En İyi 10 Bakırköy İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 82 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Atakan E.

Atakan E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
Merhaba, ben Atakan. Kurumsal veya kişisel website ihtiyaçlarınızı, isteklerinize göre şekillendiriyorum ve hizmetinize sunuyorum.
Semih Ş.

Semih Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Java -> Basics, OOP, Arayüz(Swing), Multithreading C -> Basics, High level data structures( graph - linkedlist vs) Makros, sturcts Python -> Basics, OOP, Machine Learning 80x86 Assembly -> Basics C++ -> Basics, OOP
Oğuzhan Ş.

Oğuzhan Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Anahtar teslim e-ticaret sitesi kurulumu, laravel, codeigniter, corephp, opencart, magento,wordpress, woocommerce, android, ios, .net - clicktopology.com, kampusbilet.com, zueridigital.com, geomekatron.com, tinamasawimusic.com, llovefootball.com, spiritfund.com, llovefootballshop.com, bmstar.com, mahandogrusoz.net, konseptkutu.com, oxxyzen.com, pepper-net.com, mcr-switzerland.com, carwashleamington.co.uk, projedifuzyon.com, turkeyfamousfor.com, kampanyaliitarifeler.com, worldtravelmarket.club,
Ahmet  V.

Ahmet V.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
Referanslar: www.alanyapeyzajcim.com www.aldek.net Hızlı ve güvenilir hizmet ile Alanyada öncüyüz hızlı teslimat hemen web sitenizi kullanmaya başlayın.
Meltem E.

Meltem E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Fatih, İstanbul
Merhabalar,yazılım ve web alanında yapmış olduğum projelerim sayesinde sizi kolayca yardımcı olabilirim.
Enes C.

Enes C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
- Pasaport okuyucu cihazlara (Desko,Kimokur) arayüz yazılımı geliştirerek pasaport mrz,pasaport chip(RFID), Kimlik kartlarının okunabilmesini sağlamak, cihazların yazılımın takibi ve bakımını sağlamak,(Program Türkiye’de 500’den fazla cihazda havaalanlarında ve emniyet müdürlüğünde kullanılmaktadır.) - Vize Takip Programı : Pasaport ve pasaport vizelerinin takibini sağlamak, müşterilere sms ve mail ile bilgilendirme, parmak izlerinin alınması, fotoğraflarının çekilmesi ve verilerin dışa ve i
Berk T.

Berk T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
Yazilim egitmenligi yapmaktayim ve uzmalik alanlarim asagidaki gibidir *Programming in C# and Object Oriented Programming *Microsoft SQL Server 2016 and T-SQL *C# Data Access with SQL2016 *Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3 Bootstrap *Asp.Net Web Form *Asp.Net MVC *Asp.Net Core MVC *Web API *Unity
Volkan I.

Volkan I.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
.Net teknolojileri (C#, VB.NET, ASP.NET), DataBase yönetimi (MsSQL Server, MySql), PHP Developer, HTML, CSS, JScript, E-Ticaret Yönetimi, Kurumsal Kimli Yönetimi, Kurumsal Web Sayfaları, Kişisel Web Sayfaları, E-Ticaret Sayfaları SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmeti
Mutlu  T.

Mutlu T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
ASP.NET MVC ile her Türlü Web Projesi Yapılır. Veritabanı ve Admin Panali Hepsi İçinde. Eğer İstenilirse C# İle Masaüstü Projeside Yapılır.
Sema Nur Y.

Sema Nur Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
Kullandığım Teknolojiler: C#, Object Oriented, SQL, Data Access, Html, CSS, Javascript, Bootstrap, MVC, Web API, Angular JS. Yazılım eğitmeni olarak görev yapıyorum. Daha fazlası için linkedin profilimi ziyaret edebilirsiniz: www.linkedin.com/in/semanuryanik
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   05/06/2020

Tekin hocamızı kesinlikle tavsiye ederim. Zamanında ve güvenilir dönüşler almak istiyorsanız tavsiyemdir.

         
Bilal Açıkel
Freelance Programcı   28/05/2020

Aldığı işi zamanında ve gereklerine uygun bir şekilde tamamlayan bir profesyonel , sizlerle iletişimde bulunarak projenizi isteklerinize uygun bir şekilde yönlendiriyor, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Sencer Çalış
Freelance Programcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

         
Berkay Yolasığmaz
Freelance Programcı   09/12/2019

Utku Bey çok yetenekli ve işini ciddiye alan biri. Kesinlikle öneririm, projenin her aşamasında işin üzerinde çalıştığını ve ilgilendiğini gösterdi.

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz