En İyi 10 Beşiktaş PHP Programcısı - Armut

En İyi 10 İstanbul Beşiktaş PHP Programcısı

4 PHP Programcısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Enes Demircan

Enes Demircan

PHP Programcısı · Fatih, İstanbul
5 yili aşkindir web tasarim ve yazilim isleri yapiyorum front-end ve back-end alanlarinda uzman olup hazir kod ve calinti kod kullanmiyorum.
Mehmet Ş.

Mehmet Ş.

PHP Programcısı · Beşiktaş, İstanbul
10 yıldanfazla bir süredir web yazılımıyla ilgileniyorum. ASP, PHP Javascript, Jquery, HTML, CSS vs. Gibi dillerde uygulama geliştirebiliyorum.
Dry Wash

Dry Wash

PHP Programcısı · Beşiktaş, İstanbul
Mücahit Kütükde

Mücahit Kütükde

PHP Programcısı · Şişli, İstanbul
Yıllardan süre gelen bir php merakı aldı başını gidiyor. Çok iyi bir PHP bilgisi ile istediğiniz tüm projeler hayal değil.
Onur Gültekin

Onur Gültekin

PHP Programcısı · Şişli, İstanbul
Ben Onur Gültekin. İlkokul sıralarında tanışıp, ilk görüşte aşık olduğum bilgisayar ve internet sayesinde, lise yıllarında beni kendine bağlayan web tutkumu; en son teknolojilerle kendisini sürekli güncel ve donanımlı tutan, düzenli bir şekilde en mükemmele ulaşmak için uğraş veren, ve böylece müşterilerine profesyonel olarak en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan, 27 yaşında bir serbest web ve arayüz geliştiricisi olarak İstanbul'da sürdürmekteyim. Web için bir şeyler geliştirmediğim süre za
Mehmet Kırmızıgül

Mehmet Kırmızıgül

PHP Programcısı · Şişli, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü mezunuyum. PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, Ajax, MySql, WordPress, XML, JSon, SOAP gibi teknolojilere hakim ve bu alanda 2 yıl amatörlükten sonra son 2 yıldır profosyonel olarak hizmet vermekteyim. Okul projelerinin haricinde freelance olarak birçok projede yer aldım. Ayrıca şu anda Marmara Üniversite Teknokent te KOSGEB e bağlı bir firmada PHP Yazılım Uzmanı olarak görev yapmaktayım.
Ömer Faruk

Ömer Faruk

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
Bilgisayar mühendisliği bölümünden mezunum 2008 yılından beri aktif olarak yazılımın içerisindeyim php yazılım dilini kullanarak web yazılımları yapmaktayım.
Hamza Sallabaş

Hamza Sallabaş

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
Yeni öğrenmeye başladığım bu dil ile projelerinizi tamamlayarak tecrübe kazanırken sizinde bütçenizi rahatlatmayı planlıyorum ? Birlikte çalışmak dileğiyle Saygılarımla Hamza Sallabş
Erdem Yeşiltaş

Erdem Yeşiltaş

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
1-) Yazarpatent Şirketi için internet sitesi tasarımı ve şirket programının yazılması: Linkler : www.yazarpatent.com ve www.yazarpatent.com/admin 2-) ETSTürkiye site tasarımı : Linkler : www.etsturkiye.com 3-) Atak etiket adlı sitenin yeniden tasarımı Linkler : www.ataketiket.com(şuan hala eski tasarım yayında ancak en kısa zamanda yenisi yüklenecek) 4-)İnfovast Telekominükasyon için habervas teknoloji sitesinin yorum ve kullanıcı kayıt bölümlerinin yapımı Linkler: haber.infovas.net 5
Porcupineworks

Porcupineworks

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
Porcupine Works tutkuyla kurulmuş bir web şirketidir. Detaylara gösterdiğimiz özen ve ilgiyle web projelerinde yepyeni ufuklara yelken açıyoruz. Web konusunda deneyimli ekibimizle tasarımdan, kodlamaya web sitenizle ilgili her ihtiyacınızla ilgileniyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Çağrı Güngör
PHP Programcısı   02/04/2017

İş bitirici birisi. Tecrübesli ve yenilikleri takip eden biri. İş verirken korkmayın. Sıkıbtısız temiz ve hızlı. Yazılımcıların çoğunda olan rahatlık yok gayet disiplinli biri mahir bey.

         
Fatih Altindis
PHP Programcısı   23/03/2017

Mahir bey öncelikle işinin ehli.Titiz ve farklı problemlere farklı çözümler üretiyor.Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.İşinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştıracağından emin olabilirsiniz.

         
Hasan DÖNDAŞ
PHP Programcısı   15/03/2017

Kendisi istediğim işi en iyi şekilde yapmak için elinden geleni yaptı ve istediğim gibi de oldu ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

         
Hasan DÖNDAŞ
PHP Programcısı   10/03/2017

Mahir Bey işimizi çok hızlı bir şekilde yaptığı ve işlemi gerçekleştirdikten sonra desteği ve anlatımı konusundada yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

         
Fatma Bozlak
PHP Programcısı   22/01/2017

Tek kelime ile harika bir iş çıkardı kendisinden bin kere Allah razı olsun çok çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

PHP Programcısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz