En İyi 25 Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 25

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.388 hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Enderun Global Bilgisayar Yazılım E-ticaret Ve Gıda İth. İhr. Ltd.şti.

Enderun Global Bilgisayar Yazılım E-ticaret Ve Gıda İth. İhr. Ltd.şti.

2008 yılında YEP Yazılım adı ile kurulan şirketimiz, ülkemizde ticari yazılım alanında yenilikçi ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile çalışma hayatına başladı. 3 yıl boyunca web yazılım ve e-ticaret yazılımları alanlarında profesyonel hizmet veren firmamız kendi sektörü içerisinde farklı kollarda çözümler geliştirerek çalışma hayatına devam etti. Kendi alanında sahip olduğu kalite standartları ile sektördeki yerini sağlamlaştıran Enderun Global, daima gelişme ve yenilikleri takibi odak noktasın
Fayda Teknoloji

Fayda Teknoloji

Şirketimiz hizmetini vermekte olduğu özel okul ve etüt merkezi paket programları dışında özel yazılım projeleri de geliştirmektedir. İhtiyacınıza yönelik olarak isterseniz bizden aldığınız paket yazılımlara ek modüller yazdırabilirsiniz, isterseniz komple yeni bir ürün olarak projeyi yazdırabilirsiniz.
Cemil Y.

Cemil Y.

Yazılım sektöründe 14 yıllık tecrübem ile C#, Asp.Net dillerinde Masa üstü ve Web tasarım programcılığı alanında faaliyet göstermekteyim. Özellikle veri yönetimi konularında uzmanlığım vardır. Sql veya Access veritabanı kullanan birçok proje tasarlayıp kullanıma sundum. Şu an Serbest (Freelance) çalışma prensibi ile her türlü projelerde yer alabilirim. 1- Yeni Proje 2- Devam eden projelere destek veya tamamlama 3- Var olan projelerin bakım ve onarımı 4- Windows Server kurulumu, bakımı, y
Üzeyir Ö.

Üzeyir Ö.

İş tecrübelerim .Net platformunda ve ağırlıklı olarak C# kullandım. Kullandığım teknolojiler ASP.NET, Entity Framework, SQL, MVC ‘dir. Geliştirdiğim birçok console, form, wed servis ve web yazılımı mevcuttur. Aktif olarak RF El terminali uygumala geliştiricisi ve aynı zamanda EBA Workflow geliştiricisiyim. İş akış süreçlerinin hem analizini hem geliştirmesini yapıyorum.
Dursun K.

Dursun K.

Web, Mobil ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlara ihtiyaç duyuyorsanız çözüm ortağınız olabiliriz.
Mehmet  Ö.

Mehmet Ö.

5 yıllık bilgisayar yazılım uzmanıyım.Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Türkiyenin köklü bir firmasında mevcut durumda sistem uzmanıyım.Ek iş olarak farklı web ve desktop yazılımları geliştiriyorum.
Emil M.

Emil M.

3 seneden beri profesyonel şekilde android mobil uygulama geliştiriyorum.Şimdiye kadar Türkiyede bir çok projede yer aldım.Şuan Kodcu.com isimli şirkette internet üzerinden mobil programlama alanında görev alıyorum.Aklınızdan geçecek her türlü projeyi sizin için hazırlayabilirim.Siz sadece gerçekleşmesini istediğiniz fikrinizi söyleyin yeter.
Vepa D.

Vepa D.

8 Yıldan fazla kurumsal yazılımları geliştirmekte tecrübem var. C, C++, C# yazılım dillerinde uzmanım. Kariyerimde bir çok başarılı POS, CRM, ERP uygulamalarını geliştirdim. Uygulama tasarlarken öncelliklerim sadece işlevselliği değil, başkada perfomans, kolay kullanabilirlik, ve güzel bir tasarımdır. Bir projeyi bitirmeden önce her zaman hataları gidermek için mümkün olan tüm testleri yaparım. Benim amacım sadece projeyi bitirmek değil, mümkün olan en mükemmel şekilde bitirmektir.
Faruk K.

Faruk K.

C# ile masaüstü uygulama geliştirmekteyim. Özellikle IP kameralar ve .net SDK ları var ise diğer kameralar için uygulamalar da geliştirebilmekteyim. Uygulamaların elektronik ortamlar ile portlar üzerinden iletişimini kurma gibi konularında bilgi ve deneyim sahibiyim. ASP.NET MVC Web uygulamaları konusunda çözümler sunmaktayım.
Umut K.

Umut K.

C# ve MSSQL ile uzun süredir proje bazlı yazılımlar yapmaktayım. Küçük ve orta ölçekli yazılım isteklerinizde sizlere yardımcı olabilirim.
Ahmet T.

Ahmet T.

Web uygulamalarının kullanıcı profiline göre arayüz tasarımı konusunda tecrübe sahibiyim. Telerik ile raporlama yapabilirim. MVC ve WebForm ile de geliştirebilirim.
Ömer K.

Ömer K.

C# konusunda 2009 dan beri büyük ölçekte bir iş yeri tecrübem var.İleri seviye yazılım eğitimleri aldım.Sürekli kendimi geliştiriyorum. Web proglama teknolojileri kullanarak işler yapıyorum.Kullanıcı dostu programlar yapmaya çalışıyorum.Tasarım ve kodlama konusunda uğraşmayı severim.
Aydın E.

Aydın E.

Masaüstü ve web tabanlı yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. .net , c#, vb.net, asp.net, asp.net mvc , tsql , ms sql, mysql, ajax, json,xml gibi konularda 15 yıldan fazla iş tecrübem var.
Ahmet Ç.

Ahmet Ç.

İnternet ortamı yazılımları yapmaktayım. Bugüne kadar internet ortamında ürün takip sistemi (kumaş girişinden, gömlek çıkışına tüm safhalar) projesi (şirket içi kapalı sistem) gerçekleştirdim, Dershane için öğretmen, veli, öğrenci bilgi sistemi, online ders ve sınav sistemi, duyuru, resim, video yayınlama projesi gerçekleştirdim. 300 konutluk konutluk siteden, 2500 konutluk konutsitesine kadar çeşitli büyüklüklerde konut siteleri için duyuru, resim, video, haber ve aidat yükleme üyelere özel s
Ömer Ç.

Ömer Ç.

Şirketlerin özel yapılarına göre çalışma kurgularını sizin için uygulama haline getirmek ve yüksek seviye raporlama yapmak için her zaman yanınızdayız. C# SQL Server Devexpress Wİndows Server
Netron Yazılım Ve Bilişim Sistemleri

Netron Yazılım Ve Bilişim Sistemleri

Netron Yazilim ve Bilişim Hizmetleri sektörüne hizmet veren işletmeler arasında yer almaktadır. Sektöre girdiği andan itibaren çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Rekabete değer veren misyonu ile rekabeti fiyat avantajının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışınıda ilke edinmiştir
Yusuf T.

Yusuf T.

Masaüstü uygulama geliştirmekteyim. Özellikle Otomasyonalar Üzerinde Çalışmaktayım. Api Bağlantılı Entegrasyonlar Yapabilirim.Örn : Resimlerde de mevcut olan Kontor(Lira) Gönderim sistemi mevcuttur.
Fess Yazılım Bilgi Teknolojileri Ve Danışmanlık Hiz.

Fess Yazılım Bilgi Teknolojileri Ve Danışmanlık Hiz.

Kurumsal Kaynak Planlama ( ERP ), Müşteri İlişkileri Yönetimi, Perakende Satış Programı, DevreMülk Programı, Otel Programı, Muhasebe, Cari,Kasa,Fatura,İrsaliye,Restaurant ve Apartman Site Yönetim yazılımları ile özel proje geliştirerek sektöründe yerini alan F.E.S.S YAZILIM iş dünyasında da sektörel çözümler üretmektedir.
Limitra Yazılım & Danışmanlık

Limitra Yazılım & Danışmanlık

Gün geçtikçe gelişen teknolojiler tüm sektörleri önemli bir ölçüde etkilemektedir. Çağımızın teknolojisi olarak bilinen internet, en hızlı gelişen teknoloji konumunda olmasıyla beraber gün geçtikçe daha büyük bir alana hitap etmektedir. Verinin farklı yöntemler ile işlenmesi sonucu elde edilen bilgiyi, tüm dünyaya duyurabilecek küresel bir ağ olan internet, şirketlerin yapılarından tutun müşterilerine sunduğu pazarlama ağına kadar önemli bir faktör haline gelmiş ve kullanım alanının küresel
Selin G.

Selin G.

Mrscode markası adı altında Kurumsal Web siteleri ,Kurumsal logolar, ERP-MRP çözümleri , Mobil Destek ,Şirket içi yazılım destek sağlar.
Ertan Y.

Ertan Y.

Windows masaüstü, web, el terminalleri projelerinde ihtiyacınıza yönelik uygulamalar geliştirebilirim. Kullandığım teknolojiler: * .Net C# * SQL * Windows Mobile 6.5 * JavaScript, Jquery, Bootstrap
Ayhan A.

Ayhan A.

Yaklaşık 17 yıldır yazılım sektöründe projeler hazırladım. Web ve Masaüstü yazılımlarınız konusunda hemen hemen aklınıza gelen her konuda çözümler üretebilirim. Bu yazılımları çok çok ama çok kısa sürelerde hazırlıyorum. İstediğiniz proje için benden ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Eskişehir de ikamet ediyorum ancak Türkiye nin neresinde olursanız yardımcı olabilirim. Parolamız "O İş Bizde".
Hüseyin  Y.

Hüseyin Y.

25 yıllık programlama tecrübesi ile işleriniz için analiz ve yazılım yapılır. Ayrıca kurumsal web tasarımları, e-ticaret siteleri anahtar teslimi kurulumu yapılr. Yazılım ve web tasarımı konularında danışmanlık hizmeti verilir.
Eprom Bilgisayar

Eprom Bilgisayar

Eprom Bilgisayar 10.01.2002 tarihinde Iğdır da kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı bilgi işlem ve otomasyon sistemlerinin kurulması, denetlenmesi ve bu sistemler ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yürütülmesidir. Misyonumuz; yazılım sektöründe yüksek kaliteli danışmanlık hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır. Vizyonumuz; yazılım danışmanlığı alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çö
Verinet İnternet İneraktif Web Ajansı

Verinet İnternet İneraktif Web Ajansı

Web Yazılım, E-Ticaret Sistemleri, Arama Motoru Optimizasyonu ve Web sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için kurumsal çözümler sunarak, yanınızdayız.
Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz