En İyi 10 Bursa Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi | Armut

En İyi 10 Bursa Ürün Fotoğrafçısı

4 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 82 Ürün Fotoğraf Çekimi Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Zafer  G.

Zafer G.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
Önceliğimiz güncel ve birinci sınıf kaliteli ekipmanlar ile müşterilerimizin en üst seviyede hak ettikleri başarılı görsellerini fotoğraflamaktır. Profesyonel anlamda uzman kadrolar ile birlikte tamamen istekleriniz doğrultusunda memnuniyetinizi garanti ediyoruz.
Ufuk Ş.

Ufuk Ş.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Yıldırım, Bursa
1982 de Bursa da doğdum. 2002 de Anadolu Sanat Evi nden, 2009 da Uludağ Üni. GSEB Grafik ASD ndan mezun oldum. 2004 te Bursa reklam ajanslarında asistan olarak çalışmaya başladım. 2005’ ten beri görsel iletişim, markalaştırma, katalog, reklam, web, sosyal medya ve blog projelerine; fotoğraf, grafik tasarım video ve metin alanlarında çalışmalarla katılmaktayım. 2016 dan beri Markâlem ekibinin bir üyesiyim.
Atlıhan D.

Atlıhan D.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Yıldırım, Bursa
Bir çok firmanın freelance olarak urun çekimlerini gerçekleştirdim. Özellikle e-ticaret te kullanılmak üzere düzenleyebilirim. Full frame makine kullanıyorum gerçek renk değerlerinde ve boyutlarında ürün çekimi yapabilirim.
Muhammet Serkan Y.

Muhammet Serkan Y.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Yıldırım, Bursa
Kayseri Erciyes üniversitesi RTV çıkışlıyım. fotoğrafçılık eğitimi aldım. kurumsal bir dergini haber ve fotoğraflarını çektim . Fotoğraflar istenilen üzerinde oynamalar yapabiliyorum
Ahmet A.

Ahmet A.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Yıldırım, Bursa
Bir firmanın katalog, web sitesi gibi ihtiyaçları olduğunda ürünlerini sergilemek için marka kalitesini yansıtan iyi fotoğraflara ihtiyacı vardır. Bunun için ise bazen özel stüdyo çekimlerine ihtiyaç duyulabilir. Ürün fotoğraflarının kalitesi satışları ciddi seviyede artıran önemli bir faktördür. Yaklaşık 2 yıldır fotoğraf çekiyorum , 1 yıldır ise akıldoluişlerde bu mesleği sürdürüyorum.
Gürkan B.

Gürkan B.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
FOTOĞRAF IŞIKLA BAŞLAR VE IŞIKLA SON BULUR Her materyalin kendisine has yapısı sebebiyle, ışıklar doğru olarak kullanıldığında fotoğraf potansiyelinin zirvesine ulaşır . Bu sebeple fotoğrafçılıkta ışık bilgisi elzem konulardan birisidir. Aslında iki boyutlu olan fotoğraflara üçüncü boyutu ve hacimli görünümü katan da yine doğru kullanılan ışık ve gölge teknikleridir. EN İYİ FOTOĞRAFIM, BİR SONRAKİ FOTOĞRAFIMDIR Vermiş olduğum bu sözde durabilmek için sürekli olarak öğrenmeye, düşünmeye ve
Mustafa P.

Mustafa P.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
Merhabalar, Profesyonel DSLR fotoğraf makinesi, ışık çadırı ve paraflaşlarla ürün ve katalog çekimleriniz yapılır. Çekim sonrası düzenlemeleri photoshop çalışmaları da yapılır.
Deepart Studio

Deepart Studio

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
2009 yılından bu yana sektörde olan firmamız, Bursa ve İstanbul olmak üzere iki şubesiyle sizlere hizmet vermektedir.Endüstriyel,moda,mücevherat,ev tekstili,gıda ve mimari fotoğraf ve video çekimleri hizmetlerimizin arasındadır.
Cegacreative A.

Cegacreative A.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
10 Yıldır grafik tasarım ve fotoğraf üzerine çalışıyorum. Uygun fiyatlı ve kaliteli çekim isteyenler benimle iletişime geçebilir.
Bilgin Fotoğrafçılık

Bilgin Fotoğrafçılık

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Yıldırım, Bursa
Firmamız 1993 yılında faaliyete girmiş olup,yaklaşık 25 yıldır fotoğrafçılık sektöründe hizmet vermektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nazlı Karabulut
Ürün Fotoğraf Çekimi   09/06/2018

Dns Foto Atolyesine çok teşekkür ediyorum. Stüdyo sahibi Ozan Bey işini çok severek yapıyor. Kısa sürede ürünleri fotoların Çekerek teslim etti. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Osman Çalık
Ürün Fotoğraf Çekimi   21/04/2018

Dükkanımıza ekipmanlarıyla geldi. 80 ürün çekimi yaptı. hepsi çok güzel oldu. tavsiye ederim.

         
Batuhan Obuz
Ürün Fotoğraf Çekimi   06/04/2018

Hem piyasaya göre çok uygun fiyatla ürün çekimimi yaptırdım hemde tam istediğim gibi oldu , çok memnun kaldım.

         
Ürün Fotoğraf Çekimi   26/03/2018

Uzun süreli projelerinizde çalışmak isteyeceğiniz biri Atilla Bey.Kontrast Pro.Foto çözüm üreten, dinleyen bir oluşum. Markamız icin uzun süre çalışacagimiz bir partner👌🏻

         
Ferhat Kurt
Ürün Fotoğraf Çekimi   24/03/2018

Aykut Bey ile 2 tam gün boyunca ürün kataloğumuzu oluşturmak için çalıştık. Tüm çalışma süreci boyunca son derece sabırlı ve güleryüzlüydü. Çekim sonrası katalog fotoğraflarını teslim edeceğini belirttiği zamanda ve kalitede teslim etti. Kesinlikle tekrar çalışmak isterim.

         
Merve Nadir
Ürün Fotoğraf Çekimi   13/03/2018

Aykut Bey ile calismaktan son derece memnun kaldik; cekim tam istedigimiz gibi gerceklesti ve oncesi ve sonrasinda iletisimi profesyonel ve ilgiliydi. bir sonraki cekimimizde yine kendisiyle calismayi cok isteriz herkese tavsiye ederim

İlçe İlçe Ürün Fotoğraf Çekimi
Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz