En İyi 10 Bakırköy Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Bakırköy İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 63 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Umut G.

Umut G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Günümüzde en yaygın haberleşme ortamı olan internetin beraberinde getirmiş olduğu artılardan kişisel ya da kurumsal bazda faydalanmak isteyenlere web teknolojileri alanında hizmet veriyorum. Bunun yanı sıra diğer teknolojik çözümler konusunda yardımcı oluyorum Yapmak istediğiniz: -0 dan bir web sitesi (e-ticaret, tanıtım, vb.) -Mevcut web sitenizde yapmak istediğiniz değişiklik -Teknolojik çözümle için danışmanlık -Google Arama Motorunda optimizasyon -Mevcut e-ticaret portallarınız iç
Berk T.

Berk T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
Yazilim egitmenligi yapmaktayim ve uzmalik alanlarim asagidaki gibidir *Programming in C# and Object Oriented Programming *Microsoft SQL Server 2016 and T-SQL *C# Data Access with SQL2016 *Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3 Bootstrap *Asp.Net Web Form *Asp.Net MVC *Asp.Net Core MVC *Web API *Unity
Mücahit T.

Mücahit T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Yazılım ve web geliştirme konusunda 3 yıl tecrübem var. Birçok projede ve takımda yer aldım. Bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. .Net core , C#, javascript , css, reactnative, java, android ve ios uygulama geliştiricisiyim. Aldığım işi titizlikle yerine getirebilirim. https://mtozal.com/ // Buradan tüm profillerime ulaşabilirsiniz.
Erhan K.

Erhan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba, 1989 yılında İstanbul da doğdum. Üniversitelerin Bilgisayar Bilimleri ve Bilgisayar Programcılığı bölümlerinde eğitim gördüm. Gaziosmanpaşa Üniversitesinden Okul Birincliği ünvanı ile mezun oldum. Kendi sektörlerinde lider Koç Sistem, Milliyet, Yaşar Faktoring gibi şirketlerde Yazılım Uzmanı olarak görev aldım. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TRT, Sanal Mağaza gibi şirketlere freelance olarak projeler geliştirdim. Sektörde irili ufaklı çalışan bir çok projem bulunmakta. Şimdilerde i
Cihan Ç.

Cihan Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
BEN 1982 YILINDAN BERRİ ÇEŞİTLİ ALANLARDA YAZILIM GELİŞTİRMEKTEYİM TECRÜBEM VE ANALİZ YETENEĞİM YÜKSEKTİR GENEL OLARAK ÜRETİM SATIŞ BAZLI FİRMALARA ÖZEL PROĞRAMLAR YAZDIM.
Mahmut İ.

Mahmut İ.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde 4.Sınıf öğrencisiyim, 3 yıla yakındır Türkiyenin En büyük Elearning Sistemlerinden birini yazan InfinityTeknoloji şirketinde çalışmaktayım.Yazılım konusunda 4 yıllık bir deneyimim vardır ve iş konusunda en son teknoloji,en hızlı ve en popüler dilleri kulanmaktayım.
Berke Ö.

Berke Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
Dilbilim ve görüntü işleme alanlarında çalışmış bir yüksek mühendisim. Java, C#, python dillerine hakimim. Üçünde de hem arayüz içerikli hemde web içerikli uygulamalaryaptım. Ayrıca php ve nodjs web teknolojilerine de hakimim.
Mustafa K.

Mustafa K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
2012 yılından itibaren Web uygulamaları ve android uygulamaları geliştirmekteyim. İsteğiniz doğrultusunda uygulamalar yapılır.
Tarık C.

Tarık C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
12 yıl yazılım deneyimi olan Bilgisayar münendisiyim. Küçük, Orta ve Büyük çaplı şirketlerde, gelen isteklere göre çözümler ve yazılımlar geliştirdim. Şu anda özel sektörde bir şirkette çalışmaktayım. Oracle, Mssql, Mysql, Android, C, Java, C# veritabanları ve dillerinin herbirinde büyük çaplı projeler geliştirmişimdir. Ben ve yine Bilgisayar Mühendisi olan arkadaşımla, 2 kişi olarak projelerinizde size destek olacağız. İş yapma şeklimiz, sizlerin ihtiyacını analiz ederek, verim alabileceği, ye
Aksel A.

Aksel A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
3 yıla yakın tecrübeye sahibim. Türkiye nin yazılım ve e-ticaret sektörlerinin lideri konumundaki şirketlerde Yazılım Mühendisi olarak görev aldım ve almaktayım. Hayatımın büyük bir kısmında .Net ile projeler geliştirmekteyim. Freelance olarak geliştirmiş olduğum native Android uygulamalarım da bulunuyorm. Web, servis, masaüstü ve mobil uygulamalarınıza yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz