En İyi 10 Bandırma Bilgisayar ve Laptop Tamiri | Armut

En İyi 10 Bandırma Balıkesir Bilgisayar ve Laptop Tamiri

4 Bilgisayar ve Laptop Tamiri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Burak Bilgisayar Bilişim Hizmetleri

Burak Bilgisayar Bilişim Hizmetleri

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bandırma, Balıkesir
Bilgisayar,tablet,ve elektronik tamir hizmetlerimizde kaliteli,dürüst hizmet . 10 Yıldır verdiğimiz sınırsız hizmet anlayışı ile nice 10 yıllar da daha sizlerin yanında olmayı arzuluyoruz.
Erkan A.

Erkan A.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bandırma, Balıkesir
Bilgisayar kullanmaya Commodore 64 ile başladım, 25 yıllık tecrubeye sahibim. Aldığınız hizmetten memnun kalma garantisi veriyorum.
Mawi Bilgisayar Ve Elektronik

Mawi Bilgisayar Ve Elektronik

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bandırma, Balıkesir
18 YILLIK ELEKRONİK BİLGİMİZİ TECRÜBEMİZLE BİRLEŞTİRDİK VE MAWİ BİLGİSAYARI BANDIRMA HALKININ HİZMETİNE SUNDUK 2006 YILINDAN BU GÜNE KADAR HİZMET VERMEKTEYİZ
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Uğurcan Özçamur
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   13/07/2019

Oldukça hızlı bir geri dönüş aldım. Hasan Bey oldukça ilgili ve yardımsever. Sorunum çözüldü. Bir daha bilgisayar problemim olduğunda ilk ulaşacağım kişi kendisi olacak. Teşekkürler.

         
Ertekin Özturgut
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   02/06/2019

Tamirden gelen ürün temiz ve sağlamdı. Kendilerine müşteriye ve işlerine duydukları saygıdan ötürü teşekkür ederim.

         
Emre Akçı
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   04/05/2019

Aldığım bu hizmet beni gerçekten çok memnun etti. Laptopumun evimden alınıp bulunduğum yere bırakılması, piyasada işinin erbabı olmadan bilgisayarcıyım diyenlere taş çıkartırlar. Bu laptoptan hayır gelmez diyenlere inat söylüyorum ki laptop çalışıyor ve çatır çatır kullanılıyor. Teşekkürler Murat Bey, teşekkürler Altunel Bilişim. Gerçek bilgisayarcı bulmak artık zor değil. Teşekkürler armut.com :)

         
Maya Düzenli
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   12/03/2019

Bilgisayarımızı birkaç kez servislere gönderdik ve kısa süreli düzelmeler yaşadık.Fatih bey ilgilendikten sonra hiçbir sıkıntı çıkmadı ve ilk günkü gibi çalışmaya devam ediyor.Tavsiye ediyoruz.

         
Belkıs Hanım
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   30/12/2018

Çok titiz vaktinde gelip çok hızlı bir şekilde tamiri gerçekleştirdi ve sonuna kadar yardımcı oldu ellerine sağlık ablacım herkese tavsiye ederim

         
Mine Yalçın
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   24/12/2018

Altunel grup firmasından memnun.kaldim Hizmet esnasında ara bilgilendirmeler ve olası sonucları hakkinda detaylı bilgilendirildim.tavsiyeler aldım. Çok nazik bir üslupla servis aldım Ilk kez kullandigim ARMUT firmasında da memnun kaldım.

         
Burak Demirtaş
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   11/12/2018

İş bitirici bir tarzları var. O yüzden hoşuma gitti. Hızlı ve yapıcı olmaya çalışıyor. Parça fiyatlarında yüksek kar marjı yapmadıkları için piyasada tekrar araştırmanıza gerek yok.

         
Samet Çağan
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   29/10/2018

Toshiba servisinin ihmali yüzünden anakartım yanabilirdi sağolsun abi ihmali farkedip bana en hızlı şekilde bilgisayarımın sadece anakart kısmı değil diğer eksiklikleride tamamlanıp aldım, Laptopu teslim aldıktan hemen sonra yorum yapmak istemedim 1 hafta kontrol etmek istedim hiç bir sorun çıkmadı, Ben memnun kaldım 1 gün içinde teslim almak gerçekten önemliydi, Hem Armut.com a hemde ÍComputer a teşekkür ederim.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz