En İyi 10 Büyükçekmece Video Editörü | Armut

En İyi 10 Büyükçekmece İstanbul Video Editörü

4 Video Editörü Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Büyükçekmece bölgesinde 17 Video Editörü hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali B.

Ali B.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Büyükçekmece, İstanbul
Animasyon & 3D Filmler, Video Reklamlar, Kurgu & Post Prodüksiyon, Video Prodüksiyon ve İntro yapım hizmetlerini ekibimle birlikte ajans kalitesinde vermekteyiz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve projelerinizi hayata geçirmek için buradayız. Başta Sinema, Dizi, Reklam, Tanıtım filmi alanlarında 2D, 3D hareketli grafik, Vfx ve karakter animasyon hizmetleri vermekteyiz. Çalıştığımız yazılımlar: After Effects, Adobe(Tüm Programlar), Maya, 3ds max, Edius, photoshop ve diğerleri Başlıca çal
Selim T.

Selim T.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Büyükçekmece, İstanbul
Uzun yıllardır ajanslarda video kurgu bölümlerinde çalışmaktayım. Profesyonel olarak reklam tanıtım filmleri, düğün hikayeleri ve sosyal medya için videolar çekip montajlıyorum.
Hazal G.

Hazal G.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Büyükçekmece, İstanbul
Doğru yansıtılma isteğiniz kusursuzca hazırlanır. Görsel sunum, hissettiğin duyguyu yansıtma platformudur,doğru yansıtılmak her zaman pozitif etki yaratır. Biz sizi doğru yansıtmaya ve hislerinizi hissetirmeye talibiz.
Furkan F.

Furkan F.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Büyükçekmece, İstanbul
Bugüne kadar bir çok video montaj-kurgu işi yaptım. Büyük isimlerle çalıştım. Vereceğiniz görüntülerle dilediğiniz kurguyu yapabilirim. Ayrıca logo ve tasarım işlerinizde de bana güvenebilirsiniz.
Uğur G.

Uğur G.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Büyükçekmece, İstanbul
REKLAM, KLİP, KISA FİLM, TANITIM FİLMİ, TV PROGRAMLARI, YOUTUBE VİDEOLARI, OKUL PROJELERİ, TOPLANTI-GÖSTERİ ÇEKİM VE KURGULARI. 10 YILI AŞKIN SÜREDİR TV PİYASASINDA ÇEŞİTLİ PROJELERDE YER ALDIM VE HALA AKTİF OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. KULLANDIĞIM PROGRAMLAR: FINAL CUT AFTER EFFECT (Final Cut kadar profesyonel değil) PHOTOSHOP REFERANS İŞLER: - YUVAMI ARIYORUM (EMLAK PROGRAMI TGRT HABER /KURGU) - MAHYALAR (BELGESEL/ TGRT HABER/ KURGU) - ÇOK GEZEN BİLİR (GEZİ PROGRAMI - TGRT HABER/
Hande P.

Hande P.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Büyükçekmece, İstanbul
Lise hayatımla başlayan iletişim eğitimi maceram Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünde 2015 yılında son buldu. Kanallarda Tv programlarında yapım kısmında tecrübem oldu. İşin her zaman önünde olmak yerine üreteni olmayı tercih ettim. Çünkü sizin ortaya çıkardığınız bir şeyi kitlelere yaymak, ulaştırmak en önemlisi ulaşmak her zaman beni tatmin eden tek şey olmuştur. İlmek dokur gibi saatlerce günlerce proje üstünde düşünüp sabır ve hevesle yapılan işten başarının
Ömer B.

Ömer B.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Avcılar, İstanbul
Merhabalar 15 senelik video editörü ve kameramanın.cektiginiz veya çekeceğiniz videoları uygulayabilirim.extra olarak kendi setimle video çekimlerinizi yapabilirim.
Alper U.

Alper U.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Küçükçekmece, İstanbul
Vdeo reklam ve Sosyal Medya İçerik alanlarında birçok materyal üretmekteyim. Kamera, kurgu ve grafik alanında yaptığım çalışmalarım var ve bu çalışmaları her geçen gün geliştirmekte olduğuma inanıyorum.
Bayram G.

Bayram G.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Avcılar, İstanbul
Merhabalar.Sizler için video montaj-kurgu kartvizit,broşür,el ilanı gibi tasarım işlemlerinizi freelance olarak gerçekletirebilirim.
Büşra K.

Büşra K.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Esenyurt, İstanbul
Herkese merhaba, Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi ve ardından Beykent Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünü bitirdim. İşlerinizi profesyonel bir şekilde çekip kurgulayabilirim. Bu zamana kadar çalıştığım yerler, Kanal D, Magazin D, Todo Yapım (Komedyen Hayrettin Youtube İçerikleri), Banttan Canlı Prodüksiyon Çeşitli tanıtım,klip,youtube içerikleri çekebilirim kurgulayabilirim. Bir kaç link bırakıyorum, https://www.youtube.com/watch?v SBB3VCV70cA https://www.youtube.com/wa
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hikmet Yolcubal
Video Editörü   06/12/2018

Yapılan çalışma oldukça iyiydi ve beklentilerimin üstündeydi, Kendi fikirlerini de katarak çalışmayı daha iyi hale getirdi.

         
Sahure Sarı
Video Editörü   24/11/2018

Yaklaşım işe hakimiyet ve ne istediğinizi anlayan biri ile çalışmak çok keyifli. Çok teşekkür ederim.

         
Orkun Devam
Video Editörü   12/11/2018

Çok memnun kaldım. Kendisi çok profesyonel, çok saygılı ve candan biri. İlerde katalog ve internet site çekimlerimi kesinlikle kendileri ile yapacağım.

         
Sevcan Uzun
Video Editörü   17/09/2018

İşinim ehli bir video editörü. Doğumum için beraber çalıştık. çok ama çok memnun kaldık. Tüm izleyenler de çok beğendi. Video işlerinizde çalışmak için tereddütte kalmayınız. İlerde tekrar görüşmek üzere :)

         
Video Editörü   20/06/2018

Sevgili Beyza yaptığı işe özen gösteren, güzel olması için elinden geleni yapan birisi. Onunla çalıştığım için çok memnun oldum. Bu alanda başarılı biri olacağından eminim. Teşekkürler.

         
Hale Almac
Video Editörü   16/05/2018

Fırat bey işini iyi yapan yaratıcı biri ,söz verdiği tarihte şiparişi tamamladı,kendisinden oldukça memnun kaldık

         
Video Editörü   15/05/2018

gece saat 12ye kadar nasıl istediysem uğraştı yaptı, yetiştirdi. işine saygısı olan adam başka oluyo. sizin işinize sizden daha ilgili biri , rahatlıkla güvenebilirsiniz.

         
Fatih Albayrak
Video Editörü   21/01/2018

İşinde son derece ehil ve en önemlisi iş ahlakı sahibi diplomalı kalifiye bir arkadaş. Söylediği zamanda söylediği yerde olur, senin içine sinmeden işi geçiştirmez.

Video Editörü hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz