En İyi 25 Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme - Armut

En İyi 25 Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.066 Yazılım Geliştirme teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mücahid Danış

Mücahid Danış

Kurumsal bir danışmanlık firmasında tam zamanlı olarak çalışıyorum. Kosgeb, ve Tubitak destekli arge projeleri ve Ülker gibi müşterilerinin projelerini geliştirdim.
Fayda Yazılım

Fayda Yazılım

Şirketimiz hizmetini vermekte olduğu özel okul ve etüt merkezi paket programları dışında özel yazılım projeleri de geliştirmektedir. İhtiyacınıza yönelik olarak isterseniz bizden aldığınız paket yazılımlara ek modüller yazdırabilirsiniz, isterseniz komple yeni bir ürün olarak projeyi yazdırabilirsiniz.
Muhammed Hilmi Koca

Muhammed Hilmi Koca

Bilgisayar Mühendisiyim. 5 yılı aşkın süredir özel sektörde yazılımcı olarak çalışıyorum. Asıl uzmanlık alanım C# ve SQL, ek olarak Java(JSF, Android Uyguşama Geliştirme) bilgim ve tecrübem var Kişisel blogum: www.mhkoca.com
Birkan Bozoğlu

Birkan Bozoğlu

Delphi, C#, C++, VB gibi Masaüstü programcılığı ve Access - SQL Server gibi veritabanı işe bağlantıları üzerine her türlü Proje ve destek imkanı sağlama konusunda sizlere yardımcı olmak isterim. Sakarya Ünv. Geyve MYO Bilgisayar Bölümü. Delphi - SQL üzerine bir çok projem ile beraber; ERP sistemleri ile ilgili bir çok çalışma yaptım. Programlama konusunda özellikle severek yaptığım için her türlü yeni bilgiye de aç bir insan olarak sürekli gelişmeye dayalı bir felsefem var. Bu nedenle büyük
Yusuf Tekgöz

Yusuf Tekgöz

Masaüstü uygulama geliştirmekteyim. Özellikle Otomasyonalar Üzerinde Çalışmaktayım. Api Bağlantılı Entegrasyonlar Yapabilirim.Örn : Resimlerde de mevcut olan Kontor(Lira) Gönderim sistemi mevcuttur.
Emre Kalyoncu

Emre Kalyoncu

Mobil, Web, Masaüstü yazılım geliştirme konusunda yıllardır geliştirme yapıyor ve aktif olarak çalışıyorum. Her türlü proje için yardımcı olmaya hazırım.
Ömer Gültekin

Ömer Gültekin

Merhaba, Yazılım sektöründe 6 yıllık tecrübem olup .net uzmanlığım bulunmakta. Web tabanlı yazılım ihtiyaçlarınız için buradayım.
Ramazan Ünalan

Ramazan Ünalan

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 2012 Bilgisayar Programcılığı Mezunuyum Şu An Aktif olarak bu işi yapmaya devam etmekteyim. ASP.NET-MSSQL-C#-Photoshop-Flash-Corel-Dreamweaver-HTML-XHTML-CSS-JQeury-JavaScript E-Ticaret Otomasyon Sistemleri Masaüstü Yazılım İnternet Tabanlı Yazılım
Meguyazilim

Meguyazilim

Her biri kendi alanında uzman Üst düzey Bilgisayar, Bilgisayar yazılımı ve Bilişim uzmanlarımız sizler için çalışmakta.Şirketimizin amacı; bilgisayar ve yazılım sektörönün getirdiği kolaylıkları iş hayatına geçirerek, günlük işleri kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf yapılmasını sağlamaktır.Güvenilirlik ve süreklilik ışığında şirketimiz, kuruluşumuzdan bu yana tüm programlarımızın güncel versiyonlarını, her türlü teknik desteği ve eğitimi kullanıcılarımıza ulaştırmıştır. Yakın bir gelecekt
Hakan Kuzudisli

Hakan Kuzudisli

Özel bir şirkette yazılım geliştirmeci takım lideri olarak çalışıyorum. Yaklaşık 7 senedir farklı platformlarda geliştirme yapmaktayım. Uzmanlık Alanları; .Net, Java, Node.Js, MsSql, PostgreSql,MongoDb, Abap, SAPUI5,
Vedat Kaya

Vedat Kaya

Projelerinizi hayata geçiyorum. Web Projeleri, Eticaret Sitelerine destek sağlıyorum. Xml desteği sayesinde ürün satışınızı hızlandırıyorum.
Ahmet Selçuk Özdemir

Ahmet Selçuk Özdemir

Özel bir üniversitede tam burslu bilgisayar programcılığı bölümü okudum.Şuan yönetim bilişim sistemleri alanından eğitimime devam etmekteyim.Web,mobil,windows uygulamaları için ödev,iş ve projelerinize yardımcı olabilirim.Mail yoluyla iletişime geçip projenizin detaylarını açıklarsanız çok kısa bir sure içerisinde size bir fiyat çıkabilirim.
Vepa Durdiyev

Vepa Durdiyev

8 Yıldan fazla kurumsal yazılımları geliştirmekte tecrübem var. C, C++, C# yazılım dillerinde uzmanım. Kariyerimde bir çok başarılı POS, CRM, ERP uygulamalarını geliştirdim. Uygulama tasarlarken öncelliklerim sadece işlevselliği değil, başkada perfomans, kolay kullanabilirlik, ve güzel bir tasarımdır. Bir projeyi bitirmeden önce her zaman hataları gidermek için mümkün olan tüm testleri yaparım. Benim amacım sadece projeyi bitirmek değil, mümkün olan en mükemmel şekilde bitirmektir.
Tarık Ulaş

Tarık Ulaş

İstediğiniz tasarıma kavuşturuyoruz. istediğiniz şekilde yönetim paneli hazırlıyoruz. Uygun fiyat, 7 / 24 hizmet ve her daim uzaktan destek sağlıyoruz.
Erdinç Kaya

Erdinç Kaya

Sektördeki 10 yılı aşkın deneyimim ve geliştirmiş olduğum projeler sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun yazılımların en yeni teknolojilerle uygun olarak hazırlanmasını sağlamaktan memnuniyet duyarım.
Onur Yaşar

Onur Yaşar

Kendimi referanslarım ile tanıtmak isterim; yenisafak.com.tr/spor projesi, telekurye web otomasyon sistemi, ziraat bank üye işyeri crm projesi alt yapı geliştirmelerinde ve başlangıcında öncülük yapım. Projeleri ben tasarlayıp alt apısını kurarak projeleri başlattım.
Egemen Özogul

Egemen Özogul

2011den beri freelancer olarak Mobil ve Masaüstü uygulama geliştiriyorum. Googleplay Facebook: Bilişim Akademi 2013-2014 Osmangazi Üniversitesinde Android Programlama dersi verdim. Arçelik ve Yazılım Kulede çeşitli şirketlerde aktif olarak rol aldım. 4 Sene Elektrik Elektronik mühendisliği okudum, şu an Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıfım.
Ens Bilişim

Ens Bilişim

Ens Bilişim, 2014 yılında Antalya’da kurulmuştur. Antalya ve çevresinde birçok kurumsal web sayfa hizmeti sağlamıştır. Firmamız sadece web sayfa hizmeti ile sınırlı kalmayıp, müşterilerimize bilişim alanında her türlü desteği sağlamaktadır.
Evren Yazılım Ltd. Şti.

Evren Yazılım Ltd. Şti.

Evren yazılım, bilgisayar ve yazılım alanlarında faaliyette bulunmak üzere 1999 yılında Antalya'da kurulmuştur. Turizm,Restaurant,Mağazacılık sektörünlerinde yazılımlar geliştirmek üzere iş dünyasına atılan Evren yazılım, bugün, farklı sektörlere hitap eden ürünleriyle de yurt çapında birçok işletmenin yazılım ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir.
Ali Sarman

Ali Sarman

Merhaba Yazılım projeleriniz konusunda bilgim çerçevesinde hayata geçmesi için sizlere yardımcı olabilirim. Sektörde 7. Yılımı doldurmakla beraber, Php, C#, Android, Html, Css kodlama dillerine ve MySQL, Sql Server veritabanlarına hakimim.
Deniz Kovancı

Deniz Kovancı

Merhaba, 3 senedir profesyonel anlamda Android, iOS ve web uygulamaları geliştiriyorum. Güçlü bir ekiple güzel işler çıkartıyoruz.
Dv Donmez

Dv Donmez

2007 Yılından beri Hastane otomasyonu,elektronik kontrol otomasyonu,Gis Sistemleri üzerinde deneyimliyim Web programlama, masaüstü uygulama geliştirme, sistem tasarımı ve dokümantasyonu, konularda yardımcı olabilirim. Görsel olarak ASP.NET,Delphi,Jquery,Html, C# ve SQL uygulamaları konularında 9 yıllık tecrübem var. Masaüstü ve web yazılımı tasarım ve geliştirme konularında tecrübeliyim. Kendo UI,Openlayers 2.12,Openlayers 3.0,Cesium,web kütüphanelerinde destek verebilirim Proje ger
Otomofis Yazılım

Otomofis Yazılım

- Google dan ödüllü yazılım firması - Android IOS ve Tüm işletim sistemlerini destekleyen yazılımlar - Diş hekimi hasta takip, otel yönetimi, oto servis yönetimi - Personel devam kontrol sistemleri - Üye ve Öğrenci takip sistemleri - Üretim Yönetim sistemleri - Kurumsal Kaynak Planlama yazılımları - GSM Bayi Yönetim Araçları - En son teknolojilere uyum - Bulut tabanlı bilgi sistemleri desteği sunan güçlü kuruluş, özel yazılım hizmetleri ile de yanınızda.
Ali Çavuşoğlu

Ali Çavuşoğlu

I m a software developer with professional experience. I m good at .Net Technologies and Android Development. The major topics from my interests are Android, Asp.Net, Silverlight, Windows Phone App, Windows Store App, Sharepoint, WCF, WPF and Cloud Based Mobile Apps. I also have skills in other fields like UX Design, Instructional Design, E-Learning, Distance Learning, Front-End Development.
Caner Kabak

Caner Kabak

İstanbul Ticaret Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği bölümü mezunuyum . C#, Java gibi farklı programlama dilleriyle beraber MSSQL veritabanıyla Web (Asp.net Mvc , Web Api) , Mobil ( Android ) ve Masaüstü tabanlı yazılımlar geliştirmekteyim. Hali hazırda İstanbul da özel bir firmada yazılım geliştirme uzmanı olarak çalışmaktayım .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz