En İyi 10 Bakırköy Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Bakırköy İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 73 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erhan K.

Erhan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba, 1989 yılında İstanbul da doğdum. Üniversitelerin Bilgisayar Bilimleri ve Bilgisayar Programcılığı bölümlerinde eğitim gördüm. Gaziosmanpaşa Üniversitesinden Okul Birincliği ünvanı ile mezun oldum. Kendi sektörlerinde lider Koç Sistem, Milliyet, Yaşar Faktoring gibi şirketlerde Yazılım Uzmanı olarak görev aldım. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TRT, Sanal Mağaza gibi şirketlere freelance olarak projeler geliştirdim. Sektörde irili ufaklı çalışan bir çok projem bulunmakta. Şimdilerde i
Vahid J.

Vahid J.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
Mikroişlemciler Programlama ( Stm32,PIC ve android )platformlar da 4 senedir çalışıyorum ve bu alanda TCP/IP , MODBUS ,OPC , WIFI , Bluetooth ,GSM gibi Haberleşmeler farklı projeler de Tecrübe kazandım . Projelerinizde en iyi şekilde tamamlamayı Garanti ediyorum.
Umut G.

Umut G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Günümüzde en yaygın haberleşme ortamı olan internetin beraberinde getirmiş olduğu artılardan kişisel ya da kurumsal bazda faydalanmak isteyenlere web teknolojileri alanında hizmet veriyorum. Bunun yanı sıra diğer teknolojik çözümler konusunda yardımcı oluyorum Yapmak istediğiniz: -0 dan bir web sitesi (e-ticaret, tanıtım, vb.) -Mevcut web sitenizde yapmak istediğiniz değişiklik -Teknolojik çözümle için danışmanlık -Google Arama Motorunda optimizasyon -Mevcut e-ticaret portallarınız iç
Nagihan E.

Nagihan E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
Her türlü yazılım eğitimleri verilmektedir. İsteğiniz doğrultusunda web siteniz, mobil uygulamanız yapılır. www.vortexdijital.com
Arman B.

Arman B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
34 yaşındayım. Yurtdışında gördüğüm Rahiplik eğitiminin ardından yurda dönerek hem kendi görevime devam etmekte, aynı zamanda profesyonel olarak c#, php, react ve react native ile web ve mobil yazılımlar geliştirmekteyim.
Atakan E.

Atakan E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
Merhaba, ben Atakan. Kurumsal veya kişisel website ihtiyaçlarınızı, isteklerinize göre şekillendiriyorum ve hizmetinize sunuyorum.
Berk T.

Berk T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
Yazilim egitmenligi yapmaktayim ve uzmalik alanlarim asagidaki gibidir *Programming in C# and Object Oriented Programming *Microsoft SQL Server 2016 and T-SQL *C# Data Access with SQL2016 *Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3 Bootstrap *Asp.Net Web Form *Asp.Net MVC *Asp.Net Core MVC *Web API *Unity
Berke Ö.

Berke Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
Dilbilim ve görüntü işleme alanlarında çalışmış bir yüksek mühendisim. Java, C#, python dillerine hakimim. Üçünde de hem arayüz içerikli hemde web içerikli uygulamalaryaptım. Ayrıca php ve nodjs web teknolojilerine de hakimim.
Mutlu  T.

Mutlu T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
ASP.NET MVC ile her Türlü Web Projesi Yapılır. Veritabanı ve Admin Panali Hepsi İçinde. Eğer İstenilirse C# İle Masaüstü Projeside Yapılır.
Cihan Ç.

Cihan Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bakırköy, İstanbul
BEN 1982 YILINDAN BERRİ ÇEŞİTLİ ALANLARDA YAZILIM GELİŞTİRMEKTEYİM TECRÜBEM VE ANALİZ YETENEĞİM YÜKSEKTİR GENEL OLARAK ÜRETİM SATIŞ BAZLI FİRMALARA ÖZEL PROĞRAMLAR YAZDIM.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz