En İyi 25 Bilgisayar Format | Armut

4 Bilgisayar Format Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

3.084 Bilgisayar Format hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Bilgisayar Format

Kenan A.

Kenan A.

Bilgisayar/Notebook donanımı (RAM, Disk, LCD, Klavye,.) eklenir/değiştirilir. Windows/MAC işletim sistemi ve altına çalışacak programlar kurulur. Birden çok bilgisayara hızlı bir şekilde kurulum yapılır. Eksiksiz tüm sürücüler kurulur. Herhangi bir sebepten dolayı açılmayan, virüs sebebiyle dosyaları gizlenmiş işletim sisteminden kurulum öncesi verileriniz yedeklenir. Kenan Atasoy
Fatih T.

Fatih T.

Tüm işletim sistemleri Windows - Apple MacOs - Linux Kurulumlar ve istenilen yazılımlar kurularak yerinde teslim edilir. En uygun fiyat garantisi verilir. Kaliteli hizmet için adresiniz. “Kişiyi onurlu kılan saygın bir iş yapıyor olması değildir. Asıl, işi saygın hale getiren kişinin o işi onurlu bir şekilde yapıyor olmasıdır.”
Anıl A.

Anıl A.

18 yıldır teknoloji ve bilgisayar konusunda kurulum, satış ve danışmanlık yapmaktayım. Donanım ve format konularında müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet veriyorum. Anadolu Bilişim de hizmet vermeye başladım.
Eyüp Uğur Ş.

Eyüp Uğur Ş.

Serbest Yazılım Geliştiricisi Sencansoft Bilişim Ve Yazılım Bilgisayarınızda herhangi bir sıkıntı olduğunda en kısa sürede çözüm bulup işlemlerinizi yapmaktayım Masaüstü Ve Dizüstü Bilgisayarlarınıza En Güzel Şekilde Windows Kurulumları Yapıyor En Güncel Sürücüler Ve BIOS Güncellemeleriyle Bilgisayarınıza Canlılık Katıyoruz Önemli Dosyalarım Kayboldu Ne Yapabilirim Diye Dert Etmeyin Verilerinizi En Güvenilir Bir Şekilde Kurtarıyoruz
Serhat Z.

Serhat Z.

Merhabalar. Laptop ve masaüstü bilgisayarlar için macun değişimi, format atımı ve format atmadan bilgisayar yazılım onarımı yapmaktayım. İlgilenen kişiler iletişime geçebilirler. Teşekkürler.
A. K.

A. K.

2002 yılından bu yada bilişim sektöründe çalışmaktayım. Sunucu kurma yapılandırma, network (ağ) kurulumları, bilgisayar kurulumları, wordpress kurulumu ve yönetimi SEO İçerik Editörtülüğü bilişim yöneticiliği yapmaktayım.
Ataman Y.

Ataman Y.

20 yıllık tecrübe ile sorunlarınız en kısa sürede sonuca ulaştırılır. Bilgisayarlarınızda yaşamış olduğunuz sistem kaynaklı sorunlarınlarınızdan dolayı verilerinizi kaybetmeyin.
Volkan B.

Volkan B.

Ege Üniversitesi 2 Yıllık Elektrik bölümü mezunuyum. Gerçekte elektrik teknikeriyim ama bilgisayardan da çok iyi anlıyorum. Her türlü donanımsal ve yazılımsal problemlerini bulup çözmede yetenekliyim. Modem kurulumu, Format atma konusunda olsun, kurulum konusunda olsun sorunsuz ve temiz bir iş çıkarırım. Uygun fiyat ve hızlı iş temel prensibim.
Volkan D.

Volkan D.

Firmamız Kadıköy de en hızlı ve en güvenilir bilgisayar servis hizmetini vermektedir. Yapmanız gereken tek şey bizi arayıp size uygun saati ve bilgisayarınızla ilgili sorunu iletmek. Firmamız deneyimli personeli ile İstanbul un her yerine herzaman kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Firmamızın diğer bilgisayar servislerinden farklılıklarını görmek için bir kez bizi tercih edin. Bilgisayar sorunlarınıza ne kadar hızlı ve kaliteli çözümler üreteceğimizi görün. Personelimiz bilgisayar sorunu
Mustafa A.

Mustafa A.

Masaüstü, laptop ve cep telefonlarına format atılır, yazılım yüklenir ve driver yüklenir. Ayrıca Linux ve oyunda atılır.
Mustafa D.

Mustafa D.

Ben ki̇m mi̇yi̇m: Yaklaşık 13 yıllık bi̇ri̇ki̇me sahi̇p çeşi̇tli̇ kamu kurumlarında tekni̇k destek uzmanı olarak görev yapmış bi̇lgi̇sayar donanım. Yazılım(si̇stem arızası ve yeni̇leme), network kablolama, web programlama, veri̇ kurtarma ve güvenli̇k kameraları kurulumu ve onarım hi̇zmeti̇ vermekteyi̇m. Evi̇ni̇zde i̇ş yeri̇ni̇zde her türlü bi̇lgi̇sayar (masaüstü, di̇z üstü, sunucu) yazılım ve donanım arızası an kısa sürede garanti̇li̇ bi̇r şeki̇lde i̇ster si̇zi̇n yanınızda i̇sterseni̇z yer
Muhammed T.

Muhammed T.

Masaüstü yada laptop format atma, Oyun Yükleme (Çok sayıda oyun arşivimde bulunmaktadır) yazılımsal sorunlar,Isınma sorunları,Uzaktan yardım,Ms Ofis Programları kurulumu vb işler istenirse yerimde yada evinizde yapılır.Vereceğim fiyat teklifleri sonradan işin durumuna göre daha düşük yada yüksek olabilir.
Mustafa C.

Mustafa C.

Canpolat BİLİŞİM olarak , Bilgisayar & Güvenlik Kamera Sistemleri alanında müşterilerimizin beklentilerini ekonomik, hızlı, güvenilir ve kaliteli bir biçimde karşılamaktır.
Serdar Ü.

Serdar Ü.

15 yıllık Bilgi İşlemciyim. 8 yıl Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi nde Bilgi İşlem Sorumlusu olarak, 4 yıl Sinpaş Holding de Bilgi İşlem Uzmanı olarak, 2 yıldır Gülaylar Group da Sistem Uzmanı olarak çalışmaktayım.
Webclass T.

Webclass T.

Merhabalar, bizi tercih ettiğinizde, ister evinizde, ister kendi yerimde format atıp, yedek alınır ve fan temizliği bakımı yapılır. Bu Armut.com müşterileri için sunduğumuz bir hizmettir. Hizmet fiyatlarımız aşağıdaki gibidir. Format+yedek alma+fan temizliği+yerinde servis bedeli bizden 100 TL ( Kampanya ) Format (tüm programlar dahil) 50 TL Fan temizliği 60 TL Yedek alma 30 TL Yerinde servis bedeli 50 TL Web Tasarım 400 tl den başlayan fiyatlarla. Ayrıca bilgi kurtarma işlemide
Eker Elektronik Büro Sistemleri

Eker Elektronik Büro Sistemleri

Markası Ne Olursa Olsun Bütün Elektronik Ofis Cihazlarının Tamiri Garantili Olarak Uzman Ekibimiz Tarafından Yapılmaktadır. Ayrıca Her Marka Toner, Kartuş ve Yedek Parça Mevcuttur.
X  T.

X T.

Küçük yaşlardan beri elektronik,bilgisayar sektörünün içinde olmanın verdiği avantajı kullanarak yeni nesil teknolojiye ayak uydurarak gün be gün kendimizi geliştiriyoruz. Baba mesleği olarak aldığımız bu sektörü kendi hayallerimiz ile süslüyoruz. Bu işi severek yapıyoruz bizim için önemli olan ticari kazançtan çok yaptığımız işin sorunsuz olması.
Hakan Elektronik

Hakan Elektronik

Yaklaşık 10 yıldır bilgisayar ve elektronik cihazları kurulum bakım tamir hizmetini vermekteyim. Hakan Elektronik adında takograf, araç takip , yazılım ve güvenlik sistemleri üzerine firmam var. Denizli ilinde her yerde hizmet vermekteyim. Fiyatta anlaşılır
Hakan A.

Hakan A.

20 yıllık tecrübe ile bünyesinde çalıştığım veya dışarıdan danışmanlığını yapmakta olduğum bir çok şirketin Bilgisayar - Network - Kamera - Santral ve Ses sistemlerinde en uygun ve sonuç odaklı çalışmam referansımdır.
Abolfazl  N.

Abolfazl N.

• İşletim Sistemleri: Windows 2000/2003/2008/2012/2016/2019 / XP / Vista / 7 / 8.1 / 10 • Yazılım: Kerio, Symantec Backup Exec, Symantec Anti-Virüs Kurumsal Sürümü, SQL Server 2008, VMware Esxi ve İş İstasyonu, MS Office, WSUS, McAfee Anti-Virus Enterprise, Muhasebe / Faturalama yazılımları • Donanım: Compaq, Dell ve IBM PC ler dahil tüm sunucular Donanım ve Tüm Kişisel Bilgisayar Donanımı • Ağ: Active Directory, TCP / IP, DHCP, DNS, WINS, SMTP, POP, IIS, VPN,Firewall
Hubeyb K.

Hubeyb K.

Windows XP Windows Windows Windows Tüm Sürümleri kısa sürede veri kaybı olmadan kurabilirim. Uzun yıllardan beri format atıyorum.
Tuaghmohammad K.

Tuaghmohammad K.

Çökmüş işletim sistemlerimizi yeniden yüklemenin diğer adıdır format atmak. Tabii ki format atmak için işletim sistemimizin arıza oluşturmuş olmasına gerek yoktur. Bazen virüs dediğimiz kötü amaçlı yazılımlardan kurtarmak veya temizlemek amaçlı da olabilir bu işlem.
Mustafa S. Sevindi S.

Mustafa S. Sevindi S.

Merhaba, ben bir bilgisayar yazılımcısıyım, aynı zamanda evden bilgisayar tamirat tadilat gibi işleri yürütmekteyim, bir bilgisayarın formatı her şey dahil 3 saattir ve 3 saat içerisinde teslim alabilirsiniz.
Yusuf S.

Yusuf S.

Bilgisayar arıza tespiti,format virüs temizliği 0 kurulum parça değişimi program kurulum oyun kurlum
Rg  B.

Rg B.

Denizli bilgisayar tamiridonanım, program ve servis noktasında hizmet vermekteyiz.Denizli bilgisayar tamiri servisi olarak masaüstü, laptop, notebook cihazlarınızda meydana gelebilecek arızalara marka ve model farketmeksizin servis hizmeti vermekteyiz.Denizli bilgisayar tamir servisi ihtiyacını duyduğunuz harddisk, ekran kartı, işlemci, ram, cd sürücü, monitör, power suplly gibi donanım parçalarının satışını, cihazına uyarlanmasınıda yapmaktadır.Bilgisayarınızın işletim sistemini kurulması, for
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bilgisayar Format   16/06/2019

Fatih kardeşime zamanında tüm problemleri hallederek kurulumu yapıp bilgisayarı çalışır hale getirdiği için teşekkür ederim.

         
Müslim Şahin
Bilgisayar Format   07/06/2019

Hem işine hakim hem de dürüst bir arkadaştı. Yani ülkede az bulunan cinsten :) Uzun bir yolu kat ederek bilgisayarımın sorununu evimde çözdü.

         
Orhan Öztürk
Bilgisayar Format   25/05/2019

İşinin ehli son derece profesyonel,titiz,on iki numara iş ahlakına sahip gayet memnun kaldım teşekkür ederim.

         
Eren Turandar
Bilgisayar Format   01/05/2019

İşinde çok başarılı ve çalışkan biri.sorumluluktan kaçınmayan,işi oldukça ciddiye alan bir yapısı var.format ve program kurulumlarımı ayağımıza kadar gelip kurdu.ilave olarak unuttuğumuz programları uzaktan bağlantı yaparak halletti.kesinlikle tavsiye ederim,başka bi bilgi işlemci aramayın.

         
Damla Sezdi
Bilgisayar Format   24/03/2019

İşimin acil olmasına gösterdiği hassasiyet için oğuzhan beye çok teşekkür ederim verdiği kaliteli hizmet içinse herkese tavsiye edebilirim

         
Kubilay Karatas
Bilgisayar Format   02/03/2019

Isinin ehli ve sevecen bir arkadas. Isini yaparken karismayin cunku hem zamaninizi harcamis hemde isini geciktirmis olursunuz..

         
Aykut Iyidiker
Bilgisayar Format   14/02/2019

Mustafa Bey; Zamanında gelmesi,ayrıca çok temiz işini yapıp ayrılması gayet mütevazi tavrı ile sürekli aynı problem ile karşılaşır isem başvuracağım tek insandır. Teşekkürler

         
Salim Tece
Bilgisayar Format   12/02/2019

Fatih bey işinde oldukça bilgili ve profesyoneldi. Randevulaştık tan sonra tam vaktinde oradaydı. İşine olan hakimiyeti ve bilgisi sayesinde çok hızlı bir şekilde sorunumu halletti. Ekstra konularda da fazlasıyla yardımı dokundu. Kesinlikle tavsiye ediyorum ve edeceğim ! Yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkürler..

Bilgisayar Format hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz