En İyi 10 Beşiktaş PHP Programcısı | Armut

En İyi 10 Beşiktaş İstanbul PHP Programcısı

4 PHP Programcısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Erdem Y.

Erdem Y.

PHP Programcısı · Beşiktaş, İstanbul
1-) Yazarpatent Şirketi için internet sitesi tasarımı ve şirket programının yazılması: Linkler : www.yazarpatent.com ve www.yazarpatent.com/admin 2-) ETSTürkiye site tasarımı : Linkler : www.etsturkiye.com 3-) Atak etiket adlı sitenin yeniden tasarımı Linkler : www.ataketiket.com(şuan hala eski tasarım yayında ancak en kısa zamanda yenisi yüklenecek) 4-)İnfovast Telekominükasyon için habervas teknoloji sitesinin yorum ve kullanıcı kayıt bölümlerinin yapımı Linkler: haber.infovas.net 5
Caner D.

Caner D.

PHP Programcısı · Kadıköy, İstanbul
Php , mysql , jquery , ajax , css , html , sass , andriod , ios programlama dillerini biliyorum. photoshop kullarak verilen dökümanları birebir her ayrıntısına kadar web ortamına dökebilirim. proje teslim tarihine dikkat ederim. işinizde istediğiniz herşeyi eksiksiz gerceklestirebilirim.
Bünyamin S.

Bünyamin S.

PHP Programcısı · Ümraniye, İstanbul
PHP, MySQL, Laravel, Codeigniter, RestAPI, içerik yönetim sistemleri, e-ticaret sistemleri, ödeme entegrasyonları, özel projeler, android uygulama geliştirme, versiyon kontrol sistemleri(Git, SVN vb.), MVC, OOP, HTML, CSS, XML, jQuery, Ajax, Javascript, jQuery, Bootstrap, Less.
Dry Wash

Dry Wash

PHP Programcısı · Beşiktaş, İstanbul
Onur G.

Onur G.

PHP Programcısı · Şişli, İstanbul
Ben Onur Gültekin. İlkokul sıralarında tanışıp, ilk görüşte aşık olduğum bilgisayar ve internet sayesinde, lise yıllarında beni kendine bağlayan web tutkumu; en son teknolojilerle kendisini sürekli güncel ve donanımlı tutan, düzenli bir şekilde en mükemmele ulaşmak için uğraş veren, ve böylece müşterilerine profesyonel olarak en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan, 27 yaşında bir serbest web ve arayüz geliştiricisi olarak İstanbul'da sürdürmekteyim. Web için bir şeyler geliştirmediğim süre za
Mücahit K.

Mücahit K.

PHP Programcısı · Şişli, İstanbul
Yıllardan süre gelen bir php merakı aldı başını gidiyor. Çok iyi bir PHP bilgisi ile istediğiniz tüm projeler hayal değil.
İlkay D.

İlkay D.

PHP Programcısı · Şişli, İstanbul
Sektörün Önde Gelen Firmalarında Çalıştım. Bütçenize ve İsteğinize Göre , Büyük yada Küçük Çaplı Siteleri Php Kodlayabilirim. (Tasarım Sizin Tarafınızdan Gelmeli yada Örnek Site Teşkil Edilmeli)
Porcupineworks

Porcupineworks

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
Porcupine Works tutkuyla kurulmuş bir web şirketidir. Detaylara gösterdiğimiz özen ve ilgiyle web projelerinde yepyeni ufuklara yelken açıyoruz. Web konusunda deneyimli ekibimizle tasarımdan, kodlamaya web sitenizle ilgili her ihtiyacınızla ilgileniyoruz.
Gökhan Ç.

Gökhan Ç.

PHP Programcısı · Beyoğlu, İstanbul
Merhaba Ben Gökhan Çelik, Freelance yazılım, tasarım çalışmaları yapmaktayım, Php, Html, Css, Js, Jquery konularında bilgi sahibiyim. Frontend çalışmalarda Bootstrap kullanıyorum. Framework olarak, CodeIgniter, Wordpress,
Mahir K.

Mahir K.

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
Yaklaşık 10 senelik web deneyimlerim ile uzman olarak php ve mysql konularında her türlü projenize destek olabilecek çözümler üretebilirim, var olan ve hatalı olan scriptlerinizde düzenlemeler yapabilirim. ya da 0 dan temiz kodlama ile hayallinizdeki web projesini php ile hayata geçirebilirim :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Turgay Sirkeci
PHP Programcısı   26/07/2018

Gerçekten işinde çok başarılı bir arkadaşımız, kendisine verilen işi sabırlı ve detaylı bir şekilde hatasız yaparak teslim etti.Ayrıca çok saygılı ve efendi bir arkadaşımız , kesinlikle tavsiye ederim , ben kendisinden çok memnun kaldım , çalışmaya devam edeceğiz inşallah

PHP Programcısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz