En İyi 25 Bilişim Danışmanlığı | Armut

4 Bilişim Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

313 Bilişim Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Bilişim Danışmanlığı

Gökyüzü İşleri

Gökyüzü İşleri

Kurumsal alandaki tecrübelerimizden sonra bireysel müşterilerimize uygun ücret karşılığı verimli çözümler için yanınızdayız.
Std Bilişim Ve Danışmanlık Hizmetleri

Std Bilişim Ve Danışmanlık Hizmetleri

Uzman kadromuz ve alanında yetkin yurtiçi ve yurtdışı iş ortaklarımızla, siz müşterilerimizin kurumsal BT ihtiyaçlarına anahtar teslim çözümler sunarak, hizmet kalitenizin yükselmesini ve maliyetlerinizin düşürülmesini hedefliyoruz. Ayrıca değişime hızla uyum sağlamanızı, sürdürülebilir büyümenizi ve karlılığınızı hedefleyerek sizlerin küresel rekabette avantaj kazanmanızı da amaçlıyoruz. Sanallaştırma çözümleri Depolama çözümleri Sunucu çözümleri Yerel ve uzak ağ çözümleri Döküman arşi
Uğur Ali  G.

Uğur Ali G.

2005 Yılından bu yana bilişim sektöründe Server Storage kurulumu, Fiber Optik kablolama, Fiber Optik sonlandırma, Fiber Optik ek (Splice Fusion), Fiber Optik data altyapı, Fiber Optik testleri, Firewall kurulumu, Cep Telefonu Onarımı, Tablet Onarımı, Notebook Onarımı, Sistem odası taşıma, Sistem odası kurulumu, Sistem yönetimi konularında faaliyet göstermekteyiz.
Cosmoscell Bilişim Ve Telekomünikasyon A

Cosmoscell Bilişim Ve Telekomünikasyon A

Sanal Santral Webdenara (Web üzerinden arama yapma), Webdenfax (web üzerinden faks gönderme),Sistem10 (website koruması), Toplu sms ve Toplu mail, Numara Tahsisi
Savaş İletişim Merkezi Kiraz

Savaş İletişim Merkezi Kiraz

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti. SAVAŞ İLETİŞİM olarak bir çok konusa uzman ekibimizle hizmet sağlıyoruz. Bayisi olduğumuz ürünlerin satışı & pazarlaması ve uygulama gurubu olarak hizmet sunuyoruz. Referanslarımızı inceleyip teklif alabilirsiniz. SAVAŞ İLETİŞİM MERKEZİ KİRAZ
Sadık O.

Sadık O.

15 Yıllık bir tecrübem var. Hp Dell Toshiba Epson Oki Ve diğer tüm markalarda siz değerli müşterilerime profesyonel destek veriyorum.
Bilişim Teknik

Bilişim Teknik

Rinal yazılım donanım web sitesi grafik tasarım oyunlar telefon yazılım ve veri kutarma yapılır 10 yıldır tecrübesiyle
Kaan Ç.

Kaan Ç.

Sektörün en güncel haberlini ve objektif bakış açısını bulabilir,editörlerimizden bilgi alabilirsiniz. Kaancmedya.com
Onur B.

Onur B.

Küçüklüğümden bu zamana makineler ve teknoloji ile hep iç içeyim. Sürekli değişen ve gelişen bu sektörü takip etmek oldukça zor. Fakat benim için bu oldukça kolay. Şirketiniz veya şahsınız adına almak istediğiniz teknolojik bir ürün, PC ve OEM ürünleri, düzenli bilgi almak istediğiniz konular vb. çözüm beklediğiniz alanlarda size destek sağlarım.
Volkan E.

Volkan E.

Notebook laptop ücretsiz arıza teşhis makelsan tuncmatik powerful KGK ücretsiz ariza teşhisi bakım onarım tamirat
Pusulam Bilişim Teknolojileri

Pusulam Bilişim Teknolojileri

Firmamız bilişim teknolojileri başta olmak üzere, elektronik, güvenlik kamera ve alarm sistemleri, bilgisayar ve notebook tamiri, telefon ve tablet tamiri, yat elektroniği, uydu sistemleri, ses ve görüntü sistemleri, ve ağ kablolama sistemleri alanında profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.
Atom Yazılım Danışmanlık Bilgisayar

Atom Yazılım Danışmanlık Bilgisayar

Faaliyetlerine 2011 yılında başlayan Atom Yazılım & Danışmanlık & Bilgisayar Ltd.Şti.; bilgisayar ve aksamları, notebook, netbook, server, firewall, kurumsal anti virüs çözümleri, projeye özel ya da firmanızın ihtiyaçlarına göre yazılım geliştirme, sistem kurulumu, network yapılandırması, teknik destek, danışmanlık, web sitesi oluşturulması, profosyonel logo, marka tescili, sistem entegrasyonu, outsourcing gibi hizmetler vermektedir.Firmamız henüz bilişim sektöründe yeni olmasına rağmen, uzman
Artı Technology

Artı Technology

2011 yılında Antalya ‘da kurulan ve “Yenilikleri sürekli takip ederek teknoloji çözümleri sunmak” ilkesiyle yola çıkan Artı Technology, geçen 8 yıllık süreçte Türkiye’de, en iyi hizmet veren şirketler arasında yerini almıştır. 2013 yılında proje bazlı çalışma standartlarını belirleyen Artı Technology, 2018 yılından itibaren Karadeniz bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Eğitimli ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile gelişen Artı Technology, sadece projen
Emre Ç.

Emre Ç.

Güvenlik Kamerası Sistemleri Alarm Sistemleri Dizüstü Bilgisayar Tamiri Toplama Bilgisayar Tablet Tamiri Toplama Bilgisayar Sıfır ve 2. El Bilgisayar Alım Satım Sıcak Satış Barkodlu Satış Muhasebe Programları Teknik Destek Akıllı Ev Sistemleri Kurulumu
Nurullah  Y.

Nurullah Y.

5 yıldır özel bir kurumsal firmada Bilgi İşlem bölümünde sistem yöneticiliği yapmaktayım.Hobi olarak html5 kullanarak site geliştirmekteyim. VmWare,oracle,Linux,HelpDesk,Weblogic üzerine şirket adına çalışmalar yapmaktayım.
Pelin T.

Pelin T.

Web tasarımı web sitesi yazılım düzenlemeleri şirketinize blog oluşturmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz
Emre Y.

Emre Y.

AdliBilişim,SiberGüvenlik,TeknikKonular,Yazilim,Webtasarim ve akliniza gelen diğer bütün alanlarda sorunlarinizi çömeye hazirim.
Bilgi Birikimi Danışmanlık Ltd. Şti.

Bilgi Birikimi Danışmanlık Ltd. Şti.

Adli bilişim konularında eğitim, linux işletim sistemleri, Veri-ağ güvenliği, veri kurtarma, sınırlı konularda uzman mütala raporu, böcek arama ve benzeri bir çok karmaşık konularda deneyimli kadro ile hizmet vermekteyiz.
Salih Y.

Salih Y.

3D teknik çizim, Kalıp çizimleri, Katı modelleme, Cad-Cam ve CNC, Katalog ve Broşür tasarımı, Web Sitesi dizaynı, Excel-Word-PowerPoint, gibi hizmet alanları. 5 yıl öğretmenlik hayatımda 4 yıl kamu adına Bilgisayar Kurs Öğretmenliği yaptım ve 1 yıl ise matematik öğretmenliği yaptım.
Ramazan  A.

Ramazan A.

Network Altyapı Sistemleri ve Cihazları idamesi ve konfigürasyonu,Active Directory İşlemleri,Bilgi Sistem Cihazları Bakım Onarımı,Kamera Güvenlik Sistemleri Bakım Onarım gibi iş kollarında deneyim elde ettim. Active Directory konusunda kurs aldım sertifakaya sahibim.Network Fundemantals ve Ccnn eğitimi aldım.DHCP, DNS ,Windows Server 2012, Bilgisayar Donanım, Wmvare, Cisco Switch, ADC, Sanallaştırma, Helpdesk, Gpo, Bilgisayar Donanımları, Son Kullanıcı Desteği, Windows server 2016 gibi konulard
Hayati K.

Hayati K.

11 Yıllık bilgi birikimim ve sektörde ki genel tecrübem ile sizlere hizmet vermek istiyorum efendim.
Mustafa  Y.

Mustafa Y.

Bilişim sektöründe 10 yılı aşkın süredir edindiğim tecrübleri, Güvenilir,kaliteli hizmet,günümüz şartlarına ve gelişen teknolojileri firmalara katma değer sağlayacak şekilde projeler üretmek ve sunmak.
Selim  Y.

Selim Y.

Telekomünikasyon sektöründe 10 yıllık deneyimim ile sizlere her türlü Bilişim, Network ve Telekomünikasyon problemlerinizin çözümünde yardımcı olmaya hazırım.
Ahmet Eren Ç.

Ahmet Eren Ç.

20 yıllık profesyonel tecrübe ile pc, Notebook, monitör, yazıcı, network sistemi bakım onarım montaj işlerinizi "Güven, çözüm, memnuniyet" ilkesi ile çözmek önceliğimdir.
Mapkup

Mapkup

Firmayı oluşturan tüm bileşenlerin ve iş akış modellerinin verimlilik çalışmaları yapılması ve ERP sistemleri takip ve raporlama imkanın sağlanması.
Bilişim Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz