En İyi 10 Bursa 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut

En İyi 10 Bursa 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 189 3D Teknik Çizim Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Adnan Yıldırım

Adnan Yıldırım

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer, Bursa
Deneyimli ve diplomalı mimar ve içmimar olarak tasarımı yapılmış mimari ve içmimari projelerin uygulamalı teknik çizimleri çizilir. Rasyonel olmayan tasarım eksiktir.
Elvan Kaymak

Elvan Kaymak

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer, Bursa
TADİLAT VE DEKORASYON PROJELERİNDE 3 BOYUTLU ÇİZİM VE TÜM TEKNİK ÇİZİMLER DAHİL OLMAK ÜZERE HİZMET VERİLMEKTEDİR. AYRICA ANAHTAR TESLİM TADİLAT İŞLERİNİZDE DE HER TÜRLÜ DESTEĞİ SAĞLAYABİLMEKTEYİZ.
Murat Mutlu

Murat Mutlu

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer, Bursa
2 ve 3 boyutlu teknik çizimler. Üretim detayları vs. Uzun süre mobilya sektöründe hizmet vermekte olduğum için tasarımdan üretime tüm ince detayları çözme konusunda yardımcı olmak isterim.
Oğuzhan Ergin

Oğuzhan Ergin

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmangazi, Bursa
RHİNOCEROS 3D Modelleme ve Render hizmeti vermekteyim, Endüstriyel tasarımcıyım iş saatleri dışında bu işle uğraşıyorum, bu yüzden fiyatı uygun tutuyorum, yaptığım işlerin fotoğrafı mevcuttur, bunlar dışında birçok işim mevcut isteğiniz gün ve saatte arayabilir fiyat alabilirsiniz.
Emre Kula

Emre Kula

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmangazi, Bursa
- Video Mapping alanında çalışıyorum. Intallation, animasyon, görsel efekt ve modelleme alanlarında uzmanım. - Adobe PhotoShop, After Effects, Maxon Cinema 4D, Realflow, Resolume, IRMapio, Edius programlarına hakimim. Video edit, video animasyon, 3 boyutlu modelleme, video mapping installation konularında ayrı ayrı yada bütün olarak hizmet verebilirm.
Mümin M.

Mümin M.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · İnegöl, Bursa
100den fazla 3D cizim, render ve 20den fazla sıfırdan mekanik ve elektronik makine, ekipman tasarım tecrubesi
Halilmercan

Halilmercan

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Osmangazi, Bursa
Mimarlık öğrencisiyim istenilen logo modelleme teknik çizim hereşyi yaparım photoshop sketchup autocad revit gibi programları kullanabiliyorum
Alihan  Karabıçak

Alihan Karabıçak

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer, Bursa
1 yıldır Catia satan bir firmada Catia dersleri ve teknik desteği veriyorum. Mühendislik uygulamaları uzmanıyım. Ders haricinde 3 boyutlu tasarımlar, yapılan tasarımların üretimi için özel takım yolu oluşturup, işlenecek olan CNC tezgaha özel G kodu üretimi yapabilirim.
Erba Mobilya Dekorasyon Ltd. Şti.

Erba Mobilya Dekorasyon Ltd. Şti.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Nilüfer, Bursa
Uzun senelerdir 3Ds Max, vray çizimleri yapıyorum. Öğrenci projeleri, özel tasarımlar ve diger gerekli çizim işleriniz için yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Savaş Tasarım

Savaş Tasarım

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · İznik, Bursa
2006 yılından beri Autocad ve Soldiworks programlarında çizim yapmaktayım. 2010 yılı Metal Öğretmenliği mezunuyum. Makine , Çelik konstrüksiyon, elektrik ve inşaat gibi birçok alanda sayısız çizim çalışmalarım oldu. Autocad ve Solidworks programlarında Lise düzeyinde eğitmenlik tecrübem vardır. 2013 yılından beri inşaat sektöründe 2 ve 3 boyutlu çizim, görselleştirme ve render üzerine çalışmaktayım. -2 boyutlu makine teknik resmi çizimi, - 2 boyutlu makine teknik resminden 3 boyutlu katı mode
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
EGE SAYGILI
3D Teknik Çizim   24/10/2017

Gökhan Bey konusuna hakim bir tasarımcı. İsteklerimi tecrübesiyle birleştirerek ortaya çıkartmış olduğu çizim istediğim şekilde ve belirtmiş olduğu teslim tarihinden daha önce oldu. Teknik çizim ihtiyacı olanlara öneririm kendisini

         
3D Teknik Çizim   10/10/2017

Gerçekten işine tam bir profosyenel olarak sahip çıkıyor. Zamanında ve kusursuz olarak yaptığı için çok teşekkür ederim.

         
3D Teknik Çizim   25/09/2017

Çok pratik, tam zamanında buluşma yerine geldi. Söylenen herşeyi de yaptı. Kendisinden memnunum teşekkür ederim.

         
Ferit Keskin
3D Teknik Çizim   11/08/2017

Metin Bey tam bir profesyonel olup işini titizlikle yapmaktadır. Özellikle Tasarım konusunda çok başarılı.

         
ihsan ağır
3D Teknik Çizim   25/07/2017

Çok başarılı,İşinin ehli sıra dışı yetenekli bir arkadaş.Her projenin altından kalkacak öz güveni,bilgi ve becerisi var.Ben ona projelerin efendisi diyorum o kadar yani..

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz