En İyi 25 Bilgisayar Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Bilgisayar Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

499 Bilgisayar Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Bilgisayar Özel Ders Öğretmeni

Cussoft K.

Cussoft K.

Hali hazırda eğitim verdiğimiz kurumlarda mevcuttur. Bilgisayar seviyelerinize uygun özel ders verilmektedir.
Fatih A.

Fatih A.

Tüm Programlama dilleri ve Veri Tabanı Sistemlerinde ders verebilirim. Ödevlere ve bitirme projelerine yardım edebilirim. 8 Yıldır sektörde yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. C# (Winform, Webform, MVC, Web servisler, Linq, Entity Framework), Java (Android), Swift IOS, Python dillerinde uygulamalar geliştirdim. MsSql, MySql, Sqlite, Oracle, Postgres veri tabanlarını kullandım. Kişisel olarak MongoDB ve Couchbase gibi NoSql sistemlerle ilgilendim.
Suphi U.

Suphi U.

Öğrenci olduğumdan cep harçlığı çıkartma derdindeyim birçok kişi gibi kazanç değildir amacım.Bu demek değildir ki deneyimsizim. Umarım beni tercih edersiniz
Hasan Uğur K.

Hasan Uğur K.

Merhabalar, Selçuk üniversitesi bilişim sistemleri öğretmenliği mezunuyum, 5 yıllık bir meslek lisesi tecrübem var. Tübitak projelerinde 5 yıldır proje sergiliyorum. Milli Eğitim bünyesinde Türkiye geneli final alan projelerim var. Dijital dünyaya sizi de adapte edebilirim.
Bayram D.

Bayram D.

Aşağıdaki konularda özel ders verilir. - Temel Excel Eğitimi - İleri Excel Eğitimi - Pivot Tablo - VBA Makro okuma, yazma - Genel Word Eğitimi - Tez yazımı için word eğitimi - Powerpoint Eğitim Kimler almalı? - Üniversitede wordde saatlerce ödev yapıp yaptığı ödevin şeklini bir türlü içine sindiremeyenler. - İşe yeni başlayıp bilgisayar neden bu kadar zor diyenler - İş yerinde aynı bilgilerle her gün bir sürü rapor hazırlayanlar - İş yerinde gününün yarıdan fazlası excelde geçe
Önder A.

Önder A.

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİYİM 5 YILDAN FAZLA SÜREDİR ÇEŞİTLİ KURUMLARDA AKTİF OLARAK KURS VERMEKTEYİM
Ali B.

Ali B.

Bilgisayar kullanım, Windos, Office Word, Office Excel, İnternet.vb eğitim verilir, ister evde ister işte farketmez.
Demet C.

Demet C.

9 yıllık öğretmenlik ve her yaştan öğrenci profiline hitap tecrübesine sahibim. Çok sayıda özel ders verdim. Şimdiye kadar öğrencilerden hep olumlu geri dönüşler aldım.
Şaban K.

Şaban K.

Eğitim geçmişime ve teknik becerilerime uygun, şirketinize katkıda bulunabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum. Özellikle takım çalışması, problem çözme ve algoritmik düşünebilmemin çalışma hayatında yardımcı olacağını düşünüyorum. Kısa vadede, çalışmalarımla şirketinize değer katmayı isteyip, uzun vadede ise kendimi geliştirerek yükselmeyi hedefliyorum
İsmail Ç.

İsmail Ç.

1 Mayıs 1985 yılında Türkiye nin Konya şehrinde doğdum. İlkokula Konya nın güzeller güzeli Meram İlçesinde bulunan Cemal Bardakçı İlkokulunda başladım. Ortaokulu ise merkezde bulunan Karma Ortaokulunda tamamladım. Liseyi de bu bölgeye yakın Cemil Keleşoğlu Lisesi nde 2003 yılında tamamlayarak, Selçuk Üniversitesi İktisat Fakültesini kazandım. 2008 yılında öğretmen olmaya karar vererek Burdur ilinde bulunan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ne gittim ve Bilgisayar Öğretmenliği ni okudum
Bülent A.

Bülent A.

Tecrübeli ve deneyimli eğitmenden her seviyeye uygun android uygulama geliştirme kursu, google play store ve reklam admob, adsense, firebase işlemlerine destek verilir.
Mehmet Emre Ö.

Mehmet Emre Ö.

Öncelikle herkese merhabalar, İzmir Ege Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı bölümü öğrencisiyim. Öğrenci olmamdan dolayı kendime ek gelir sağlamak istediğim için buradayım. Elimden geldiği kadar yardım etmek için bekliyorum.
Özgür O.

Özgür O.

Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği bölümü yeni mezunum ilköğretim düzeyindeki çocuklara bilgisayar eğitimi verebilirim belli kodlama programlarını seviye seviye öğretebilirim
Özgür Emre Y.

Özgür Emre Y.

Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum ve şimdi Osmangazi Üniversitesi Matematik-Bilgisayar Bölümü okuyorum. Algoritma, veritabanı, C#, PHP, Asp.NET eğitimleri verebilirim. Eğitim almak isteyen arkadaşlar lütfen bana telefonla ulaşınız. Numaram aşağıda yazılıdır. Cep No:
Muhammet  Y.

Muhammet Y.

Bilgisayar ile ilgili ödev hazırlama , format atma , program yükleme , lisanslı tüm programlar , bilgisayar bakımı gibi islemlerinizde yapılır
Özlem Ö.

Özlem Ö.

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ BILGISAYAR VE ÖĞRETİMTEKNOLOJILERI ÖĞRETMENLİĞİ Microsoft Office Dersleri Robotik Kodlama Dersleri verilir.
Ufuk Y.

Ufuk Y.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümü okudum. Bölümümden dolayı ,bilgisayar hakkında, çok şey bilmeliyim ve teknolojik araçları çok sık kullanmalıyım.Bilgisayar hakkında hemen hemen her şeyi bilirim. Sizlere temel bilgisayar ve hızlı klavye kullanımı dersleri verebilirim.
Mehmet A.

Mehmet A.

Lisans : TOBB Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans : Gazi Üniversitesi -Bilgisayar Mühendisliği Doktora : Gazi Üniversitesi -Bilgisayar Mühendisliği --------------------------------------------- 2013-2016 Araştırma Görevlisi (Gazi Üniversitesi) İLGİ ALANLARI: Görüntü işleme, Veritabanı Yönetimi, Yazılım Mühendisliği, Veri Madenciliği VERDİĞİ DERSLER: 1. MİKROİŞLEMCİLER: Assembly dili ve makine dili seviyesinde programlama 2. C# ile Nesne Yönelimli Programlama 3. Veritabanı Yö
Süleyman T.

Süleyman T.

Bilgisayar öğretmenliği mezunuyum ve ortaokul, lise, üniversite düzeyinde bilgisayar ve yazılım dilleri dersi vermekteyim
Bilişim B.

Bilişim B.

Geleceğin gerçeğine geç kalma.İlkokul,ortaokul ve lise seviyesinde Temel kodlama ve Robotik kodlama üzerine eğitim verilir. Çocuklarınız üzerindeki farklı sizde farkedeceksiniz.
Fatih A.

Fatih A.

Üniversitede bilgisayar programcılığı öğretim görevlisiyim. İlköğretim öğrencileri için matematik ve bilgisayar özel dersleri verebilir, katkı sağlayabilirim.
Hasan Ali T.

Hasan Ali T.

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2012 mezunuyum C programlama dilinde ders veriyorum. Şu an Selçuk Üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. Aynı zamanda Devlet Malzeme ofisinde Sistem Yöneticisi olarak çalışmaktayım. Daha önceden bir çok arkadaşa ders verdim. Özellikle Üniversitelerde Bilgisayar okuyan arkadaşlara ders vermek isterim.
Zeki G.

Zeki G.

Bilgisayar alanında uzman Elektrik Elektronik Mühendisiyim. Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere dek özel konu anlatımlarıyla uygulamalı eğitimler verebilirim. Ayrıca eğitim yeri olarak kullanabileceğim bir "web tasarım" ofisim var. Öğrenme ve uygulamaya yönelilk uygun bir ortamdır. zajans.com
Erdem B.

Erdem B.

Bilgisayar donanımı-yazılımı, sıfırdan kurulum bilgisayar algoritması, Network yapılandırması, haritalama, Microsoft yazılımları ve bilgisayar işletmenliği eğitimlerini garantili şekilde veriyorum.
Erhan K.

Erhan K.

İyi derecede bilgisayar kullanımı internet ve ms office programları ve daha fazlasini rahatlikla kullanabiliyorum. Android cihazlarla pc bağlantıları birlikte kullanım programlar. Bilgisayar muhasebe ön muhasebe e-hizmetlerle ilgili bilgi birikimim mevcuttur. Yeni kurulacak mağazalar içim teşhir ve program işlemlerinde uzmanım. Gelir idaresi ile ilgili programlar e-fatura e-arşiv e-irsaliye gibi önemli belgeler hakkında yardımcı olurum ve gerekli altyapı programlarına sunumuna ve kullanımına h
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeki Bey
Bilgisayar Eğitimi   03/10/2019

Çok başarılı ve kaliteli bir eğitim anlayışına sahipler.Formasyon eğitimi olan ve kendi branşında gerçekten başarılı eğitmenlerdir. Çocuğuma uygun bir eğitim takvimi çıkardılar ve ilk derslerini verdiler kendilerine teşekkür ediyorum.

         
Handan Kılıç
Bilgisayar Eğitimi   24/08/2019

Cok memnun kaldim. Yusuf bey alaninda uzman. cok ozverili bir calisma gerceklestirdi. Ogrenmek istedigim konular harici lazim olabilecek her türlü bilgiyi vermeye calisti.ihtiyac halinde tekrar kendisinden ders almak isterim.

         
Ahmet K. Alaca
Bilgisayar Eğitimi   27/06/2019

Talep ettiğim eğitim ile alakalı Koray bey ile görüşme yaptık. Kendisinin göndermiş olduğu eğitim programını inceledim. Eğitim programının kullanıcının ihtiyacına - eğitimine yönelik ve esnek olduğunu gördüm. Eğitim bittikten sonrada ayrıca yorum yapacağım. Eğitim programı şimdilik gayet hoşuma bitti. Teşekkür ederim.

Bilgisayar Eğitimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz