En İyi 25 Yazılım Geliştirme | Armut

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

3.163 Yazılım Geliştirme hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Yazılım Geliştirme

Kartal A.

Kartal A.

Uygun fiyat kaliteli hizmet arayanlara destek vermekteyim. Sharepoint uygulamaları, İntranet Portallar, Azure danışmanlığı .NET yazılımlar, Web uygulamaları geliştirebilirim. Web sitesi, Google Adwords konusunda da destek verebilirim. Windows phone uygulamaları yazabilirim.
Murat Z.

Murat Z.

Otoservis ve Özel Servislere özel bilgi yönetim programı. Cari, Stok, kasa, hızlı satış programı. Özel Hastanelere yönelik özel modül ve uygulamalar. Web Site, hosting ve domain işlemleri. İsteğe ve talebe özel yazılım geliştirme. Server, network ve güvenlik sistemleri desteği. IT danışmanlık ve destek hizmetleri.
Muhammed Hilmi K.

Muhammed Hilmi K.

Bilgisayar Mühendisiyim. 6 yılı aşkın süredir özel sektörde yazılımcı olarak çalışıyorum. Asıl uzmanlık alanım C# ve SQL, ek olarak Java(JSF, Android Uyguşama Geliştirme) bilgim ve tecrübem var Kişisel blogum: www.mhkoca.com
Cenk Y.

Cenk Y.

20 yıla yakın yazılım geliştirme yapıyorum. Uzmanlığım masa üstü yazılımlarıdır. C#.NET, MS SQL ve DevExpress teknolojilerini kullanıyorum.
Mutasyon Bilişim

Mutasyon Bilişim

Sektörel, Firmalara Özel veya Kişisel anlamda belirli bir senaryoya göre web ve windows tabanlı butik yazılımlar geliştiriyorum. ERP - CRM, Komplike yazılımlar, modüler yazılımlar, yardımcı yazılımlar, yapay zeka, cihaz programlama alanında geliştirmiş olduğum yazılımlarım mevcut. Geliştirmiş olduğum bazı projelerle; Tübitak Ege Birinciliği, Özel Aydın Üniversitesi Altın Madalya, Güney Kore Uluslararası bir yarışmada Teknoloji alanında Dünya 3. lüğü (2012), Tayvan Uluslararası bir yarı
Akademi Teknoloji Noktam

Akademi Teknoloji Noktam

Ticari Muhasebe Programları kurulumu,eğitimi Market yazarkasa ve barkodlu terazi el terminali kurulumu ve bakımları. Tekdüzen muhasebe hesabı ve ticari paket ile muhasebe entegrasyon kurulumu E-fatura,E-defter kurulumu ve yönetilmesi, eğitlmesi mobil uygulamalar
Semai Bilişim Teknoloji Güvenlik Sis.

Semai Bilişim Teknoloji Güvenlik Sis.

Firmanızın hedeflerine ulaşması için gerekli olan web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google AdWords, logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmalarını özenle yapıyoruz. "SEMAİ BİLİŞİM" web tasarım ve dijital pazarlama üzerine hizmet vermektedir.
Dursun K.

Dursun K.

Web, Mobil ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlara ihtiyaç duyuyorsanız çözüm ortağınız olabiliriz.
Levent M.

Levent M.

İşletmelerin küçük yada büyük ölçekli gereksinim duydukları tüm yazılım ihtiyaçlarının karşılanmasının yanında aynı zamanda Donanım üzerine de (PC , Notebook , Switch , Network Kablolama vs.) gerekli ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve çıkış amacımız İşletmelerin ihtiyaç duydukları tüm alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak onlara Kaliteli ve Özgün çalışmalar yaparak destek verebilmek ,
Kalite Soft

Kalite Soft

Profesyonel Webtasarım & Hosting Hizmetleri Sunuyoruz Kalite Soft internet Cözümleri ile sizlere daha iyi hizmet vermek için Burdayız. Seo konusunda bizden mutlaka fiyat alınız. Sıfırıdan Kodlama hazır siteye tema giydirme vb işlerinizde hizmetinizdeyiz. Bizleri arayip teklif verebilirsiniz.
Mustafa G.

Mustafa G.

Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri, gelişme anlayışını benimsemiş, nitelikli çalışanları, bilişim teknolojileri alanında artan bilgi ve deneyimleri ile sürekli gelişen kalite ve hizmet anlayışı ile, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren orta ve büyük segmentteki kurumlara bilişim alanında hizmet vermektedir.
Umut K.

Umut K.

C# ve MSSQL ile uzun süredir proje bazlı yazılımlar yapmaktayım. Küçük ve orta ölçekli yazılım isteklerinizde sizlere yardımcı olabilirim.
Netron Yazılım Ve Bilişim Sistemleri

Netron Yazılım Ve Bilişim Sistemleri

Netron Yazilim ve Bilişim Hizmetleri sektörüne hizmet veren işletmeler arasında yer almaktadır. Sektöre girdiği andan itibaren çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Rekabete değer veren misyonu ile rekabeti fiyat avantajının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışınıda ilke edinmiştir
Evren Yazılım

Evren Yazılım

Evren yazılım, bilgisayar ve yazılım alanlarında faaliyette bulunmak üzere 1999 yılında Antalya'da kurulmuştur. Turizm,Restaurant,Mağazacılık sektörünlerinde yazılımlar geliştirmek üzere iş dünyasına atılan Evren yazılım, bugün, farklı sektörlere hitap eden ürünleriyle de yurt çapında birçok işletmenin yazılım ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir.
Tunç G.

Tunç G.

Angular js javascript jquery mvc php klasik asp html dilleri ile responsive Web siteleri programlayabilir ayrıca Web api Web servisler yazabilirim.
Okan D.

Okan D.

Kocaeli Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği Mezunuyum Yaklaşık 5 yıllık web tasarım ve programlama deneyimim bulunmakta. Her türlü programlama ihtiyaçlarını çözüm sunabilirim. Web Servis, Soket programlama, Veritabanı tasarımı ve optimizasyonu konularında yardımcı olabilirim. İki boyutlu mobil oyun fikirleriniz için geliştirme yapabilirim.
Bora Ö.

Bora Ö.

Bilgisayar muhendisinden Vb.net c# ileri excel access sql dersi istediğin konuya ya göre verilir proje desteği ve proje hazirlanir
Softmed Yazılım

Softmed Yazılım

Yazılım alanında 15 yıllık tecrübemizle Bursa Uludağ Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (ULUTEK) yer almaktayız. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve buna bağlı olarak ticaretin yoğun yaşanması dolayısıyla çok çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz. Yazılım ağırlığı Hastane Bilgi Yönetim Sistemi, olan firmamız son yıllarda gelişen teknoloji ve sektördeki artan yazılım talepleri doğrultusunda Ön Muhasebe Programı, Sıcak Satış Yazılımı, Araç Satış-Stok Plesiyer yazılımı, Mobil R
Ramazan Ü.

Ramazan Ü.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 2012 Bilgisayar Programcılığı Mezunuyum Şu An Aktif olarak bu işi yapmaya devam etmekteyim. ASP.NET-MSSQL-C#-Photoshop-Flash-Corel-Dreamweaver-HTML-XHTML-CSS-JQeury-JavaScript E-Ticaret Otomasyon Sistemleri Masaüstü Yazılım İnternet Tabanlı Yazılım
Hüseyin  Y.

Hüseyin Y.

25 yıllık programlama tecrübesi ile işleriniz için analiz ve yazılım yapılır. Ayrıca kurumsal web tasarımları, e-ticaret siteleri anahtar teslimi kurulumu yapılr. Yazılım ve web tasarımı konularında danışmanlık hizmeti verilir.
Dijitalya Y.

Dijitalya Y.

Mobil ve Google uyumlu, çok dilli web siteleri, ihtiyaca göre masaüstü yazılımları ve android uygulamaları
Murat A.

Murat A.

2006 yılından beri programlayla ilgilenmekteyim. Şuanda şahsına ait olan Emaygo Yazılım firmasında çeşitli yazılımlar geliştirmekteyiz. Firma olarak ağırlıklı olarak PHP proğramlama dili ile özel şirket içi yazılımlar ( Entegrasyon veya Otomasyon sistemleri ) geliştirmekteyiz. Ayrıca Anroid tabanlı mobil uygulmalarda geliştirmekteyiz. Bunların yanında her türlü sektörel online web yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak en farkımız yazılımda görülmeyen fakat en büyük önemi arz eden yazıl
Ertan K.

Ertan K.

Delphi ile uygulama geliştiren. REST, SOAP konusunda uygulamalar geliştirmiş. Mapics XA, SyteLine gibi ERP uygulamaları için ek uygulamalar geliştirmiş. SQL Server, SQLite, PostgreSQL database sistemlerini kullanmış.
Ömer K.

Ömer K.

C# konusunda 2009 dan beri büyük ölçekte bir iş yeri tecrübem var.İleri seviye yazılım eğitimleri aldım.Sürekli kendimi geliştiriyorum. Web proglama teknolojileri kullanarak işler yapıyorum.Kullanıcı dostu programlar yapmaya çalışıyorum.Tasarım ve kodlama konusunda uğraşmayı severim.
Vedat K.

Vedat K.

Projelerinizi hayata geçiyorum. Web Projeleri, Eticaret Sitelerine destek sağlıyorum. Xml desteği sayesinde ürün satışınızı hızlandırıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

         
Sibel Sümer
Yazılım Geliştirme   08/01/2017

Yakından ilginize ve desteğinize çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Emeğinize sağlık :)

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz