En İyi 10 Bursa 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı armut'ta

En İyi 10 Bursa 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 145 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
1

Ecem Çakır

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer · Bursa
Uludağ Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Mimarlık, İç Mimarlık ve 3d Modelleme Tasarım, Animasyon alanlarında hizmet vermekteyim. Çalışmalarımın bir kısmı ektedir, ilgilenenler inceleyebilir.
2

Zakir Akıl

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · İnegöl · Bursa
- Mimari tasarım, - Cephe kaplama sistemleri, - İç mekan dekorasyon tasarımı, - Fuar standı tasarımı, - Endüstriyel modelleme, - Silah ve savaş teknolojileri, - Animasyon VFX tarzında çalışmaları freelance tasarımcı olarak yapıyorum. Türkiye de ve dünya genelinde uygulanmış projelerim ve yü
Mühendislik,Mimari Tasarım,İnşaat Taahhüt Uygulama
3

Kemal Kesgin

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yıldırım · Bursa
3 yıldır İnşaat Mühendisi olarak,5 yıldırda 3 Boyutlu Mimari Tasarımcı olarak serbest çalışmaktayım.Çok çeşitli firmalarda farklı farklı alanlarda tecrübem oldu.Evinizin,ofisinizin,büronuzun,mağazanızın her türlü proje tasarımını ve ardından uygulamasını gerçekleştirebiliriz.
4

Zeynep Yokuş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer · Bursa
İç mekan dış mekan tasarım obje modelleme mobilya modelleme vs yapıyorum. Freelance çalışıyorum. İlgilenenler irtibata geçebilir.
5

Elvan Kaymak

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer · Bursa
TADİLAT VE DEKORASYON PROJELERİNDE 3 BOYUTLU ÇİZİM VE TÜM TEKNİK ÇİZİMLER DAHİL OLMAK ÜZERE HİZMET VERİLMEKTEDİR. AYRICA ANAHTAR TESLİM TADİLAT İŞLERİNİZDE DE HER TÜRLÜ DESTEĞİ SAĞLAYABİLMEKTEYİZ.
6

Sezgin Yıldız

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmangazi · Bursa
Yaratıcı ve modern çözümlerle ticari yada yaşam alanları oluşturmanıza yardımcı olabilirim. Gerçek dünyaya en yakın sonuçlarla, yaratacağınız alanlar hakkında, aklınızda şüphe kalmayacaktır.
7

Mümin M.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · İnegöl · Bursa
100den fazla 3D cizim, render ve 20den fazla sıfırdan mekanik ve elektronik makine, ekipman tasarım tecrubesi
8

İsmail Okumuş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yıldırım · Bursa
Ozel makine Tasarım konusunda tecrübem 6 yıl. Bununla birlikte yapılmis tasarimin 2d resimlerini olusturma Talaşlı imalat kararlarını verme
9

A42 Mimarlık Hiz. Ve İnşaat

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer · Bursa
Başarı tesadüf değildir. Kötü süprizlerle karşılaşmamak için işi profosyönellere bırakın ;) Tecrübeli kadromuz ve uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.
10

Ali Altun

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yıldırım · Bursa
Solidworks ve İnventor Programlarında Katı Modelleme ( Makine veya Parça Tasarımı ), Sac ve boru Tasarımı ( Sac Büküm, kesim, malzeme Hesabı ) ve Lazer kesim,büküm, imalat resmi ayrıntılı montajlar Gıda yıkama, kesme, işleme makine ve hattı ( Pastörizatör,Otoklav,kurutma fırını,Bantlar, Karıştırma
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
3D Teknik Çizim   26/04/2017

İşimizi hızlı ve güzel bir şekilde çözümleyip sunması bizim için oldukça önemli bir olaydı. Kendisinden çok memnun kaldık.

         
3D Teknik Çizim   24/04/2017

Gerek zamanlaması gerekse işine verdiği özveriden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Yaptığı işin dışında bir çok problemimizi çözdü ve bizde ona teşekkürlerimizi küçük de olsa bu şekilde ödemek istedik.

         
3D Teknik Çizim   06/04/2017

Kendisi çok güler yüzlü çok iyi bir insandı. Projeyi bana zamanından önce teslim etti. Süreç içerisinde bana çok yardımcı oldu projeyi geliştirebilmek anlamında.

         
Faruk Çamlıbel
3D Teknik Çizim   03/04/2017

Çok sıkıştığım bir zamanda, sembolik bir ücret karşılığı hem projemi yetiştirmeme yardımcı oldu hem de ileriye dönük çok işime yarayacak bilgiler verdi. hem işi düzgün yapma çabası hem bilgiyi paylaşmaktan çekinmemesi çok güzel. çok teşekkürler süper süper süper!

         
Seval Baştuğ
3D Teknik Çizim   01/04/2017

Sadullah beye çok teşekkür ederim bu kadar hızlı zamanda bu kadar iyi iş çıkartmak gerçekten mükemmel

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bursa için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!