3 Bilgisayar Format Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

893 Bilgisayar Format hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Bilgisayar Format

Gökhan Yıldız

Gökhan Yıldız

Arıza tesbit, format atma, orjinal Windows ile sistemi kullanıma hazır hale getirerek işlemi tamamlanır.
Kenan Atasoy

Kenan Atasoy

Bilgisayar/Notebook donanımı (RAM, Disk, LCD, Klavye,.) eklenir/değiştirilir. Windows/MAC işletim sistemi ve altına çalışacak programlar kurulur. Birden çok bilgisayara hızlı bir şekilde kurulum yapılır. Eksiksiz tüm sürücüler kurulur. Herhangi bir sebepten dolayı açılmayan, virüs sebebiyle dosyaları gizlenmiş işletim sisteminden kurulum öncesi verileriniz yedeklenir. Kenan Atasoy
Fatih Tepe

Fatih Tepe

Tüm işletim sistemleri Windows - Apple MacOs - Linux Kurulumlar ve istenilen yazılımlar kurularak yerinde teslim edilir. En uygun fiyat garantisi verilir. Kaliteli hizmet için adresiniz. “Kişiyi onurlu kılan saygın bir iş yapıyor olması değildir. Asıl, işi saygın hale getiren kişinin o işi onurlu bir şekilde yapıyor olmasıdır.”
Gökçe Marmara

Gökçe Marmara

Mevcut lisanslarınızı kullanarak yada gerektiği durumlarda alınması gereken lisansları sizin için temin ederek , Windows 7 , Windows 8 , Windows 10 , Windows Server 2012 R2 , Windows Server 2016 işletim sisteminizin kurulumunu ve sistem sürücülerinizin ayarlanmasını yapabilirim.
Hüseyin Aksoy

Hüseyin Aksoy

İstanbul Üniversitesi Elektronik Teknolojisi öğrencisiyim. Bilgisayar bakım onarım konusunda bilgiliyim. Format, RAM, Harddisk değişimi, çeşitli işletim sistemleri ( Unix, Linux vs.) kurumları, Laptop bakımı fan ve macun değişimi yapıyorum.
Kadir Hacıoğlu

Kadir Hacıoğlu

Format kurulum windows 7-8-10 oıffice programları , tasarım programları autocad, 3dsmax, solidworks oyun yükleme kişiye özel programlama nukabilgisayar.com
Fatih DOĞAN

Fatih DOĞAN

PC ve Dizüstü bilgisayarlarınızda oluşan yazılımsal, donanımsal problemleri; donanımsal değişikliklerinizde, kurulum ve montaj işlerinizde güvenli, kaliteli hizmetin adresi seçmek sizin elinizde. Bunun yanı sıra tablet, telefon, modem, yazıcı gibi elektronik cihazlarda oluşacak problemlerde sorunların çözümünde yardımcı olabilirim.
Yekta Ariz

Yekta Ariz

Selamlar yaklaşık 5 yıl kadar vatan bilgidayarda OEM Reyonunda çalıştım bilgisayarlarınızdaki problemleri çözmek için buradayım. Gerek format gerekse işin içinden çıkamadığınız durumlarda bana ulaşmanız yeterli. Parça değişimi ve teminide yapabilirim bir çok yayıncı ve prof gamelar için bilgisayarlar hazırlıyorum
Sinan Enes İnce

Sinan Enes İnce

Merhabalar ihtiyacınıza ve sistem donanımınıza en uygun işletim sistemini lisanslı olarak kuruyorum, sürücülerinizin ve ek sistem bileşenlerinin yazılımlarını (driverlarını) kuruyorum format sonrası istediğiniz orta düzey 1 programı veya oyunu ücretsiz olarak kuruyorum. yalın format ve kurulum 2 saat sürmektedir istediğiniz harici programlara göre bu süre uzamaktadır yükleme yaptığım işletim sistemleri win7 -8 - 8.1 - 10 tüm sürümleri Deepin Os , Elementery OS, Kali linux, Fedora OS , bliss
Kurtarıver Pc

Kurtarıver Pc

Vah tüh demeyin Gitti sanıp üzülmeyin Veri verin kurtarıverelim Kurtarıver PC ile anılarınızı geri getirelim. Harddisk, SSD, USB, hafıza kartları gibi birimlerden silinmiş, bozulmuş verilerinizi bize getirin kurtarıverelim. Ayrıca bilgisayarlarınıza format atılır, orijinal Windows 10 kurulumu gibi kurulumlar yapılır.
Nebi Doğan

Nebi Doğan

Getirin halledeyim, benim için çerez, her türlü işletim sistemi yüklenir. (Windows xp, 7,8,10, ubuntu, iOS) ofis kurulur. Program yüklenir (Adobe, nitro pdf, vs.)
Gokhan Eren Aslan

Gokhan Eren Aslan

Bilgisayar-network-ip sistemler alim satim,bilgisayar tamiri,yenileme,bakim onarim,uzaktan baglanti ile ariza giderme.
Hamit Şahin

Hamit Şahin

Selamlar. 2 senesi Uzaktan olmak ile birlikte 5 senedir bilgi işlem ve teknik destek hizmeti vermekteyim. Bilgisayarınızdaki ufak tefek hatalar veya değişiklikler için teknik servislere gereğinden fazla para ödememeniz için buradayım. Yazıcı kurulumları, program ve windows güncellemeleri, program kurulumları, Bilgisayar performans bakımı gibi şeyler uzaktan halledilebilecek olanlardan bazıları. Teknik servislere kasa taşımak, 5 dakikalık işler için yüzlerce lira ödemek yerine işin ederi kadar
Oğuzhan ÜNAL

Oğuzhan ÜNAL

Merhabar, İstanbul Taşdelen İmkb Anadolu Meslek Lisesi Web Tasarım ve Programlama bölüm dereceli mezunuyum. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar programcılığı dereceli mezunuyum. 3 yıllık bir iş tecrübem dışında bir kurumun 3 yıldır Bilgi Sistem sorumlusuyum. Hem hobi hem yardım hemde biraz para kazanmak için burdayım. Şimdiden beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
Engin Ozcelik

Engin Ozcelik

Her türlü bilgisayar destek , format ve yazılım sorunlarınız için iletişime geçebilirsiniz.Önceliğimiz size masraf çıkartmak değil masrafınızı en aza indirgemek.
Selçuk Karabacak

Selçuk Karabacak

B güne bilişim sektörü üzerine hizmet vermekteyim. Kendim Bilgisayar Mühendisiyim. Bilgisayar ile ilgili yazılımsal yada donanımsal arızalarınızda, benimle iletişime geçebilirsiniz. Web Sitem : https:\\selcukarabacak.com Mail Adresim : Numaram :
Wintab Bilişim Tek. ve Dan. Hiz. Fatih Uçar

Wintab Bilişim Tek. ve Dan. Hiz. Fatih Uçar

Firmamız Bilişim sektöründe donanım, yazılım satış ve teknik servis olarak hizmet vermektedir. Dizüstü ve masaüstü bilgisayar, teknik servis, yedek parça satışı, arızalı sistem onarımı, kamera sistemleri, ticari yazılım satış ve desteği, web tasarım, seo çalışmaları, alan adı yönetim ve domain hizmetleri ile faaliyet gösterdiğimiz alanlardır. Tüketicilerin bilişim teknolojileri ürünlerinde ihtiyaç duyduklarını bulabildikleri firmamız, verdiği hizmetlerden dolayı müşterilerinin güvenini ve piyas
Bülent Öztürk

Bülent Öztürk

20 yılı aşkın bir süre bu sektörde hizmet veren biri olarak her türlü laptop, masaüstü bilgisayar ve monitör arıza bakım onarım, format atma, fan temizliği itina ile yapılır.
MAY Company

MAY Company

Pandemi sürecinde evden alınır eve teslim edilir. Bilgisayar ve yazılım onarımı yapılır Yeni bilgisayar toplama ve kurulum yapılır, danışmanlık hizmeti verilir. Format atma, virüsten kurtarma, belgelerinizi bozulan hard diskten kurtarma işlemleri yapılır. Sürücü ve diğer yazılım güncellemeleri yapılır.
Barış  Levent

Barış Levent

İstediğiniz bilgisayara istediğiniz Windows işletim sistemi (7-8.1-10) kullanılarak format atılır.İstek üzerine office ve diğer uygulamalarda yüklenir.Bilgisayar çöktüyse yada sürüm yükseltmek istiyorsanız başvurabilirsiniz.Format işlemi eski sitemin üzerine yazılmadan direk atılır böylece temiz kurulum yapılmış olur.donma kasma yavaş çalışmaya çözüm olur.Format işlemi evinizde gözünüzün önünde yapılır.
Hasan  Bihan

Hasan Bihan

Üniversiteden yeni mezun Bilgisayar Mühendisiyim.2 yıl okulumdaki bir fakültede yarı zamanlı olarak Bilgisayar Bakım ve Destek elemanı olarak çalıştım.
İsa Karabaş

İsa Karabaş

Laptop Tamiri Ankara olarak tüm laptop ve notebook marka ve modelleriniz için farklı servisleri gezmek, günlerce beklemek yerine tek serviste bütün hizmetleri vermek adına tüm profesyonel uzman teknisyen kadroya ve teknolojik duruma sahip bir teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Bilgisayar Tamiri Ankara denilince ilk akla gelen servislerden olmamızın sebebi müşteri odaklı çalışıyor olmamızdır diyebiliriz.
Cengizhan  BAĞUÇ

Cengizhan BAĞUÇ

Verdiğimiz Genel Hizmetler; İşletim sistemi kurulumu ve güncelleştirilmesi, Sunucu kurulumu ve yapılandırılması, Firewall cihazların kurulumu ve yapılandırılması, Kablosuz ağınızı güvenli bir şekilde genişletmek, Yedekleme sistemleri kurulması ve otomatik yedekleme ayarları, Donanım güncellemesi, upgrade işlemleri Network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı İnternet kurulumları ve yapılandırması, IP telefon sistemleri kurulumu ve desteği Güvenlik kamera sistemi kur
Mustafa Demir

Mustafa Demir

Elektrik-Elektronik mühendisliği öğrencisiyim. Gün içerisinde bilgisayar üzerinde 12 saatten daha fazla süre harcıyorum. Siber güvenlik alanında uğraş veriyorum. Yazılım dillerinden c/c++/python/java hakim ve bilgi sahibiyim. Windows (7-8.1-10) ve Linux dağıtımlarını(Ubuntu-Kali-parrot-mint-Manjaro-Pardus vb.) sayısız işletim sistemi kurmuş ve kullanmış biriyim. Bilgisayar üzerine birden çok işletim sistemi kurabilirim. Örnek olarak kendi bilgisayarımda Windows ve 3 adet linux dağıtımı y
Utkucan Gülüncehan

Utkucan Gülüncehan

Uzun yıllardır bilgisayar ve teknolojiyle haşır neşirim, öğrenciyim harçlık amaçlı teknik bilgmi kullanmak istiyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Göksu A.
Bilgisayar Format   19/12/2020

Kullanılmayan eski bilgisayarımı kurtardı. Ulaşım ve teknik bilgi bakımından da yardımcı oldu.Hızlı ve güvenilir.

         
Soner K.
Bilgisayar Format   07/11/2020

Yıllardır kullanamadığımız casper laptop şuan beklediğimden daha iyi durumda çalışıyor. Tamirden sonra Benden kaynaklı bir sorun oldu hiç üşenmeden tekrar format atıp program kurulumlarını yaptı ve para almadı. İlk iş içinde gayet makul bir fiyata anlaşmıştık. İlgi ve alakan için saol hocam, çevremi de mutlaka sana yönlendireceğim.

         
Mübarek A.
Bilgisayar Format   31/10/2020

Mehmet Ali bey çok güzel bir insan, talep ettiğimiz hizmetin dışında da kendi önerileri oldu ve hepsini fazlasıyla yaptı. İşini çok seven, kendini geliştirmek isteyen bir arkadas, bundan sonra bilgisayar işlerimizin tamamı onda.

         
Ceyhun G.
Bilgisayar Format   25/10/2020

Güleryüzlü ve işini titizlikte yapan,yaptığı işin arkasında duran birisi , teşekkürlerimi sunuyorum👏🏻

         
Eylem K.
Bilgisayar Format   06/10/2020

Bugün aldiğımız hizmetten cok memnun kaldık. Birdaha herhangi bir bilgisayar probleminde ilk iletisime gececegim kisıler. Guler yuzlu ve kaliteli bir hizmet aldik tesekkurler😊

         
Aslıhan M.
Bilgisayar Format   25/09/2020

Problemimi söz verdiği gibi çözdü ve bilgisayarı kullanıma hazır bıraktı. Çözüm odaklıydı ve en uygun çözümü önerdi. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Cengiz B.
Bilgisayar Format   12/09/2020

Gerçekten iyi bir hizmet aldım. Başarılı bir şekilde bilgisayarıma format atıldı ve memnun kaldım tavsiye ederim. Fiyatı da uygundu ekstra yapılan işlerden de ücret talep edilmedi.

         
Ferdi K.
Bilgisayar Format   07/09/2020

İlgili , saygili ve işini çok güzel yapan güzel bir insan.. En uygun fiyata en hizli ve düzgün hizmeti verdi.

Bilgisayar Format hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz