En İyi 10 Bursa 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı armut'ta

En İyi 10 Bursa 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 127 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
1

Mümin M.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · İnegöl · Bursa
100den fazla 3D cizim, render ve 20den fazla sıfırdan mekanik ve elektronik makine, ekipman tasarım tecrubesi
2

Sezgin Yıldız

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmangazi · Bursa
Yaratıcı ve modern çözümlerle ticari yada yaşam alanları oluşturmanıza yardımcı olabilirim. Gerçek dünyaya en yakın sonuçlarla, yaratacağınız alanlar hakkında, aklınızda şüphe kalmayacaktır.
3

Vitray Mimarlık

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer · Bursa
Kullanıcı ilgisi ve uzman bilgisini buluşturuyoruz! Zevkinizi dinliyor, size en uygun çözümler üretiyoruz. Ücretsiz keşif ve bilgi için irtibata geçiniz. facbk: vitraymimarlik instgr: vitraymimarlik
4

Mehmet Fatih Taşkın

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer · Bursa
Dünyanın en büyük enjektör üreten fabrikasında 2 yıl yüksek hassasiyet gerektiren makina tasarımları yaptım . Tasarımları Alman disiplini ile geliştirdim ve ürün ağacı şematiki her tasarımda uygulamaya başladım . Şuan Araç üstü ekipman tasarımı yapan firmada tasarım yapıyorum
5

İsmail Okumuş

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yıldırım · Bursa
Ozel makine Tasarım konusunda tecrübem 6 yıl. Bununla birlikte yapılmis tasarimin 2d resimlerini olusturma Talaşlı imalat kararlarını verme
6

Cacabey Planetaryum Ldt.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yıldırım · Bursa
Hayatınız Seçimlerinizdir... Ne Yaşıyorsak Akşamdan Sabaha Ve Sabahtan Akşama ve Dört Mevsim; Seçimlerimizin Biçimlendirdiği Bir Dünyada Yaşıyoruz. İç mimari Bizi Saran Dünyanın Tasarımdır. Hani çok güzel bir otomobilin iç dizaynı kötüyse beğenmezsiniz ya_ çünkü siz içini görüp yaşarsınız_ işte öyle
7

Bahadır Güzelce

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmangazi · Bursa
8 yıldır 2D 3D tasarım modelleme ve sac şekillendirme imalatında çalışmaktayım. Projeler isteğinize uygun parça tasarımı, cad dosyası ve teknik resimleri ile birlikte tamamlanıp teslim edilir.
8

Çiğdem Gül

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yıldırım · Bursa
Autocad çizimleri ve 3d dış mekan tasarımı ve kat planları hazırlamaktayım.
9

Cavit Ömer

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer · Bursa
Uzun yıllar mobilya tasarımı ve imalat detayları konusunda tecrübem var.Bazı büyük firmalara tasarım ve imalat danışmanlığı yapıyorum.Autocad ve 3dMax kullanıcısıyım.Üretim planı,montaj şeması ve 2 boyutlu çizimlerinizi, ve fikirlerinizi uygun fiyatla gerçekçi görsellere dönüştürüyorum.
10

Ahmet Karaca

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer · Bursa
Merhaba; 5 senedir otomotiv sektöründeyim. endüstriyel ürün , ileri derecede yüzey tasarımı gerektiren çalışmalar yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Ömer Erdal
3D Teknik Çizim   15/01/2017

Merhabalar, Şeyma Hanımda çok memnun kaldık. Çok profesyonelce çalıştı ve işin kalitesi bu zamana kadar gördüklerimiz arasında en iyisiydi. Diğer projelerde başkasını aramaya ihtiyaç duymadan yine onunla çalışacağız.

         
3D Teknik Çizim   01/01/2017

10 numara 5 yıldız..Çok hızlı dönüş oldu.Çizim hakkında yardımcı bilgilerde paylaştı.Çok teşekkürler. Kesinlikle memnun kalırsınız.

         
Hikmet Uğurer
3D Teknik Çizim   19/12/2016

Kısa zamanda istediğim çizimi aldım. Söylemeyi unuttuğum küçük ayrıntıları da sonradan düzeltip gönderdiğiniz için teşekkür ederim.

         
3D Teknik Çizim   18/12/2016

Oldukça başarılı bir süreç geçirdik,hızlı ve iyi bir iş oldu gerçekten.çizimin her safhasında bilgilendirme,tarafımdan kontrol ve müdahalelerime olanak sağladı.işinde oldukça profesyonel...kesinlikle tavsiye ederim..

         
Hakan Atay
3D Teknik Çizim   01/12/2016

Onur Bey gerçekten işinde ve çok profesyönelce çalışan biri bir haftada olmayacak şeyi tasarlayıp elime sundu. Gayet işinde başarılı biri ben kendisiyle yüz yüze görüştüm ve samimiyetine inanıp projemi teslim ettim ve umduğumdan çok kaliteli bir max çalısması oldu hiç bir zaman parayı ve miktarı sorgulamadı bu konuda da çok anlayışlı bir kişi. Yolu açık olsun ileri dönük projelerde kendiisi işe tekrar çalışmak isterim. Aldığı fiyatın üstünde bir çizim yapmaktadır, bunu da eklemek istedim.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım Üyelerimiz
Nilüfer
Bursa için 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!