En İyi 10 Bodrum Muğla Müteahhit

6 Müteahhit Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bodrum civarında 102 Müteahhit Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Profin İnşaat Taahhüt Danışmanlık Sanayi Ticaret

Profin İnşaat Taahhüt Danışmanlık Sanayi Ticaret

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Bodrum, Muğla
PROFİN İnşaat uzun yıllar inşaat sektörüne hizmet vermiş kalite ve tasarım odaklı profesyonel bir inşaat firmasıdır. Amacımız tasarım ve yaşamsal özellikleriyle dünya tanımında bilinen ve konuşulan projeler içerisinde yer almaktır. Bunu; tasarımı ve uygulamayı “insani değerler”e indirgeyip, doğru stratejik koordinasyonla kalite kavramını her bir projede yeniden tanımlayarak başarmaktayız. Hedefimiz tasarım ve kalite bütünlüğü içerisinde yarattığımız ‘değerler’ ile yeni yaşam alanları oluşturm
EMRAH ATCI

EMRAH ATCI

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Bodrum, Muğla
* Ümraniye Akyaka Park Avm'nin tüm ince işlerini çalışma arkadaşlarımla beraber ana yüklenici taşeron olarak yaptım. * Sinpaş EGE GYO ve Marina projelerinde ince iş ve paslanmaz / yangın kapısı imalatları yaptık. * 5 adet Simit Sarayı ve 1 Starbucks gibi mağazaları anahtar teslim yaptım. * Denizbank Gayrettepe Merkezde çeşitli inşaat kalemlerinde iş yaptım. * Halen Bodrum NEF Yalıkavak şantiyesinde ince işler yapmaktayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kuthan K.
Müteahhit   15/12/2020

Kendisi ile buluştuk, uygun fiyata kaliteli malzeme ile iş yapmasi için anlasmaya vardık. Gerçekten ilgili ve güvenilir bir arkadaş.

         
Erkan M.
Müteahhit   05/08/2020

Gayet ilgili bir arkadaş,yardımcı olmaya çalışıyor.Sorun genel anlamda piyasaların belirsizliği ve gayrımenkul fiyatlarının biraz yüksek olması.

         
Muhammet B.
Müteahhit   22/06/2020

Tekirdağ Süleymanpaşa'da bulunan arsama 2 katlı dublex villa yaptırdım kendilerine. Sürecin en başından sonuna kadar işin üstünde durdular. Proje çizim döneminde sıkılmadan tüm taleplerimize cevap verdiler. 120 m2 gibi bir inşaatı anahtar teslim biçimde 60 gün içerisinde teslim ettiler. İnşaat üzerine şüphe etmeden iş verebileceğiniz güvenilir firma kendileri. Bizi bir araya getiren armut.com'a da ayrıca teşekkürler.

         
Yusuf S.
Müteahhit   12/05/2020

İŞİMİZE BAŞLANDI BEKLEMEDİGİMİZ KADAR HIZLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜYOR HER İŞLEM TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

         
İsmail D.
Müteahhit   16/03/2020

ömer bey anahtar teslim vermiş olduğunuz teklif 1.sınıf inşaatı kapıyor ve içinde proje mimarlık ve alt yapı dahil mi .? sözleşme kapsamında kullanılacak olan malzenin kalitesi belirleniyormu? bu konuda detaylı bilgilendirirseniz sizinle iletişime geçilecektir iyi günler dileriz.

Müteahhit hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz