En İyi 10 Bahçelievler İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler civarında 197 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ömer G.

Ömer G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Sektörde yaklaşık 10 yıldır iç içeyim. Genel olarak Php , Mysql mimarisi ile kodlanır siteleriniz. Yüzlerce referans gönderme imkanımız bulunmaktadır.
Hükümdar Bilişim Hizmetleri

Hükümdar Bilişim Hizmetleri

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
VİZYONUMUZ; Hem ulusal hem de uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan, Çözüm geliştirdiği alanda ergonomik, kolay, ekonomik, son teknolojiye sahip yazılımlar geliştiren, Özgün çözümleri ile teknolojiye ve sektöre yön veren, Ar-ge çalışmalarıyla beslenen, Geleceğe dönük teknolojik ve insan gücü yatırımları yapan, Ürettiği programlarla sektörde yeni standartların belirleyicisi olan Kullanıcı tanımlı programlar üreterek kullanıcı ihtiyaçlarına maksimum
Yusuf A.

Yusuf A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Web tasarım, yazılım alanında eğitim aldım, yağtığım sitelerden referanslarım var. İnceliklere takılan ayrıntılara önem vererek, farkımız tarzımız hesabı ;) Profesyonel olmamakla birlikte yaptığım banner tasarımlarıma güveniyorum. Web editörlük hizmeti veriyorum.
Mehmet K.

Mehmet K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
6 yılı aşkın süredir Web Uygulamaları geliştirmekte ve SAP Danışmanlığı yapmaktayım.İşimde titiz ve profesyonelimdir.SAP Netweavear Portal,Web Dynpro Java,SAP UI5 ,JAVA/JSP ile Web Uygulamaları ve PHP ile WebSitesi geliştirmeleri yapmaktayım. Profesyonel Uzmanlığım : Java ,PHP , C# , JavaScript , jQuery , jQuery UI , JSON , JSP/Servlet , AJAX , HTML ,HTML5 , SAPUI5, CSS , CSS3 , Smarty , SOAP , Web Services , DB2 , Apache , IIS , YouTube API , Google Analytics API , Google Maps API, Symphon
Murat A.

Murat A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
C#,Asp.Net,Visual Basic.Net ve Mobil Programlama (Şu anlık sadece Android Üzerine) tecrübelerim vardır. Çalışma şeklim kısa sürede içime sinen işi çıkarmaktır. Hedefe odaklı çalışırım ve müşterinin isteiği doğrultusunda iş çıkartırım.
Oğuzhan Ş.

Oğuzhan Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Anahtar teslim e-ticaret sitesi kurulumu, laravel, codeigniter, corephp, opencart, magento,wordpress, woocommerce, android, ios, .net - clicktopology.com, kampusbilet.com, zueridigital.com, geomekatron.com, tinamasawimusic.com, llovefootball.com, spiritfund.com, llovefootballshop.com, bmstar.com, mahandogrusoz.net, konseptkutu.com, oxxyzen.com, pepper-net.com, mcr-switzerland.com, carwashleamington.co.uk, projedifuzyon.com, turkeyfamousfor.com, kampanyaliitarifeler.com, worldtravelmarket.club,
Hasan K.

Hasan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Freelance olarak web projeleri geliştiren bir yazılımcıyım. Uzmanlık alanlarım; C#, ASP.NET, ASP.NET MVC, MsSql, Entity Framework, Html, Jquery, Css.
Mahmut Ç.

Mahmut Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Web Tasarım-Web Programlama-Ağ Sistemleri-Veritabanı-Ağ Veritabanı-Programcılık-İleri Excel-VBA-Donanım-Raporlama-Stok Takip programları-Veri Kurtarma konularındaki ihtiyaçlarınıza yardımcı olunur. Önemli olan sizin memnuniyetiniz.
Yasin Ü.

Yasin Ü.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Logo Yazılım da yazılımcı olarak çalışıyorum. .Net teknolojileri üzerine hizmet veren bir şirket. Fakat kendim php diliyle de ilgileniyorum. Ayıca mobil yazılım için android ve cross platform projeler de yapıyorum.Projelerinize dışardan destek verebilirim .İsteyen kişilerle Cv mi paylaşabilirim.
Cengiz  G.

Cengiz G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Muhasebe, Finans, Personel, Stok Yönetimi , Üretim ve benzeri programların C# ile hazırlanması, işletme yönetimine yönelik benzer çalışmaların yapılması.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nazli Guzin Ozdil
Freelance Programcı   26/06/2020

Yaşadığı sağlık sorunlarına rağmen ürünü zamanında teslim etti. Oldukça da güzel bir iş çıkarttı. Kesinlikle güvenerek çalışabileceğiniz bir arkadaş.

         
İbrahim Gelgeç
Freelance Programcı   15/02/2020

Güzel bir otomasyon sistemi yaptı her isteğime doğru yanıt verildi ve tam istediğim gibi hem profesyonel hemde çok hızlı bir zamanda teslim etti kurumsal firmalara para kaptırmayın teşekkür ederim emre

         
Freelance Programcı   07/02/2020

hakan bey işinde Başarılı işinin hakkını veren bir arkadaş vermiş olduğu tarihte işi teslim etti Kendisine bir kez daha teşekkür ederim

         
Hasan Keremoğlu
Freelance Programcı   29/01/2020
gallery thumbnail

Bu programi yazdirmak icin Armut.com a daha evvelde yazmistim. birturlu aradigim programciyi bulamadim. Ta ki Tekin beye kadar. Programima 2 aylik bir sure vermistim. Yaklasik 3-5 gunde halletti. Daha da hizli olabilirdi ben doneleri vermekte geciktim. Ki ayrica bu siralarda hastanede bir de yakiniyla ugrasiyordu. Konusuna gayet hakim. Basta belitmedigim kucuk bir eklenti icin ise ayrica para istemedi. Paranin hakkini kesinlikle veriyor.Bundan sonraki islerimde herzaman 1. sirada olacak. tskler

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz