En İyi 25 Bebek Doğum Fotoğrafçısı - Armut

En İyi 25 Bebek Doğum Fotoğrafçısı

4 Bebek Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

858 Bebek Doğum Fotoğrafçısı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Horus Photography

Horus Photography

Horus Photography ekibi olarak hayatınızın en onemli anlarından biri olan doğum anını hiçbir ayrıntıyı kaçırmaksızın fotoğraflamak ve bu ana şahitlik etmekten mutluluk duyuyoruz. Doğum oncesi( Hamilelik), Doğum ve Yenidoğan Çekimleri servislerimizin tamamını bayan fotoğrafçılardan oluşan kadromuzla gerçekleştiriyoruz.İster fotoğraf ister video olarak hizmet vermekteyiz. Şehir dışı çekimlerimizi erken rezarvasyonla yapıyoruz.
Ergül Karagözoğlu

Ergül Karagözoğlu

Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık Kameramanlık bölümünü bitirdim ve şu anda da 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümünde öğrenciyim. 4 senedir profesyonel fotoğraf çekimi yapıyorum. Bir çocuk annesiyim ve biliyorum ki doğum anı hayatta belki sadece 1 kez yaşanabilecek bir mucize. Sizin başrolde olduğunuz bu özel gününüzü masal gibi fotoğraflarla ölümsüzleştirmek istemez misiniz? Bu mutlu anı beraber mutlu bir anıya dönüştürebiliriz.
Buket Polat

Buket Polat

En mutlu anlarınızı ömür boyu saklayabileceğiniz anılara dönüştürüyoruz Bebek, Doğum, Hamile dış mekan, Doğum günü ve etkilik çekimleri gerçekleştiriyorum. Ayrıca kısa doğum filmi çekiyorum. Instagram: BebekVeDogumFotografcisi
Arzu Hışır

Arzu Hışır

Dünya ya yeni bir can geliyor ve o güzel varlık sizin en değerli varlığınız olucak . bu güzel yolculuğunuz da her anınızı bizimle paylaşıp ölümsüz kılmak istıyosanız işte tam da doğru yerdesiniz .
Asoshla Photography

Asoshla Photography

Her türlü fotoğrafçılık hizmetlerimiz uygun fiyata ve bir dost yakınlığı içinde özenle yapılmaktadır. Yenidoğan çekimleri, doğumdan itibaren ilk 15 günlük zaman diliminde çeşitli aksesuarlar kullanılarak yapılır. Kullanılan aksesuarlar herzaman temiz tutulmakta. Her çekimden sonra yıkanmaktadır. Çekimlerimizi sizin evinizde yapabileceğimiz gibi bizim stüdyomuzda da yapmaktayız. Yenidoğan çekimi için geç kalındıysa işimiz zorlaşmakta hem bebek hem anne hem de bizim için uzun bir zaman dilim
Nurmine G.

Nurmine G.

Bir fotoğraftan daha güzel zaman makinesi olabilir mi? Fakat fotoğrafın güzelliğinin ölçüsünü ne kullanılan makinenin markası ne de üzerinde yapılan ışık oyunları belirler, önemli olan doğallık ve zamanlamadır. Doğum ise tekrarı olmayan en tabî olaydır. Siz sağlıklı bir şekilde çocuğunuzu dünyaya getirmeye çalışırken, bu özel anları farklı bir bakış açısıyla size sunmak, her baktığınızda o anları hatırlayıp tekrar yaşamak, yani bir bakıma ilk nefesini ölümsüzleştirmek ise bize düşmek
Begüm Büyükelçi Doğum Fotoğrafçısı

Begüm Büyükelçi Doğum Fotoğrafçısı

Merhaba, Neler mi yapıyorum? Buyrun buradan:) http://begumbuyukelci.com/ Ayrıca Instagram hesabim: begumbuyukelci
Secil Edis

Secil Edis

Mutlu gunlerinizi en güzel karelerde olumsuzlestirmek isterim. Kisaca ben; Istanbul Universitesi -Lisans Marmara Üniversitesi- Yuksek Lisans 10 Yillik Kurumsal Is hayati , kizim "Hayal" ve Hayallerinin pesinden giden bir ben :) Fotoğrafçılık uzerine ; Temel Fotografcilik Egitimi - Burak Bulut Atolye Dogum Fotografciligi Sertifikasi -Photoplay Temel Photoshop Egitimi - Burak Bulut Atolye Dijital Fotografcilik Egitimi - Ismek Tasarim ve Photoshop - Ismek
Bahar Ordu

Bahar Ordu

Hamile,doğum,yenidoğan ve miniklerinizin en özel anlarını sanatsal kareler ile ölümsüzleştirmek için yanınızdayiz.
Gizem Meriç

Gizem Meriç

INSTAGRAM: bygizemmeric | Ekip arkadaşlarım ve ben sizlere en iyi hizmeti verebilmek için buradayız. Kendinizi ve bebeğinizi piyasadaki sonradan fotoğrafçılara değil bu işin eğitimini almış profesyonel ellere emanet etmelisiniz.
Handan Özçelebi

Handan Özçelebi

AÖF Fotoğrafçılık kameramanlık mezunuyum.7 senedir profesyonel anlamda fotoğraf çekiyorum.Son 3 yıldır profesyonel anlamda hastane doğum , yenidoğan bebek ve özel gün fotoğrafçılığı yapıyorum. Gelin en mutlu gününüzde sizi en güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirelim. En kısa zamanda görüşmek dileklerimle.
Neziha Dere

Neziha Dere

Kendimi bildim bileli hobi olarak fotoğrafın içindeyim ve artık hobimin işim olmasına, yine çok sevdiğim bebekleri çekmem gerektiğine karar verdim. doğum öncesi dış mekan çekimi, doğum anı, hastane odası,yenidoğan, aile,mevlüt,doğum günü çekimleri için burdayım. sevgiler.
Büşra Akbulut

Büşra Akbulut

Bebeğinizin gözlerini hayata ilk açtığında gördüğü onu çok seven anne ve babasıdır. Sizinle ilk karşılaşma, bebeklik ve çocukluk hallerini geleceğe güvenle taşıyan, kaliteli ve eğlenceli çekimlerimize dahil olarak bebeğinize unutulmaz anılar bırakabilirsiniz.
Erhan Düvencioğlu

Erhan Düvencioğlu

2008 yılında hobi olarak başladığım fotoğraf sanatına kızımın doğumuyla beraber ne kadar önemli olduğunu, o anları kalıcı kılmanın gelecekte cocuklarımız için bırakabileceğimiz değerli anıları olduğunu gördüm. Bu anıları gülen yüzler ile her daim hatırlayabileceğimiz fotoğrafları oluşturmak, hobi olmaktan çıkıp profesyonel fotoğraf sanatına başlamamı sağladı. Sizde gelecekte gülen yüzlerle anılarınızı kalıcı kılmak ve çocuklarınıza güzel hatıralar bırakmak isterseniz sizi her zaman beklerim.
Ece Özder

Ece Özder

Hala olduktan sonra anladım ne kadar mucizevi bir olaya tanıklık ettiğimi. Hayatınızda bir daha geri dönemeyeceğiniz anların fotoğrafları olması, yeni bir hayatın başlangıcı bu mucizevi anda yanınızda olmak duygularınızı paylaşmayı çok isterim. Sadece yeni doğum değil her yaştan çocuğun fotoğraflarını çekiyorum. Dileğim her çocuğun yıllar sonra fotoğraflarının olması ve baktıklarında yaşananları hissetmelerini sağlamak.
Gülşah Deliçay

Gülşah Deliçay

Doğum , bebek ,çocuk , hamile ve özel gün fotoğrafçısı olarak Bursa’da hizmet veriyorum severek gönülden yaptığım için herzaman ortaya güzel fotoğraflar çıkıyor öncelikle anlaştığım ailelerin isteklerin benim için ön plandadır en özel ve mutlu fotoğraflarınız da buluşmak dileğimle .
Fotto Fotoğraf Stüdyosu Ve Dijital Ajans

Fotto Fotoğraf Stüdyosu Ve Dijital Ajans

Her seferinde büyük bir heyecanla hazırlandığımız çekimlerden sonra yüzünde memnuniyeti gördüğümüz dostlarımızın arasına siz de katılın. Tüm özel günlerinizde sizlerleyiz, "Save The Date" den "Dış Çekim" lere, "Hamilelik Çekimleri" nden "1 Yaş Çekimleri" ne. Özellikle de Hamilelik döneminizde yalnızca bir fotoğrafçı değil, kendisi de bir anne olan bir dost bir yol arkadaşı. Banu KURTOĞLU.
Selen Demircan

Selen Demircan

En özel anılarınızı en güzel fotoğraflarla görmek istiyorsanız beraber olalım iyi bir iş çıkartalım. Eğlenceli bir çekim olacağına eminiz.
Nazan Yılmaz

Nazan Yılmaz

HAYATINIZIN EN UNUTULMAZ ANLARINI PAYLAŞMAK İSTİYORUM. Hamilelik heberini aldığınzdan itaberen başlayan bir serüvende hem heyecanlı hemde telaşlı bir süreç sizi bekliyor. Bu süreç içinde sizlerin en güzel, en unutulmaz anlarınızı , hayatınız boyu sürecek olan anıların fotoğraflarını çekerek o anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Doğum hikayenızı olustururken sizin yasadığınız duyguları göz önünde bulundurarak ve sizinde isteklenizi dinleyerek samimiyet ve karşılıklı iletişim içinde hikayenizi oluşt
Sedef Koçaş

Sedef Koçaş

MUCİZENİN FOTOĞRAFLA MÜHÜRLENMİŞ HALİ MUCİZENİN SİZE DÜŞEN KISMI PAKETLERİMİZDEN UYGUN OLANI SEÇMEK BANA DÜŞEN KISMI İSE MUCİZENİZİ FOTOĞRAFLA MÜHÜRLEMEK. - DOĞUM PAKETLERİ - DOĞUM HİKAYESİ PAKETLERİ - İÇ MEKAN YA DA DIŞ MEKAN HAMİLELİK ÇEKİM PAKETLERİ HAYDİ GELİN HEM EĞLENELİM HEM MUCİZENİZİ BİRLİKTE MÜHÜRLEYELİM
Nurdan Ayse Coşkun

Nurdan Ayse Coşkun

Minik bir dokunuş. Masum bakışlar. Sizin ve bebeğinizin en doğal anlarını sizin için ölümsüzleştiriyoruz.
Hatice Kılıçaslan

Hatice Kılıçaslan

Civarında bebeğin doğumuna şahitlik ettim. Siz de gebelik anlarınızı, bebeğinizin dünyaya merhaba deyişini ve kostümlü yenidoğan hallerini birbirinden güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirmemiz için bizi arayın.
Pınar Ekiz

Pınar Ekiz

Dünya nın en güzel bekleyişidir onu beklemek.içinizde büyüyen minicik eller,hızla atan minicik bir kalp var artık beklenen. Rabbimizin bize gönderdiği en özel emanetini karşılamak için yapılan tüm hazırlıkları tekrar tekrar yaşamak adına her aşamada yanınızda olmak niyetindeyiz.Bu özel anların kusursuz ve masal tadında yaşamak ve hatırlamak için bize ulaşın.
Buse Dalan

Buse Dalan

1991 yılında İstanbul’da doğdu. Fotoğrafçılık ile tanışması 2010 yılında BUFSAD Temel Fotoğraf Eğitimi Sertifikası alması ile başladı. .2013 yılında Okan Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünü bitirdi. Okuduğu dönemde reklam ve dijital alanında uzman olan Alice BBDO’da stajer olarak görev aldı. Kurumsal bir çok firmanın tasarımını hazırlayıp metin yazarlığını yaptı. Mezuniyetten sonraki meslek hayatı boyunca Fulya Acıbadem Hastanesinde sürekli olarak, Vital Hastanesi, Amerikan Hastanesi, Medipol
Fotoburç

Fotoburç

30 yılı aşkın fotoğrafçılık tecrübesi, yüksek kalitede baskı , makina ve techizat yatırımı, 100 üzerinde hazırlanmış doğum albümü,kariyer, eğitimler , sertifikalar.konyada doğum fotoğrafçılığı sektörünün öncülerindeniz doğum öncesi, doğum sırası ,sonrası ve bebek 10 güne kadarki 4 aşamalı çekimlerimizde albümünüz için fotoğraf seçmekte zorlanacaksınız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   25/12/2017

Mukemmel isin otesinde guzel iyi bir dost rahatça guvenip en guzel en ozel anlarinizi gozunuz kapali emanet edebilirsiniz

         
Tuğçe Aslan
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   22/12/2017

Burcu hanım ve ekibine tüm güzel çalışmaları için çok teşekkür ederiz. Hem hastanede hem evde tüm çekimler boyunca sıcak tavrı ile sanki ailemizden biriymiş gibiydi asla kasılmadan yaptık çekimlerimizi en önemlisi bebeğimizde kendisini çok sevdi :) bundan sonraki tüm çekimlerimizde adresimiz belli artık :)

         
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   22/12/2017

Bu site sayesinde tanıştığım, şimdilerde ailemden farkı olmayan Burcu Ablam.. En özel günümüzde heyecanımızı bizimle paylaşan, her karesine mutluluk sığdıran, tekrar tekrar dönüp baktığım emeklerin için çok teşekkürler. Hani derler ya "bir daha seçme şansım olsa" yine sen derim. Her şey için çok teşekkür ediyorum ve hiç ayrılmamak dileği ile. Seni seviyorum..

         
Selin Demir
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   15/12/2017

Harika enerjisi, hoşgörülü tavrıyla tam bir profesyoneldi. Tahmin ettiğimiz süreyi aşmasına rağmen devam etti ve çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz 👍

         
Candan Binay
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   07/12/2017

Her şey için çok teşekkürler. Samimiyetiniz, içtenliğiniz ve sabrını sayesinde çok rahat bir çekim oldu. Ailemizden biri gibiydiniz :) Tekrar görüşmek üzere.

Bebek Doğum Fotoğrafçısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz