Hizmet Ver

4 Beyoğlu Pedagog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beyoğlu civarında 118 Pedagog hizmet vermeye hazır.

Pedagog

En İyi 10 İstanbul Pedagog

Büşra Ağır photo

Büşra Ağır

02.01.2022

Pedagog · Beyoğlu, İstanbul

Psikolojik Danışmanım. Online olarak psikolojik danışma hizmeti vermekteyim. Sembolik bir ücret karşılığında 2-10 yaş aralığındaki çocuklara oyun terapisi hizmeti vermekteyim. Oyun terapisi seanslarımı yüz yüze gerçekleştirmekteyim.

Hayrunisa Doğan photo

Hayrunisa Doğan

28.11.2021

Pedagog · Beyoğlu, İstanbul

Pikoloji lisans eğitimimi tamamladım ve çocuklarla iletişimimi kuvvetlendirmek amacıyla pedagojik formasyon aldım. daha sonra oyun terapisi eğitimi aldım. bir süre anaokulunda gönüllü psikolog olarak görev aldım. şimdi ise uygun ücretle süpervizyon kapsamında danışan görmek istiyorum.

Merve Nisa Şen photo

Merve Nisa Şen

08.09.2020

Pedagog · Beyoğlu, İstanbul

Ben Psikolojik Danışman Merve Nisa ŞEN Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü 2014 yılı mezunuyum. Eylül 2014 tarihinden bu yana 8 yıldır Milli Eğitim Bakanlığında psikolojik danışman unvanıyla çalışıyorum. Özellikle ergenlik dönemi ruhsal sorunları eğitim...

Seda Sinem Çağlar photo

Seda Sinem Çağlar

10.05.2021

Pedagog · Beyoğlu, İstanbul

Uzman Klinik Psikolog S. Sinem Çağlar, ebeveynler ve çocuklarla birlikte çalışmakta, Türkçe-İngilizce online terapi hizmeti vermektedir. Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünde onur derecesiyle, Yüksek lisans eğitimini Amerika Birleşik Devletleri’nde Walden University’de Clinical...

Esma Sancaktutan photo

Esma Sancaktutan

16.01.2021

Pedagog · Beyoğlu, İstanbul

Çocuğunuzun iç dünyasını anlayabilmek, kendini açmasını sağlayabilmek için ona en sevdigi seyi veriyoruz Oyunu. Yetiskinlere bireysel terapi ile çocuklara oyun terapisiyle profesyonel destek sağlıyoruz. Istanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans mezunuyum.Oyun...

OTRA Psikoloji photo

OTRA Psikoloji

21.09.2021

Pedagog · Beyoğlu, İstanbul

Beyoğlu’nda yüz yüze ve Dünya’ya online/uzaktan danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bize ulaşmak için: ☎️ ✉️

Büşra Akbaş photo

Büşra Akbaş

14.12.2020

Pedagog · Beyoğlu, İstanbul

Merhabalar, ben psikolog Büşra Akbaş. Çocuk terapileri alanında çalışıyorum. Deneyimsel oyun terapisi, çocuk-ergen şema terapisi ve çocuk testleri uygulayıcısıyım. Çalışmalarımı instagram hesabım olan adresinden inceleyebilirsiniz.

Rahime Balıbey photo

Rahime Balıbey

04.12.2021

Pedagog · Beyoğlu, İstanbul

Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Çocuk merkezli oyun terapisi, filial terapi ve aile danışmanlığı eğitimini tamamladım. 2018 yılından itibaren alan da aktif olarak çalışmaktayım.

Yonca Aras photo

Yonca Aras

08.12.2021

Pedagog · Beyoğlu, İstanbul

Ben Psikolog Yonca Aras. Ekol olarak Bilişsel Davranışçı terapi yöntemi ile çalışıyorum. Danışanlarımı Bakırköy İncirli’de bulunan kliniğimde görüyorum. Özellikle Yetişkin ve çocuk, ergen alanında terapi yapmaktayım. Çalışma alanlarım çocuklarla; gelişim testleri yapmaktayım, disleksi, öğrenme...

Dilara Günlük photo

Dilara Günlük

09.02.2021

Pedagog · Beyoğlu, İstanbul

Gelen danışanlarımda ilk olarak, gözlem ve aileden alacağım bilgiler ışığında çocuğu değerlendirip gerekli gördüğüm taktirde dikkat, görsel algı, dil gelişimi ve zeka Testleri uygulayarak çocukların Gelişim seviyelerini ölçmekteyim. Böylece çocukların eksik yönlerine Göre bir plan oluşturup...

Müşteri Yorumları

Armut’ta Beyoğlu Pedagog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Beyoğlu Pedagog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Beyoğlu Pedagog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Pedagog için Beyoğlu içinde toplam 118 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 49 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Beyoğlu içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 590 kişi Beyoğlu Pedagog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Pedagog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Pedagog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Pedagog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Pedagog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Pedagog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Pedagog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Pedagog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Beyoğlu Pedagog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Beyoğlu Pedagog fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.