En İyi 10 Bayraklı İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 56 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Murat T.

Murat T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Merhaba, 8 yılı aşkın yazılım tecrübem ile mobil - web ve masaüstü projelerinizi, hızlı ve kaliteli bir şekilde hayata geçirmeye hazırım. Geliştirdiğim altyapı sistemi ile büyük yazılım şirketlerin dahi uzun süre isteyeceği projeleri daha çabuk geliştirebiliyorum. Güzel projelerde buluşmak dileği ile görüşmek üzere :)
Mümin Celal P.

Mümin Celal P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım konusunda çok heyecanlıyım ve bana verilen görevi layıkıyla yerine getirebilirim. C#, Asp.Net & MVC Core, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery, SignalR, WebSocket, Rest, Soap, XML, JSON bilmekteyim ve her geçen gün kendimi hem bildiğim teknolojilerde hemde yeni teknolojilerde geliştirmekteyim. Tamamıyla gelişime açık biriyim.
Melih G.

Melih G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karşıyaka, İzmir
Merhaba, php, c# (masaüstü ve web yazılım) geliştirme üzerine yedi yıldır profesyonel bir şekilde çalışmaktayım. İhtiyacınız olan yazılım çözümlemelerini web sitesi, masaüstü uygulama ve android mobil uygulama olarak geliştirebilirim.
Cavit U.

Cavit U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
2008 den bu yana web yazılım ve tasarım hizmeti vermekteyim. Projelerde PHP, MYSQL, XHTML, CSS, jQuery ve Ajax gibi programlama dillerini kullanıyorum.
Fatih Ç.

Fatih Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
BAHANE DEĞİL, FİKİR ÜRETİYORUZ. Mobil uyumlu, SEO tabanlı, geliştirilebilir ve organik bir web sitesine sahip olmak için, işin ESPERTO suna danışın.
S. Alper  T.

S. Alper T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
15 yıldır internet ve özel masaüstü uygulamaları üzerine kendimi geliştiriyorum. İşletmelerin, kişilerin özel isteklerine digital çözümler üretmekle mükellefim. İhtiyaçlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum ;)
Serdin Ç.

Serdin Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
C# yazılım tabanlı Devexpress Componentleri ve Express FrameWork(XAF) platformu kullanarak kaliteli yazılımlar geliştirilmektedir. Tamamen terzi usulu şeklinde şirket ve süreç ihtiyaçlarına özel olarak geliştirme yapılmaktadır.
Oğuz Ö.

Oğuz Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Sektörde 5 yıllık tecrübem bulunmakta. Gerek kamu gerek özel sektör için birçok proje geliştirdim. Microsoft MCSD:Web Application sertifikasyonum bulunmakta. Gerek yeni teknolojiler gerekse sektörü yakından takip etmekteyim. Bu açıdan müşterilerimin ihtiyacına en uygun çözümü sunabileceğime inanıyorum.
Halil İbrahim E.

Halil İbrahim E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Benim adım Halil İbrahim EVRENEL. İzmir de ikamet etmekteyim. C#.Net, MVC, Wcf, Xml Web Service, Android vb. platformlarda yazılım geliştirmekteyim. 10 yıldır aralıksız kod yazmaktayım. Önemli bir çok projede imzam bulunmaktadır.
Erşah D.

Erşah D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Yaşar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim. Okulda öğrendiğim bilgileri pekiştirmek ve aynı zamanda ekonomime katkısı olması amacıyla freelance olarak iş yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Mehmet Emin AKTAŞ
Freelance Programcı   10/03/2018

Sercan Bey ilanımı verdiğim gün beni aradı ve aciliyetimi belirtmemden 1 gün sonra işlerinin yoğunluğu arasında istediğim özellikte bir yazılım yapmış ve sorunsuz çalışmaktadır. Üslup ve anlayış tarzını çok beğendim. Tavsiye ederim. :)

         
Erol Kılbüker
Freelance Programcı   20/01/2018

Gayet başarılı bir çalışma oldu. İstediğimiz tüm detaylar projede mevcut, Yardımız ve desteğiniz için Teşekkürler.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz