En İyi 25 Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 25

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.461 hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fayda Teknoloji

Fayda Teknoloji

Şirketimiz hizmetini vermekte olduğu özel okul ve etüt merkezi paket programları dışında özel yazılım projeleri de geliştirmektedir. İhtiyacınıza yönelik olarak isterseniz bizden aldığınız paket yazılımlara ek modüller yazdırabilirsiniz, isterseniz komple yeni bir ürün olarak projeyi yazdırabilirsiniz.
Cemil Y.

Cemil Y.

Yazılım sektöründe 14 yıllık tecrübem ile C#, Asp.Net dillerinde Masa üstü ve Web tasarım programcılığı alanında faaliyet göstermekteyim. Özellikle veri yönetimi konularında uzmanlığım vardır. Sql veya Access veritabanı kullanan birçok proje tasarlayıp kullanıma sundum. Şu an Serbest (Freelance) çalışma prensibi ile her türlü projelerde yer alabilirim. 1- Yeni Proje 2- Devam eden projelere destek veya tamamlama 3- Var olan projelerin bakım ve onarımı 4- Windows Server kurulumu, bakımı, y
Üzeyir Ö.

Üzeyir Ö.

İş tecrübelerim .Net platformunda ve ağırlıklı olarak C# kullandım. Kullandığım teknolojiler ASP.NET, Entity Framework, SQL, MVC ‘dir. Geliştirdiğim birçok console, form, wed servis ve web yazılımı mevcuttur. Aktif olarak RF El terminali uygumala geliştiricisi ve aynı zamanda EBA Workflow geliştiricisiyim. İş akış süreçlerinin hem analizini hem geliştirmesini yapıyorum.
Faruk K.

Faruk K.

C# ile masaüstü uygulama geliştirmekteyim. Özellikle IP kameralar ve .net SDK ları var ise diğer kameralar için uygulamalar da geliştirebilmekteyim. Uygulamaların elektronik ortamlar ile portlar üzerinden iletişimini kurma gibi konularında bilgi ve deneyim sahibiyim. ASP.NET MVC Web uygulamaları konusunda çözümler sunmaktayım.
Ömer K.

Ömer K.

C# konusunda 2009 dan beri büyük ölçekte bir iş yeri tecrübem var.İleri seviye yazılım eğitimleri aldım.Sürekli kendimi geliştiriyorum. Web proglama teknolojileri kullanarak işler yapıyorum.Kullanıcı dostu programlar yapmaya çalışıyorum.Tasarım ve kodlama konusunda uğraşmayı severim.
Erdinç S.

Erdinç S.

Visual basic, vb.net,sql ,access,firdbird ,asp,html,java ,extjs masaüstü ve web uygulamaları 8 yıl tecrübe. Güvenlk kamera kurulumu,
Mehmet  Ö.

Mehmet Ö.

5 yıllık bilgisayar yazılım uzmanıyım.Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Türkiyenin köklü bir firmasında mevcut durumda sistem uzmanıyım.Ek iş olarak farklı web ve desktop yazılımları geliştiriyorum.
Emil M.

Emil M.

3 seneden beri profesyonel şekilde android mobil uygulama geliştiriyorum.Şimdiye kadar Türkiyede bir çok projede yer aldım.Şuan Kodcu.com isimli şirkette internet üzerinden mobil programlama alanında görev alıyorum.Aklınızdan geçecek her türlü projeyi sizin için hazırlayabilirim.Siz sadece gerçekleşmesini istediğiniz fikrinizi söyleyin yeter.
Vepa D.

Vepa D.

8 Yıldan fazla kurumsal yazılımları geliştirmekte tecrübem var. C, C++, C# yazılım dillerinde uzmanım. Kariyerimde bir çok başarılı POS, CRM, ERP uygulamalarını geliştirdim. Uygulama tasarlarken öncelliklerim sadece işlevselliği değil, başkada perfomans, kolay kullanabilirlik, ve güzel bir tasarımdır. Bir projeyi bitirmeden önce her zaman hataları gidermek için mümkün olan tüm testleri yaparım. Benim amacım sadece projeyi bitirmek değil, mümkün olan en mükemmel şekilde bitirmektir.
Umut K.

Umut K.

C# ve MSSQL ile uzun süredir proje bazlı yazılımlar yapmaktayım. Küçük ve orta ölçekli yazılım isteklerinizde sizlere yardımcı olabilirim.
Aydın E.

Aydın E.

Masaüstü ve web tabanlı yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. .net , c#, vb.net, asp.net, asp.net mvc , tsql , ms sql, mysql, ajax, json,xml gibi konularda 15 yıldan fazla iş tecrübem var.
Ahmet T.

Ahmet T.

Web uygulamalarının kullanıcı profiline göre arayüz tasarımı konusunda tecrübe sahibiyim. Telerik ile raporlama yapabilirim. MVC ve WebForm ile de geliştirebilirim.
Limitra Yazılım & Danışmanlık

Limitra Yazılım & Danışmanlık

Gün geçtikçe gelişen teknolojiler tüm sektörleri önemli bir ölçüde etkilemektedir. Çağımızın teknolojisi olarak bilinen internet, en hızlı gelişen teknoloji konumunda olmasıyla beraber gün geçtikçe daha büyük bir alana hitap etmektedir. Verinin farklı yöntemler ile işlenmesi sonucu elde edilen bilgiyi, tüm dünyaya duyurabilecek küresel bir ağ olan internet, şirketlerin yapılarından tutun müşterilerine sunduğu pazarlama ağına kadar önemli bir faktör haline gelmiş ve kullanım alanının küresel
Yusuf T.

Yusuf T.

Masaüstü uygulama geliştirmekteyim. Özellikle Otomasyonalar Üzerinde Çalışmaktayım. Api Bağlantılı Entegrasyonlar Yapabilirim.Örn : Resimlerde de mevcut olan Kontor(Lira) Gönderim sistemi mevcuttur.
Netron Yazılım Ve Bilişim Sistemleri

Netron Yazılım Ve Bilişim Sistemleri

Netron Yazilim ve Bilişim Hizmetleri sektörüne hizmet veren işletmeler arasında yer almaktadır. Sektöre girdiği andan itibaren çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Rekabete değer veren misyonu ile rekabeti fiyat avantajının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışınıda ilke edinmiştir
Ömer Ç.

Ömer Ç.

Şirketlerin özel yapılarına göre çalışma kurgularını sizin için uygulama haline getirmek ve yüksek seviye raporlama yapmak için her zaman yanınızdayız. C# SQL Server Devexpress Wİndows Server
Ertan Y.

Ertan Y.

Windows masaüstü, web, el terminalleri projelerinde ihtiyacınıza yönelik uygulamalar geliştirebilirim. Kullandığım teknolojiler: * .Net C# * SQL * Windows Mobile 6.5 * JavaScript, Jquery, Bootstrap
Dursun K.

Dursun K.

Web, Mobil ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlara ihtiyaç duyuyorsanız çözüm ortağınız olabiliriz.
Hüseyin  Y.

Hüseyin Y.

25 yıllık programlama tecrübesi ile işleriniz için analiz ve yazılım yapılır. Ayrıca kurumsal web tasarımları, e-ticaret siteleri anahtar teslimi kurulumu yapılr. Yazılım ve web tasarımı konularında danışmanlık hizmeti verilir.
Eprom Bilgisayar

Eprom Bilgisayar

Eprom Bilgisayar 10.01.2002 tarihinde Iğdır da kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı bilgi işlem ve otomasyon sistemlerinin kurulması, denetlenmesi ve bu sistemler ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yürütülmesidir. Misyonumuz; yazılım sektöründe yüksek kaliteli danışmanlık hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır. Vizyonumuz; yazılım danışmanlığı alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çö
Verinet İnternet İneraktif Web Ajansı

Verinet İnternet İneraktif Web Ajansı

Web Yazılım, E-Ticaret Sistemleri, Arama Motoru Optimizasyonu ve Web sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için kurumsal çözümler sunarak, yanınızdayız.
Şanlıtürk Bilişim

Şanlıtürk Bilişim

Web Sitesi E-Ticaret Ödeme Sistemleri Ön Muhasebe Pazaryeri Entegrasyon Alt Yapı Yazılımları Sunuyoruz.
Gürkan Y.

Gürkan Y.

Herkese merhaba. An itibariyle bir firmada part time test mühendisi olarak çalışıyorum. Test teknikleri hakkında yeterli bilgiye sahibim.(white-box testing-black box testing-test süreçleri) Bu bağlamda 3 büyük firmanın mobil test otomasyonunu, manuel testlerini ve web testlerini yapıyorum. Vereceğim hizmet de bu yönde olacak. Hali hazırda piyasada olan veya geliştirme aşamasında ki ürünleriniz( mobil uygulamalar - web siteleri) için testler uygulayabilirim. Bu testleri isteğe göre manuel iste
Emre Ç.

Emre Ç.

C# C++ java Prolog yazılım dillerine hakimim, Var olan işleri olabildiğince çabuk ve düzenli bir şekilde yapmayı etik bulmaktayım. Merak ettiğiniz her şeyi sormak için iletişi,me geçebilirsiniz Emre çelik
Ertan K.

Ertan K.

Delphi ile uygulama geliştiren. REST, SOAP konusunda uygulamalar geliştirmiş. Mapics XA, SyteLine gibi ERP uygulamaları için ek uygulamalar geliştirmiş. SQL Server, SQLite, PostgreSQL database sistemlerini kullanmış.
Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz