En İyi 10 Bornova İzmir İç Mimar Proje Çizim

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova civarında 39 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Melih Y.

Melih Y.

İç Mimar Proje Çizim · Bornova, İzmir
Kendimi daha çok görselleştirme, modelleme ve tasarım konularında geliştirdim. Bu yüzden photoshop, revit, rhino, 3ds max ve autocad'de programlarına çok hakimim.Özellikle photo-realistic mimari renderlarımı daha detaylı görmek isterseniz www.3dvisx.com adresinden çalışmalarımıza bakabilirsiniz
Özkul İnşaat

Özkul İnşaat

İç Mimar Proje Çizim · Bornova, İzmir
2 inşaat mühendisi,1 mimar ve 1 iç mimardan oluşan bir aile şirketiyiz. Senelerdir inşaat sektöründe hizmet veren şirketimiz teknik ve pratik açıdan her türlü yeterliliğe sahip olup,sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. -Ev Tadilat, -İç Mimar, -Tadilat Dekorasyon, -Anahtar Teslim Tadilat, -Ofis Tadilat, -Mağaza Tadilat Dekorasyon, -Cafe Tadilat Dekorasyon, -Ofis İç Mimar, -Mağaza İç Mimar, -Mimar, -İç Mimar Mobilya Danışmanlığı, -3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım,
Mood İç Mimarlık

Mood İç Mimarlık

İç Mimar Proje Çizim · Bornova, İzmir
İç Mimarlık projeleri ve proje danışmanlık hizmetlerine getirdiğimiz yaratıcı solukla MOOD İç Mimarlık olarak 2013 Haziran’dan beri hizmetinizdeyiz. Yaşamınıza değer katan tüm mekanları incelikle çözüyor, ergonomik ve estetik detayları özenle uyguluyoruz. Uzman kadromuz, işgücümüz, sektördeki tecrübemiz, tükenmeyen enerjimiz ve ilk günkü heyecanımızla üstlendiğimiz projeleri hızla tamamlıyoruz. Bu güne kadar üstlendiğimiz projelerde farklı mimari çözümleri, son teknolojiyi kullanarak yatırımcı
Çiğdem  K.

Çiğdem K.

İç Mimar Proje Çizim · Bornova, İzmir
İçmimarlık son sınıf öğrencisi. Aynı zamanda bir mimarlık ofisinde çalışan. Autocad, Sketchup, Photoshop, Artlantis iyi derecede, 3ds max ve Archicad orta derecede bilen. Teknik çizim, modelleme, render ve pafta hazırlama.
Mukaddes Ç.

Mukaddes Ç.

İç Mimar Proje Çizim · Bornova, İzmir
-Eğimli eğimsiz arazi çalışmaları -İç mekan uygulamaları (kafe tasarımı, atölye tasarımı, stand tasarımı vs.) -3D çizim -Render alma -Adeko, Archicad, Artlantis, Autocad, Photoshop, SketchUp
Mimar B.

Mimar B.

İç Mimar Proje Çizim · Bornova, İzmir
İç mimari, dekorasyon projesi , villa projeleriniz ,konut ,peyzaj ,cephe yenileme gibi uygulama öncesi proje çizimi ile birlikte teknik desteği ,mimari önerileri deneyimli bir mimardan almak istemez misiniz?
Kübra  S.

Kübra S.

İç Mimar Proje Çizim · Bayraklı, İzmir
Yapmak istediğiniz konut-ofis ve tüm çalışma alanlarının tasarım ve görselleştirme sürecinde yardımcı olabilirim. Mobilya alımı ve üretimi konusunda da anahtar teslim şeklinde çalışabiliriz. Daha önce yaptığım çalışmaları referans alabilirsiniz.
Seda Ö.

Seda Ö.

İç Mimar Proje Çizim · Buca, İzmir
Karadeniz Teknik Üniversitesi İç Mimarlık mezunuyum.3 yıllık mimarlık sektöründe çalışmaktayım.İç mimari proje çizimi,dış cephe tasarımı, 3d görselleştirme, proje danışmanlığı hizmeti vermekteyim.
Ayça  T.

Ayça T.

İç Mimar Proje Çizim · Karşıyaka, İzmir
Hastane, ofis, villa, kreş, müze tasarımlarının teknik çizimlerini ve 3 boyutlu modellemelerini yaptım. Aynı zamanda mobilya tasarımları yapıp teknik çizimlerini ve 3 boyutlu çizimlerini yaptım ve bu mobilya tasarımlarını hayata geçirdim.
Mitra Mimarlık

Mitra Mimarlık

İç Mimar Proje Çizim · Bayraklı, İzmir
Mitra Mimarlık, İzmir ağırlıklı olmak üzere, Türkiye nin pek çok şehrine konut, endüstriyel yapı, alışveriş merkezi tasarımları ve projelendirmeleri, iç mekan ve cephe tasarımları, 3 boyutlu görselleme ve mimari danışmanlık gibi konularda hizmet vermiş ve vermekete olan bir firmadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat Güneş
İç Mimar Proje Çizim   20/02/2020

Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Güler yüz, anlayış ve hemde uygun fiyat, Teşekkür ediyorum kendisine.

         
Adnan Şirin
İç Mimar Proje Çizim   22/01/2020

Bahattin Beye Teşekkür ediyoruz. Tam istediğimiz şekilde bize çizim yaptı. İşinin ehli bir insan tavsiye ediyorum.

         
Hayrettin Paşaoğlu
İç Mimar Proje Çizim   18/01/2020

Bahattin bey Bize çok güzel bir çizim yaptı ve 3 D Görsellerle ayrıntılı bir şekilde teslim etti. Güvenebileceğiniz bir insan tavsiye ediyorum.

         
İç Mimar Proje Çizim   23/12/2019

Seda hanım gerçekten zevkli bir bakış açısına sahip, çözüm odaklı ve işini severek yapan bir arkadaş....biz memnun kaldık...çok teşekkürler...

         
Sarim Semerkant
İç Mimar Proje Çizim   26/11/2019

Çizim teknikleri, sunum dosyasının zengin içeriği ve ihtiyaca cevap veren akılcı mekan çözümleri beklentimizi tamamen karşıladı. Bu alanda hizmet alacaklara kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Utku Seymen
İç Mimar Proje Çizim   18/11/2019

Seda Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnunum, çok ilgili ve anlaşılabilir birçalışma anlayışı var. Kendisi 5 yıldızı sonuna kadar hak ediyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Dilara Aytaç
İç Mimar Proje Çizim   11/11/2019

Yeni taşınacağımız evimiz için Seda Hanım dan hizmet aldık. kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. Çalışılacak mekanı gelip yerinde inceledi. Hem detaylar hemde genel hatlar konusunda başarılı ve profesyonel şekilde yol aldık. Konuştuğumuz teslim süresi içerisinde projeyi teslim etti. Başka alanlarda da tekrar kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz.

         
Emre Balcı
İç Mimar Proje Çizim   27/08/2019

Öncelikle cok profesyonel bir sirket , is ahlakina uygun ve etik calisma prensibine sahip arkadaslar , yaptiklari ise hakim ve uyum icinde calisiyorlar dis poliklinigimizin mimari projesinde beraber calistik cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz