En İyi 10 Bodrum Muğla Müteahhit

6 Müteahhit Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bodrum civarında 41 Müteahhit Firması hizmet vermeye hazır.

6 TEKLİF AL
EMRAH A.

EMRAH A.

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Bodrum, Muğla
* Ümraniye Akyaka Park Avm'nin tüm ince işlerini çalışma arkadaşlarımla beraber ana yüklenici taşeron olarak yaptım. * Sinpaş EGE GYO ve Marina projelerinde ince iş ve paslanmaz / yangın kapısı imalatları yaptık. * 5 adet Simit Sarayı ve 1 Starbucks gibi mağazaları anahtar teslim yaptım. * Denizbank Gayrettepe Merkezde çeşitli inşaat kalemlerinde iş yaptım. * Halen Bodrum NEF Yalıkavak şantiyesinde ince işler yapmaktayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Muhammet Baydemir
Müteahhit   22/06/2020

Tekirdağ Süleymanpaşa'da bulunan arsama 2 katlı dublex villa yaptırdım kendilerine. Sürecin en başından sonuna kadar işin üstünde durdular. Proje çizim döneminde sıkılmadan tüm taleplerimize cevap verdiler. 120 m2 gibi bir inşaatı anahtar teslim biçimde 60 gün içerisinde teslim ettiler. İnşaat üzerine şüphe etmeden iş verebileceğiniz güvenilir firma kendileri. Bizi bir araya getiren armut.com'a da ayrıca teşekkürler.

         
Yusuf Süzer
Müteahhit   12/05/2020

İŞİMİZE BAŞLANDI BEKLEMEDİGİMİZ KADAR HIZLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜYOR HER İŞLEM TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

         
İsmail Dara
Müteahhit   16/03/2020

ömer bey anahtar teslim vermiş olduğunuz teklif 1.sınıf inşaatı kapıyor ve içinde proje mimarlık ve alt yapı dahil mi .? sözleşme kapsamında kullanılacak olan malzenin kalitesi belirleniyormu? bu konuda detaylı bilgilendirirseniz sizinle iletişime geçilecektir iyi günler dileriz.

Müteahhit hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz