En İyi 10 Buca 3D Teknik Çizim | Armut

En İyi 10 Buca İzmir 3D Teknik Çizim

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Buca civarında 123 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Salih Orçun G.

Salih Orçun G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
5 yıldır 3d modelleme üzerine çalışmaktayım. Yaptığım projeler ağırlık olarak iç mekan üzerine, çalışmalarımda istenilen fikirleri birebir yansıtabilmeye çok önem veriyorum. Ayrıca 3ds max programının sağladığı render kalitesi ile fotogerçekçiliğe en yakın sonuçlar çıkarabiliyorum. www.salihorcun-gursel.squarespace.com adresinden kendi çalışmalarımın bulunduğu portfolyoya ulaşabilirsiniz.
Koray K.

Koray K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
Merhaba 9 yıllık aktif iş hayatındayım. 5 yıldır Autocad LT, Solidworks programları ile 2D ve 3D çizimler yapmaktayım. Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı, sac metal kalıp tasarımı ve makine tasarımları konularında cad cam hizmeti vermekteyim.
Elif  Ç.

Elif Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
Lisede mobilya ve iç mekan tasarımı bölümünde başlayıp Ege üniversitesinde mobilya ve dekorasyon bölümünde devam ettim. Döşemecilik ve 3Ds max eğitimleri aldim.Liseden bu yana Autocad programını aktif olarak kullanıyorum.
Mert C.

Mert C.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
Çizimleriniz AUTOCAD, İNVENTOR. SOLİDWORKS İLE YAPILIR. Talaşlı imalat,kaynak aparatları,kesici takım dizaynları yapılır.
Cansın  Ö.

Cansın Ö.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Konak, İzmir
Merhaba. Şehir ve Bölge Planlama ve Mimarlık Bölümü eğitimi ile ilgilendiğim 3 boyutlu mimari modelleme , 3 boyutlu iç mekan modelleme , konsept çizimleri gibi görselleştirmeler ile sizlere sağladığım projeler sayesinde kafanızda oluşacak tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedefliyorum. Sizleri iyi analiz edip istekleriniz doğrultusunda hayatınıza küçük dokunuşlar yaparak sizlere estetik mekanlar tasarlayabilmek isterim. 3Dsmax - Sketchup - Vray for Max ve Vray for Sketchup - photosho
Uçkun E.

Uçkun E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
Tasarımınızı yaptınız ve emin değil misiniz ? Uzman kadromuz ile analizlerini gerçekleştirip size analiz ve 3D modelleme hizmetleri veriyoruz. Tasarımınızı yaptınız Cnc tezgahına sahipsiniz ama Cam yapamıyor musunuz ? Alanında tecrübeli ve profesyonel takım arkadaşlarımızla size programları hazırlayıp veriyoruz. Dilerseniz ortaklaşa belirleyeceğimiz saatlerde eğitim hizmetimizden de faydalanabilirsiniz! Modelleme ve kalıp tasarımını kendim yapabilirim yeteneğim var diyorsanız biz eğ
Anıl Alper Y.

Anıl Alper Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
İmalat ve Makina Mühendisliğinin tasarım, analiz, üretim ve proje yönetimi konularında deneyimli ve yüksek motivasyon sahibi bir mühendisim.Bilgisayar destekli tasarım (Solidworks, Catia, Siemens SX, AutoCAD vb) ve analiz programları (Ansys) yardımıyla kompenant ve proses tasarımı konularında kendimi geliştirmeye öncelik verdim. Tasarım ve analiz bilgimi talaşlı imalat, lazer kesim v e enjeksiyon gibi üretim metodları üzerinde kullanarak proses geliştirme ve uygulama alanlarında çözümler
Tuncay Y.

Tuncay Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
Mimari modelleme ve görselleştirme, Gerçek render hizmeti (Photorealistic Render), Mimari proje tasarım ve çizimi hizmetleri vermekteyim.
Töre Yiğit  A.

Töre Yiğit A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Gaziemir, İzmir
Merhaba.Solidworks çizimleriniz ve modellemeler için yardımcı oluyorum.Sizlere yardımcı olmak için buradayım.
Fatih Ş.

Fatih Ş.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
ÇEŞİTLİ MODELLEME PROGRAMLARINDA MODELLENDİKTEN SONRA GÖRSELLEŞTİRME PROGRAMLARINDA GÖRSELE GERÇEKÇİLİK KATILIR VE SUNUMA HAZIR HALE GETİRİLİR.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Can Alkar
3D Teknik Çizim   08/08/2019

Gayet başarılı ve hızlı hizmetlerinden dolayı çok memnun kaldık, keyifli bir ekip sürekli çalışanız gibi görünüyor...

         
Umit Serim
3D Teknik Çizim   21/02/2019

Hizmet kalitesi ve iletişimi çok iyi, işinde başarılı ve yardımsever., istediğimiz gibi çalışmaları yapıp gönderdi kendisine çok teşekkür ederiz, yeniden başka bir proje ile kendisiyle kesinlikle çalışabiliriz.

         
Mete Aktomas
3D Teknik Çizim   19/02/2019

Harika bir hizmet aldim. Bu isi yaptirirken ABD den (8 saatlik bir zaman farki var) iletisim kurmama ragmen hicbir sorun olmadi. Isin sonucu da benim icin olumlu, bu tarz bir ise ihtiyaci olan herkese de tavsiye ederim.

         
Gülnur Üreten
3D Teknik Çizim   26/10/2018

Çok kısa sürede özverili bir çalışma sürdürerek tüm istediğimiz işleri eksiksiz ve güzel bir şekilde tamamlamış olması sebebiyle kendisine ayrıca teşekkür ederim.

         
berkay küçükarslan
3D Teknik Çizim   28/07/2018

İşi hızlı ve zamanında teslim aldık. İşimize yarayan farklı fikirkeri de olan yaratıcı bir tasarımcı kendisi. Çok memnun kaldık.

         
Aaa Aaa
3D Teknik Çizim   11/05/2018

BEN ÜRÜNLERİMDEN MEMNUN KALDIM KADİR KARDEŞİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARTIK TÜM ÜRÜNLERİM 3DMAX İŞ TEMİZ-HIZLI-KALİTELİ-ESNEK BİR ESNAFIN ARADIĞI TÜM ÖZELLİKLER VAR. SAĞOLASIN.

         
İbrahim Kayakiran
3D Teknik Çizim   04/05/2018

arkadasimiz son derece ilgili bir sekilde ve sözunü tutarak benim istedigimi teslim etti . ellerine saglik aldigi paranin hakkini verdi saolsun basarilar dilerim bu konuda bundan sonraki cözüm ortagim kendisi

         
Ercan Zirek
3D Teknik Çizim   25/02/2018

Nazik ve beyefendi kişiliği ile 3D çizim işimi plastik enjeksiyon kalıba uygun çizdi. Kendi iş tecrübelerini de benim projeme artı değer olarak katarak çeşitli düzenlemeler de yaptı. İşin tamamı mükemmel oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Bir sonraki projemde de kendisiyle çalışacağım.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz