En İyi 10 Bandırma Balıkesir Bilgisayar ve Laptop Tamiri

4 Bilgisayar ve Laptop Tamiri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bandırma civarında 16 Bilgisayar Laptop Tamircisi ve Teknik Servisi hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Burak Bilgisayar Bilişim Hizmetleri

Burak Bilgisayar Bilişim Hizmetleri

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bandırma, Balıkesir
Bilgisayar,tablet,ve elektronik tamir hizmetlerimizde kaliteli,dürüst hizmet . 10 Yıldır verdiğimiz sınırsız hizmet anlayışı ile nice 10 yıllar da daha sizlerin yanında olmayı arzuluyoruz.
Kampüs Bilgisayar Hizmetleri

Kampüs Bilgisayar Hizmetleri

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bandırma, Balıkesir
2007 den beri Laptop ve Masaüstü Bilgisayar Tamir hizmet veriyoruz.Kurumsal ve bireysel çalışmaktayız.Müşterilerimize güvenli ve uygun fiyatlı ürünleri ve hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız.
Mawi Bilgisayar Ve Elektronik

Mawi Bilgisayar Ve Elektronik

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bandırma, Balıkesir
18 YILLIK ELEKRONİK BİLGİMİZİ TECRÜBEMİZLE BİRLEŞTİRDİK VE MAWİ BİLGİSAYARI BANDIRMA HALKININ HİZMETİNE SUNDUK 2006 YILINDAN BU GÜNE KADAR HİZMET VERMEKTEYİZ
Erkan Akgün

Erkan Akgün

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bandırma, Balıkesir
Bilgisayar kullanmaya Commodore 64 ile başladım, 25 yıllık tecrubeye sahibim. Aldığınız hizmetten memnun kalma garantisi veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yavuz Ali Topac
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   25/09/2020

Bataryam şişdiğinden dolayı klavyemden firlamak üzereydi. Daha önce konuştuğumuz üzere bataryayı temin edip evimizde 15-20 dakika içerisinde değişimini gerçekleştirdi. Çok memnun kaldık.

         
Engin ERDEM
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   25/09/2020

Yaa mükemmel gençler sakın diğer servisçi tamirciler gibi değiller sundukları hizmet güleryüzleri inanın kendi çocuğunuz gibi sevebileceğiniz 2 tane pırlanta gibi Mühendis gençler gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz insanlar Yolları ve bahtları açık olsun Gerçekten sizde işinizi yaptırdıktan sonra şiddetle tavsiye edeceksiniz

         
Emel Çebi
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   03/09/2020

Tek kelimeyle mükemmel öncelikle çok çok çok teşekkür ederim Ersin bey🙏🏻rasgele teklife dönüş yapmıştım, böyle bir hizmet beklemiyordum açıkçası. İşinde çok titiz ve hırslı biri 😂. Bundan sonra en ufak bir problemde Ersin bey’i arayacağız. Herkese tavsiye ediyorum kafanızda soru işareti olmasın.

         
Belgin Yazıcı
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   18/07/2020

Yekta Bey çok ilgili,bilgili,saygılı bir arkadaş.. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.. Güvenerek kendisiyle iletişime geçebilirsiniz..

         
Ahmet Koç
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   30/06/2020

Faruk bey çok ilgili ve işinde profesyonel birisi, Aldığım hizmetten tüm beklentilerimi fazlası ile karşıladı. Bilgisayar işim olduğunda düşüneceğim tek kişi.

         
Umut Kaşıkçı
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   06/04/2020

sağolsun Uğur Bey gereken ilgiyi esirgemeyip sorunu en kısa zamanda giderdi. Güleryüzünü ve güzel sohbetini de ayrıca esirgemedi. Genç,başarılı ve dinamik biri. Keşke herkes böyle işinin hakkını yüzde 100 verse..

         
Berke Yıldırım
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   21/01/2020

Sorunumu yarım saat gibi kısa bir sürede teşhis edip beni doğru yere yönlendirdiler. Sıkıntım kalmadı. Teşekkür ediyorum.

         
Mete Issı
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   05/10/2019

Kendisi işimi halletmek için saat 22.00 de evime geldi. Çok memnun kaldım. Sonrasındada kendisi ile iletişimi istediğim zaman yapabiliyorum. Herkese tavsiye ederim.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz