En İyi 10 Beşiktaş İstanbul Ürün Fotoğraf Çekimi

4 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 139 Ürün Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selçuk B.

Selçuk B.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Profesyonel Çekim ve Yapım Hizmetleri: Ürün Videoları ve Ürün Fotoğrafları Çekimi (Katalog ve veya E-Ticaret Siteleri için) Reklam Filmi Çekimi ve Yapımı Viral Film Çekimi ve Yapımı Tanıtım Filmi Çekimi ve Yapımı TV Programları Çekimi ve Yapımı Model, Manken ile Ürün Çekimi Katalog Çekimi Havadan Görüntüleme (Drone, Flycam) Save The Date Düğün Hikayesi Çekimleri Diğer Tüm Çekim Hizmetleri ile Profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz.
Hakan Kıpçak

Hakan Kıpçak

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Markanız için yeni fikirlerin araştırılması ve geliştirilmesi için vermiş olduğumuz hizmetler. ​ Gıda fotoğraf çekimleri Ürün fotoğraf çekimleri Moda fotoğraf çekimleri Tesettür fotoğraf çekimleri Portre fotoğraf çekimleri Kiralık fotoğraf stüdyosu Kurumsal fotoğraf çekimleri Organizasyon fotoğraf çekimleri E- ticaret fotoğraf çekimleri Mekan fotoğraf çekimleri Etkinlik fotoğraf çekimleri Kısa video çekimleri Reklam hizmetleri Marka danışmanlık hizmeti Model cast hizmeti Fuar
Oben K.

Oben K.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Üsküdar, İstanbul
27 eylül 1986 tarihinde Tekirdağ Saray'da dünyaya geldim. Mutlu bir çocukluk yılları ile öğrenim hayatına doğduğu kasabada giriş yaptı. Hızlı, yapıcı, her çocuk kadar şımarık, çok çalışkan olmayan lakin başarılı olabilen yıllar ardından. İlk öğretim bitmiş, orta öğretime geçmiştim. Sanırım orta öğretim yıllarımın nasıl geçeceği ilköğretim yıllarımdan belli idi.Orta öğretimini Tekirdağ / Çerkezköy - Tekirdağ Saray / Büyükyoncalı ve İstanbul Maltepe'de tamamlayabildim, diyeceksiniz ki lise dönem
Türkan  K.

Türkan K.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Beşiktaş, İstanbul
Video klip yönetmeni ve fotoğrafçıyım. Video kurgu, video ve fotoğraf çekim hizmetleri vermekte ve prodüksiyonlarımı kendim yürütmekteyim.
Aykut  Ç.

Aykut Ç.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, Maltepe Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon mezunuyum. İçinde bulunduğum işlere ve yaptığım ,içeriklere ve kadraj bilgime güveniyorum. Yaklaşık 7 yıldır Premiere Pro üzerine eğitim görmekteyim ve son 2 yıldır profesyonel olarak Lobo Kreatif şirketinde çalışıyorum. After Effect, Photoshop ve Illustrator bilgime de güveniyorum. . Yaklaşık 7 yıldır Canon 60D ve son 4 yıldır Sony A7 SII kullanıyorum. Teknolojiyle aram çok iyi ve sıkı bir sosyal medya takipçisiyim. Özellikle yabanc
Dns Atölye

Dns Atölye

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Bir projede kullanılan fotoğrafın kalitesi, başarısının önemli bir bileşenidir. Şirketinizin için profesyonel ve yüksek kaliteli fotoğraflara veya kişisel fotoğraflara ihtiyacınız varsa fotoğrafçılarımız size ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunacaktır. Bir moda fotoğraf çekimi, web sitesi fotoğraf çekiminden çok farklıdır, bu yüzden ona iyi bakmak gerekir. Uzmanlarımız size hizmet vermeden önce gereksinimlerinizi anlamayı sağlayacaktır.
Yasin T.

Yasin T.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Firmanızın, iş yerinizin, fotoğraf ve video çekimleri yapılır ve tanıtım filmİ bütçenize göre hazır hale getirilir. 🧿 Düğün, Nişan ve özel etkinlik videosu ve fotoğraf çekimi yapılıp, bütçeniz dahilinde unutulmaz hatıra filmi hazır hale getirilir. 🧿 Belgesel, Müzik Klip çekimleri ve montajı yapılır. 🧿 Program çekimleriniz ve video kurgunuz yapılır.
Deniz  K.

Deniz K.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Beyoğlu, İstanbul
En yeni, güncel ve son teknolojik ekipmanlarla donatılan fotoğraf stüdyolarında,açık alanlarda konsept ve lifestyle fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Ürün çekimlerinden önce çekim projesi oluşturarak alanında uzman fotoğrafçımız ile iş birliği halinde çalışmamızı sağlıyoruz. Markanın vermek istediği mesaja uygun hedef kitleyi 12’den vuracak profesyonel çekimlere imza atıyoruz. insagram adresim : denizkutuc
Anka fotoğraf

Anka fotoğraf

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Kadıköy de bulunan Fotoğraf stüdyomuzda profesyonel olarak uzman ekibimiz ile çekim öncesi, çekim ve çekim sonrası hizmetler sunmaktayız. Sonsuz revizyon anlayışı ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Düğün, nişan, konsept bebek,Mezuniyet, portre, stüdyo ürün, dış çekim ürün hizmetleri vermekteyiz. Sizin özel anlarınız bizimde özel anlarımızdır.
Tebe Foto

Tebe Foto

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, Müşterinin ne istediğini anlama ve oluşturma hassas bir iştir. Reklam ve moda fotoğrafçısıyım. Kadıköy deki fotoğraf stüdyomuzda ürün çekimi hizmeti vermekteyiz. Bir çok gelin damat dergisine çekim yaptık, gelin damat çekimleri için iyi bir referansımız vardır. Yakında tanışmak dileği ile. Tolga
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tuncay Yazıcı
Ürün Fotoğraf Çekimi   15/01/2020
gallery thumbnail

Online sitemiz için fotoğraf çekimlerimizi yapan Ömer Bey e iş disiplini, titizliği, özenli ve özverili çalışması için çok teşekkür ediyoruz. Söz verdiği zamanda fotoğraflarımızı sorunsuz bir şekilde bize teslim etti.

         
Kenan Şenol
Ürün Fotoğraf Çekimi   28/12/2019

Ömer bey işinin ehli, çok hızlı iş bitiren, samimi, günümüzde pek bulamadığımız kaliteli bir insan. Yaptıklarından dolayı teşekkür ederim. Çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğizde.

         
Ergin Bayhan
Ürün Fotoğraf Çekimi   11/12/2019

Aldıgım hizmetten çok memnun kaldım Onur beyin ellerine saglık Armut uygulamasına da ayrıca teşekkürlerimi iletirim böyle degerli sanaatkar arkadaşlarla bizleri tanıştırdıgı için

         
Ürün Fotoğraf Çekimi   05/11/2019

İletişimi, işbirliği, özverisi ve kaliteli çekimleri ile beklentimizi karşıladı. Gelecek dönemki işlerimizde de kendisi ile çalışmak isteriz.

         
Evren Aşıcıoğlu
Ürün Fotoğraf Çekimi   13/10/2019

Gayet güzel dönüşler aldığımız bir ürün çekimi gerçekleştrdk kendisiyle. Ortaya çıkan işten çok memnun kaldık.

         
Kenan A.
Ürün Fotoğraf Çekimi   02/09/2019

Mehmet beye sabrindan dolayi tesekkur ediyorum urun cekim çalışmasıni başarıyla bitirdi. Iş yaptırmak isteyen arkadaslara kesinlikle öneriyorum. Başarılar.

         
Yasin Kasa
Ürün Fotoğraf Çekimi   26/06/2019

Ürün fotoğrafı hizmetinden son derece memnun kaldım. Başlangıçta konuştuğumuz süre ve iş detayına harfiyen uyuldu. Gayet profesyonel ve güzel çekimler gerçekleştirildi, herkese tavsiye ederim.

         
Ilgın Polat
Ürün Fotoğraf Çekimi   20/12/2018

Caner Bey e şehir dışından ulaştım, bir müşterimizin ürünlerinin kataloğa yetişmesi için çok acil ürün çekimine ihtiyacımız vardı. Teklifini alır almaz kendisini arayıp geceden ürünleri teslim ettik ve sabah tüm çekimlerimizi harika bir şekilde teslim aldık. Kendisine çok teşekkür eder, iş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz