En İyi 10 Beylikdüzü İstanbul Personal Trainer

4 Personal Trainer Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beylikdüzü civarında 98 Kişisel Antrenör hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mukaddes Çiftçi

Mukaddes Çiftçi

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beylikdüzü, İstanbul
Duruş bozukluğu başta olmak üzere günlük yaşantınızı zorlaştıran ağrılardan pilates ile kurtulabilir, bu aşamada daha sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşabilirsiniz.
Yunus Bayrak

Yunus Bayrak

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beylikdüzü, İstanbul
-Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü 4. Sınıf Öğrencisi, -1.Kademe Antrenörlük Belgesi, -Personal Trainer Eğitim Sertifikası, -Aktif Olarak Spor Salonunda Antrenör.
Baran Salihsaeed

Baran Salihsaeed

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Avcılar, İstanbul
Fiziksel olarak kendini iyi hissetme ,form tutma,fazla kilodan kurtulma ,kas gelişimi ve inşası kişiye özel antrenman programı ve beslenme düzeni ile gelişim sağlama konularında size spor eğitmenliği yaparken aynı zamanda spor psikolojisi alanında uzman biri olarak size en doğru şekilde, çalışmaya başlayabiliriz . Disiplinli ve motivasyonel çalışma ilkelerini benimsemiş profesyonel spor eğitmeni olarak sizlere bilgi ve deneyimlerimi aktarabilirim.Sporu,size hayat tarzı olarak benimsetecek bir e
Serhat Kaçmaz

Serhat Kaçmaz

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beylikdüzü, İstanbul
Merhaba herkese,İstanbul gelişim üniversitesi antrenörlük eğitimi mezunuyum,4 senedir fitness sektöründe hizmet veriyorum.Bahçeşehir de kendi salonumda sizlere hizmet vereceğim
Tansu Çevik

Tansu Çevik

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beylikdüzü, İstanbul
Birebir özel ders, bilinçli yağ yakımı, kilo verme, kilo alma,sıkılaşma, postür duruş bozuklukları. Salona bağlı olmak zorunluluğu yoktur detaylı bilgi için arayınız.
Mert Ak

Mert Ak

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beylikdüzü, İstanbul
- Yüksek motivasyon - Kişiye göre en doğru planlamalar - Kısa zamanda maksimum fayda - Sağlıklı bilgiler - Düşük sakatlanma riski - Kısa sürede gözle görülür sonuç
Süleyman Akuç

Süleyman Akuç

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Esenyurt, İstanbul
Türkiye şampiyonu milli sporcuyum. 2. kademe fitness antrenörü, Sakarya Üniversitesi spor yöneticiliği mezunuyum. Uzun yıllardır edindiğim tecrübemi bu sporu gerçekten seven ya da yoğun iş yaşamından arda kalıp, spor yapmak isteyen herkesle paylaşmak isterim. Antreman ve beslenme konusunda danışmanlık isteyen spor sevenleri bekliyorum.
Eagle Pilates Bölgesel Zayıflama Selülit Giderme Kick Boks Personel Trainer

Eagle Pilates Bölgesel Zayıflama Selülit Giderme Kick Boks Personel Trainer

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Büyükçekmece, İstanbul
Byan hocayım birebir bayanlara ve erkeklere Kick boks Pilates bölgesel zayıflama sıkılaşma dersleri veriyorum 7 senelik tecrübeye sahibim.
Okan Gül

Okan Gül

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beylikdüzü, İstanbul
Trakya Üniversitesi BESYO mezunuyum. Uzmanlığımı fitness branşından aldım.2019 ve 2020 yıllarında Atletik Fizik kategorisinde 5.cilik ve 4.cülüğe sahibim. Beylikdüzü ve çevresinde amaca yönelik birebir ders vermekteyim. Düzeltici egzersiz. Fonksiyonel antrenman Yarışma hazırlığı Kilo alma-verme. Hipertrofi (Kas Geliştirme) Sporcu beslenmesi Gıda takviyesi danışmanlığı
Mücahit Talha  Desti

Mücahit Talha Desti

Kişisel Antrenör (Personal Trainer) · Beylikdüzü, İstanbul
-Amacınıza uygun antrenman planlaması -Güler yüz ve eğlenceli antrenmanlar -Garanti ve kalıcı sonuç -7/24 iletişim imkanı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Can T.
Personal Trainer   01/12/2020

Buse hoca ile 4 ders yaptık, bir yandan devam ediyoruz. Eşimle birlikte ders alıyorum ve derslerimiz çok keyifli geçiyor. Kendisi çok profesyonel, özellikle bu zor dönemde kendimizi hem güvende, hem de zinde hissetiriyor. Herkese tavsiye ederim.

         
Kemal K.
Personal Trainer   19/11/2020

Ali hocanın, iletişimi son derece açık ve sürekli takip şeklinde ilerliyor. Sorduğum her soruya saat farketmeksizin 2 dk içerisinde hızlı bir şekilde yanıt veriyor. Uzaktan eğitim programı üzerinden benim kilo verme sürecimde 1 aylık sürede çok doğru planlanmış beslenme ve antrenman programı ile sağlıklı bir şekilde 86 kg'dan 79 kg'a düşmemi sağladı. Ben son derece memnun kaldığımdan kendisi ile çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum, Herkese ali hoca ile çalışmasını tavsiye ederim.

         
Emir Ö.
Personal Trainer   21/09/2020

Isini cok iyi bilen biri Hasan abi. Hem eglenceli hem de cok iyi gaz verebiliyor. Duzgun ve istikrarli calisirsaniz Hasan abiyle sonuc almama gibi bi sansiniz yok.

         
Personal Trainer   25/07/2020

harika bir eğitmen benimle antrenman dışında dahi gün ve gün kilo ve beslenme takibimi yaparak iyi bir çalışma kazanımı elde ettik tavsiye ederim

         
Burak B.
Personal Trainer   17/07/2020

Tamamen profesyonel, disiplinli işini hakkıyla yapan birisi. Çalışmalarımızla hem mental hem de fiziksel olarak katkısını hissediyorsunuz. Ek olarak tam bir motive edici. :)

         
Barış D.
Personal Trainer   26/06/2020

Tuğrul Hocamla iki haftadır çalışıyoruz.İşini çok iyi bilmesiyle beraber çok doğru yöntemlerle yaptığı çalışmalar kısa zamanda etkisini gösterdi.Ayrıca güler yüzlü ve içten yaklaşımı da çalışmaların çok eğlenceli geçmesini sağlıyor.Tuğrul Hocama yürekten teşekkürler.

         
Cem Ş.
Personal Trainer   21/06/2020

Savaş hocam çok ilgili, bilgili ve disiplinli. Kısa sürede hedefe ulaşmak ve iyi ilişkiler kurmak için uygun kişi kendisi. Stüdyoda dersler birebir veriliyor ve çok steril ve titiz tutuluyor. Hocamı ve stüdyoyu kesinlikle tavsiye ediyorum. Dersler çok eğlenceli geçiyor.

         
İzzettin G.
Personal Trainer   12/06/2020

İşi bilen çünkü İyi eğitimli bir hoca, müşterisinin en iyisine göre en iyi eğitim türünü formüle ediyor. O mükemmel sıcak dostluk ruhu vardır ve o bir kez önceki birçok kendi kendine eğitmenler ile karşılaştırıldığında deneyimime göre en iyisidir... Eğer Tuğrul ile antreman yapabiliyorsanız çok şanslısınız o zaman...

Popüler Personal Trainer Bölgeleri
Personal Trainer hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz