En İyi 10 Buca Kedi Oteli Pansiyonu | Armut

En İyi 10 İzmir Buca Kedi Oteli Pansiyonu

4 Kedi Oteli Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Marla Şükran Taşan

Marla Şükran Taşan

Kedi Oteli Pansiyonu · Konak, İzmir
Merhabalar İZMİR DE YAŞIYORUM. iletişim:05530932151 Kediler özgürlüğüne düşkün canlılardır amacımda onları stres ortamından uzak olacakları şekilde özgürce misafir etmektir. Seyahate çıktığınızda kedinizi sıcak, huzurlu, güvenli ev ortamında ağırlıyorum. Kedinize toplu yada tek başına kalacağı konforlu konaklama imkanı sağlıyorum.Ayrıca talep ettiğiniz takdirde kedinize veya kedilerinize kendi evinizde bakabilirim. İstediğiniz zaman aralıklarında ziyaret ederek bakımını yapar, sevgi göste
Hasan Akdemir

Hasan Akdemir

Kedi Oteli Pansiyonu · Karabağlar, İzmir
Sizlere Paşam Kedi Pansiyonu olarak evinizden uzağa gitmek mecburiyetinde kaldığınızda kedilerinizi emanet edebileceğiniz sevgi dolu, sıcak, güvenli ve kafessiz bakım sağlayan bir olanak sunmak istedik. Üstelik sizler aklınız ailenizin küçük fertlerinde kalmadan işlerinizi tamamlarken bir yandan da sokaktaki savunmasız hayvanların tedavi ve mama ihtiyaçlarına katkıda bulunmuş olacaksınız.
Yasemin Erbey

Yasemin Erbey

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
12 yaşında erkek kısır bir kedi sahibiyim.4+1 merkezi ısıtmalı Evimizin bir odası kedimiz içindir. Kedimiz çok uysal ve sosyaldir. Hayvansever bir aileyiz. Ev ortamında kesinlikle dışarıya çıkmadan güvenilir bir şekilde kedinizi misafir edebiliriz. İsterseniz mama sizden ister bizden olabilir. kedinizi evinizden de alabiliriz. bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.
Selda Keskin

Selda Keskin

Kedi Oteli Pansiyonu · Buca, İzmir
Merhabalar sevgili hayvan Dostları, Kısa sürede olsa onlardan ayrılmak çok zor. Tatil veya iş seyahatleri nedeniyle dostlarımızdan ayrılmanız gerekirse, güvenli ve ev ortamında kalmaları gittiğiniz yerde rahat etmenizi sağlayacaktır. Beş senelik deneyimimizle tüm dostlarımıza, siz onlarla değilken evdeki kadar rahat, stressiz, eğlenceli ve mutlu bir ortamda sizi bekleyeceği ev ortamı hazırladık. Kafes sistemimiz yoktur. Acil bir durumda size ulaşılacak adres ve telefon bilgilerini, size ulaş
Ecem Ateş

Ecem Ateş

Kedi Oteli Pansiyonu · Buca, İzmir
Evimizde annem, kız kardeşim ve 2 kedimizle yaşıyoruz. Seyahate gidicek arkadaşların böyle bir hizmet aradığını, geçiçi olarak kedi misafir edebileceğimizi yeni duyduk. Kendi kedimiz gibi onlardan ayırt etmeden, fotoğraflarla bilgilendirerek yavrularınızı misafir edebiliriz :)
Seçil Canal

Seçil Canal

Kedi Oteli Pansiyonu · Buca, İzmir
2+1 bahçeli evimiz bulunmakta. Ayrıca evimizde 1 adet dişi kedimiz vardır. Evimizde kullanılmayan bir adet yedek kedi tuvaleti mevcuttur. Günlük olarak kedi oteli şeklinde hizmet veriyoruz. İsteğe bağlı olarak video ve fotoğraf paylaşımlarında bulunuyoruz.
Semra Aktürk

Semra Aktürk

Kedi Oteli Pansiyonu · Çiğli, İzmir
Emkli hemşireyim. Kedi sever bir aileyiz. Yıllardır kedimiz var. Kedi bakımı konusunda tecrübeliyiz. Kedinizi güvenilir bir ortamda misafir edebiliriz. Evde kısır,uysal aşılı bir kedimiz var.
Kedili Günler Kedi Pansiyonu

Kedili Günler Kedi Pansiyonu

Kedi Oteli Pansiyonu · Konak, İzmir
Mervan Büyüktürk

Mervan Büyüktürk

Kedi Oteli Pansiyonu · Karabağlar, İzmir
Veteriner hekimim aktif olarak pet kliniğin de çalışmaktayım, ufaklığınıza kendi evimde memnuniyetle ev sahipliği yapmak isterim :)
Selin Timur

Selin Timur

Kedi Oteli Pansiyonu · Konak, İzmir
Evim bahçelikli sakin ve nezih bir ortamdadır.Kendi evcil hayvanlarımda olduğu için bu işi eğlenerek ve zevk alarak yapıyorum.İzmir içi tüm ilçelerden kedi bakımı yapabilirim hayvanları çok seviyorum :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayşe Ayşe
Kedi Oteli   31/01/2018

Gökce hanım tam bir kedi annesi ona çok teşekkür ederim fındık kızımın sağlığıda psikolojiside çok iyi😊

         
Nurbetül Yıldırım
Kedi Oteli   17/01/2018

Kibar, sevgi dolu, merhametli, güvenilir ve hekim bakış açısıyla kontrolcü bir kedi ablası Gizem Hanım. Canınızın bir parçasını emanet ederken gönül rahatlığıyla kendisini arayabilirsiniz ve aradığınızda doğru kişi olduğuna karar vereceksiniz zaten;) İlk düşüncesi; para kazanmaktan ziyade kedinizin gerçekten mutlu olması ve bunu hissedebilmek size derin bir huzur verecek. Biz Gizem ablamızı çok sevdik, kendisine buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz;))

         
Ceren Oymak
Kedi Oteli   16/01/2018

Seda hanımdan uzun süreli kedi oteli pansiyon hizmeti aldım. Kendisi çok sevgi dolu, ilgili ve kedi bakımından çok iyi anlayan birisi. Kedime cok ozenle baktı. Seda hanım hemen hemen her gün video ve fotograf gonderdi. Kendisine yardımları için minnettarım. Kedimi şehir dışına çıktığımda bırakmam gerekirse yine, Seda hanıma gönül rahatlığıyla bırakırım.

         
Merih Can Eygi
Kedi Oteli   13/01/2018

3 çocuğum ve ben Gülcan Meraloğlu na çook teşekkür ederiz. Sadece 1 hafta kaldılar ama gayet sakinleşmişler. Bu kadar kısa sürede böylesine diyecek yok. Sabah akşam gelen videolar, resimlerle kedilerimi her an görebildim. Zaten çocuklarımı Gülcan ablalarına teslim ettiğim gün gözümün arkada kalmayacağını anlamıştım."Kedim nerede kalacak, güzel ilgilenilecek mi" gibi şeyler düşünmeden teslim edebilirsiniz. Bol oyunlu, özgür ve negatif enerjiden mesafelerce uzak bu yer çocuğunuza çok iyi gelecek!

         
Nazlı Çetin
Kedi Oteli   20/12/2017

GÜLCAN MERALOĞLU’dan uzun süreli kedi oteli pansiyon hizmeti aldım. Kendisi çok sevgi dolu ve kedi bakımından çok iyi anlayan birisi. Kedilerime cok ozenle baktı. Kedilerin kaldıkları salon ferah sıcak ve gayet temizdi. Gülcan hanım hemen her gün video ve fotograf gonderdi. Ayrıca goruntulu konusma da yaptık. Kendisine yardımları için minnettarım. Yavrularımı yine pansiyona bırakmam gerekse yine GÜLCAN MERALOĞLU na bırakırım.

Kedi Oteli hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz