En İyi 10 Bandırma Web Site Yaptırma armut'ta

En İyi 10 Balıkesir Bandırma Web Site Yaptırma

4 Web Site Yaptırma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bandırma bölgesinde 2 Web Site Yaptırma Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

Engin Y.

Web Site Yaptırma · Bandırma · Balıkesir
Tüm yapacağım web sitelerinde premium tema hediye.

Ali Aşkın

Web Site Yaptırma · Karacabey · Bursa
Nesne yönelimli programlama hakkında bilgi sahibiyim. Linux (Ubuntu Mint) ve Windows işletim sistemleri üzerinde çalışıyorum. İyi derecede C, C++ ve C# biliyorum. Ayrıca Ruby,Rails,Android, Matlab, Raspberry Pi, Arduino, Ağ teknolojileri,protokolleri ve topolojileri gibi çok farklı alanlar hakkında
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Sezer TOPRAK
Web Site Yaptırma   04/06/2017

İş için mesaj gönderdiklerinde 10 kişilik ekibimiz var demişlerdi, inanmamıştık. Ancak işi vermemizin üzerinden 1 saat geçtiğinde ilettiğimiz listedeki tüm maddeleri yerine getirip teslim ettiler. Helal olsun fazla söze gerek yok, zaten söylenecek lafta bulamıyoruz. Hayatınız boyunca başarılar dilerim.

         
Web Site Yaptırma   05/05/2017

Talep ettiğim web sitesi istediğim şekilde ve söz verilen zamanda tarafıma teslim edilmiş ve faaliyete geçmiştir iş sürecinde fikir alış verişi yapılarak ve önerilerde bulunarak samimi bir diyalog kuruldu, önerilerde bulunduğu ve bu başarılı çalışmalarından dolayı Samet beye çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum

         
Alper Bey
Web Site Yaptırma   15/04/2017

İlk başta e ticaret sitemiz için anlaştık sağolsun arkadaş çok güzel bir iş çıkardı ortaya. arkasından android ve ios mobil uygulamamızıda yaptı. Bu süreçte hiç bir sıkıntı yaşamadık. İş olarak değilde arkadaş olduk. İşinin ehli ve çok zeki bir arkadaş iyiki onunla tanıştık. Yolun açık olsun Yazılım Mühendisi Murat TARAKCI Bey :) :)

         
Web Site Yaptırma   15/04/2017

Gerçekten işinin erbabı. İstenilen görevleri zamanında yapıyor. İşini ciddiye alan nadir kişilerden. Bundan önce bir kaç outsourcing yapan kişiyle çalıştım ancak verim farkı çok fazla ve iletişimi çok güçlü. Her gün size günlük rapor vererek işin nasıl gittiğini anlatıyor. Tam anlamıyla güven veriyor.

         
Okan Erkan
Web Site Yaptırma   02/04/2017

Beklediğimden de güzel bir site oldu. işlerini gayet profesyonelce yapıyorlar. istediğim değişiklikler konusunda, anında yardımcı oldular. destek hizmetleri mükemmel.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Balıkesir Bandırma için Web Site Yaptırma hizmeti mi veriyorsun?  Ücretsiz Üye Ol, Hizmet Verseni de burada listeleyelim!