En İyi 10 Bursa 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı armut'ta

En İyi 10 Bursa 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 133 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
1

Mümin M.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · İnegöl · Bursa
100den fazla 3D cizim, render ve 20den fazla sıfırdan mekanik ve elektronik makine, ekipman tasarım tecrubesi
2

Ali Altun

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yıldırım · Bursa
Solidworks ve İnventor Programlarında Katı Modelleme ( Makine veya Parça Tasarımı ), Sac ve boru Tasarımı ( Sac Büküm, kesim, malzeme Hesabı ) ve Lazer kesim,büküm, imalat resmi ayrıntılı montajlar Gıda yıkama, kesme, işleme makine ve hattı ( Pastörizatör,Otoklav,kurutma fırını,Bantlar, Karıştırma
3

Ecem Çakır

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer · Bursa
Uludağ Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Mimarlık, İç Mimarlık ve 3d Modelleme Tasarım, Animasyon alanlarında hizmet vermekteyim. Çalışmalarımın bir kısmı ektedir, ilgilenenler inceleyebilir.
4

Vitray Mimarlık

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer · Bursa
Kullanıcı ilgisi ve uzman bilgisini buluşturuyoruz! Zevkinizi dinliyor, size en uygun çözümler üretiyoruz. Ücretsiz keşif ve bilgi için irtibata geçiniz. facbk: vitraymimarlik instgr: vitraymimarlik
5

Bensu Namlı

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer · Bursa
İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun oldum.Pek çok büyük firmada staj ve iş deneyimlerim oldu.İç mimari tasarım,mimari tasarım,3d uygulamalar ve teknik çizim hizmetlerinizi güvenle temin ederim.
6

Emre Kula

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmangazi · Bursa
- Video Mapping alanında çalışıyorum. Intallation, animasyon, görsel efekt ve modelleme alanlarında uzmanım. - Adobe PhotoShop, After Effects, Maxon Cinema 4D, Realflow, Resolume, IRMapio, Edius programlarına hakimim. Video edit, video animasyon, 3 boyutlu modelleme, video mapping installation
7

Cacabey Planetaryum Ldt.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yıldırım · Bursa
Hayatınız Seçimlerinizdir... Ne Yaşıyorsak Akşamdan Sabaha Ve Sabahtan Akşama ve Dört Mevsim; Seçimlerimizin Biçimlendirdiği Bir Dünyada Yaşıyoruz. İç mimari Bizi Saran Dünyanın Tasarımdır. Hani çok güzel bir otomobilin iç dizaynı kötüyse beğenmezsiniz ya_ çünkü siz içini görüp yaşarsınız_ işte öyle
8

Okan Kurnaz

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yıldırım · Bursa
Makina, mekanizma, parça tasarımı,kalıp-aparat tasarımı,bina içi dekorasyon tasarımı
9

İsmail Okumuş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yıldırım · Bursa
Ozel makine Tasarım konusunda tecrübem 6 yıl. Bununla birlikte yapılmis tasarimin 2d resimlerini olusturma Talaşlı imalat kararlarını verme
10

Naciye Sevgül

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmangazi · Bursa
Merhaba, Deneyimli ekibimiz ile, her türlü mimari ve iç mimari çözümler üretebilir ve bu yönde teknik çizim, görsel çalışmaları hizmeti verebiliriz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Ahmet Bey
3D Teknik Çizim   21/02/2017

Gayet memnun kaldık, arkadaş ilgilendi bütün sorularımızı cevapladı fikir alışverişi yaptık sürekli. Herkese tavsiye edebileceğim bir hizmet oldu.

         
Cem Erdoğan
3D Teknik Çizim   01/02/2017

Her şeyden önce armut.com'a çok teşekkür ederim eğer armut.com olmasaydı Emre Güney arkadaşla tanışamayacaktır. Elimdeki işi yapılamayacağını düşünürken Emre bey bu düşüncemi değiştirdi ve sabırla her isteğimizi yaptı. Kendisine de teşekkür ederiz.

         
Evrim Kılıç
3D Teknik Çizim   09/01/2017

Öğrenci koçluğu aldığım Erdemli mimarlığa teşekkür ederim. Çok ilgili bir ortamda kısa sürede projem tamamlandı. Herkese tavsiye ediyorum.

         
3D Teknik Çizim   01/01/2017

10 numara 5 yıldız..Çok hızlı dönüş oldu.Çizim hakkında yardımcı bilgilerde paylaştı.Çok teşekkürler. Kesinlikle memnun kalırsınız.

         
Hikmet Uğurer
3D Teknik Çizim   19/12/2016

Kısa zamanda istediğim çizimi aldım. Söylemeyi unuttuğum küçük ayrıntıları da sonradan düzeltip gönderdiğiniz için teşekkür ederim.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bursa için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!