olarak meyve bahçesi kurma (özellikle ceviz bahçesi) her türlü ağaç dikimi, bağ dikimi, meyve aşılama, budama ve ilaçlama yapılır, Bahçe düzenleme, çim ekimi ve biçimi yapılır, villa ve bağ evi çevre düzenlemesi ve düzenli olarak bakımı yapılır.

Koray Koç photo

Koray Koç

17.04.2019

Bahçe ve Çim Bakımı · Şişli, İstanbul

Merhaba istanbul da şahıs olarak siz değerli müşterilerime peyzaj,peyzaj bakim,otomatik sulama sistemi ve bitki çiçek temini konularında sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Eren Uyanık photo

Eren Uyanık

21.02.2021

Bahçe ve Çim Bakımı · Sarıyer, İstanbul

Merhabalar ben Eren Uyanık. Yaklaşık 10 yıllık tecrübe ve deneyimimle tüm peyzaj uygulamaları ve havuz bakım uygulamalarına hakim olup genellikle Zekeriyaköy/Sarıyer bölgesinde hizmet vermekteyim.Bu konuda sizlerle tecrübemi paylaşarak hizmet vermekten memnuniyet duyarım.

Baran Peyzaj photo

Baran Peyzaj

09.10.2020

Bahçe ve Çim Bakımı · Gebze, Kocaeli

Baran peyzaj olarak 10 yıldır Kocaeli ve İstanbul illerinde hizmet vermekteyiz.Önceligimiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti işimizi itina ile uzman ekip ve eklipmanlarimizla yapıyoruz.

Sevinç Peyzaj photo

Sevinç Peyzaj

24.02.2017

Bahçe ve Çim Bakımı · Karşıyaka, İzmir

Uzman deneyimlı mühendis ve işçi kadromuzla bahçe temizlik işlerinizde hizmetinizdeyiz ücretsiz teklif keşif ve doğru fiyat için bizimle mutlaka görüşmenizi temelli ederiz

Ufuk Dilek photo

Ufuk Dilek

30.01.2021

Bahçe ve Çim Bakımı · Sarıyer, İstanbul

Sertifikalı bahçıvanım; keyif alarak yaptığım bahçe bakım ve bahçe düzenleme işleri için iyi işçilik ve makul fiyat garantisi verebilirim. Kendime ait bahçe bakım makinem ve bahçe bakım aletlerim ile hizmet vermekteyim. Saygılarımla

Hüseyin Durmuş photo

Hüseyin Durmuş

24.01.2021

Bahçe ve Çim Bakımı · Bodrum, Muğla

Firmamız bünyesinde bulunan ziraat müh. ve peyzaj mimarı ile danışmanlık ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Şu anlık İzmir ve Muğla olmak üzere iki şehirde hizmet vermekteyiz.

Coşkun Sandık photo

Coşkun Sandık

31.08.2018

Bahçe ve Çim Bakımı · Adapazarı, Sakarya

Önceliğimiz müşteri memnuniyetini müşterilerimize bunu hissettirmek ve samimiyet gerektirecek şekilde işlerimizi ve disiplinimizle markamızı devamlı olarak sağlamlaştırmaktır. Her müşteri memnuniyeti referansımızdır. @Sandıkpeyzajcedü

Mehmet Kılıç photo

Mehmet Kılıç

21.12.2019

Bahçe ve Çim Bakımı · Fethiye, Muğla

Mrb Profosyonel olarak bahçe işlerinizde yardımcı olurum cim ekimi hazır cim vb tecrbelerim vardır

Bünyamin Yılmaz photo

Bünyamin Yılmaz

11.09.2021

Bahçe ve Çim Bakımı · Osmangazi, Bursa

Merhabalar ben Bünyamin 15 yıldır peyzaj sektöründeki deneyimlerimi bahçelerinize aktarıyorum.

GÜLHANE PEYZAJ VE PROJELENDİRME photo

GÜLHANE PEYZAJ VE PROJELENDİRME

21.09.2021

Bahçe ve Çim Bakımı · Başakşehir, İstanbul

Peyzaj firmaları sektöründe en iyi olma hedefiyle bu yola çıkmış bulunuyoruz.Çim nasıl ekilir, çim sulama sistemleri, hazır çim uygulamaları, spring sulama projelendirmesi gibi temel başlıklar için bu sorulara çözüm ortağı olma hedefiyle yaklaşarak yenilikçi projeler üretmektedir. Peyzaj bitkileri...

Yiğit Nişancı photo

Yiğit Nişancı

02.11.2019

Bahçe ve Çim Bakımı · Bodrum, Muğla

Urla-Karaburun bölgesinde zeytin işleriniz yapılır, Motorlu silkme makinası ile zeytininiz yarıya toplanır. Sezon hasat sonu budamalarınız yapılır.

Balsa Botanik Ve Peyzaj Ticaret A.Ş. photo

Balsa Botanik Ve Peyzaj Ticaret A.Ş.

24.10.2017

Bahçe ve Çim Bakımı · Esenyurt, İstanbul

Merhabalar, İkamet ve iş yerleride dahil, hertürlü peyzaj alanında profesyonel ve sürdürülebilir müşteri memniyeti esas alınarak, talep ve ihtiyaçlarınıza cevap verilir, Saygılarımızla.

Ender Korkmaz photo

Ender Korkmaz

23.07.2016

Bahçe ve Çim Bakımı · Yenimahalle, Ankara

Halkalı Ziraat (Peyzaj) meslek lisesi İstanbul üniversitesi süs bitkileri ve Peyzaj Selçuklu üniversitesi Peyzaj mimarlığı mezunuyum profesyonel ekipman ve ekiple hizmetinizdeyiz

Abdülkerim Köse Köse photo

Abdülkerim Köse Köse

22.07.2021

Bahçe ve Çim Bakımı · Sarıyer, İstanbul

2008 yılında kurulan bahçıvan peyzaj Ltd. Şti. alanında eğitimli uzman personelleri ile periyodik bahçe bakımı peyzaj projelendirme proje danışmanlığı ve otomatik sulama sistemi uygulamaları peyzaj uygulamalarından bitlendirme bitki sağlığı rulo çim uygulamaları ve zararlılarla mücadele de siz...

Mehmet Zengi photo

Mehmet Zengi

04.07.2020

Bahçe ve Çim Bakımı · Manavgat, Antalya

Bahçe bakim cim ekimi düzenleme tadilat havuz bakımı hizmetimiz var aylık günlük haftalık siz nasıl isterseniz

Ali Necef Ertem photo

Ali Necef Ertem

23.04.2021

Bahçe ve Çim Bakımı · Kepez, Antalya

Her türlü bahçe bakım, budama, çim kesimi, bitki dikim söküm işleri, ilaçlama ve sulama sistemi kurulum tamirat ve işçilik hizmetleri şahsi olarak yapılır.

Özkan Çapkın photo

Özkan Çapkın

04.06.2021

Bahçe ve Çim Bakımı · Beykoz, İstanbul

1995 1999 arası büyükdere fidanlığı pratik bahcıvan yetiştirme yurdunda bahcıvanlık eğitimi aldım 1995 den buyana farkl bahcelerde bahcıvanlık işleri yapmakdayım 25 yıllık tecrubemle bahcelerinizi güzelleştiriyorum siz hayal edin biz gercekleştirelim

Onay Güven photo

Onay Güven

24.06.2019

Bahçe ve Çim Bakımı · Nilüfer, Bursa

Ziraat mühendisi olduğum bu ilgi alanımda; sulama sistemleri (otomatik, Manuel), çim ekimi (tohum ve rulo), ağaç ve ağaçcık ekimi ve kaya bahçesi tasarımlarını profesyonel anlamda sorunsuz olarak 10 yıldır yapmaktayım.

Aşkın Yılmaz photo

Aşkın Yılmaz

12.11.2021

Bahçe ve Çim Bakımı · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, bahçelerinizin bakıma mı ihtiyacı var? Severek yaptığım bahçe bakımı ve peyzaj düzenleme çözümleriniz için bir görüşelim. Memnuniyetlikler içinde kalacaksınız.

Kamil Sevinç photo

Kamil Sevinç

05.09.2020

Bahçe ve Çim Bakımı · Nilüfer, Bursa

Bahçıvanlık, bahçedeki bitkileri ekip, büyütüp ve bitkilerle ilgili bakım, düzenleme işleriyle uğraşan meslektir. Bahçe işleri, uzun zaman önce temel bir ihtiyacı başlattı ve muhtemelen insanlar tarafından bilinen ilk eğlendirici etkinliğe dönüştü. İnsanlığın tarım toplumunun yaşandığı dönemlerde...

Orhan Kör photo

Orhan Kör

05.09.2021

Bahçe ve Çim Bakımı · Menemen, İzmir

Tecrübelerimizi müşterimize sunmaya geldik. Bahçenizin her türlü bakımı ve yenilemesi itinayla yapılır. Sulama tesisatından, rulo veya tohum çim ekimine kadar her türlü peyzaj işlerinizde yanınızdayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bahçe ve Çim Bakımı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bahçe ve Çim Bakımı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bahçe ve Çim Bakımı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Bahçe ve Çim Bakımı için toplam 1,374 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 2,620 yorum ve verilen 4.7 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,297 kişi Bahçe ve Çim Bakımı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Bahçe ve Çim Bakımı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Bahçe ve Çim Bakımı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Bahçe ve Çim Bakımı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Bahçe ve Çim Bakımı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Bahçe ve Çim Bakımı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Bahçe ve Çim Bakımı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Bahçe ve Çim Bakımı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bahçe ve Çim Bakımı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bahçe ve Çim Bakımı fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 5850 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl