En İyi 10 Bursa Köpek Oteli Pansiyonu armut'ta

En İyi 10 Bursa Köpek Oteli Pansiyonu

4 Köpek Oteli Pansiyonu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 6 Köpek Oteli Pansiyonu teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
1

Selenay Ortakcı

Köpek Oteli Pansiyonu · Nilüfer · Bursa
Çocuklarınızı benim gibi gerektiği zamanlarda emanet edemiyorsanız kimseye, kuru mama harici ev yemekleriyle besleniyor veya tuvalet eğitimi yoksa ,vaya özel ilgi isteyen bir dostsa ,doğru yerdesiniz.Ben ve annem evde fotoda gördüğünüz kardeşimle yaşıyor ve inanılmaz hayvan seven kişileriz.Her ırk
2

Çimpet Köpek Çiftliği

Köpek Oteli Pansiyonu · Nilüfer · Bursa
ÇİMPET-K9 PANSİYON HİZMETLERİ Köpek başta olmak üzere, diğer tüm evcil hayvanlarınıza Pansiyon hizmeti vermekteyiz.Siz hayvan severlerin istek ve talepleri doğrultusunda en kaliteli, en dürüst ve en pozitif pansiyon hizmetini sunmaktayız. PANSİYON STA
3

Bursa Pet Hotel

Köpek Oteli Pansiyonu · Nilüfer · Bursa
Siz tatile çıkarken minik dostlarınızı güvenle bırakabileceğiniz veteriner kontrolünde bir ev ortamı. . Boxlarda veya 1 m2 odalarda sizi beklemek zorunda kalmadan ona sevgiyle bakacağımız güzel günler geçirecek. Gerekli durumlarda veteriner hekimlerimiz her an yanında olacak. İstediğiniz an iletişim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Dumlu Timuralp
Köpek Oteli   18/01/2017

Bir diğer yorumda "kedime benden iyi baktı" ifadesini gördüğümde inandırıcı gelmemişti. Ancak köpeğim Bade ile dört gün boyunca ne kadar iyi ilgilendiğini Bade nin bizim eve döndüğünde mutsuz oluşundan yeterince anladım :) . Göknur Hanım gerçekten sabırlı, anlayışlı ve ilgili bir hayvan dostu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Çağdaş Cehiz
Köpek Oteli   16/01/2017

Hayatımda aldığım en sorunsuz ve en sevgi dolu hizmetti. Merve gibi gerçek bir hayvansevere bıraktığım için gerçekten çook şanslıyım. Bende bile olmayan güzellikte fotoğraflarını ve videolarını çekip bana gönderdi 4 gün boyunca hergün bir çok kez. İçim hiç olmadığı kadar rahattı! Aklımdan geçen zamanları sanki hissedip videolar attı. Ekstra Nar nasıl diye sordurtmadı bile. Ne kadar teşekkür etsem azdır! Asla hakkını ödeyemem aslaa.

         
Latif Aysever
Köpek Oteli   30/12/2016

Merve hanım ve köpeği barba mükemmel! Sahilin dibinde bir bahçeli ev, 7 24 ilgi alaka, fotoğraf video gönderimi, her gün iki kez sahilde bisiklet yürüyüş ya da topla enerji atmalarını da sağlıyor, çok ama çok memnunuz ben ve kızım, herkese mutlaka tavsiye ediyoruz :)

         
Merve Karaduman
Köpek Oteli   20/12/2016

Efecan Bey ailesi ile birlikte Çakıla kendi köpekleri gibi baktılar. Arada gönderdikleri fotoğraflardan çok mutlu olduğu anlaşılıyordu. Döndükten sonra da hiç "Beni bıraktınız!" tribi atmadı )

         
Köpek Oteli   11/12/2016

Armut hizmetin en iyisi sürati ile verdi. Pansiyon ise yeni bir başlangıçta ve en iyisini yapma çabasıyla dolu. Sanırım bir hafta içinde en iyilerden biri olacak.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki Köpek Oteli Pansiyonu Üyelerimiz
Nilüfer
Bursa için Köpek Oteli Pansiyonu hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!