En İyi 10 Beşiktaş İstanbul Müteahhit

6 Müteahhit Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 11 Müteahhit Firması hizmet vermeye hazır.

6 TEKLİF AL
Mehmet  T.

Mehmet T.

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Beşiktaş, İstanbul
TELLİOĞLU İNŞAAT BEŞİKTAŞ BÖLGESİNDE İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ İŞLERİ YAPMAKTADIR . KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİMİZ BAŞLAMIŞTIR . ESKİ BİNALARINIZI YENİLİYORUZ BİLGİ İÇİN BÜROMUZA BEKLERİZ TELLİOĞLU İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ MEHMET TELLİOĞLU
Kabataş İnşaat

Kabataş İnşaat

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Şişli, İstanbul
İnşaat mühendisiyim. 15 yılık şantiye inşaat mühendisliği deneyimim vardır. 2015 yılında kurmuş olduğum firma ile müteahhitlik hizmeti yapmaktayım. kentsel dönüşüme uygun binalarınızı yıkarak kat karşılığı veya hakkediş usulü anahtar teslimi yenilemekteyiz. yaptığımız ve yapacağımız binaları normal bir müteahhit gibi sadece süsüne değil sağlamlığına da çok dikkat eder hem projesini kendimiz çizer hem de projeye uygun olarak yapılması için kontrolünü de başından sonuna kadar yaparız. Böylece bin
Mcg Finans Gayrimenkul Ve İnşaat

Mcg Finans Gayrimenkul Ve İnşaat

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Şişli, İstanbul
Kaba yapı işleri:Kalıp,demir,duvar,çatı İnce yapı işleri: Alçıpan,asma tavan,kartonpiyer,boya,sıva,şap,kalebodur, fayans,cephe kaplama,demir-alüminyum doğrama Diğer:Hafriyat,peyzaj
Umut İnşaat

Umut İnşaat

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Şişli, İstanbul
40 yılı aşkın tecrübemizle umutlarınızı inşa ediyoruz. Kat karşılığı yerlerinizi veya evinizin tadilatını inşaat ile ilgili her konuda yanıbaşınızdayız.
Şahıs Şirketi

Şahıs Şirketi

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Üsküdar, İstanbul
Ev yaptırma müteahhit yazdım. Çünkü İnşaat mühendisi butonu bulamdım. İnşaar mühendis olarak zevkli olan bu işleri yapmaktır.Bina konusunda iç ve dış tadilat tamirat işleri (kalebodur, fayans, sıva, alçı, boya-badana, kapı pencere tamirat, çatı aktarımı, dış cephe tamirat ve kaplaması v.b.)
Acarist Mühendislik Mimarlık İnşaat Ve Yatırım Ve

Acarist Mühendislik Mimarlık İnşaat Ve Yatırım Ve

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Şişli, İstanbul
ALT YAPI İNŞAAT İŞLERİ ÜST YAPI İNŞAAT İŞLERİ PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GAYRİMENKUL VE YATIRIM HİZMETLERİ
Eronlar Yapı

Eronlar Yapı

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Şişli, İstanbul
Proje ve uygulama işlerinde çalışmış,mimar ve mühendis arkadaşlarımızla mimari,statik proje tadilat,tamirat,restorasyon,müteahhitlik(şu anda Selamiçeşme ve Moda da yapımı süren kat karşılığı işlerimiz bulunmaktadır,nezaman isterseniz görebilirsiniz),maliyet analizi,hakedis ve kesin hesap hizmeti vermekteyiz.Uygulamayı düşündüğünüz yapılara ,Etüt projeleriniz ücretsiz çizilmekte olup,her türlü yapı ve hacimde,fikir ve görüşlerimizi paylaşmaktan onur duyarız.
Çağrı İnşaat

Çağrı İnşaat

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Şişli, İstanbul
Çağrı inşaat Eskişehir’imizin en gözde semtlerin de sizlere yatırım ve yaşam fırsatları sunmaya devam ediyor.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Erkan Mert
Müteahhit   05/08/2020

Gayet ilgili bir arkadaş,yardımcı olmaya çalışıyor.Sorun genel anlamda piyasaların belirsizliği ve gayrımenkul fiyatlarının biraz yüksek olması.

         
Muhammet Baydemir
Müteahhit   22/06/2020

Tekirdağ Süleymanpaşa'da bulunan arsama 2 katlı dublex villa yaptırdım kendilerine. Sürecin en başından sonuna kadar işin üstünde durdular. Proje çizim döneminde sıkılmadan tüm taleplerimize cevap verdiler. 120 m2 gibi bir inşaatı anahtar teslim biçimde 60 gün içerisinde teslim ettiler. İnşaat üzerine şüphe etmeden iş verebileceğiniz güvenilir firma kendileri. Bizi bir araya getiren armut.com'a da ayrıca teşekkürler.

         
Yusuf Süzer
Müteahhit   12/05/2020

İŞİMİZE BAŞLANDI BEKLEMEDİGİMİZ KADAR HIZLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜYOR HER İŞLEM TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

         
İsmail Dara
Müteahhit   16/03/2020

ömer bey anahtar teslim vermiş olduğunuz teklif 1.sınıf inşaatı kapıyor ve içinde proje mimarlık ve alt yapı dahil mi .? sözleşme kapsamında kullanılacak olan malzenin kalitesi belirleniyormu? bu konuda detaylı bilgilendirirseniz sizinle iletişime geçilecektir iyi günler dileriz.

Müteahhit hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz