En İyi 10 Büyükçekmece Animasyon | Armut

En İyi 10 Büyükçekmece İstanbul Animasyon

4 Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Hikmet Y.

Hikmet Y.

Animasyon ve Çizgi Film · Büyükçekmece, İstanbul
2D, 3D Animasyon film projelerinizi hayata geçiriyoruz. Başta sinema, Dizi, Reklam, Tanıtım filmi alanlarında 2D, 3D hareketli grafik, Vfx ve karakter animasyonu hizmetleri vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz diğer alanlar: Mekanik ve Organik Modelleme Karakter Modelleme ve Animasyon Karakter Rigleme Props Modelleme Sahne Işıklandırması Kurgu, montaj Çalıştığımız yazılımlar: Maya, 3ds max, After Effects, MentalRay, Vray, Arnold Premiere, Edius, photoshop ve diğerleri
Emre D.

Emre D.

Animasyon ve Çizgi Film · Beylikdüzü, İstanbul
Uzun süre Türkiye nin lider telekominikasyon şirketinde satış geliştirme uzmanı olarak çalıştım. İşim gereği üst düzey yöneticilerimizin sunumlarını aniasyonlar ile anlatmalarına yardımcı oluyorum.Profesyonel animasyon ve sunum uygulamalarım ile işiniz ve size özel kurgular tasarlayabilirim.
Animation T.

Animation T.

Animasyon ve Çizgi Film · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar; Firmalar, veya web siteleri için çok uygun fiyatlara whiteboard animasyon hazırlıyorum, sıfırdan bir dijital çizim yapmıyorum after effects, Cinema4D, vb. programlar ile anime kit leri ile hazırlıyorum. Hemen iletişime geç.
Murat C.

Murat C.

Animasyon ve Çizgi Film · Avcılar, İstanbul
Film, çizgi film, firma maskot karakter modelleme ve animasyonu, motion graphic, reklam jenerik ve efektif sahneler konusunda beş yılı aşkın tecrübemle sizlere profesyonel hizmet vermekteyim. Yaratıcı tasarımlar ile profesyonel yardım almak istiyorsanız uygun fiyat + yüksek kalite politikası ile size hizmet vermek isterim. ( Teslim sonrası desteğimle de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas almaktayım. ) İlginiz için şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. Kullandığım progr
Biranima

Biranima

Animasyon ve Çizgi Film · Küçükçekmece, İstanbul
Biranima, Video prodüksiyon ve 3D tasarım stüdyosudur. Uzman bir kadroya sahip olan stüdyomuz çalışmalarında kalite ve memnuniyet çıtasını üst seviyede tutmaktadır. 3D Alanında; 3D modelleme, Karakter Tasarımı ve Modelleme, 3B Mimari Modelleme, 3D Tasarım ve 3D printing hizmetleri vermektedir. Video Prodüksiyon Alanında 3 Boyutlu ve 2 Boyutlu olmak üzere tanıtım animasyonları, kurumsal sunum animasyonları, lansman ve jenerik hizmeti sunmaktadır. ( Whiteboard, İnfografik, 2 Boyutlu Ani
İbrahim A.

İbrahim A.

Animasyon ve Çizgi Film · Başakşehir, İstanbul
Mrhaba çizgi film ve animasyon alanında birçok senaryo yazdım. Bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum.
Animasyonist C.

Animasyonist C.

Animasyon ve Çizgi Film · Bahçelievler, İstanbul
Animasyon ve Çizgi Film Animasyon, Whiteboard animasyonlar konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. • Websitenizi, markanızı ve ürün hizmetinizi, en eğlenceli ve akılda kalıcı şekilde tanıtabilirsiniz. Satışlarınızı en az %300 arttıran “size özel” animasyonunuzu her yerde kullanabilirsiniz. • Normalde 2000 TL’den başlayan animasyon hizmetleri, bizimle çalışırsanız sadece 500 TL’den başlıyor. Şirketinize uygun, eğlenceli ve Profesyonel Tanıtım Animasyon Videosu’ndan bazı örnekleri inceleyebil
Tayfun Ç.

Tayfun Ç.

Animasyon ve Çizgi Film · Bağcılar, İstanbul
Ahi Evran Üniversitesi Mucur meslek Yüksek okulunda 2 sınıf öğrencisiyim. 3d çizim ve animasyon konusunda tecrübeli ve halen kendimi geliştirmekteyim tasarım konusun da sizlere yardımcı olabilirim.
Meryem E.

Meryem E.

Animasyon ve Çizgi Film · Güngören, İstanbul
After Effects Uzmanı, 2D Çizim sektöründe çalışıyorum, boş zamanlarımda kısa animasyonlar yapıyorum. Aldığım işi teslim etme sürem Max : 1-2 gün videonun uzunluğuna göre değişir.
Taner  M.

Taner M.

Animasyon ve Çizgi Film · Güngören, İstanbul
Animasyon alanında kendini geliştirmek isteyen bir öğrenciyim, ilgili desteklerle verilen görevleri yerine getirmeye hazırım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serap Ozdas
Animasyon   29/05/2018

Tümay Yılmaz dan aldığım hizmetten inanılmaz memnun kaldım. Hem fiyatı hem işin kalitesi, hem süre konusunda çok memnun kaldığım bir hizmetti. Sürekli yardımcı oldu iletişiminden çok memnun kaldım çok orijinal bir hizmet sundular.Rahatlıkla tavsiye ederim.Armut.com a da ayrıca bizi buluşturdukları için çok teşekkürler.

         
Mustafa Ali
Animasyon   03/07/2017

Animasyon tarzı işler için kesinlikle tavsiye ederim! Tecrübeli ve kreatif kişiliğe sahip! Fikirlerinize kesin daha da güze fikirler ekleyip istediklerinizi sunacaktır.

Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz