Hizmet Ver

4 Başakşehir Keman Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Başakşehir civarında 120 Keman Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Keman Özel Ders

En İyi 10 Başakşehir Keman Özel Ders Öğretmeni

Yagmur Dag photo

Yagmur Dag

14.05.2021

Keman Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Merhabalar, Ben Yağmur. 16 senedir keman çalıyorum. 3 yıldır da keman eğitimi veriyorum. London LCM Sertifikasına sahibim. Sabırla ve düzenli çalışmayla isteyip de keman çalamayacak bir insan olduğuna inanmiyorum. Beşiktaş'da ikamet ediyorum. Tercihinize göre evimde ya da sizin evinizde...

Meryem Gökkaya Gür photo

Meryem Gökkaya Gür

02.10.2020

Keman Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Öncelikle müzik öğretmeni olduğumu belirtmek isterim. Keman, yan flüt, piyano eğitimi için bana ulaşabilirsiniz. Uzun yıllardır minik öğrencilere özel ders vermekteyim. Bir müzik öğretmeni olarak mesleğimi severek yapıyorum. İstanbul da müzik eğitimi almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Alparslan Karamemisoglu photo

Alparslan Karamemisoglu

09.03.2014

Keman Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Dn bu yana keman branşında kesintisiz özel ve grup dersleri vermekteyim. Batı ve Türk Müziği sistemlerinde tam deneyimliyim. Akademik sistemde, nota esaslı eğitim vermekteyim; ezber yaptırmam, öğrenciyi eksiksiz, "müzisyen" kategorisinde yetiştirmeyi hedeflerim. Halen Mozaik Akademi (Avrupa...

Müzik Ve Yaşam photo

Müzik Ve Yaşam

28.06.2021

Keman Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Keman eğitimini kişiye özel methodlar kullanarak, keyifli ve akıcı bir şekilde vermekteyiz. Derslerimiz isteğe bağlı olarak kişinin kendi evinde verilmektedir.

Rukiye Altınel photo

Rukiye Altınel

24.03.2018

Keman Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Eğitimine 8 yaşında keman çalarak başlayan Altınel, lisede İstanbul Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü yarı zamanlı eğitimini kazanarak profesyonel müzik hayatına giriş yapmıştır. Lisans düzeyinde ise tam zamanlı keman ve piyano bölümü eğitimini bitirmiştir. Hala Mimar Sinan Devlet...

Özlem Başak photo

Özlem Başak

10.06.2020

Keman Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Keman dersleri esnasında öğrencilerimden özellikle 6-12 yaş grubu çocuklardan öğrendiğim bir şey oldu , yaşımız kaç olursa olsun , bir şeyi başarabilmemiz onu ne kadar istediğimiz ve bu uğurda ne kadar çaba sarfettiğimizle alakalıdır.

Deniz Asena Güler photo

Deniz Asena Güler

23.03.2021

Keman Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Liselerin güzel sanatlar bölümüne ve üniversitelerin müzik öğretmenliği bölümlerine hazırlık dersleri, hobi amaçlı keman dersleri, küçük yaş gruplarıyla müzikli ve bol etkinlikli orff yaklaşımlı eğitimler gerçekleştirmekteyim.

Deniz İbrahimoğlu photo

Deniz İbrahimoğlu

22.05.2019

Keman Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Konservatuvar eğitimine 7 yaşında başladım. Ortaokul, Lise ve Üniversiteyi Mimarsinan Üni. Devlet Konservatuvarında okudum. Birçok Müzik Eğitim Kurumunda Keman, Piyano ve Solfej dersi verdim. SinemaSenfoni, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, Türkiye Ulusal Gençlik Filarmoni Orkestrası ve bunlar...

Melek Kaya photo

Melek Kaya

21.06.2021

Keman Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Müzik öğretmeniyim. Yaklaşık 10 senedir bir çok kurumda her yaştan ve her seviyeden öğrenciye keman, piyano, armoni, solfej dersleri verdim. Benimle çalışmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz :)

Özgür Kement photo

Özgür Kement

11.11.2019

Keman Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü ve Kocaeli Üniversitesi Müzik Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. 19 Ekim 1989 yılında İstanbulda doğdu.Müzik eğitimine 8 yaşında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarında başladı.Aynı yıl İstanbul Radyosu TRT Çoçuk Korosu nun...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Başakşehir Keman Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Başakşehir Keman Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Başakşehir Keman Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Keman Özel Ders için Başakşehir içinde toplam 120 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 75 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Başakşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 842 kişi Başakşehir Keman Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl