En İyi 10 Bursa Köpek Oteli Pansiyonu - Armut

En İyi 10 Bursa Köpek Oteli Pansiyonu

4 Köpek Oteli Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 11 Köpek Oteli teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cyprus L.

Cyprus L.

Köpek Oteli Pansiyonu · Nilüfer, Bursa
Merhaba, Köpeğinize ev ortamında çok büyük bir ilgi ve şefkat ile dilediğiniz kadar bakabiliriz.Aynı anda en fazla 2 evcil bakılabilir.
Puppy Pet Evi, Bursa Köpek Üretim Çiftliği, Köpek Pansiyon, Otel Hizmetleri, Satılık Köpek Yavruları

Puppy Pet Evi, Bursa Köpek Üretim Çiftliği, Köpek Pansiyon, Otel Hizmetleri, Satılık Köpek Yavruları

Köpek Oteli Pansiyonu · Osmangazi, Bursa
Bursa Köpek Oteli, Pansiyon, Bakım, Eğitim Hizmetleri Sağlıklı, güvenilir sevimli dostlar, uygun seçeneklerle Bursa Puppy Pet House Köpek Üretim Çiftliği’nde sizleri bekliyor. PUPPY PET HOUSE - Bursa Köpek Çiftliği LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN:
Selenay Ortakcı

Selenay Ortakcı

Köpek Oteli Pansiyonu · Nilüfer, Bursa
Çocuklarınızı benim gibi gerektiği zamanlarda emanet edemiyorsanız kimseye, kuru mama harici ev yemekleriyle besleniyor veya tuvalet eğitimi yoksa ,vaya özel ilgi isteyen bir dostsa ,doğru yerdesiniz.Ben ve annem evde fotoda gördüğünüz kardeşimle yaşıyor ve inanılmaz hayvan seven kişileriz.Her ırk dostlara evimin heryerinde aklınız kalmayacak şekilde bakarız.
Çimpet Köpek Çiftliği

Çimpet Köpek Çiftliği

Köpek Oteli Pansiyonu · Nilüfer, Bursa
ÇİMPET-K9 PANSİYON HİZMETLERİ Köpek başta olmak üzere, diğer tüm evcil hayvanlarınıza Pansiyon hizmeti vermekteyiz.Siz hayvan severlerin istek ve talepleri doğrultusunda en kaliteli, en dürüst ve en pozitif pansiyon hizmetini sunmaktayız. PANSİYON STANDARTLARIMIZ: -Pansiyoner dostumuz, günde 2 defa kontrollü, geniş ve doğal ortamlarda ve gezinti alanlarımızda gezdirilir, eğitim tekrarı yapılır. -Sizin isteğiniz doğrultusunda eğer anlaşabi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Canan Yıldırım
Köpek Oteli   14/11/2017

Çok memnun kaldık. Tecrübeleriyle bizi bilgilendirdi Derya hanım, gönül rahatlığıyla yavrunuzu teslim edebilirsiniz

         
Köpek Oteli   09/11/2017

Köpeğimizi daha önce farklı farklı yerlere bırakmıştık. Açık ara en iyi yer burası. Biz tatildeyken Sezai bey hep video ve fotolarlarla gönderdi. Köpeğimizin bizden çok daha fazla eğlendiği kesin

         
Hande Cetin
Köpek Oteli   16/10/2017

2 kez kopeklerime bakicilik yapan mustafa demirle muhakkak tanisin derim. gozum arkada kalmadan kopeklerimi emanet edebildim cunku bu konuda kendisi de cok titiz ve dikkatli davraniyor, whatsapp grubumuz sayesinde tum gun istedigim zaman kopeklerimden haber alabiliyorum. evinin lokasyonu da sehrin merkezinde oldugundan herhangi bir saatte kopeklerimi birakip alabiliyorum, herkese tavsiye ederim.

         
Tanju Zerrin
Köpek Oteli   26/09/2017

çok ilgili ve çok alakali. sağolsun herdurumda bizimle kontakt halinde idi. Köpeğimizle çok iyi ilgilendi ( nerdeyse bizi unutuyordu köpeğimiz :)) ) artik ihtiyacımız olduğunda kime emanet edeceğimizi biliyoruz.

         
Mihriban Karagöl
Köpek Oteli   21/09/2017

Kızımızı 4 gün için bırakmak için gittiğimize biraz tedirgindik. Ama Burhan beyin annesi Şükran hanım bizi o kadar güzel karşıladı ki tedirginliğimiz azaldı. Ortam de Köpük için çok uygundu. Alt kattaki küçük bahçesi ve ikinci kattaki terası küçük dostlarımızın ihtiyacını karşılıyor. tatildeyken Şükran hanım bize sürekli fotoğraf ve video göndererek de bizi çok mutlu etti. Kesinlikle tavsiye ederim. Hem Köpük hem biz yeni bir dost kazandık.

İlçe İlçe Köpek Oteli
Köpek Oteli hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz