En İyi 10 Bornova İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 110 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali İhsan  Y.

Ali İhsan Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Merhaba ; Özel bir şirkette yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Yazılım ile ilgili her türlü sorununuza çözüm bulabilir ve yazılım ve sql ile ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilirim. Daha detaylı bilgi için iletişime geçmemiz gerekli
Mümin Celal P.

Mümin Celal P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım konusunda çok heyecanlıyım ve bana verilen görevi layıkıyla yerine getirebilirim. C#, Asp.Net & MVC Core, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery, SignalR, WebSocket, Rest, Soap, XML, JSON bilmekteyim ve her geçen gün kendimi hem bildiğim teknolojilerde hemde yeni teknolojilerde geliştirmekteyim. Tamamıyla gelişime açık biriyim.
Süleyman T.

Süleyman T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Php,JavaScript,Html,Css ve veritabanlarina tamamen hakimim. Özellikle SOLID prensiplerini ve design patternsleri kullanip onlara uygun şekilde hazırlıyorum.
Ömer K.

Ömer K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Asp.Net C# HTML/CSS dillerine hakimim Ado.Net mimarisini kullanmaktayım. Öğrenci olduğum için eğitim hayatıma bir destekte buradan sağlamayı umuyorum.
Rabia N.

Rabia N.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Yazılım uzmanı olarak android, java ve c# tabanlı uygulamarda hizmet veriyorum. Ekip çalışmasına da kolayca uyum sağlayabilirim. Ayrıca web geliştirme hizmetleri de sunuyorum. Benim için memnuniyet her zaman ücretten önce gelir.
Mehmet U.

Mehmet U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Biz yeni bir şirketiz ve dinamiğiz, 2 kişiden oluşuyoruz ve temel prensiplerimiz var. Öncelikle şunu söyleyebilirim ki, bu işi ciddiye alıyoruz ve keyifle yapıyoruz. Herhangi bir iş bize geldiğinde, önce araştırıp daha sonra uygulanabilirliğini ele alıp hayata sunuyoruz. Usta Brothers olarak 2 kardeşiz biz, hayata anlam katan projeler belirleyip yapıyoruz. Her türlü işinize ortak olup, dinamik bir şekilde projenizi yapıyoruz. Ayrıca kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Biz bir aile bilinci ile ve
Çağdaş A.

Çağdaş A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
8 Senedir yazılımcı olarak çalışmaktayım. Projelerimin bir çoğu ERP aktarımları ,ERP üzerinde çalışan Windows ve Web aplikasyonları. şeklinde. C#,ASP.Net,TSQL uzmanlık alanlarım.
Tolga Ş.

Tolga Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Ben Tolga, Lise eğitimimi Anadolu Teknik Lisesinin Veri Tabanı bölümünde aldım daha sonra Ege Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim.Öğrenimim sürerken de olduğu gibi şuan da freelancer olarak işler yapmaktayım.Daha çok Web html,css,php ve wordpress gibi sistemlerle ilgili kendimi geliştirmekteyim.
Rabia  K.

Rabia K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Web-site mobil uygulama tasarımları yapabilirim. Csharp kullanarak masaüstü/otomasyon uygulaması yapabilirim. E-ticaret sitenizin mobil uygulamasını yapabilirim. Veritabani oluşturabilirim.
Serdar Z.

Serdar Z.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
5 yıllık web tasarım ve programcılığı deneyimi, 2 yıllık IoT ve Raspberry Pi projeleri Hakim Olduğum Diller : Python, PHP, HTML, CSS, Java
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatma Dulger
Freelance Programcı   13/05/2020

Kendisine iki tane web sitesi yaptirdim. Ikisi de mükemmel oldu. Ve Kisa surede teslim etti. Cok memnun kaldim. Cok guvenilir birisi. Ve kaliteli isler yapiyor. Iciniz rahat bir sekilde islerinizi teslim edebilirsiniz.

         
Emre YAZICIOĞLU
Freelance Programcı   02/04/2020

Tekin Bey, işimizi en iyi şekilde ve arkasında durarak tamamladı kendisine özel teşekkür ediyorum. Bilgisiyle ve tecrübesiyle kendisinden çok memnun kaldık bazen kendisine çok yüklendik fakat bizi yine yarı yolda bırakmadı. Yeni işlerde birlikte çalışacağımızı garanti ederim.

         
Alican Yılmaz
Freelance Programcı   10/03/2020

Bu piyasada Emre bey gibi işini seven, dürüst çalışan insanları görmek çok güzel, çalıştığıma çok memnun oldum, projemde kaydedilen önemli aşamalarda bilgilendirmeleri , her istediğime hızlı ve çözüm odaklı cevapları , tecrübesi ve bilgisiyle çok güzel bir iş çıkardığı için kendisine çok teşekkür ediyorum, diğer işlerimde kendisiyle çalışmak isterim.

         
Hasan Keremoğlu
Freelance Programcı   29/01/2020
gallery thumbnail

Bu programi yazdirmak icin Armut.com a daha evvelde yazmistim. birturlu aradigim programciyi bulamadim. Ta ki Tekin beye kadar. Programima 2 aylik bir sure vermistim. Yaklasik 3-5 gunde halletti. Daha da hizli olabilirdi ben doneleri vermekte geciktim. Ki ayrica bu siralarda hastanede bir de yakiniyla ugrasiyordu. Konusuna gayet hakim. Basta belitmedigim kucuk bir eklenti icin ise ayrica para istemedi. Paranin hakkini kesinlikle veriyor.Bundan sonraki islerimde herzaman 1. sirada olacak. tskler

         
Berkay Yolasığmaz
Freelance Programcı   09/12/2019

Utku Bey çok yetenekli ve işini ciddiye alan biri. Kesinlikle öneririm, projenin her aşamasında işin üzerinde çalıştığını ve ilgilendiğini gösterdi.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz