En İyi 10 Beşiktaş PHP Programcısı - Armut

En İyi 10 İstanbul Beşiktaş PHP Programcısı

4 PHP Programcısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Bünyamin Sevgin

Bünyamin Sevgin

PHP Programcısı · Ümraniye, İstanbul
PHP, MySQL, OOP, MVC, CodeIgniter, Laravel, Symfony, REST API, Opencart, E-ticaret, ödeme ve sanal pos entegrasyonları
Mert Öksüz

Mert Öksüz

PHP Programcısı · Kağıthane, İstanbul
7 Yıldan fazla süredir profesyonel yaklaşımla PHP web yazılım işi yapmaktayım. Projelerde altyapıya titizlikle yaklaşmaya önem veririm. Geliştirme ve iş takip süreçlerinde profesyonel yaklaşımla ilerlemekteyim. Codeigniter, Symfony frameworkleri ile çalışmaktayım. GiT SVN sürüm kontrol yazılımları ile işlerin devamlılığını sürdürülebilirliğini sağlıyorum.
Dry Wash

Dry Wash

PHP Programcısı · Beşiktaş, İstanbul
Onur Gültekin

Onur Gültekin

PHP Programcısı · Şişli, İstanbul
Ben Onur Gültekin. İlkokul sıralarında tanışıp, ilk görüşte aşık olduğum bilgisayar ve internet sayesinde, lise yıllarında beni kendine bağlayan web tutkumu; en son teknolojilerle kendisini sürekli güncel ve donanımlı tutan, düzenli bir şekilde en mükemmele ulaşmak için uğraş veren, ve böylece müşterilerine profesyonel olarak en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan, 27 yaşında bir serbest web ve arayüz geliştiricisi olarak İstanbul'da sürdürmekteyim. Web için bir şeyler geliştirmediğim süre za
Mücahit Kütükde

Mücahit Kütükde

PHP Programcısı · Şişli, İstanbul
Yıllardan süre gelen bir php merakı aldı başını gidiyor. Çok iyi bir PHP bilgisi ile istediğiniz tüm projeler hayal değil.
Mahir Koç

Mahir Koç

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
Yaklaşık 10 senelik web deneyimlerim ile uzman olarak php ve mysql konularında her türlü projenize destek olabilecek çözümler üretebilirim, var olan ve hatalı olan scriptlerinizde düzenlemeler yapabilirim. ya da 0 dan temiz kodlama ile hayallinizdeki web projesini php ile hayata geçirebilirim :)
Porcupineworks

Porcupineworks

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
Porcupine Works tutkuyla kurulmuş bir web şirketidir. Detaylara gösterdiğimiz özen ve ilgiyle web projelerinde yepyeni ufuklara yelken açıyoruz. Web konusunda deneyimli ekibimizle tasarımdan, kodlamaya web sitenizle ilgili her ihtiyacınızla ilgileniyoruz.
Hamza Sallabaş

Hamza Sallabaş

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
Yeni öğrenmeye başladığım bu dil ile projelerinizi tamamlayarak tecrübe kazanırken sizinde bütçenizi rahatlatmayı planlıyorum ? Birlikte çalışmak dileğiyle Saygılarımla Hamza Sallabş
Ömer Faruk

Ömer Faruk

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
Bilgisayar mühendisliği bölümünden mezunum 2008 yılından beri aktif olarak yazılımın içerisindeyim php yazılım dilini kullanarak web yazılımları yapmaktayım.
Erdem Yeşiltaş

Erdem Yeşiltaş

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
1-) Yazarpatent Şirketi için internet sitesi tasarımı ve şirket programının yazılması: Linkler : www.yazarpatent.com ve www.yazarpatent.com/admin 2-) ETSTürkiye site tasarımı : Linkler : www.etsturkiye.com 3-) Atak etiket adlı sitenin yeniden tasarımı Linkler : www.ataketiket.com(şuan hala eski tasarım yayında ancak en kısa zamanda yenisi yüklenecek) 4-)İnfovast Telekominükasyon için habervas teknoloji sitesinin yorum ve kullanıcı kayıt bölümlerinin yapımı Linkler: haber.infovas.net 5
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Faruk Gürbüz
PHP Programcısı   27/08/2017

Mükemmel hizmet. Tüm istekler karşılandı ve verilen tüm sözler zamanında teslim edildi. Teşekkürler Burak Yücesoy...

         
Çağrı Güngör
PHP Programcısı   02/04/2017

İş bitirici birisi. Tecrübesli ve yenilikleri takip eden biri. İş verirken korkmayın. Sıkıbtısız temiz ve hızlı. Yazılımcıların çoğunda olan rahatlık yok gayet disiplinli biri mahir bey.

         
Fatih Altindis
PHP Programcısı   23/03/2017

Mahir bey öncelikle işinin ehli.Titiz ve farklı problemlere farklı çözümler üretiyor.Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.İşinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştıracağından emin olabilirsiniz.

         
Hasan DÖNDAŞ
PHP Programcısı   15/03/2017

Kendisi istediğim işi en iyi şekilde yapmak için elinden geleni yaptı ve istediğim gibi de oldu ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

         
Hasan DÖNDAŞ
PHP Programcısı   10/03/2017

Mahir Bey işimizi çok hızlı bir şekilde yaptığı ve işlemi gerçekleştirdikten sonra desteği ve anlatımı konusundada yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

Benzer Meslekler
PHP Programcısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz