En İyi 10 Bursa Uydu Çanak Montaj Kurulum ve Arıza Tamiri | Armut

En İyi 10 Bursa Uydu Çanak Servisi

4 Uydu Çanak Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bursa bölgesinde 72 Uydu Çanak Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Şenol Ö.

Şenol Ö.

Uydu Çanak Montaj Kurulum ve Arıza Tamiri · Nilüfer, Bursa
Uydu ayar ve montaj işlemleri anında çözüm Adres bilginiz tam ve eksiksiz olarak veriniz. Servis teknisyeni arkadaşlar anında bulunduğunuz bölgeye doğru harekete geçsinler. Uydu kurulumu Uydu arızası Uydu montajı Uydu ayarı Uydu anten montaj Uydu anteni kurulum Uydu anten ayarı Çanak anten montaj servisi Çanak anten arızası Çanak anten ayarı Çanak anten kurulumu Çanak anten montajı Çanak anten hassas ayarı bakımı Çift çanak anten montaji Türksat uydu montajı
Dinçer G.

Dinçer G.

Uydu Çanak Montaj Kurulum ve Arıza Tamiri · Nilüfer, Bursa
Dinçer GERÇELER - Sektördeki 18 Yıllık İş Tecrübemiz İle Siz Değerli Nilüferli Müşterilerimize Bireysel ve Merkezi Uydu Anten Sistemleri Kurulumu ve Arıza Problemleri İçin Geniş Referans Kitlemiz İle Hizmet Vermekteyiz.Not:Her Türlü Çözülemeyen Sorunlarınızı Çözmek Bizim İşimiz.
Aziz  B.

Aziz B.

Uydu Çanak Montaj Kurulum ve Arıza Tamiri · Osmangazi, Bursa
Bireysel ve Merkezi uydu sistemleri bakım onarım ve uygulaması profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hem ekonomik,hem hızlı hemde garantili bir şekilde yapılması için 20 yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz.
Yunus H.

Yunus H.

Uydu Çanak Montaj Kurulum ve Arıza Tamiri · Yıldırım, Bursa
UYDU ÇANAK MONTAJI , KURULUMU , BAKIMI , DSMART YAYIN VE İNTERNET ABONELİK İŞLEMLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN İTİNA İLE GERÇEKLEŞTİRİLİR.
Ertugrul D.

Ertugrul D.

Uydu Çanak Montaj Kurulum ve Arıza Tamiri · İnegöl, Bursa
5 yıldır uydu anten tv sistemleri kurulum montaj arıza tamir servisligi ev ve işyerlerinizdeki sorunlarınıza profosyonel eleman ile hizmet vermekteyiz.inegöl merkez ve civar köy mahalle ilçelerine kadar servis aracımız ile hertürlü tv sorununuzda anten sorununuzda bir telefon kadar yakınız
İnegöl Uydu Anten Montajı

İnegöl Uydu Anten Montajı

Uydu Çanak Montaj Kurulum ve Arıza Tamiri · İnegöl, Bursa
9 yıldır uydu anten tv sistemleri kurulum montaj arıza tamir servisligi ev ve işyerlerinizdeki sorunlarınıza profosyonel eleman ile hizmet vermekteyiz.inegöl merkez ve civar köy mahalle ilçelerine kadar servis aracımız ile hertürlü tv sorununuzda anten sorununuzda bir telefon kadar yakınız
Şahin T.

Şahin T.

Uydu Çanak Montaj Kurulum ve Arıza Tamiri · İznik, Bursa
Alarm kamera sistemleri bilgisayar satış teknik servis cep telefonu uydu sistemleri çanak anten kurulum
Hakan H.

Hakan H.

Uydu Çanak Montaj Kurulum ve Arıza Tamiri · Yıldırım, Bursa
Bursa yıldırım Kestel Gürsu nilüfer Osmangazi bölgelerinde çanak anten kurulumu uydu santrali montaj ve arızaları yapıyorum Müşteri memnuniyeti onceligim olduğu için yaptığım islere malzeme garantisi yani sıra 1 yıl ücretsiz servis garantisi veriyorum (garanti kapsamı dışında kalan arızalı malzeme hariç)
Aylin Ö.

Aylin Ö.

Uydu Çanak Montaj Kurulum ve Arıza Tamiri · Yıldırım, Bursa
Next&nextstar yıldırım yetkili servisi (ETS ELEKTRONİK) alınımızda 25 yıllık tecrübe ile hizmetinizdeyiz
Volkan  D.

Volkan D.

Uydu Çanak Montaj Kurulum ve Arıza Tamiri · Osmangazi, Bursa
Elektrik arıza , bakım, onarım, uydu montaj ve uydu merkezi sistemi çözümlerimizle, müşteri memnuniyeti odaklı, esnek çalışma saatleriyle hizmetinizdeyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emrah Kasımoğlu
Uydu Çanak   18/06/2018

Tam zamanında gelindi ve sağlam montaj yapıldı itinalı çalışmasından dolayı teşekkür ederim

         
Sibel Ergin
Uydu Çanak   11/06/2018

Öncelikle geleceğini söylediği saatte geldi, bu çok önemli.Çatıdaki antende olan arızayı giderip televizyonlarımın çalışmasını sağladı ve İşlem sırasında gayet güler yüzlü ve bilgi aktarıcı bir beyefendi.Ben çok memnun kaldım.Emeğine sağlık.

         
Müjdat Canbaş
Uydu Çanak   18/05/2018

Kendim şehir dışında çalışıyorum armut aracılığıyla yönlendirme yaptım arkadaş sağolsun kurulumu yaptı eşime teslim edildi çok teşekkür ederim.

         
İbrahim Koçak
Uydu Çanak   29/04/2018

Merhaba Özgür Usta ve ekibi iş başlangıncıdan bitimine kadar çıkan ekstra işler dahil oldukça özverili biçimde binamızın merkezi uydu sistemini başarıyla kurdu. Özgür Ustaya gözü kapalı güvenebilirsiniz.

         
Çiğdem Yürür
Uydu Çanak   10/03/2018

Temiz, özenli, yaptığı işe ve müşterisine değer veren bir firma. Tavsiye mi? kesinlikle düşünmeden teklifini kabul edin.

         
Can İncirci
Uydu Çanak   14/01/2018

Sorunu çözmek için çeşitli yollar denedik. Şu anda yayınları izleyebiliyoruz. 1 ay içinde sıkıntı olursa malzeme parası ile giderebileceğini de iletti. Zamanlamada bir yoğunluk problemi var.

Uydu Çanak hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz