En İyi 10 Bayraklı İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 58 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mümin Celal P.

Mümin Celal P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım konusunda çok heyecanlıyım ve bana verilen görevi layıkıyla yerine getirebilirim. C#, Asp.Net & MVC Core, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery, SignalR, WebSocket, Rest, Soap, XML, JSON bilmekteyim ve her geçen gün kendimi hem bildiğim teknolojilerde hemde yeni teknolojilerde geliştirmekteyim. Tamamıyla gelişime açık biriyim.
Ersin Ö.

Ersin Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
PHP,jquery,css,html ve bostrapp kullanark veb sitesi yanısıra android te uygulama geliştirebiliyorum grafik işlerindede illustrator ve photoshop aktif şekilde kullanırım. Bunlar haricinde domain barındırma yapılır. yazılım şirketinde coder olarak yer alıyorum.
Erşah D.

Erşah D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Yaşar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim. Okulda öğrendiğim bilgileri pekiştirmek ve aynı zamanda ekonomime katkısı olması amacıyla freelance olarak iş yapıyorum.
Oğuz Ö.

Oğuz Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Sektörde 5 yıllık tecrübem bulunmakta. Gerek kamu gerek özel sektör için birçok proje geliştirdim. Microsoft MCSD:Web Application sertifikasyonum bulunmakta. Gerek yeni teknolojiler gerekse sektörü yakından takip etmekteyim. Bu açıdan müşterilerimin ihtiyacına en uygun çözümü sunabileceğime inanıyorum.
Halil İbrahim E.

Halil İbrahim E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Benim adım Halil İbrahim EVRENEL. İzmir de ikamet etmekteyim. C#.Net, MVC, Wcf, Xml Web Service, Android vb. platformlarda yazılım geliştirmekteyim. 10 yıldır aralıksız kod yazmaktayım. Önemli bir çok projede imzam bulunmaktadır.
Halil B.

Halil B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
2016 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi'nden mezun oldum. Şuanda aktif olarak 2 yıldır full stack developer olarak çalışmaktayım.
Serdin Ç.

Serdin Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
C# yazılım tabanlı Devexpress Componentleri ve Express FrameWork(XAF) platformu kullanarak kaliteli yazılımlar geliştirilmektedir. Tamamen terzi usulu şeklinde şirket ve süreç ihtiyaçlarına özel olarak geliştirme yapılmaktadır.
Murat E.

Murat E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Sektörden 20 seneden uzun süredir çalışıyorum. Herhangi bir ticari ünvanım yok zaten çalıştığım yerde var. ERP sistemleri konusunda danışmanlık verebilirim yada işiniz için sistem geliştirebilirim.
Serhat Y.

Serhat Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
2003 yılından beri yazılım geliştirmekteyim. Bunun yaklaşık 6 senesini asp.net tabanlı yazılımlar geliştirerek geçirdim. Halen daha bir amerikan şirketine ve de bir türk şirketine danışmanlık hizmeti vermekteyim. Geliştirdiğim yazılımlar halen daha siskon otomasyon, ipragaz gibi büyük şirketlerde kullanılmaktadır.
Murat T.

Murat T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Merhaba, 8 yılı aşkın yazılım tecrübem ile mobil - web ve masaüstü projelerinizi, hızlı ve kaliteli bir şekilde hayata geçirmeye hazırım. Geliştirdiğim altyapı sistemi ile büyük yazılım şirketlerin dahi uzun süre isteyeceği projeleri daha çabuk geliştirebiliyorum. Güzel projelerde buluşmak dileği ile görüşmek üzere :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İbrahim Gelgeç
Freelance Programcı   15/02/2020

Güzel bir otomasyon sistemi yaptı her isteğime doğru yanıt verildi ve tam istediğim gibi hem profesyonel hemde çok hızlı bir zamanda teslim etti kurumsal firmalara para kaptırmayın teşekkür ederim emre

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz