En İyi 10 Bayraklı Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Bayraklı İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 48 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Murat T.

Murat T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Merhaba, 8 yılı aşkın yazılım tecrübem ile mobil - web ve masaüstü projelerinizi, hızlı ve kaliteli bir şekilde hayata geçirmeye hazırım. Geliştirdiğim altyapı sistemi ile büyük yazılım şirketlerin dahi uzun süre isteyeceği projeleri daha çabuk geliştirebiliyorum. Güzel projelerde buluşmak dileği ile görüşmek üzere :)
Ali İhsan  Y.

Ali İhsan Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Merhaba ; Özel bir şirkette yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Yazılım ile ilgili her türlü sorununuza çözüm bulabilir ve yazılım ve sql ile ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilirim. Daha detaylı bilgi için iletişime geçmemiz gerekli
Mümin Celal P.

Mümin Celal P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım konusunda çok heyecanlıyım ve bana verilen görevi layıkıyla yerine getirebilirim. C#, Asp.Net & MVC Core, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery, SignalR, WebSocket, Rest, Soap, XML, JSON bilmekteyim ve her geçen gün kendimi hem bildiğim teknolojilerde hemde yeni teknolojilerde geliştirmekteyim. Tamamıyla gelişime açık biriyim.
Emir D.

Emir D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Asp.net ve c# üzerinde mikro ve netsis ile entegre çok fazla proje geliştirdim. Detayları cv mden inceleyebilirsiniz
Cavit U.

Cavit U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
2008 den bu yana web yazılım ve tasarım hizmeti vermekteyim. Projelerde PHP, MYSQL, XHTML, CSS, jQuery ve Ajax gibi programlama dillerini kullanıyorum.
Fatih Ç.

Fatih Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
BAHANE DEĞİL, FİKİR ÜRETİYORUZ. Mobil uyumlu, SEO tabanlı, geliştirilebilir ve organik bir web sitesine sahip olmak için, işin ESPERTO suna danışın.
S. Alper  T.

S. Alper T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
15 yıldır internet ve özel masaüstü uygulamaları üzerine kendimi geliştiriyorum. İşletmelerin, kişilerin özel isteklerine digital çözümler üretmekle mükellefim. İhtiyaçlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum ;)
Halil İbrahim E.

Halil İbrahim E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Benim adım Halil İbrahim EVRENEL. İzmir de ikamet etmekteyim. C#.Net, MVC, Wcf, Xml Web Service, Android vb. platformlarda yazılım geliştirmekteyim. 10 yıldır aralıksız kod yazmaktayım. Önemli bir çok projede imzam bulunmaktadır.
Halil B.

Halil B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
2016 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi'nden mezun oldum. Şuanda aktif olarak 2 yıldır full stack developer olarak çalışmaktayım.
Burak B.

Burak B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Bozkar Yazılım olarak yazılım ve tasarım konusunda sizlere özel paketlerimizle her bütçeye uygun çözümler sunmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz