En İyi 10 Bursa Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 306 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Codebefore

Codebefore

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
Codebefore Bursa da eğitimli ve deneyimli yazılım uzmanlarından oluşmaktadır. Sektördeki tecrübe ve bilgi birikimiyle çözüm ve hizmetlerini müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde sunmaktadır.
İlyas A.

İlyas A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yıldırım, Bursa
4 sene Lise, 2 Sene Önlisans eğitimimi bilgisayar programcılığı üzerinde aldım. Ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünü kazandım ve 2.sınıftayım. Özellikle C# diline ve Mssql veritabanına hakimim. Onlar dışında ASP.NET üzerine web programlama üzerine de çalıştım. Grafik tasarım ek olarak yaptığım işlerdir.
Cumhur Caner E.

Cumhur Caner E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Aktif olarak 7 yıldır yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Yoğun olarak JAVA yazılım dilinde uygulama geliştirmekteyim. Bunun yanı sıra c# ve Android ile mobil uygulama geliştiriyorum.
Ali S.

Ali S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yenişehir, Bursa
PHP, MySQL, Ajax, Jquery, CSS, HTML, Excel VBA konularında uzman olarak, Java konusunda eğitim almaya devam etmekteyim. İstediğiniz projeleri gelişmeye açık şekilde tamamlayıp tarafınıza teslim ederim.
Erdoğan K.

Erdoğan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · İnegöl, Bursa
Maliyet Muhasebesi Programları, Genel Muhasebe Programları, Finans Programları, Raporlama Programları, E Ticaret Web Sitesi ve Entegreli Muhasebe Programları, SQL-ASP.NET Web Siteleri, Stok Takip Programları, Barkod Ticari Programlar, Personel Bordro Programları, Market Programları, Restaurant Programları, Maliyet Analiz Programları,
Erdoğan K.

Erdoğan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · İnegöl, Bursa
Uygun Fiyat ERP, MRP, Stok Takip, Ürün Takip,Üretim Yönetimi , İmalat Prosesleri , Ürün Ağaçları, CRM, Müşteri Takip, Özel Yazılım, Mevcut Var Olan Programlarınızın Raporlanması , WEB, WİNDOWS, ANDROİD ve IOS Uygulamar Oluşturmak ve Bu uygulamaları Entegre Etmek,
Muhammet Talha  Ç.

Muhammet Talha Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Yazılımda yeteri kadar tecrübe ve bilgi sahibi birisiyim.Çalışmış olduğum yerlerde yapılması istenilen şeylerin sadece yapılması söylenilmesiyle halledebilecek kadar bu konuda yetkinliğe sahibim. C C++,C#,JAVA,PERL,PYTHON,LİNUX,RASPBERRY Pİ,UNİX,ARDUİNO,GÖRÜNTÜ İŞLEME programlamaları,yazılımları,gömülü yazılımları sorunsuz bir şekilde yapılır ve teslim edilir.
Recep T.

Recep T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gürsu, Bursa
Selam olsun, buraya bir proje için geldim zaten var olan bir projeyi bir daha yapmam gerek mi diye düşündüm. Daha iyisi neden olmasın. Kolay gelsin
Alperen Eymen Ö.

Alperen Eymen Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Orhangazi, Bursa
Öğrenciyim Siber Güvenlik alanında çalışmalarım mevcut.Harici olarak PHP PYTHON dilleri ile yazılım geliştirmekteyim.
Ömer Ç.

Ömer Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Orhangazi, Bursa
İşyeriniz için gerekli yazılımsal otomasyon sistemleri hazırlanır, isteğiniz doğrultusunda şekillendirilir ve sizlere sunulur. (Örn: Market işleten biri için depo, hesap, veresiye otomasyonu)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mahmut Yavşan
Freelance Programcı   15/01/2020

Gerçekten çok titiz ve ustalıkla yapılan bir iş çıktı ortaya. Belirttiğimiz ihtiyaçlar tam olarak yerine getirildi. Tunay beye çok teşekkür ederim tekrar ve kendisini tavsiye ederim

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz