En İyi 10 Bornova Kedi Oteli | Armut

En İyi 10 Bornova İzmir Kedi Oteli

4 Kedi Oteli Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bornova bölgesinde 12 Kedi Oteli hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hesna  B.

Hesna B.

Kedi Oteli Pansiyonu · Bornova, İzmir
Dali Kedi Pansiyonu , sevimli dostunuzu siz seyahatteyken güvenli , sakin , temiz ve rahat bir konaklama için bekliyor . Kediler kalabalık sevmez özel ilgi ve mekan isterler . İşte tam da bu nedenle sevimli dostunuza özel konaklama için Dali Kedi Pansiyonu na güvenin . Uygun fiyatlarla paranız cebinizde kalsın ama aklınız dostunuzda kalmasın :)
Betül B.

Betül B.

Kedi Oteli Pansiyonu · Bayraklı, İzmir
Bu sıkıntıyı yıllardır yaşayan biri olarak sizlere yardımcı olmak isteriz. Dostlarımıza güvenle bakacağımızdan emin olabilirsiniz.
Şükran T.

Şükran T.

Kedi Oteli Pansiyonu · Konak, İzmir
Merhabalar İzmir de yaşıyorum Kediler özgürlüğüne düşkün canlılardır amacımda onları stres ortamından uzak olacakları şekilde özgürce misafir etmektir. Seyahate çıktığınızda kedinizi sıcak, huzurlu, güvenli ev ortamında ağırlıyorum. Kedinize toplu yada tek başına kalacağı konforlu konaklama imkanı sağlıyorum.Ayrıca talep ettiğiniz takdirde kedinize veya kedilerinize kendi evinizde bakabilirim. İstediğiniz zaman aralıklarında ziyaret ederek bakımını yapar, sevgi göstererek, ilgilenerek siz
Seçil B.

Seçil B.

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
İzmir Karşıyaka da kendi evimde kedi pansiyon hizmeti veriyorum. Evim Karşıyaka - Çarşıya çok yakındır. Kediniz metrekare dairede dilediğince dolaşabilir. Ayrıca küçüklüğümden beri kedi beslediğim içi kedilerin nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını çok iyi biliyorum. Günün her dakikasında kedinizin resmini internet üzerinden size yollayabilirim. Ücret günlük TL. ve Mama sizden olmak koşulu ile. Telefon numaram: Not: Emekli Memurum. Günün her anında evde olduğumdan dolayı kedini
Macide B.

Macide B.

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
Izmır karsiyakada Emekli memurum yuksek okul mezunuyum ayrica A.O.F. veteriner asistanligi progmna devam etmekteyim. Sizlerseyahatteyken pisilerinize güvenli sıcak ve sevgi dolu bir ev ortami sunuyoruz. Kediniz asla bir yere kapatılmaz kendi evinde gibi serbestçe yaşar.misafirimiz olduğu sürece resimlerini size yollarız. Kuru mama olarak royal canin kullanmaktayız. Mama su kapları ve kedi tuvaletleri düzenli olarak temizlemekte ve dezenfekte edilmektedir. Kediniz için tum güvenlik önlemleri a
Berfin  Ç.

Berfin Ç.

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
Merhaba, Hayvanları çok seviyorum. Dünyanın en tatlı kedisine sahibim, çok uysaldır, hayvanlarla ve insanlarla arası iyi. Hayvan bakımı konusunda titiz ve araştırmacıyımdır. Küçüklüğümden beri hayvanlarla büyüdüm. Karşıyaka da 3+1 evde oturuyorum. Makine mühendisiyim , çalışıyorum, yalnız yaşıyorum. Kediniz evde dilediğince dolaşabilir. Mamasını sizin getirmenizi rica edeceğim, beslenme düzenini bozmak istemem. Kedinizin aşıları tam olmalıdır, erkek ise kısırlaştırılmış olmalıdır. Sizi haber
Nurcan K.

Nurcan K.

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
Biz bir kedi bir köpek bir de çocuk sahibi beş kişilik bir aileyiz.Köpeğimiz terasimizda kedimiz bazen evde bazen terasta bizimle yaşamakta.Her ikisi de 8 yaşını geçti.Evden ayrılmak zorunda olduğumuzda onları bırakmanın ne kadar zor olduğunu çok iyi bildiğimiz ve anladığımız için sizlere yardımcı olmak istiyoruz.Bizim onceligimiz onların güvenliği ve mutluluğu.Ihtiyac duyduğumuzda bizi arayabilirsiniz.
Selin S.

Selin S.

Kedi Oteli Pansiyonu · Konak, İzmir
Can dostlarınız için endişelenmeyin çünkü onlar kendi evindeymiş gibi rahat , huzurlu ve en konforlu olacağı yerde . Kedi köpek Oteli ve Köpek Gezdirme hizmetimiz bulunmaktadır. Bir hayvandostu olarak hayvanların dilinden ve duygularından anlayabiliyor onları canımız pahasına koruyoruz. DETAYLI BİLGİ İÇİN 0506 096 78 36
Aygün B.

Aygün B.

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
Tam bir kedi severim.Tatillerinizde ve ihtiyaç durumunda kedilerinizi güvenerek bırakabilirsiniz. Uygun ,steril ve en önemlisi sevgi ve şevkatle bakılacağından emin olacağınız sıcak bir ev ortamım var.Tüm patilerinizi bekliyorum.
Selçuk Y.

Selçuk Y.

Kedi Oteli Pansiyonu · Bornova, İzmir
Öğrenciyim. Bornova da yaşıyorum. Ekonomik desteğe ihtiyacım var. 110 m^2, 3+1 ev içinde 1 kedi veya birbirini tanıyan 2 kedi için kısa süreli olması koşuluyla -örneğin; en fazla 1 aylık- yaşam alanımı paylaşabilirim. Kum, mama vs ihtiyaçları tamamen size aittir. Zaman konusunu ayrıca konuşabiliriz. Karşılığında ise; (1 kedi) 1 haftalık için günlük 80 lira, 2 haftalık için günlük 70 lira, 3 haftalık için günlük 60 lira, 4 haftalık için günlük 50 lira şeklinde düşünüyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kedi Oteli   12/09/2018

Çok ilgili profesyonel bir bakıcı. kedileri de çok sevdiği için kedi bakmak bir işten ziyade keyifli bir aktivite gibi görünüyor. Düzenli olarak gün içinde iletişimde kaldık. Video fotoğraf gönderdi. Kedimle gün içinde düzenli ilgilendi. oyun oynattı. Kedim huzurluydu. keyifli 5 gün geçirdi.

         
Oğuz Kul
Kedi Oteli   29/08/2018

Hamza Bey den oldukça memnun kaldım. Kedimiz normalde hiç dışarıda ya da başka biriyle kalmamıştı o yüzden başta biraz tedirgin olsak da kediyi bıraktığımız 18 gün sorunsuz geçti. Hamza Bey kedilere bakmaktan gerçekten anlayan ve seven birisi izlenimini verdi.

         
Şeniz Türedi Güçlü
Kedi Oteli   27/08/2018

Limon’u ilk defa bir kedi oteline bırakacaktık, çok ciddi endişelerim vardı. Ancak Leyla Hn. bütün bu endişelerimi ortadan kaldırdı. Tatilimiz boyunca gönderdiği video ve fotoğraflar, bunların dışında bilgilendirme mesajları... Limon’un keyfi çok yerindeydi😍Biliyorum ki artık Limon’u güvenle bırakıp, gözümüzün arkada kalmayacağı ikinci bir adresimiz var. Teşekkür ederiz Leyla Hn.

         
Elif Xxxx
Kedi Oteli   26/08/2018

Kedim Tarçın dan kaldığı gün boyunca sürekli durumu hakkında bilgi, resim ve video aldım.Gözünüz arkada kalmadan rahatlıkla bırakabilirsiniz.

         
Dilara Guzelavci
Kedi Oteli   25/08/2018

Cok memnun kaldim her sey icin cok teşekkür ederim kedime cok mutluydu kesinlikle tavsiye ederim akliniz kalmaz.

         
Kedi Oteli   22/08/2018

Son derece ilgili, kedinize çok iyi bakıldığından emin olduğunuz, her anından haber alabildiğiniz, güvenle bırakabileceğiniz bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kedi Oteli hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz