En İyi 10 Bursa İç Mimar Proje Çizim

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa civarında 139 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Ecem Y.

Ecem Y.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. 2014 ten bu yana mimarlık ve iç mimarlık sektöründe hizmet vermekteyim.
Dokuzçeyrek Mimarlık

Dokuzçeyrek Mimarlık

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Türkiye ve yurt dışında hem proje odaklı, hem de saha odaklı birçok projede görev aldım. Verilen işin zamanlamasının ve vaktinde teslim edilmesine titizlikle özen gösteririm. Müşteri memnuniyeti önceliğimdir.
Büşra Gizem Ç.

Büşra Gizem Ç.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
İç mimari tasarım 3D proje çizim ,iç mimari uygulama projesi ,mimari uygulama projesi ,tasarım danışmanlığı gibi konularda hizmet vermekteyim .
Elmas İ.

Elmas İ.

İç Mimar Proje Çizim · Yıldırım, Bursa
Tüm mobilya moduler dolap mutfak dolabi portmanto banyo dekorasyon ev dekorasyon cizimleriniz yapilir render olarak size gonderilir.
Hakan K.

Hakan K.

İç Mimar Proje Çizim · Yıldırım, Bursa
Ev ve işyerlerinizde yenilemek ve yeni bir vizyon katmak istediğiniz alanlarda tarzınızı tam olarak yansıtacak sizin zevklerinizin bizim uzmanlıklarımızla birleştiği mimari projeler,mobilya tasarımları,mobilya imalatları ve tüm iç mekan işçilikleri hizmetleri vermekteyiz. Hiçbir zaman sadece ticari anlamda bir yaklaşımda bulunmamayı ilke edinmiş bulunmaktayız.Sizin gibi düşünüyor ve sizi olabilecek en uygun fiyatlarla yepyeni mekanlara kavuşturuyoruz.
Gürakan Yapı

Gürakan Yapı

İç Mimar Proje Çizim · Osmangazi, Bursa
3 boyutlu çizimler yapıyorum yaşam alanlarınız tadilata girmeden çizimleri görüyorsunuz birlikte karar verip uyguluyoruz
Ceyda  Ş.

Ceyda Ş.

İç Mimar Proje Çizim · Yıldırım, Bursa
Merhaba eğer alanlarını tasarlamamı isterseniz çalışmalarımı görebilmeniz için web adresimi aşağıya bırakıyorum.
Emre Ö.

Emre Ö.

İç Mimar Proje Çizim · Yıldırım, Bursa
Mağaza , ofis , restaurant vb. alanların tasarımı , 3d görselleri , uygulama projeleri konusunda işler yapmaktayım. Ayrıca 2 boyutlu çizimleri yapılmış olan konut , villa gibi işler için 3 boyutlu modelleme de yapmaktayım.
Onur Can Ş.

Onur Can Ş.

İç Mimar Proje Çizim · İnegöl, Bursa
Merhabalar,firmanız veya sizin icin en iyisini,en kalitelisini,en özgününü ve en tasarımsal odaklı tasarımlar yapmak icin buradayim. 21 yasinda genc bir girisimci olarak sektördeyim 4 senede 30 a yakın küçük,orta ve büyük proje çizimleri yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya önem veren genç bir tasarımcıyım tekliflerinizi bekliyor saygı ve sevgiler diliyorum.
Nuyel  K.

Nuyel K.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Bir firmada Tasarım ve Geliştirme Bölümünde İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı olarak çalışmaktayım. Yaptığım işler ; Mekanda keşif yapılıp röleve alınması. 2D projelendirme ve tasarım aşaması. 3DMax te tasarım yapılıp Render alınması. Müşteriye sunum yapılması. Uygulama Projesi çizimi.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burcu E
İç Mimar Proje Çizim   26/02/2020

Ayla hanım profesyonel bir şekilde bizlerle ilgilendi. Kesinlikle tavsiye eder ve kendilerine tesekkur ederiz.

         
Murat Güneş
İç Mimar Proje Çizim   20/02/2020

Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Güler yüz, anlayış ve hemde uygun fiyat, Teşekkür ediyorum kendisine.

         
Adnan Şirin
İç Mimar Proje Çizim   22/01/2020

Bahattin Beye Teşekkür ediyoruz. Tam istediğimiz şekilde bize çizim yaptı. İşinin ehli bir insan tavsiye ediyorum.

         
Hayrettin Paşaoğlu
İç Mimar Proje Çizim   18/01/2020

Bahattin bey Bize çok güzel bir çizim yaptı ve 3 D Görsellerle ayrıntılı bir şekilde teslim etti. Güvenebileceğiniz bir insan tavsiye ediyorum.

         
İç Mimar Proje Çizim   23/12/2019

Seda hanım gerçekten zevkli bir bakış açısına sahip, çözüm odaklı ve işini severek yapan bir arkadaş....biz memnun kaldık...çok teşekkürler...

         
Sarim Semerkant
İç Mimar Proje Çizim   26/11/2019

Çizim teknikleri, sunum dosyasının zengin içeriği ve ihtiyaca cevap veren akılcı mekan çözümleri beklentimizi tamamen karşıladı. Bu alanda hizmet alacaklara kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Utku Seymen
İç Mimar Proje Çizim   18/11/2019

Seda Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnunum, çok ilgili ve anlaşılabilir birçalışma anlayışı var. Kendisi 5 yıldızı sonuna kadar hak ediyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Dilara Aytaç
İç Mimar Proje Çizim   11/11/2019

Yeni taşınacağımız evimiz için Seda Hanım dan hizmet aldık. kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. Çalışılacak mekanı gelip yerinde inceledi. Hem detaylar hemde genel hatlar konusunda başarılı ve profesyonel şekilde yol aldık. Konuştuğumuz teslim süresi içerisinde projeyi teslim etti. Başka alanlarda da tekrar kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz