En İyi 10 Beşiktaş İstanbul Personal Trainer

4 Personal Trainer Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 187 Kişisel Antrenör hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Oytun  Artık

Oytun Artık

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beşiktaş, İstanbul
- Haliç Üniversitesi spor akademisi mezunu - Haliç Üniversitesi beslenme ve sporcu beslenmesi üzerine yüksek lisans -Ace personal Trainer Kariyer - Factory personal training (Levent ) Factory athletic (Sapphire) MKM MAC Akatlar Piyo House (Akatlar ) Body Map personal training (Etiler ) Alkent sitesi Mypt ( Etiler )
Dilistan Balcı

Dilistan Balcı

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beşiktaş, İstanbul
Crossfit ve fonksiyonel antrenman ile hem sporu sevdirmek hem de sizi hedefinize ulaştırmayı amaçlıyorum. Yaşam kalitenizi yükseltmek ve daha aktif bir hayata geçiş yapmak istiyorsanız bana ulaşın. Antalya da her bölgeden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen mail atın.
Tolga  Ceylan

Tolga Ceylan

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Şişli, İstanbul
Okan Üniversitesi Spor Yöneticiliği mezunuyum. Ereps / Personal Trainer, Treps / Functional Training Treps / Corrective Exercise Specialist belgelerimle birlikte Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Marmara Meslek Kursu aracılığıyla alınmış masaj uygulayıcısı belgem de bulunmaktadır. Küçük yaşlardan itibaren sporun çeşitli dallarında aktif olmakla birlikte, kaleci pozisyonunda 12 sene amatör ve yarı profesyonel olarak futbol oynadım. Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu'na bağlı olarak 24283 lisans num
Mert  Ölmez

Mert Ölmez

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beyoğlu, İstanbul
Herkese oncelıkle merhabalar, -Ben Mert, uzun yıllardır fıtness sporuyla ılgılenıyorum cesıtlı egıtımler alarak kendımı bu alanda profesyonellestırdım. Uzmanlık Belgelerim - EREPS sertifikası Avrupanın Tüm ulkerlerınde gecerli, - Türkiye Vucut Geliştirme ve Fitness Fed.Antrenorlugu 1. Kademe . - Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Kişisel Antrenorluk Sertıfıkası - Ace ve Milli Eğitim Bakanlıgı Onaylı Postür Analizi Uzmanlıgı Sertifikası - Ace ve Milli Eğitim Bakanlıgı Onaylı Hipertrofi Sertifi
Onur Deniz

Onur Deniz

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakultesi mezunuyum. Uzun bir suredir bu sektorun icinde D-gym, Life Gym ve Acibadem Sportsta calistim. Suanda Leventte Sapphire AVM icerisin bulun Factory Athletic spor merkezinde kendi uyelerimle ve sporcularla calismaktayim. Ayni zamanda freelance olarak anlasmali oldugum yerlerde, sizin anlasmali oldugunuz yerlerde, evde, sitede ve outdoor olarak da hizmet vermekteyim. Kuvvet antrenmanlari, sakatlik sonrasi tedaviye destek programlari, Kilo ko
Doruk Abacı

Doruk Abacı

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Şişli, İstanbul
Kas kazanımı (hipertrofi) ve kuvvet kazanımı, mobilite (hareketlilik) egzersizleri, bölgesel zayıflıkları kuvvetlendirme egzersizleri. Şişlide merkez mahallesinde, kendi home stüdyomda ders vermekteyim. Gereken bütün ekipmanlar ve hijyen malzemeleri (maske, eldiven, dezenfektan) bulunmaktadır.
Önder Uzunoğlu

Önder Uzunoğlu

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beşiktaş, İstanbul
Selamlar, Haliç Üniversitesi Spor Yöneticiliği mezunuyum.5 yıldır fitness sporu ile uğraşıyorum,amatör olarak futbol ve atletizm sporları ile uğraştım. 5 yıl içerisinde çoğu antrenman programını, denemiş ve tecrübe etmiş birisiyim. 2 yıl özel sektörde fitness antrenörlüğü yaptım. Yardımcı Tenis antrenörlüğü yapıyorum. Her zaman kişiye özel antrenman çıkartılmasından yanayım. Antrenman programı hazırlamak için öncesinde postür analizleri, spor geçmisiniz hakkında tam olarak bilgi sahibi olmak i
Eren Haşhaş

Eren Haşhaş

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Kadıköy, İstanbul
Merhaba. 1988 doğumluyum. Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü -Performans Modülü mezunuyum. 1996 yılında spor yapmaya ve 2007 yılında eğitmenlik yapmaya başladım. 2014 yılından bu yana "Kişisel Antrenör" (Personal Trainer) olarak çalışmaktayım. 5000 saatin üzerinde özel ders tecrübesine sahibim. Milli sporcuyum. 16 yıl profesyonel şekilde yurtiçi ve yurtdışında basketbol oynadım. 13 yıl boyunca çeşitli branşlarda bireysel ve grup çalışmalarında eğitmenlik yaptım.
N90 SCOUTING  Bireysel Performans

N90 SCOUTING Bireysel Performans

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beşiktaş, İstanbul
Hayatın her alanında başarılı olmak için, Doğru, bireysel antrenman programları ile hayatın, sağlığın ve güzelliklerinin farkına varmak.
Kaan Mert KURU

Kaan Mert KURU

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Şişli, İstanbul
Radyoloji alanından mezun olup uzun yıllar hastanede çalışmanın ardından, severek uğraştığım spor alanına geçiş yaptım. Anatomi ve insan biyomekaniği üzerinde biriktirdiğim bilgileri, uzun ve detaylı bir eğitimin ardından uluslar arası Ereps personel trainer belgesini almaya hak kazandım. Kişiye özel sağlıklı ve zindelikli yaşam eğitmeni ünvanı ile profesyonel olarak işimi sürdürüyorum. NCSF ve EREPS onaylı Posturel bozukluk analizi ve bunları düzeltici, koruyucu egzersiz planlamaları eğitimini
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Enes Ç.
Personal Trainer   23/02/2021

Fuat hocam PT konusunda ilgisi bilgisi ve samimiyetiyle fark yaratıyor. Motivasyon açısından çok başarılı. İyi ki tanışmışım diyeceğiniz birisi, kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Seda U.
Personal Trainer   18/02/2021

Merhabalar Melis hocayla çalışmaya bugün başladık 2 gün önce de bir demo ders yaptık gayet iyi başladık umarım kısa sürede sonucunu da görürüm. Disiplinli ve zorlu bir dönem olacak anladığım kadarıyla. Beklentisi böyle kişlere kendisini tavsiye ediyorum.

         
Cansin E.
Personal Trainer   15/01/2021

Eren işini gayet iyi yapan, sporu hem eğlenceli hem de verimli hale getiren bir PT: Kendisi yaptığı işe çok hakim, danışanını güzel dinliyor, harika bir gözlem kabiliyeti var ve tam ayarında zorlayarak danışanının gelişmesini ve güçlenmesini sağlıyor. Keyifle, gülerek, öğrenerek spor yapmak isterseniz Eren i kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Can Ö.
Personal Trainer   10/12/2020

Son derece bilgili ve uzun yıllar sporcu olmanın verdiği deneyimle çok başarılı bir antrenör, ayrıca samimiyeti ve sıcak kanlılığıyla tanıştığınızda direkt ısınacaksınız ki bu işte çok önemli olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye edilir.

         
Ayla B.
Personal Trainer   07/10/2020

Baştan online olduğu için tereddüt etsem de kesinlikle çok memnun kaldım. Ece Hanım çok profesyonel ve yaklaşımı çok candan. Kesinlikle devam edeceğim.

         
Burak S.
Personal Trainer   28/08/2020

Kaan bey, Harika bir insan. Hem konusuna hakim, hem de neyi ne amaçla nasıl yapmanız gerektiğini tek tek anlatıyor. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde salonunun temizliğine çok özen gösteriyor. Böylesine güzel bir spor merkezini kurduğu için Kendisini tebrik ediyorum

         
Tolga Ç.
Personal Trainer   28/07/2020

Dediklerinin %75 ini uygulasaniz bile gayet güzel sonuçlar alırsınız. Kilo almak için satın aldım ve yararlı buldum. Kendisi gayet ilgili her gün düzenli mesajla durumunuzu kontrol ediyor. Teşekkür ederim.

         
Atakan K.
Personal Trainer   28/07/2020

Hocamla tanışmak gerçekten benim için bir dönüm noktası oldu. 15 gün gibi kısa bir süre 5 kilo verdim. Üstüme yapışan kilolar adeta hızla gidiyor. Hem de bunu uzaktan eğitim ile yapıyoruz. Kısa bir sürede belki de çocukluğumdan beri hayal ettiğim vücuda ulaşma konusunda büyük adımlar attım. Ama daha fazlasını istiyorum bana bu güveni aşılayan Ali Hocamdır. Hiç tereddüt etmeyin ve kendiniz sağlınız için bir adım atın. Güzel bir vücuda kavuşmak hayal değil eğer yanınızda Ali Hocam gibi bir yaşam koçu varsa...

Popüler Personal Trainer Bölgeleri
Personal Trainer hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz