En İyi 10 Bursa Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 Bursa Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 294 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mehmet P.

Mehmet P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
C ve türevleri diller(C/C++/C#) ile kod yazmaya başladım ve hala daha Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okumaktayım. Windows application geliştirmeyi seviyorum ve veritabanı kullanmayı biliyorum. Kod geliştemede yeniyim. Çok cüzzi ücretlere işinizi yapabilirim hem kendimi geliştirmeyi hem de işinizi yapmayı planlıyorum.
Codebefore

Codebefore

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
Codebefore Bursa da eğitimli ve deneyimli yazılım uzmanlarından oluşmaktadır. Sektördeki tecrübe ve bilgi birikimiyle çözüm ve hizmetlerini müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde sunmaktadır.
Cumhur Caner E.

Cumhur Caner E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Aktif olarak 7 yıldır yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Yoğun olarak JAVA yazılım dilinde uygulama geliştirmekteyim. Bunun yanı sıra c# ve Android ile mobil uygulama geliştiriyorum.
İlyas A.

İlyas A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yıldırım, Bursa
4 sene Lise, 2 Sene Önlisans eğitimimi bilgisayar programcılığı üzerinde aldım. Ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünü kazandım ve 2.sınıftayım. Özellikle C# diline ve Mssql veritabanına hakimim. Onlar dışında ASP.NET üzerine web programlama üzerine de çalıştım. Grafik tasarım ek olarak yaptığım işlerdir.
Uğur Y.

Uğur Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Yurtiçi ve yurtdışı 9 Senelik tecrübelerime istinaden SAP MM ve SD, Endüstri 4.0, OEE, KPI, 8D, Productivity, Envanter takibi ve yönetimi konularında eğitim düzenliyor ve danışmanlık yapmaktayım.
Kamuran C.

Kamuran C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
.Net, Delphi programlama dilleri ile ilgili yazılım destek, El terminallerine yazılım geliştirilmesi, MsSQL, MySQL veri tabanları ile ilgili tasarım, geliştirme, raporlama
Zeynep B.

Zeynep B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Mudanya, Bursa
Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini üçüncülükle bitirdikten sonra Amerikaya dil eğitimi için gittim. 1 sene 1 ay orada kaldım. Bu süre zarfı içinde çeşitli Temple Universitesinin ve Kaplan International ın ingilizce programlarını tamamladım ve 2 ay bir amerikan yazılım şirketinde staj yaptım. Yaklaşık 2 ay önce de Türkiyeye dönüş yaptım. Akademik bilgimle alakalı yada ingilizcem hala taze olduğundan özel ders verebilir durumdayım .Ayrıca matematik dersi de verebilirim.
Gokhan-nilay A.

Gokhan-nilay A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yıldırım, Bursa
2000 yılından beri ilginç bir merak duygusu ile başlayan bilgisayar ve teknoloji dünyası merakım sayesinde sürekli genişleyen bilgi ağacımı her zaman genişletmeye özen gösterdim. Amacım sadece bir iş sahibi olmak değil, aynı zamanda gelecek adına bilgi,bilişim,internet ve teknoloji gibi alanlarda insanoğlu için yararlı bir şeyler yapabilmeyi hedeflemekte oldu.
Serhat G.

Serhat G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Mustafakemalpaşa, Bursa
Özel yazılımlar konusunda tecrübeli. SQL Veritabanı, VB.net ASP.net, asp, android programcılığı. İhtiyacınıza göre özel yazılım geliştirmek.
Alperen Eymen Ö.

Alperen Eymen Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Orhangazi, Bursa
Öğrenciyim Siber Güvenlik alanında çalışmalarım mevcut.Harici olarak PHP PYTHON dilleri ile yazılım geliştirmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz