En İyi 10 Buca 3D Teknik Çizim | Armut

En İyi 10 Buca İzmir 3D Teknik Çizim

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Buca civarında 132 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Salih Orçun G.

Salih Orçun G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
5 yıldır 3d modelleme üzerine çalışmaktayım. Yaptığım projeler ağırlık olarak iç mekan üzerine, çalışmalarımda istenilen fikirleri birebir yansıtabilmeye çok önem veriyorum. Ayrıca 3ds max programının sağladığı render kalitesi ile fotogerçekçiliğe en yakın sonuçlar çıkarabiliyorum. www.salihorcun-gursel.squarespace.com adresinden kendi çalışmalarımın bulunduğu portfolyoya ulaşabilirsiniz.
Gökhan T.

Gökhan T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
Solidworks yüzey, katı , profil çizim ve tasarım İnce vakum, kalın vakum, ahşap modelleme, profil masa,
Koray K.

Koray K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
Merhaba 9 yıllık aktif iş hayatındayım. 5 yıldır Autocad LT, Solidworks programları ile 2D ve 3D çizimler yapmaktayım. Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı, sac metal kalıp tasarımı ve makine tasarımları konularında cad cam hizmeti vermekteyim.
Elif  Ç.

Elif Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
Lisede mobilya ve iç mekan tasarımı bölümünde başlayıp Ege üniversitesinde mobilya ve dekorasyon bölümünde devam ettim. Döşemecilik ve 3Ds max eğitimleri aldim.Liseden bu yana Autocad programını aktif olarak kullanıyorum.
Mert C.

Mert C.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
Çizimleriniz AUTOCAD, İNVENTOR. SOLİDWORKS İLE YAPILIR. Talaşlı imalat,kaynak aparatları,kesici takım dizaynları yapılır.
Gökhan M.

Gökhan M.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
*Hidrolik güç ünite tasarım imalat yapılır. *Konveyör sistemler istenilen makina parkurunuza göre yeni dizayn makina çizimi ve imalatı yapılır. *2d çizimler 3d olarak çizim ve montajı gerçekleştirilir. *Numune üzerinden 3d çizim yapılır.
Gizem G.

Gizem G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
Gazi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği bölümünden mezun oldum.Global Inernational, Park Kent Mobilyaları ve Totomak firmalarında staj yaptım. Şu an Kapermak Un ve Yem Teknolojileri firmasında çalışmaktayım. SolidWorks, AutoCAD, 3Ds Max(Vray) gibi görselleştirme programlarını kullanıyorum.
Hakan Ö.

Hakan Ö.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
Dokuz Eylül üniversitesi Mekatronik 2. sınıf öğrencisiyim Solidworks de ileri seviye autocad da orta seviye bilgiye sahibim ve hala eğitimlerini alıp kendimi geliştiriyorum.
Ali Ç.

Ali Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
3 boyutlu mekan tasarımcısıyım iç mekan veya dış mekan olabilir içerde koltuğundan kanepeye istediğiniz modelleri çizip bir sunum hazırlayabilirim hatta size evinizin içinde 360° göz gezdirebileceğiniz bir tur bile ayarlayabilirim.Dış mekanda yeni bir inşaat projenize renk katabilirim bitmiş halini hemen görmek isteyeceksiniz eminim.
Uğur A.

Uğur A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Buca, İzmir
İşin karına ortak olmuyor, sizin için harcadığımız mesainin bedelini talep ediyoruz. Profesyonel kadromuzla hızlı, ekonomik çözümler sunarak. Kalite-Fiyat olarak en iyi teklifi sunuyoruz. Resimlerde mevcut referanslarımız kendimize ait olup hiç bir yerden alıntı değildir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Süleyman Polat
3D Teknik Çizim   15/07/2019

Aras bey bizlere istediğimiz vakitte beklentilerimizi tam anlamıyla karşılar niteliklerde prosefyonel çözümler sundu. Eğer aklınızda bir tasarım yoksa projeyi kendisine anlatıp gönül rahatlığıyla renderlarınızın gelmesini bekleyebilirsiniz. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim

         
Veli Aslandoğan
3D Teknik Çizim   08/07/2019

hüseyin kardeşime çok teşekkür ederim. normalde internette alışverişe pek güvenmezdim ama hüseyin kardeş işini sabırla her türlü değişiklik isteğimi kırmadan zamanında yaptı verdi sağ olsun. iyiler iş yapsın. tavsiye ederim.

         
Mete Aktomas
3D Teknik Çizim   19/02/2019

Harika bir hizmet aldim. Bu isi yaptirirken ABD den (8 saatlik bir zaman farki var) iletisim kurmama ragmen hicbir sorun olmadi. Isin sonucu da benim icin olumlu, bu tarz bir ise ihtiyaci olan herkese de tavsiye ederim.

         
MEHMET ŞAHİN
3D Teknik Çizim   04/12/2018

Gerçekten çok ilgili kendisi.Gece sabaha kadar beraber çizim yaptık telefondan.Kendisine teşekkür ediyorum. Daha önce de armut vasıtasıyla biriyle tanışmıştım.ondan pek memnun kalmadım.Ama oğuz kardeşimden allah razı olsun.Beni mahcup etmedi

         
Ömür Soyer
3D Teknik Çizim   25/10/2018

Arkadaş işini titizlikle takip ediyor ve insan ilişkileri de iyi. Fiyat konusunda ise elinden gelen yardımı yapıyor. Yeter ki siz emeğine saygısızlık etmeyin. Yolu açık olsun

         
Mehmet Çağlar Kırmızı
3D Teknik Çizim   23/10/2018

Kesinlikle işine özverili ve profesyonel birisi. Her konuda yardımcı oldu. Kendisi ile ilgili olmayan durumlarda bile yardım etti. Böyle zamanda böyle ilgili ve alakalı birilerini bulmak çok çok. Hüseyin beye teşekkür ederim.

         
Altan Tokat
3D Teknik Çizim   08/08/2018

Verdiği hizmetten memnun kaldım. Geri dönüşleri çabuk. Yaptığı işin arkasında. Fiyatı da uygun. Başarılarının devamını dilerim.

         
3D Teknik Çizim   20/07/2018

Müthiş bir iş çıkardı.Emeğine sağlık! Gönül rahatlığı ile çalışılır Onur ile,ısrarla tavsiye edebilirim.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz