En İyi 10 Bornova Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Bornova İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 98 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mümin Celal P.

Mümin Celal P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım konusunda çok heyecanlıyım ve bana verilen görevi layıkıyla yerine getirebilirim. C#, Asp.Net & MVC Core, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery, SignalR, WebSocket, Rest, Soap, XML, JSON bilmekteyim ve her geçen gün kendimi hem bildiğim teknolojilerde hemde yeni teknolojilerde geliştirmekteyim. Tamamıyla gelişime açık biriyim.
Murat T.

Murat T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Merhaba, 8 yılı aşkın yazılım tecrübem ile mobil - web ve masaüstü projelerinizi, hızlı ve kaliteli bir şekilde hayata geçirmeye hazırım. Geliştirdiğim altyapı sistemi ile büyük yazılım şirketlerin dahi uzun süre isteyeceği projeleri daha çabuk geliştirebiliyorum. Güzel projelerde buluşmak dileği ile görüşmek üzere :)
Rabia N.

Rabia N.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Yazılım uzmanı olarak android, java ve c# tabanlı uygulamarda hizmet veriyorum. Ekip çalışmasına da kolayca uyum sağlayabilirim. Ayrıca web geliştirme hizmetleri de sunuyorum. Benim için memnuniyet her zaman ücretten önce gelir.
Oğuzcan Uludağ

Oğuzcan Uludağ

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Web tabanlı veya masaüstü olarak istediğiniz yazılımları son teknoloji yazılım dilleriyle ve profesyonel olarak kodlarım ve teslim ederim.
Çağdaş A.

Çağdaş A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
8 Senedir yazılımcı olarak çalışmaktayım. Projelerimin bir çoğu ERP aktarımları ,ERP üzerinde çalışan Windows ve Web aplikasyonları. şeklinde. C#,ASP.Net,TSQL uzmanlık alanlarım.
Rabia  K.

Rabia K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Web-site mobil uygulama tasarımları yapabilirim. Csharp kullanarak masaüstü/otomasyon uygulaması yapabilirim. E-ticaret sitenizin mobil uygulamasını yapabilirim. Veritabani oluşturabilirim.
Kemal Y.

Kemal Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
9 Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunuyum mevcut projelerde yer alabilirim, Veya küçük çaplı projeleri gerçekleştirebilirim
Serhat E.

Serhat E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Gömülü Sistemler ve Kablosuz Haberleşme sistemleri konusunda birçok ürün geliştirdim. - Gömülü Sistem Tasarım ve Yazılımı - Kablosuz Haberleşme Sistemleri - PCB Tasarımı - Masaüstü Yazılımları
Güvenç Ç.

Güvenç Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Android,ios yazılım geliştirme.Nesne tabanlı programlama,proje bazlı yazılım(motor sürme,eksenli makine tasarımı),robotik sistem tasarım ve yazılımı
Mehmet U.

Mehmet U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Biz yeni bir şirketiz ve dinamiğiz, 2 kişiden oluşuyoruz ve temel prensiplerimiz var. Öncelikle şunu söyleyebilirim ki, bu işi ciddiye alıyoruz ve keyifle yapıyoruz. Herhangi bir iş bize geldiğinde, önce araştırıp daha sonra uygulanabilirliğini ele alıp hayata sunuyoruz. Usta Brothers olarak 2 kardeşiz biz, hayata anlam katan projeler belirleyip yapıyoruz. Her türlü işinize ortak olup, dinamik bir şekilde projenizi yapıyoruz. Ayrıca kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Biz bir aile bilinci ile ve
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz