En İyi 10 Başiskele Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Başiskele Kocaeli Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Salih E.

Salih E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Başiskele, Kocaeli
Merhaba ben Salih. Kocaeli de oturuyorum. İşim gereği Java, Spring, PLSQL, angularJS, Jquery, HighCharts, JasperReports kullanarak yönetici sayfaları hazırlıyorum.
Bayram Ş.

Bayram Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Başiskele, Kocaeli
Php,Asp.net ,Web api ,Restapi,Web sitesi ,Web uygulaması,Windows servis,Entegrasyon çalışmaları(Logo,Netsis,SAP)
Nihat B.

Nihat B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Başiskele, Kocaeli
Yaklaşık senedir yazılım projeleri içinde yer alırım . Türkiyenin ilk firmasında yer alan firmalarda proje geliştirdim . Bu bilgi birikimi projelerinizde yaşatmak isterim . Detaylı bilgi için nolu numaradan bana ulaşabilirsiniz .
Beyler Interactive

Beyler Interactive

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gölcük, Kocaeli
Beyler Interactive; yaratıcılık ve inovasyondan güç alan ruhu ile strateji, tasarım ve geliştirme konusunda hizmet veren bir dijital reklam ajansıdır. Firmanızın yükselmek için ihtiyacı olan görsel öğeleri tasarlıyoruz, uygulamaları geliştiriyoruz ve stratejinizi planlıyoruz. Her detaya dikkat ederek yaratıcı fikirlerimizi somutlaştırarak reklam projenizi oluşturuyoruz. Tüm bunları yaparken ihtiyacımız olan her türlü tasarım ve geliştirme hizmetini kendi bünyemizde çözerek projeye hakimiyeti v
Emil M.

Emil M.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · İzmit, Kocaeli
3 seneden beri profesyonel şekilde android mobil uygulama geliştiriyorum.Şimdiye kadar Türkiyede bir çok projede yer aldım.Şuan Kodcu.com isimli şirkette internet üzerinden mobil programlama alanında görev alıyorum.Aklınızdan geçecek her türlü projeyi sizin için hazırlayabilirim.Siz sadece gerçekleşmesini istediğiniz fikrinizi söyleyin yeter.
Mustafa Ş.

Mustafa Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · İzmit, Kocaeli
Ben Mustafa Şengel sizlerin aklınızda ki projeyi,fikri veya düşünceyi en iyi fiyatla ve en kısa sürede gerçekleştirmek için buradayım.
Mahir Y.

Mahir Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · İzmit, Kocaeli
PHP ve HTML/CSS bilgimi birleştirerek, internet sitesi yapımı konusunda sizlere hizmet verebilirim. MySQL database leri ile rahatlıkla entegrasyon sağlayabilirim. Python ile veri analizi yapabilir, büyük verilerden görsel çıktılar oluşturabilir ve kestirimlerde bulunacak algoritmalar yazabilirim.
Bayram Ü.

Bayram Ü.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · İzmit, Kocaeli
Fullstack Developer, Web uygulamaları ve Geographic Information Systems (Coğrafi Bilgi Sistemleri) alanında sektörün en yenilikçi yaklaşımlarının profesyonelce uygulandığı sistemler isteyenlere.
Türkay Ö.

Türkay Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · İzmit, Kocaeli
Her türlü bilgisayar programcılığı güvenlik internet ağı juniper ve sisco kurulum hizmetleri aklınıza bilgisayar ve yazılım yönünden ne gelirse yapılır.
Emre C.

Emre C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · İzmit, Kocaeli
Ulusal bir firmada Yazılım Uzmanı (3 yıl), Microsoft Sql Server ve Yazılım Uzmanlığı konusunda gerekli sertifikalara sahip (Sertifikalar paylaşılabilir), Bilgisayar Mühendisi C#, Asp.net, Android, Html Bilgisi.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

         
Erol Kılbüker
Freelance Programcı   20/01/2018

Gayet başarılı bir çalışma oldu. İstediğimiz tüm detaylar projede mevcut, Yardımız ve desteğiniz için Teşekkürler.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz