En İyi 10 Bayraklı Bilgisayar ve Laptop Tamiri | Armut

En İyi 10 Bayraklı İzmir Bilgisayar ve Laptop Tamiri

4 Bilgisayar ve Laptop Tamiri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 29 Bilgisayar Laptop Tamircisi ve Teknik Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Psm Bilgisayar ve

Psm Bilgisayar ve

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bornova, İzmir
2000 yılından günümüze kendi binamızda Bilişim Sektöründe Tecrübeli elemanlarımızla hizmet vermekteyiz. Kurumsal firmalara destek hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Güvenlik Kameralarının Toptan Satış ve Montaj İşlerini yapmaktayız.Kaybolan,silinen bilgilerinizi % 100 e varan bir oranda kurtarmaktayız.
Kaan S.

Kaan S.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Karabağlar, İzmir
Bilişim alanında hem meslek lisesi (Anadolu Teknik Lisesi - Ağ Sistemleri ve Yönlendirme Bölümü) hem de yüksekokul (Ege üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı) mezunuyum. 5 yıldır da sektörde aktif iş deneyimim vardır.
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Buca, İzmir
10 yıllık tecrübem ile güvenilir ve kısa sürede cihazlarınızın bakımını, formatını, tamirini ve veri kurtarma işlemlerini yapabilirim.
Teknokta Bilişim & Danışmanlık Hiz.ltd Şti

Teknokta Bilişim & Danışmanlık Hiz.ltd Şti

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Karabağlar, İzmir
"Teknokta Bilişim Ağustos 2019 Yılında "Teknokta Çok Çözüm" sloganı ile yola çıkarak kurulmuştur. Bu slogan ile 11 Yıllık iş tecbübesini birleştirerek teknoktadan bir çok çözümün sağlanması hedeflenmiştir. %100 Müşteri memnuniyetini ile bilişim ve danışmanlık adı altında vermiş olduğumuz başlıca hizmetler aşağıdaki gibidir. - IT Altyapı Kurulum ve Kablolama - IT Taşınma Hizmetleri - Yönetilen Hizmetler (Domain controller,wsus,IIS exchange, firewall, VMWare, veambackup vb.) - Cihaz Bakım Destek
Mustafa  B.

Mustafa B.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Karabağlar, İzmir
6 yıllık tecrübe ile her türlü laptop masaüstü bilgisayar tamiri, parça değişimi,temizliği,program yüklenmesi ve format işleri evde hizmet ile itinayla ve hızlı yapılır.
Hamit T.

Hamit T.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bayraklı, İzmir
Bilgisayarlarınıza yerinizde format atılır.Tüm arıza ve bakım hizmetleri verilir. Kurumsal veya Kişisel Notebook & Laptop Onarım, Bakım Hizmeti Vermekteyiz.Ücretsiz arıza tespiti yapılır
Murat Ç.

Murat Ç.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bayraklı, İzmir
PC Donanim ,Yazilim , Satış ve Kurulumu Profesyonel Notebook Tamiri Ses ve Veri Iletişimi Kamera ve güvenlik sistemleri Fax Server Çözümleri Yedekleme Çözümleri Sarf Malzemesi Satışı
Sergen S.

Sergen S.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bayraklı, İzmir
Bilgisayar Tamiri, bakım, onarım ve laptop tamiri, format atma gibi konularda piyasa fiyatlarının altında kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyim. Bana güvenebilirsiniz.
Master Bilişim

Master Bilişim

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bayraklı, İzmir
2006 yılından beri hizmet veren firmemız bir çok dalda siz degerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
Yusuf K.

Yusuf K.

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Bayraklı, İzmir
Her marka notebook, bilgisayar onarım hizmeti, program kurulumu, web sitesi, özel yazılım, güvenlik ve kamera sistemi, kurumsal tanıtım, yedek parça temini, anlaşmalı servis hizmeti verilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
AHMET TÜRKMEN
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   04/11/2019

Aldığım hizmetten çok memnun oldum hızlı bir şekilde Tamiri yapıyor ve teslim ediyorlar Samet beye ve murat beye teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim

         
Mustafa Yaşar AFACAN
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   26/05/2019

Aldığı her kuruşun karşılığnı kesinlikle veriyor. Önceliği müşteriye en az masrafla ve işin kalitesinden ödün vermeden tamamlamak. Benim laptopumun ekran menteşeleri yerinden kırıktı ve yeni çerçeveye gerek kalmadan makul bir ücret karşığı tamir etti. Arkadaşlarıma ve dostlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim birisi. Ayrıca yaptığı işlemleri size mesaj ve fotograf atarak bilgilendiriyor.

         
Mert Ünal
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   18/05/2019

Yaklaşımı bilgilendirmesi gayet üst düzeyde murat beeye teşekkürlerimi sunarım bilgisayardaki arızaları inceleyip detayına kadar bilgilendirdi fiyattada çok makul.

         
Burak Zerdeci
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   10/05/2019

Son derece güvenilir yaptığı işi önemseyen ve bu işi gerçekten iyi yapan bir insan sorunumuzu en kısa sürede eksiksiz halledip teslim etti kendisine teşekkür ediyorum tekliflerini muhakkak değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

         
Baran Karataş
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   14/04/2019

Mustafa Bey ilgili,disiplinli,uygun fiyatlı ve güvenilir iş yapmaktadır. İlerde yaşayacağım sorunlarda gideceğim adres kendisidir.

         
Umut Barış Dinç
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   09/03/2019

Bilgisayarı mahvetmiş olmaktan ne kadar korksak da Hasan Bey işini cool cool bitirdi. Anlaştığımız ücretten daha da azını bile teklif etti. O işini yaparken muhabbet ettik. İşinden gayet memnunum tüm tanıdıklarıma tavsiye edeceğim

         
Bulut Gündoğdu
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   19/12/2018

şarj soketi sorunundan dolayı msi dizüstü bilgisayarım şarj olma sorunu yaşıyordu sorun giderildi ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum

         
Mehmet Sezgin
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   17/11/2018

Verdiği emek ve hizmet için çok teşekkür ederim aldığı para helal hoş olsun Allah razı olsun yüreği güzel insan

Bilgisayar ve Laptop Tamiri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz