En İyi 25 Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme - Armut

En İyi 25 Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.993 Yazılım Geliştirme teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erdinç Kaya

Erdinç Kaya

Sektördeki 10 yılı aşkın deneyimim ve geliştirmiş olduğum projeler sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun yazılımların en yeni teknolojilerle uygun olarak hazırlanmasını sağlamaktan memnuniyet duyarım.
Egemen Uluçay

Egemen Uluçay

Firmamız sadece bir iş sahibi olmak değil, aynı zamanda gelecek adına Bilgi, Bilişim, İnternet ve Teknoloji gibi alanlarda insanoğlu için yararlı bir şeyler yapabilmeyi hedeflemektedir. Çünkü gelecek daima bilgi, bilişim ve teknoloji sektöründe olmaya devam edecektir. İşte bu yüzden inandığımız bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmek le edinilir. “ Biz bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyoruz.“
Yakup Atmaca

Yakup Atmaca

8 yıllık tecrübemle yapılmasını istediğiniz yazılımlara ve yaptırmak istediğiniz web sitelerine talibim. Java ve .Net teknolojileri ile masaüstü ve web projelerinizde çalışmak isterim. Ayrıca Android tabanlı mobil uygulamalarınızın geliştirilmesine katkı sağlayabilirim.
Burak Gündüz

Burak Gündüz

Merhaba, ben Bilgisayar Mühendisi öğrencisiyim, çeşitli firmalarda 3 yıllık tecrübem bulunmakta, freelance olarak yazılım projeleri yapıyorum, okul harçlığımı bu tür projelerden çıkarmaktayım - Web TASARIM ve Programlama (SEO dahil) - Veritabanı (MYSQL, MSSQL) - Otomasyon (Ürün, kargo takip)
Samet Umur

Samet Umur

2007 yılında başladığım yazılım sektoründe yıllarca deneyim kazanarak bugünlere gelerek deneyimli ve tecrübeli bir yazılımcı olarak hayatıma devam etmekteyim. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yazılımlar geliştirmekteyim. En büyük yardımcılarım birbirleriyle mükemmel uyum sağlayan PHP + MYSQL + AJAX + JQUERY dilleridir. OOP (Nesne Yönelimli Programlama) metodolojisi ve MVC (Model - View - Controller) mimarisiyle geliştirdiğim projeler sayesinde müşterilere güncel teknolojileri sunmaktayım.
Sebahattin Kumpınar

Sebahattin Kumpınar

Web site yaptırma ve Yazılım işlerinizde iletişime geçebilirsiniz. C#, javascript, wordpress veritabanı işleri
Viyan Yazılım

Viyan Yazılım

PROFESYONEL EKİBİMİZLE FİRMA VE ŞAHISLARA WEB SİTE(KURUMSAL KİMLİK),E-TİCARET PAKETLERİ VE HER TÜRLÜ YAZILIM İŞLERİNİ 7 24 TEKNİK DESTEKLE SAĞLAMAKTAYIZ.
Selin Güngör

Selin Güngör

Mrscode markası adı altında Kurumsal Web siteleri ,Kurumsal logolar, ERP-MRP çözümleri , Mobil Destek ,Şirket içi yazılım destek sağlar.
Edis Diagnostic Tools

Edis Diagnostic Tools

Arıza Tespit Cihazları ve Yazılımları. En Güncel Yazılımlar. *2017* -BMW Rolls Royce Mini Cooper (Ista - D, Ista - P, ETK) - Audi Volkswagen Seat Skoda (Odis) - Hyndai Kia (GDS) - Alfa Romeo Chrysler Lancia Fiat Infiniti Jeep (Examiner) - Bentley Lamnorghini Bugatti (Odis) - Geely Chery Proton Lada Daewoo Daihatsu Isuzu Saab Ssang Yong Subaru Suzuki Tata (Launch X431 Pro 3) - Chevrolet GM Opel (Global TIS, MDI) - Citroen Peugeot (Diagbox, Lexia) - Dacia Renault (Can Clip) - Ferrari Maserati (SD
Fess Yazılım Bilgi Teknolojileri Ve Danışmanlık Hiz.

Fess Yazılım Bilgi Teknolojileri Ve Danışmanlık Hiz.

Kurumsal Kaynak Planlama ( ERP ), Müşteri İlişkileri Yönetimi, Perakende Satış Programı, DevreMülk Programı, Otel Programı, Muhasebe, Cari,Kasa,Fatura,İrsaliye,Restaurant ve Apartman Site Yönetim yazılımları ile özel proje geliştirerek sektöründe yerini alan F.E.S.S YAZILIM iş dünyasında da sektörel çözümler üretmektedir.
Nurettin Bozak

Nurettin Bozak

Merhabalar, Web yazılımı konusunda 8 yıldır hizmet vermekteyim. Bir çok büyük reklam ajansında, büyük markaların projelerinde görev aldım. Kaliteli, disiplinli ve keyifli çalışmayı seviyorum aynı şekilde yaptığım işlerinde kaliteli ve müşteri memnuniyeti bakımından üst düzeyde olmasına ayrıca dikkat ediyorum.
Dv Donmez

Dv Donmez

2007 Yılından beri Hastane otomasyonu,elektronik kontrol otomasyonu,Gis Sistemleri üzerinde deneyimliyim Web programlama, masaüstü uygulama geliştirme, sistem tasarımı ve dokümantasyonu, konularda yardımcı olabilirim. Görsel olarak ASP.NET,Delphi,Jquery,Html, C# ve SQL uygulamaları konularında 9 yıllık tecrübem var. Masaüstü ve web yazılımı tasarım ve geliştirme konularında tecrübeliyim. Kendo UI,Openlayers 2.12,Openlayers 3.0,Cesium,web kütüphanelerinde destek verebilirim Proje ger
Nazmi Yasin Erdoğan

Nazmi Yasin Erdoğan

3 senedir aktif olarak yazılım işlerinde çalışmaktayım. Bilgisayar Mühendisiyim. Java, Javascript, JQuery, Html, AngularJS, SQL gibi çeşitli konularda tecrübeliyim. Yeni teknolojiler ile Mobil veya Web tabanlı projelerinizde sizlere hizmet verebilirim. Esnek çalışmaya uygunum.
Mehmet Emiroğlu

Mehmet Emiroğlu

Firmanızın reklamı , bilgilendirilmesi, haberdar edilmesi gibi amaçlarla kullanmakta olduğunuz yada kullanabileceğiniz BAŞLIKLI SMS ihtiyacınızı karşılamak isteriz. Her yönde dilediğiniz şekilde SMS gönderebilirsiniz. ( Müşterilerinize,çalışmalarınıza,veya üyelerinize; özel gün kutlama,toplantı duyurusu,anlık önemli duyurular,vb. konularda TOPLU SMS gönderimi yapabilirsiniz. - Yolladığın smslerin bütün analizlerini,kullanıcıya gidip gitmediğini,ekranında görebilirsin. - Sms paketinizi tük
Yusuf Sezgin

Yusuf Sezgin

Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Lisans) bölümünde eğitimim devam etmektedir.Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi Yazılım Uzmanlığı eğitimi aldım. Yetkinliklerim: (Asp.NET , Ms Sql Server, Visual Studio , HTML , CSS). Orta düzeyde ingilizce bilgim mevcuttur.
Kamil Şen

Kamil Şen

C# ile uygulama geliştirme konusundaki tecrübeme güvenerek, C# ve MS SQL konusundaki tüm çalışmalarınızda sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.
Ogün Temeltaş

Ogün Temeltaş

Hertürlü masaüstü program yazabilirim ve bu programı istenilen web sunucusuna (server a) bağlayabilir ve hertürlü(web sitesi, mobil app, server) ortamdan verilerinize erişimizi sağlayabilirim.
Hakan Kuzudisli

Hakan Kuzudisli

Özel bir şirkette yazılım geliştirmeci takım lideri olarak çalışıyorum. Yaklaşık 7 senedir farklı platformlarda geliştirme yapmaktayım. Uzmanlık Alanları; .Net, Java, Node.Js, MsSql, PostgreSql,MongoDb, Abap, SAPUI5,
Bora Sayıner

Bora Sayıner

Java,Android,Oracle Database, MySQL Database, JSP, JSF,Spring, Hibernate gibi frameworkler kullanılarak kaliteli ürünler ortaya çıkartılır.
Engin Güneş

Engin Güneş

Yıldız Teknik Üniversitesi bilgisayar programcılığı mezunuyum.Şuan Anadolu üniversitesi istatistik bölümü okumaktayım. 2 yıl profesyonel bir şirkette çalıştım , okul nedeniyle bırakmam gerektiği için işten ayrıldım.
Emre Ataly

Emre Ataly

En iyi tanıtım yapmış olduğumuz işlerdir. Bende kısa bir özetle yapmış olduğum işleri ve tecrübelerimi yazdım . YAZILIM .Entity Framework Linq To Sql .C# .ASP.NET .VB.NET .ADO.NET .WCF-Web Services .JavaScript- Jquery-Css .Tfs ve Svn NODE.JS Sockect I.O Programming DATABASE .Oracle Server (PL-SqI) .MsSql Server 2005 2008 (T-Sql) .MySql Server SERVER Microsoft Server 2003 2008 2012 yönetimi Yazılım Uzmanı Yeni geliştirme projelerim www.ikinciyeni.com - Açık arttırma usülü ihale projesi www.tt
Sinan Kaytan

Sinan Kaytan

Bilgisayar Programcılığı Mezunuyum. Masaüstü programcılığı ile ilgileniyorum. C# .Net , MsSQL ve MySQL kullanıyorum. Firmalar için çeşitli takip programları yapıp teslim ettim. Şuan otomasyon sistemler üzerine kendimi geliştiriyorum. Yeni yaptığım proje emlak ve araç konularında türkiyedeki en büyük ilan sitesinden istenilen kategoride 200 adet ilanın tüm verileriyle beraber kendi bünyesine çekebilen ve bu verilere istinaden yeni bir ilan geldiğinde anında mail veya zil ile kullanıcıya bildiren
Deniz Kovancı

Deniz Kovancı

Merhaba, 3 senedir profesyonel anlamda Android, iOS ve web uygulamaları geliştiriyorum. Güçlü bir ekiple güzel işler çıkartıyoruz.
Algorist Yazılım Danışmanlık

Algorist Yazılım Danışmanlık

Günümüz dünyasının ve geleceğin bilişim teknolojileri alanlarındaki beklentilerini karşılayacak, danışmanlık servislerinde ve uygulamalarında uluslararası pazara yön verecek daha güçlü ve global bir bilişim markası olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri şirketidir. ALGORİST , kurulduğu tarihlerden itibaren Türkiye’yi bilişim teknolojileri ve tasarımı, veri bütünlüğü ve süreç analizi konularında hep bir adım ileriye götüren, lider kalite standartlarının yakın takipçisi olan bir kuruluş
Mustafa Karadeniz

Mustafa Karadeniz

CargoMIS - Kargo Dağıtım Lojistik programı. Online çalışan çok şubeli kurulabilen , müşteri barkod uygulaması olan el terminali ile çalışabilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

         
Sibel Sümer
Yazılım Geliştirme   08/01/2017

Yakından ilginize ve desteğinize çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Emeğinize sağlık :)

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz