En İyi 25 Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme - Armut

En İyi 25 Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.805 Yazılım Geliştirme teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fayda Yazılım

Fayda Yazılım

Şirketimiz hizmetini vermekte olduğu özel okul ve etüt merkezi paket programları dışında özel yazılım projeleri de geliştirmektedir. İhtiyacınıza yönelik olarak isterseniz bizden aldığınız paket yazılımlara ek modüller yazdırabilirsiniz, isterseniz komple yeni bir ürün olarak projeyi yazdırabilirsiniz.
Yakup Atmaca

Yakup Atmaca

8 yıllık tecrübemle yapılmasını istediğiniz yazılımlara ve yaptırmak istediğiniz web sitelerine talibim. Java ve .Net teknolojileri ile masaüstü ve web projelerinizde çalışmak isterim. Ayrıca Android tabanlı mobil uygulamalarınızın geliştirilmesine katkı sağlayabilirim.
Extra Yazılım

Extra Yazılım

Geliştirmiş olduğumuz Ön Muhasebe programı üzerinde, ihtiyaç duyduğunuz ekleme ve geliştirmeleri uygulayarak, ihtiyacınız olan özel programı çok daha kısa sürede ve çok daha düşük maliyetlerle hizmetinize sunuyoruz.
Longline Bilgisayar Yönetim Danışmanlık Ve İthalat İhracat Ltd Şti

Longline Bilgisayar Yönetim Danışmanlık Ve İthalat İhracat Ltd Şti

Sanayi Makinaları Yazılımları Mrp-Erp ve özel çözüm arzu eden iş adamlarımıza yeni nesil cihazlar ile yazılım çözümleri sunulmaktadır.Farklı çalışmalarda öncelik maddi değil bilgidir.
Softmed Yazılım

Softmed Yazılım

Yazılım alanında 15 yıllık tecrübemizle Bursa Uludağ Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (ULUTEK) yer almaktayız. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve buna bağlı olarak ticaretin yoğun yaşanması dolayısıyla çok çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz. Yazılım ağırlığı Hastane Bilgi Yönetim Sistemi, olan firmamız son yıllarda gelişen teknoloji ve sektördeki artan yazılım talepleri doğrultusunda Ön Muhasebe Programı, Sıcak Satış Yazılımı, Araç Satış-Stok Plesiyer yazılımı, Mobil R
Sercan Toğrul

Sercan Toğrul

Mersin Teknopark binasında bulunan özel bir yazılım firmasında 3 yıldır Java ile yazılım geliştirmekteyim. Sizler için Java Masaüstü ve Web ortamında yazılım geliştirebilirim.
Burhan Oqur

Burhan Oqur

Bilgisayar Mühendisliğini okudum. Java, C C++ dillerine hakimim. SQL ve database konularında uzmanım.
Ertan Yıldız

Ertan Yıldız

Windows masaüstü, web, el terminalleri projelerinde ihtiyacınıza yönelik uygulamalar geliştirebilirim. Kullandığım teknolojiler: * .Net C# * SQL * Windows Mobile 6.5 * JavaScript, Jquery, Bootstrap
Cankut Ergen

Cankut Ergen

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme mühendisliği mezunuyum. Şuanda Türkiye nin en büyük şirketlerinin birisinde yazılım mühendisi olarak çalışıyorum ve çok farklı alanlarda masaüstü (Windows form) uygulamaları yazdım. Okul hayatımda başladığım yazılım tecrübemi iş yerinde yaptığım masaüstü uygulamalarla pekiştirdim. Bu tecrübelerimi kullanarak, tam olarak istediğiniz yazılımı en kısa sürede hayata geçirmek için buradayım.
Kartal Ayata

Kartal Ayata

Uygun fiyat kaliteli hizmet arayanlara destek vermekteyim. Sharepoint uygulamaları geliştirebilirim. Web tasarım, eticaret ve internet hizmetleri, veriyorum. Google Adwords ve Seo konusunda da destek verebilirim. Windows 8.1 ve Windows phone 8 uygulamaları yazabilirim.
Enes Özkan

Enes Özkan

15 yıllık bir deneyimim var ve bir çok şirket ve projede yazılım geliştirme süreçlerinde yer aldım. Referanslarımda belediyeler ve üniversite kuruluşları olduğu gibi özel şirketlere ERP, CRM ve özel konsept yazılım projeleri yapıp teslim ettim.
Gürkan Özcan

Gürkan Özcan

Masaüstü ve ve web tabanlı her türlü uygulamanız en makul sürede makul bir fiyata tamamlanır. Bilgisayar mühendisiyim ve 5 yıılık yazılım tecrübem mevcuttur.
Logaritma Yazilim Ve Danismanlik

Logaritma Yazilim Ve Danismanlik

Firmamiz Tubitak, Sahibinden.com, Biletix, Turkcell, Avea gibi yerel ve Orange, Life, Ucell, Geocell gibi yabanci buyuk sirketlere hizmet veren muhendislerin isyerleri disinda freelance olarak hizmet vermesi amacli kurulmus yuksek bilgi, tecrube ve beceri sahibi alaninda uzman kisiler tarafindan teskil edilmistir.
Deniz Ozan

Deniz Ozan

Yazılım konusunda 5 yıllık deneyimim bulunmaktadır. Bunun 4 yıllık süreci turizm üzerine yazılımlar geliştirmekle geçti. Turizm acente yazılımları ve bunların yönetim sistemlerini gerçekleştirdim. İşlerimi titiz ve büyük dikkatle, sürekli iletişim halinde kalarak geliştirmekteyim. Kullandığım teknolojiler : C# , Javascript , HTML , CSS , SQL Server
Flexxı Sektörel Yazılımlar

Flexxı Sektörel Yazılımlar

Mersin de 1990 yılında ticari faaliyetimize başladık. Uzun yıllardır özellikle; Otel, Lokanta, Market gibi hizmet sektörüne yönelik yazılımlar hazırlıyoruz. Amacımız herzaman en pratik, en kolay, en iyiyi üretmek. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz, herzaman en gelişmiş yazılım araçlarını kullanıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve yazılım üretmekten büyük keyif alıyoruz. Sizlere daha iyiyi sunmak adına Mersin’de üniversite, sanayi ve diğer kuruluşlarca yürütülmekte olan araştırma-geliştirme
Mert Sağır

Mert Sağır

Windows platformlarda dilediğiniz her türlü uygulama ve otomasyonu geliştirebilirim. 7 Yıldır bilgisayar, yazılım ve teknoloji alanında kendimi geliştirirken aynı zamanda Üniversitede de bu alanda öğrenimimi sürdürüyorum. Kariyer hedeflerim zirveye ulaşana kadar kendimi geliştirmekten bir an bile vazgeçmedim, vazgeçmeyeceğim
Berrsoft Bilgi Tek. Tic. Ltd. Şti.

Berrsoft Bilgi Tek. Tic. Ltd. Şti.

Türkiyede Bilişim Sektöründe lider firmalar arasında yer almayı hedefleyen BerrSoft, ilk hizmet sunduğun günden itibaren heycanını hiç kaybetmemiş, pazarında devamlı yeniliklerde ve Ar-Ge çalışmalarında kendini öncü olarak belirlemiş ve çağın getirdiği tüm yenilikleri sizlere sunmayı kendine görev bilmiştir.Kurumların bilişim sistemlerinde sorunlarla karşılaşmasını engelleyip, sorunsuz bir şekilde devam etmelerini sağlamaktadır.
Yunus Sımsıkı

Yunus Sımsıkı

4 Yıldır mobil ve web uygulamaları geliştiriyorum. Mobil ve web alanında istenilen uygulamaları kaliteli bir şekilde kısa sürede tamamlayacak tecrübeli bir kadrom var. Turkcell, Vodafone ve Eczacıbaşı gibi büyük firmalara birçok mobil ve web uygulamaları hizmeti verdik.
Çağdaş Profesyonel Bilgisayar Ltd. Şti.

Çağdaş Profesyonel Bilgisayar Ltd. Şti.

Bilgisayar , Network , İnternet , Server Sistemleri , Servis , Bakım Tamir ,Yedekleme ve Veri Kurtarma , Kablosuz Ağ Çözümleri
Macar Mobile

Macar Mobile

Şirketiniz mobil uygulamasız kalmasın. web sitesi fiyatına uygulama sahibin olun, 5 - 31 aralık arası kurumsal mobil uygulama sadece 500 TL bu fırsattan yararlanmak için bizimle irtibata geçiniz
Ayhan Korucu

Ayhan Korucu

.Net ile geliştirilecek tüm uygulamalar(web,windows,mobil) için hizmet verebilirim. Ayrıca Hibrit Mobil Uygulama(IOS, Android, Windows) geliştirebilirim. Ek olarak photoshop ve illustrator desteği verebilirim.
Aykut Çalışkan

Aykut Çalışkan

Yaklaşık 7 yıldır yazılım dünyasındayım. Aynı zamanda çaşitli eğitim kurumlarında Üniversite ve Dershanelerde MCPD adı altında Microsoft Yazılım Müfredatını anlattım. Microsoft un Enterprise anlamdaki tüm yazılım altyapısını tanımatayım. Genellikle Ar-GE işler anlamında çalışmaktayım fakat bunun yanında windows form işleri ve web sitesi panelleri gibi projelerdede uzun zamanlar çalıştım.
Serkan Tekbaş

Serkan Tekbaş

Web tasarımı ve programlama, masaüstü uygulama geliştirme, veritabanı programlama gibi konularda 2006dan beri uzman olarak çalışmaktayım. bunun haricinde third party uygulamaların geliştirmelerinide yapıyorum.Helpdesk, CRM, ERP, Web Servisler, Yardımcı Araçlar Sharepoint,Adobe Livecycle gibi masaüstü ve web yazılımı tasarım ve geliştirme konularında tecrübelidir. Proje gereksinimlerinin iletilmesiyle birlikte taslaklar oluşturarak istenilen sonuç konusunda proje başlamadan mutabık kalınmasını
Egemen Uluçay

Egemen Uluçay

Firmamız sadece bir iş sahibi olmak değil, aynı zamanda gelecek adına Bilgi, Bilişim, İnternet ve Teknoloji gibi alanlarda insanoğlu için yararlı bir şeyler yapabilmeyi hedeflemektedir. Çünkü gelecek daima bilgi, bilişim ve teknoloji sektöründe olmaya devam edecektir. İşte bu yüzden inandığımız bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmek le edinilir. “ Biz bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyoruz.“
Arzu Gölge

Arzu Gölge

Firmanıza özel yazılım geliştirilir. Sizin ihtiyaçlarınıza yönelik, özelleştirilebilen uygulamalar, sizin belirlediğiniz fiyata geliştirilir. 12 yıllık kurumsal yazılım geliştirme tecrübemizle, ihtiyacınıza en uygun çözümler üretilir. Kullanmadığını modüller için boşa para harcamayın, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza yönelik, işinizi kolaylaştıracak ve analiz araçlarıyla kârınızı arttıracak çözümler üretiyoruz. İhtiyaçlarınızı belirleyip kısa sürede uygulamanızı teslim ediyoruz. Kullandıkç
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

         
Sibel Sümer
Yazılım Geliştirme   08/01/2017

Yakından ilginize ve desteğinize çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Emeğinize sağlık :)

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz