En İyi 10 Beykoz İstanbul Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı

4 Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Hüseyin E.

Hüseyin E.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Beykoz, İstanbul
Her türlü bilgisayar işleriniz yapilir. Tamir bakim onarim yerinde servis hizmeti verilir. Akliniza takilan ne varsa sorabilirsiniz.
Webclass T.

Webclass T.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Şişli, İstanbul
Merhabalar, şirketiniz icin tüm bilgisayar ariza destek ve hizmetleri sağlıyoruz. Yanı sıra mevcut sistemlerinizin takibini, backup kontrolleri, sistem odası dizayn ve duzenleme işlemlerini, ister talepleriniz doğrultusunda, istersenizde aylik sabit bakım anlaşması çerçevesinde bilgi islem hizmeti olarak gerçekleştiriyoruz. Taleplerinizi bekliyoruz.
Ali K.

Ali K.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Beykoz, İstanbul
Merhaba ; 16 Ocak 1993'te İstanbul Beykoz'da doğdum. Küçük yaştan itibaren bilgisayara karşı her zaman ilgi duydum. İlkokul yaşlarımda babamın bilgisayar alması ile birlikte hayatıma girmiş oldu. Bu ilgi ve merakı pekiştirmek için liseyi Barbaros Hayrettin Paşa Endüstri Meslek Lisesinde Bilişim Teknolojileri Ağ İşletmenliğini okumaya karar verdim 2012 Haziran'ında mezun oldum. Ön Lisansı Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığını bitirdim. Şuan dikey geçiş ile açıköğretim Anadolu Üni
Cemal D.

Cemal D.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Sarıyer, İstanbul
Merhaba , Kıdemli sistem uzmanıyım Sanallaştırma (Vmware , Hyper-v) AD-DC kurulum , yönetim FileServer-PrintServer-WSUS kurulum yönetimi Fortigate Kurulum ve Yapılandırması Juniper Switch (kenar swt backbone ) Loglama ürünleri Siem (logsign) Windows Client GPO çalışmaları vb tüm sistem ve altyapı desteği verebilirim.
Azimkar

Azimkar

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
Merhabalar, yıllardır hizmet vermekte olduğumuz Bilgi Teknolojileri sektöründe Sistem Desteği, Network Kurulumu, O365 ve Exchange ile ilgili işlemleriniz vb. hizmetler vermekteyiz. Sistem, Network Güvenliği, sunucu kurulumu, backup hizmetleri, Network cihazları satışı/kurulumu ve Yaşadığınız tüm sıkıntılar için size destek olmak isteriz.
İstanbul Teknik Bilişim Hizmetleri

İstanbul Teknik Bilişim Hizmetleri

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
Anlaşma çerçevesinde; Bilgisayar sistemleri ve donanımı, yazıcı, faks, fotokopi cihazları bakım ve onarımı, sunucular ve işletim sistemleri, kablolu ve kablosuz ağ yapısı, verilerinizin kontrolü ve yedeklenmesi hizmetlerini kapsamaktadır. Aynı zamanda periyodik bakımlar dışında oluşabilecek anlık donanımsal veya yazılımsal sorunlar için en kısa sürede müdahale ve çözüm hizmetlerini kapsar. Kurumsal Bakım Anlaşması Hangi Hizmetleri Kapsar? •Bütün bilgisayarlar için ayda bir
Ergin  Y.

Ergin Y.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
Uzun zamandır bilgisayar sistemleri alanında çalışmaktayım. Donanımsal ve yazılımsal olarak tecrübeliyimdir.
Çağrı F.

Çağrı F.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
2005 yılından bu yana farklı sektörlerde bir çok özel firmada bilgi teknolojileri departmanında hedeflediğim kariyer doğrultusunda iş hayatımı sürdürdüm. Teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikleri hevesle uygulamaya çalışan yapım sayesinde 15 sene içerisinde mesleki anlamda hızlı bir ilerleme sağladım.
Focus A.ş.

Focus A.ş.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
2004 yılından bu yana 34 senelik Bilişim teknolojileri deneyimi ile Bilişim sektörüne destek vermekteyiz. Sanallaştırma, Siber güvenlik, Yedekleme sistemler, Geri dönüş planları ve gündelik bilgi işlem ihtiyaçlarınızda sizlerle beraberiz.
Yusuf Ç.

Yusuf Ç.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Beyoğlu, İstanbul
Halihazırda Ldap Bilgi Teknolojileri Danışmanlık firma personeli olarak Şehir Hatları Genel Müdürlüğü, İstanbul Otobüs AŞ. , Özel Medicana Hastaneleri, Ekolojik Enerji, KADEM Vakfı, Duyar Vana, Cvk Park Bosphorus Otel , Garanti Koza İnşaat, Garanti Koza Enerji, Özel Duygu Hastanesi, Gisaş Gemi İnşa San. AŞ. , TK Tuzla Shipyard , Galata Taşımacılık , DT Hilton Hotel, Cevahir Hotel, HEMEL , Bay Minarel ,Bay İnşaat Firmalarına Bilgi Sistem Çözümleri Uzmanı olarak danışmanlık yapmaktayım.Ayrıca yak
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ÖZLEM ÇOBANOĞLU
Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı   02/05/2020

istedigim işi zamaninda ve titizlilikle yapti.gayet kibar bir beyefendiydi... işinden kesinlikle memnun kalacaksinizdir.. hic tereddüt etmeyin.

         
Mujde Gul
Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı   29/03/2020

İletişimde saygılı, bilgilendirme konusunda paylaşımcı, zaman takvimine saygılı, sorun çözmede innovativ ve başarılı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz