En İyi 10 Beykoz Bebek Doğum Fotoğrafçısı - Armut

En İyi 10 İstanbul Beykoz Bebek Doğum Fotoğrafçısı

4 Bebek Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beykoz bölgesinde 10 Bebek Doğum Fotoğrafçısı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Serpil Odabaş

Serpil Odabaş

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Beykoz, İstanbul
​  Merhaba, profilimi ziyaret edip beni merak eden arkadaşım. Sana ilk söyleyeceğim şey şudur; çocuk delisi biriyim. Bu yüzdendir üç kez anne olduğum. Bu yüzdendir önüme gelen her çocugu kendimin bildiğim. Sahiplenme dürtüsüdür, bakma, koruma ve yekten sevmek hepsini. İşte bu sevgidir; fotoğraflara dökmek istediğim tek tek her güzel yüzü. Hayata merhaba diyecek olan, anne karnında yada yenidoğan yada doğalı olmuş bayagı da fotograf çektiresi gelen. Her tatlı bakış içimizi ısıtan. Onlar gülsün
Emel Tekin

Emel Tekin

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Beykoz, İstanbul
Kurumsal iş hayatından sonra fotoğraf konusundaki tutkunluğum ve anne olduğumdan dolayı aşırı çocuk sevgisi ile birleşti. Hobi olarak yaptığım fotoğrafçılık bir anda hayatıma girdi. Artık bu işi profesyonel olarak yapmam gerektiğini düşündüm ve ekipmanlarımı bu işe göre hazırladım. Bebeğinizin ve çocuğunuzun en doğal, en masum halleri kaliteli sunmak için sizlerleyim.
Özge Yavuz

Özge Yavuz

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Beykoz, İstanbul
Su elementinin değişken niteliklerini taşıyan bir balık kadınıyım. Sevilmek isterim , Sabahları uyandığımda “günaydın sevgilim” mesajlarını görmek isterim . Çok özlersem dayanamayıp gidip sarılmak isterim yağmuru ve türk kahvesini severim ailemi severim dostlarımı severim hayata toz pempe bakmayı severim kısacası insanları doğayı bitkileri severim kendimi anlatmaya kalkarsam ne ömrüm yeter ne de siz okumaktan zevk alırsınız :)
Dilek Kılıç

Dilek Kılıç

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Beykoz, İstanbul
Merhaba Ben Dilek, Doğum öncesi,esnası ve sonrası an ları ölümsüzleştiriyorum. Aynı zaman da bir ebeyim ve mesleğimi çok seviyorum.Yıllardır doğum an ların da ailelerin çok özel an larına şait oldum,o an ları en az onlar kadar duygulu yaşadım,ağladım,güldüm.Sonra bu an ları fotoğraflamalıydım çünkü bu duyguyu en iyi hisseden insanlardan biriydim, çünkü ben ebeydim.Bu işe adım attığım ilk zamanlar da o an ları fotoğraflarken aynı zamanda ailelere süreç ile ilgili bilgiler verdiğimi ve onların
Başak Başol

Başak Başol

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Beykoz, İstanbul
Aslında her şey aşk ile başladı bende. Fotoğrafa duyduğum aşk,oğluma duyduğum aşk ve aşk, vurdu beni yollara. Dedim ki o mucizevi anları hem yeniden yaşamak hem ölümsüzleştirip,mutlu anılar bırakmak için bu işi yapmalıyım. 2 yılı aşkın bir süredir bir çok ailenin mutlu anılarını depoladım.Sizin mutlu anılarınıza da talibim. Sevgiyle Kalın.
Begüm Büyükelçi Doğum Fotoğrafçısı

Begüm Büyükelçi Doğum Fotoğrafçısı

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Üsküdar, İstanbul
Merhaba, Neler mi yapıyorum? Buyrun buradan:) http://begumbuyukelci.com/ Ayrıca Instagram hesabim: begumbuyukelci
Funda Çelik

Funda Çelik

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Fatih, İstanbul
Merhaba, Çocukluğumdan beri fotoğraflı meraklı biri olarak son 5 yıldır profesyonel fotoğrafçılık yapıyorum. Bir firmaya bağlı olarak çok çeşitli ihtiyaçlara cevap veren fotoğraflar (ürün, toplantı, etkinlik, parti, doğum günü vs.) çektikten sonra beni en mutlu eden dalın sizin mutluluğunuzu paylaşabildiğim doğum fotoğrafları olduğuna karar verdim. Ve son 2 yıldır doğum fotoğrafçılığı yapmaktayım. Sizin için paha biçilemez anları yakalayıp en güzel şekilde saklamanıza yardımcı olmak benim iş
Esin Fendal

Esin Fendal

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Ümraniye, İstanbul
SEVGİLİ ANNE VE BABA ADAYLARI; Bizim masallarımız hep mutlu sonla bitiyor, sizin masalınızda da yanınızda olmamızı ister misiniz? En güzel anınızı fotoğraf karelerinde her baktığınızda yeniden yaşatalım. Bebeğiniz DÜNYA YA MERHABA derken, tekrar yaşanması olanaksız olan bu anı fotoğraf karelerine taşımak , bebeğinize dünyadaki serüveninin başlangıcını büyüdüğünde yaşatabilmeniz ve AN ı tekrar yaşamanız için 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Doğum anı, sünnet, düğün, nikah ve özel günlerinizde 7
Sinem Dilek

Sinem Dilek

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Sarıyer, İstanbul
Bebeğiniz gün gelecek büyüyecek ve kendi bebekleri olacak .Dünyaya gelirken anne babasının mutluluğunu ve diğer aile üyelerinin heyecanlı bekleyişini fotograflarla yaşatmak istemez misiniz ?
Horus Photography

Horus Photography

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Kadıköy, İstanbul
Horus Photography ekibi olarak hayatınızın en onemli anlarından biri olan doğum anını hiçbir ayrıntıyı kaçırmaksızın fotoğraflamak ve bu ana şahitlik etmekten mutluluk duyuyoruz. Doğum oncesi( Hamilelik), Doğum ve Yenidoğan Çekimleri servislerimizin tamamını bayan fotoğrafçılardan oluşan kadromuzla gerçekleştiriyoruz.İster fotoğraf ister video olarak hizmet vermekteyiz. Şehir dışı çekimlerimizi erken rezarvasyonla yapıyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hakan Uyanık
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   31/12/2017

Bu bizim ikinci bebeğimizdi.İlk doğumda çağırdığımız doğum fotoğrafçısına göre çok çok memnun kaldık.Burcu Hanım samimiyeti ,içten diyaloğu ve yardımseverliği ile bize kendini sevdirdi.Doğum öncesi sohbeti ile beni çok rahatlattı.Doktorumuzun işinin çıkmasına ve 2 saat beklememize rağmen hiç sorun yapmadı.Çektiği fotoğrafları ve albüm kalitesini çok beğendik.Albümlerimizi de gayet profesyonel bir şekilde kolileyip bize gönderdi.Kendisini arkadaşlarımıza da tavsiye ettik,herkese tavsiye ederiz.

         
Tuğçe Aslan
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   22/12/2017

Burcu hanım ve ekibine tüm güzel çalışmaları için çok teşekkür ederiz. Hem hastanede hem evde tüm çekimler boyunca sıcak tavrı ile sanki ailemizden biriymiş gibiydi asla kasılmadan yaptık çekimlerimizi en önemlisi bebeğimizde kendisini çok sevdi :) bundan sonraki tüm çekimlerimizde adresimiz belli artık :)

         
Selin Demir
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   15/12/2017

Harika enerjisi, hoşgörülü tavrıyla tam bir profesyoneldi. Tahmin ettiğimiz süreyi aşmasına rağmen devam etti ve çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz 👍

         
Candan Binay
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   07/12/2017

Her şey için çok teşekkürler. Samimiyetiniz, içtenliğiniz ve sabrını sayesinde çok rahat bir çekim oldu. Ailemizden biri gibiydiniz :) Tekrar görüşmek üzere.

         
Seren Akkaya
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   05/12/2017

Güleryüzlülük, ilgi ve profesyonel yaklaşımıyla hem iş hem de kişilik olarak Ergül Hanım la çalışmaktan çok memnunuz. Nasipse hem çevre yenidoğan hem de kendi ikinci evladım olduğunda kesinlikle kendisiyle çalışmak isterim. Her şey için teşekkür ederiz. ALLAH razı olsun.

Bebek Doğum Fotoğrafçısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz