En İyi 10 Bursa 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım | Armut

En İyi 10 Bursa 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 233 3D Teknik Çizim Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cihat Şenelli

Cihat Şenelli

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmangazi, Bursa
WOW TASARIM (Bursa tasarım ofisi) Günümüzde bilgisayar teknolojisinin hızlı gelişimi, bilgisayar destekli 3d modelleme (3 boyutlu çizim) ve 3D animasyon tekniklerinin yaygın olarak kullanılması konusunda geniş imkânlar sağlamaktadır. WOW TASARIM yeni ve özgün fikirleri ile günümüzün rekabet ortamında cazip ve gerçekçi proje tasarım ve sunumunun önünü açmaktadır. Otel, villa, mağaza, vitrin, fuar standı, plaza, iç mimari, dış cephe, özellikle de iç mekânlar ve peyzaj da vazgeçilmez bir çizi
Ecem Çakır

Ecem Çakır

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer, Bursa
Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. Mimarlık, İç Mimarlık ve 3d Modelleme Tasarım, Animasyon alanlarında hizmet vermekteyim. Çalışmalarımın bir kısmı ektedir, ilgilenenler inceleyebilir.
Murat Mutlu

Murat Mutlu

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kestel, Bursa
3ds Max programı ile 3 boyutlu modelleme. V-ray ile iç ve dış mekan render. Üretilebilir gerçeğe dayalı modellemeler. İsterseniz bu modellerin üretim detaylarının hazırlanması yapılır.
İpek Din

İpek Din

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer, Bursa
Faruk Saraç Üniversitesi Grafik tasarım ve Bahçeşehir Üniversitesi Çizgifilm Animasyon Bölümü Mezunuyum. Autodesk Maya , Arnold Render , Mudbox, After Effects, Photoshop, İllüstratör ve Dimenson Programlarının hepsine hakimim. Tasarım, 2D & 3D modelleme ve Animasyon konusunda uzmanlaşmış bulunmaktayım. Sektörle alakalı tüm deneyimimi sizlerle de paylaşmak istiyorum.
Emre Kula

Emre Kula

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmangazi, Bursa
- Video Mapping alanında çalışıyorum. Intallation, animasyon, görsel efekt ve modelleme alanlarında uzmanım. - Adobe PhotoShop, After Effects, Maxon Cinema 4D, Realflow, Resolume, IRMapio, Edius programlarına hakimim. Video edit, video animasyon, 3 boyutlu modelleme, video mapping installation konularında ayrı ayrı yada bütün olarak hizmet verebilirm.
Sd Tasarım

Sd Tasarım

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer, Bursa
Projelerimizde yaptığımız işin arkasında durup hizmetlerimiz, kalitemiz, sağladığımız güven ve iş ahlakımız ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak , çalışanlarımız ve iş ortaklarımız için değer katan bir şirket olarak saygıyla anılmak. ISITMA TESİSATI - YANGIN TESİSATI- MULTİ SPLİT KLİMA TESİSATI - HAVALANDIRMA TESİSATI - KEŞİF ÖZETİ - ISI KAYIP KAZANÇ HESABI - KAZAN DAİRESİ HESABI - CEPHE YALITIMI - ASANSÖR TESİSATI - VRV TESİSATI vs. Grafik Tasarım ve -LOGO TASARIMI / KARTVİZİT TAS
Hüseyin Yüksekdağ

Hüseyin Yüksekdağ

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmangazi, Bursa
Herşey Tasarlanır İstenilen Özeliklerde 3 Boyutlu-2 Boyutlu Çizim ve Tasarım İşleriniz Uygun Maliyetle Yapılır. Makine-Kalıp-Aparat-Fixtür İşleri. Metal-Mobilya-Plastik v.b İşlerinizde Çözüm Ortağınız Oluruz. İsteklerinize Uygun Çözümlerle Her türlü Özel Tasarımlar ve Modelleme yapılır. İmalat Resimleri- Montaj Resimleri-Teknik Dökümanlar. İmalat İçin Yardımcı Olunur Fiyatlandırma Teklifleri Yapılır. (İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ) Whatsapp:0531-451-48-09 FACEBOOK : Cad Modelling Sayf
Akipek Mimarlık Dekorasyon

Akipek Mimarlık Dekorasyon

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmangazi, Bursa
2006 yılından beri 3D tasarım yapmaktayım.Son 5 yıldır da 3D max programı ile ileri düzey tasarımlar yapıp aynı zamanda bunları sıfırdan imalatınıda gerçekleştirebilen bir firmaya sahibiyim.firma geçmişi olarak 40 yıldır bursa da hizmet veriyoruz.şuanda ister sadece tasarım ister uygulama ile birlikte anahtar teslim şekilde fiyat verebilirim.
Yunus Bayındır

Yunus Bayındır

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer, Bursa
MİMARLIK İÇ MİMARLIK PROJE-RUHSAT-İÇ MEKAN TASARIM-ANAHTAR TESLİM TADİLAT-RENDER-KATALOG-CEPHE TASARIM
Serkan Canbaz

Serkan Canbaz

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yenişehir, Bursa
2 ve 3 boyutlu tasarımcıyım. Teknik ressamlık yapmaktayım. 28 yaşındayım. Bu alanda farklı çalışmalarda da bulunmak istiyorum. Yapılacak olan teklifleri bekliyorum. Lütfen; ciddi olmayanlar iş talebinde bulunmasın. web adresim : www.serkancanbaz.net Çalışmalarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
3D Teknik Çizim   28/03/2018

Cenker bey konut projemizin iç mekan ve dış cephe tasarımlarına ait çalışmalar gerçekleştirdi. Hızlı ve kaliteli çözümüyle kendisinden fazlasıyla memnun kaldık. Bundan sonraki tüm işlerimizde kendisiyle çalışmaktan büyük bir zevk duyacağız.

         
Muammer Karakaş
3D Teknik Çizim   27/03/2018

Onur Bey gerek ilgisi gerekse hızı ile başarılı. çizimlerine kattığı kendi stili ile de çok yardımcı oldu teşekkür ederim .

         
Sezer Demir
3D Teknik Çizim   28/02/2018

Güler yüzlü, taleplere hızlı cevap verebilen gayet bilgili işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir arkadaş. Biz çok memnun kaldık tavsiye ediyoruz.

         
Ercan Zirek
3D Teknik Çizim   25/02/2018

Nazik ve beyefendi kişiliği ile 3D çizim işimi plastik enjeksiyon kalıba uygun çizdi. Kendi iş tecrübelerini de benim projeme artı değer olarak katarak çeşitli düzenlemeler de yaptı. İşin tamamı mükemmel oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Bir sonraki projemde de kendisiyle çalışacağım.

         
Hakan Karaca
3D Teknik Çizim   24/01/2018

Sadullah Bey e Modelimizi istediğimiz şekilde zamanında yapıp teslim ettiği için teşekkür ederim 🙏 Ayrıca Armut.com a da minnettar kaldık.

         
3D Teknik Çizim   21/01/2018

Güvenilir, işini önemseyen, özverili tavrı ile her zaman kendisiyle çalışmak isterim.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz