En İyi 25 Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 25 Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.359 Yazılım Geliştirme teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Faruk Kakşi

Faruk Kakşi

C# ile masaüstü uygulama geliştirmekteyim. Özellikle IP kameralar ve .net SDK ları var ise diğer kameralar için uygulamalar da geliştirebilmekteyim. Uygulamaların elektronik ortamlar ile portlar üzerinden iletişimini kurma gibi konularında bilgi ve deneyim sahibiyim. ASP.NET MVC Web uygulamaları konusunda çözümler sunmaktayım.
Cemil Yavuz

Cemil Yavuz

Yazılım sektöründe 14 yıllık tecrübem ile C#, Asp.Net dillerinde Masa üstü ve Web tasarım programcılığı alanında faaliyet göstermekteyim. Özellikle veri yönetimi konularında uzmanlığım vardır. Sql veya Access veritabanı kullanan birçok proje tasarlayıp kullanıma sundum. Şu an Serbest (Freelance) çalışma prensibi ile her türlü projelerde yer alabilirim. 1- Yeni Proje 2- Devam eden projelere destek veya tamamlama 3- Var olan projelerin bakım ve onarımı 4- Windows Server kurulumu, bakımı, y
Ömer Kara

Ömer Kara

C# konusunda 2009 dan beri büyük ölçekte bir iş yeri tecrübem var.İleri seviye yazılım eğitimleri aldım.Sürekli kendimi geliştiriyorum. Web proglama teknolojileri kullanarak işler yapıyorum.Kullanıcı dostu programlar yapmaya çalışıyorum.Tasarım ve kodlama konusunda uğraşmayı severim.
Ertan Bakır

Ertan Bakır

Bilgisayar, intern ve mobil alanda yazılımlar geliştiren ve kurumsal firmalara yazılım alanında ihtiyaç duydukları çözümleri üreten bir bilişim firmasıdır. Bizi derinden etkileyen ve hepimizin hayatına derinden yerleşen internet in ve yazılım sektörünün yani yeni medyanın çalışanlarıyız. Bilgisayar Yazılım, Mobil Yazılım, Web Yazılım, Avcılar Yazılım Firmaları, Yazılım Firması, İstanbul Yazılım Firmaları, web sayfası nasıl yapılır, web sitesi tasarımı, sms hizmetleri, toplu mail, iphone uygul
Mert Sağır

Mert Sağır

Windows platformlarda dilediğiniz her türlü uygulama ve otomasyonu geliştirebilirim. 7 Yıldır bilgisayar, yazılım ve teknoloji alanında kendimi geliştirirken aynı zamanda Üniversitede de bu alanda öğrenimimi sürdürüyorum. Kariyer hedeflerim zirveye ulaşana kadar kendimi geliştirmekten bir an bile vazgeçmedim, vazgeçmeyeceğim Otopark Takip Sistemi hazır vaziyette beklemekte.
Erdinç Saygıç

Erdinç Saygıç

Visual basic, vb.net,sql ,access,firdbird ,asp,html,java ,extjs masaüstü ve web uygulamaları 8 yıl tecrübe. Güvenlk kamera kurulumu,
Mehmet Ölmez

Mehmet Ölmez

5 yıllık bilgisayar yazılım uzmanıyım.Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Türkiyenin köklü bir firmasında mevcut durumda sistem uzmanıyım.Ek iş olarak farklı web ve desktop yazılımları geliştiriyorum.
Ateş Ateş

Ateş Ateş

Web uygulamalarının kullanıcı profiline göre arayüz tasarımı konusunda tecrübe sahibiyim. Telerik ile raporlama yapabilirim. MVC ve WebForm ile de geliştirebilirim.
Sencer Öztüfekçi

Sencer Öztüfekçi

On iki yıldır çeşitli şirketlerde yürüttüğüm yazılım geliştirme işime artık bireysel olarak devam ediyorum. Şirketiniz için özelleştirilmiş uygulamalarla şirket hesaplarınızdan ürün ve ham madde stoklarınıza, çalışanlarınızın şirket hesaplarınızdaki davranışlarından hangi bilgilere ulaşabileceğine kadar tamamen özelleştirilmiş ve sizin çalışma biçiminize birebir uyan yazılımlar üretiyorum. Özelleştirilmiş yazılımlarla eleman ihtiyacınıza çözüm bulabilir veya elemanlarınızın üzerindeki iş yükünü
Umut K.

Umut K.

C# ve MSSQL ile uzun süredir proje bazlı yazılımlar yapmaktayım. Küçük ve orta ölçekli yazılım isteklerinizde sizlere yardımcı olabilirim.
Viensco Yazılım A.ş

Viensco Yazılım A.ş

Viensco Yazılım olarak siz değerli müşterilerimize 2007 yılından beri hizmet sunmaktan dolayı mutluluk duyarız. Bizleri seçtiğiniz için teşekkürler 2007‘den beri sizlerleyiz. 2007 yılında bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren, tecrübeli ve dinamik bir kadronun bir araya gelmesi ile kurulan VIENSCO YAZILIM, hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel yaklaşımını kalite ve düşük maliyetle birleştirip sizlere en uygun çözümleri sunmak için çalışmaktadır
Sezer Demir Dedek

Sezer Demir Dedek

Üniversiteden birincilik derecesiyle bitirdim. Bazı konulardan eksik kalsam da araştırıp kaliteli bir şekilde program teslimi yaparım. C# ve C++,dillerini biliyorum.
Vepa Durdiyev

Vepa Durdiyev

8 Yıldan fazla kurumsal yazılımları geliştirmekte tecrübem var. C, C++, C# yazılım dillerinde uzmanım. Kariyerimde bir çok başarılı POS, CRM, ERP uygulamalarını geliştirdim. Uygulama tasarlarken öncelliklerim sadece işlevselliği değil, başkada perfomans, kolay kullanabilirlik, ve güzel bir tasarımdır. Bir projeyi bitirmeden önce her zaman hataları gidermek için mümkün olan tüm testleri yaparım. Benim amacım sadece projeyi bitirmek değil, mümkün olan en mükemmel şekilde bitirmektir.
Burak Ersever

Burak Ersever

Restaurant Otomasyonu, Ön Muhasebe Programı gibi proje yazılımlarında veya farklı proje danışmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Yakup Atmaca

Yakup Atmaca

8 yıllık tecrübemle yapılmasını istediğiniz yazılımlara ve yaptırmak istediğiniz web sitelerine talibim. Java ve .Net teknolojileri ile masaüstü ve web projelerinizde çalışmak isterim. Ayrıca Android tabanlı mobil uygulamalarınızın geliştirilmesine katkı sağlayabilirim.
Verinet İnternet İneraktif Web Ajansı

Verinet İnternet İneraktif Web Ajansı

Web Yazılım, E-Ticaret Sistemleri, Arama Motoru Optimizasyonu ve Web sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için kurumsal çözümler sunarak, yanınızdayız.
Hüseyin Yemen

Hüseyin Yemen

25 yıllık programlama tecrübesi ile işleriniz için analiz ve yazılım yapılır. Ayrıca kurumsal web tasarımları, e-ticaret siteleri anahtar teslimi kurulumu yapılr. Yazılım ve web tasarımı konularında danışmanlık hizmeti verilir.
Burak Boz

Burak Boz

Çeşitli firmaların ve kişilerin PHP ve MySQL tabanlı intranet ve internet tabanlı özel çözüm yazılımlarını geliştirdim ve geliştirmeye devam etmekteyim. 9 Yılı aşkın süredir web teknolojileriyle içli, dışlıyım. Veri işleme, içerik botları, içerik otomasyon sistemleri üzerinde bir çok proje bitirdim ve halen yoğun olarak çalışıyorum. CSS3, HTML5, JavaScript, Twitter Bootstrap, jQuery gibi temel web arayüz teknolojilerini rahatlıkla kullanabiliyor, PageSpeed rekoru yükseltme ve site içi SEO Op
Ertan Küçükoğlu

Ertan Küçükoğlu

Delphi ile uygulama geliştiren. REST, SOAP konusunda uygulamalar geliştirmiş. Mapics XA, SyteLine gibi ERP uygulamaları için ek uygulamalar geliştirmiş. SQL Server, SQLite, PostgreSQL database sistemlerini kullanmış.
Eray Yörük

Eray Yörük

Dışarıdan ek gelir amaçlı free çalışmaktayım. Hedefim Uçtan uca yapılan iş ile ilgilenerek kaliteli hizmet vermek
Ims Bilişim Teknolojileri

Ims Bilişim Teknolojileri

6 yılı aşkın süredir anahtar teslim yazılım projelerimizde müşteri memnuniyetimiz ön planladadır. Çok büyük projelere imzalar attık. Farklı farklı sektörlere girdik. Teknolojinin her geçen gün gelişmesine ayak uyduruyoruz, projelerimizi güncel teknolojiler ile sunuyoruz.
Can Ünsalan

Can Ünsalan

Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunuyum. 2 Yıldır kurumsal firmalara ERP çözümleri üreten bir firmada yazılım geliştirme uzmanı olarak çalıştım. Şu an bankacılık sektörüne hizmet veren bir firmada C# developer olarak çalışmaktayım. Uzmanlıklarım Asp.Net MVC Java, Android. Kariyer hedefim web ve mobil projeleri geliştirmek
Sait Güzel

Sait Güzel

Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2015 mezunuyum. Yazılım projelerinizde freelance yazılımcı olarak uzaktan çalışmak istiyorum. E-mail adresimden ve telefonumdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Oğuz Ateş

Oğuz Ateş

Telekomünikasyon sektöründe 10 yıllık tecrübemiz ile Sanal Santral,Asterisk,Elastix,Freepbx,Kamalio,Çağrı Merkezi kurulumu,api,crm ve ihtiyaca yönelik yazılım - sistem hizmetleri,eğitimi ve desteği vermekteyiz.
Dursun Karadag

Dursun Karadag

Web, Mobil ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlara ihtiyaç duyuyorsanız çözüm ortağınız olabiliriz.
Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz