En İyi 10 Büyükçekmece Video Editörü | Armut

En İyi 10 Büyükçekmece İstanbul Video Editörü

4 Video Editörü Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Büyükçekmece bölgesinde 14 Video Editörü hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali B.

Ali B.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Büyükçekmece, İstanbul
Her türlü video montaj/kurgu ve animasyonlarınızı (Jenerik, İntro, 2D animasyon ve Whitebord vb.) yapabilirim.
Furkan F.

Furkan F.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Büyükçekmece, İstanbul
Bugüne kadar bir çok video montaj-kurgu işi yaptım. Büyük isimlerle çalıştım. Vereceğiniz görüntülerle dilediğiniz kurguyu yapabilirim. Ayrıca logo ve tasarım işlerinizde de bana güvenebilirsiniz.
Hazal G.

Hazal G.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Büyükçekmece, İstanbul
Doğru yansıtılma isteğiniz kusursuzca hazırlanır. Görsel sunum, hissettiğin duyguyu yansıtma platformudur,doğru yansıtılmak her zaman pozitif etki yaratır. Biz sizi doğru yansıtmaya ve hislerinizi hissetirmeye talibiz.
Hande P.

Hande P.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Büyükçekmece, İstanbul
Lise hayatımla başlayan iletişim eğitimi maceram Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünde 2015 yılında son buldu. Kanallarda Tv programlarında yapım kısmında tecrübem oldu. İşin her zaman önünde olmak yerine üreteni olmayı tercih ettim. Çünkü sizin ortaya çıkardığınız bir şeyi kitlelere yaymak, ulaştırmak en önemlisi ulaşmak her zaman beni tatmin eden tek şey olmuştur. İlmek dokur gibi saatlerce günlerce proje üstünde düşünüp sabır ve hevesle yapılan işten başarının
Uğur G.

Uğur G.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Büyükçekmece, İstanbul
REKLAM, KLİP, KISA FİLM, TANITIM FİLMİ, TV PROGRAMLARI, YOUTUBE VİDEOLARI, OKUL PROJELERİ, TOPLANTI-GÖSTERİ ÇEKİM VE KURGULARI. 10 YILI AŞKIN SÜREDİR TV PİYASASINDA ÇEŞİTLİ PROJELERDE YER ALDIM VE HALA AKTİF OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. KULLANDIĞIM PROGRAMLAR: FINAL CUT AFTER EFFECT (Final Cut kadar profesyonel değil) PHOTOSHOP REFERANS İŞLER: - YUVAMI ARIYORUM (EMLAK PROGRAMI TGRT HABER /KURGU) - MAHYALAR (BELGESEL/ TGRT HABER/ KURGU) - ÇOK GEZEN BİLİR (GEZİ PROGRAMI - TGRT HABER/
Haluk T.

Haluk T.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Avcılar, İstanbul
Demirören Medya Center (Kanal D) de Yönetmen olarak çalışmaktayım. 5 Yıldır Post Prodüksiyon alanında hizmet veriyorum. Video,kurgu,tanıtım,fotoğraf çekim işlerinin tamamına profesyonel olarak hakimim. Marmara Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon mezunuyum. Video Kurgu üzerine 2011 ve 2013 Antalya Altın Portakal Film Festivalinde hizmet verdim. Kısa Film, Tanıtımlar, Düğün, Organizasyon vb. video ile ilgili her konuda hizmet vermekteyim. Kullandığım Programlar: Adobe Photoshop - Premiere - A
Serhat S.

Serhat S.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Esenyurt, İstanbul
Merhabalar , yıllar içerisinde sektörde ve ajanslarda gerçeleştirdiğim projelerden edindiğim bilgi ve deneyim ile isteklerinizi en hızlı ve kaliteli şekilde karşılamak için buradayım.Sizlerle birlikte entegre çalışarak projenizi ya da markanızı etkin bir şekilde tanıtabiliriz.
Aykut U.

Aykut U.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Beylikdüzü, İstanbul
After Effects - Final Cut Pro X - iMovie gibi Programlarda, isteğe göre her türlü kurgu işlemi yapılmaktadır. Kendi bilgisayar ortamın da kurgulayıp istediğiniz sosyal ortam aracılığyla ulaştırılır.
Burak Y.

Burak Y.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Beylikdüzü, İstanbul
5 senedir kurgu agırlıklı bir şirkette calısıyorum avid ve premier.kullanıyorum. tanıtım klip kısa film montajı yapıyorum
Serdar K.

Serdar K.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Beylikdüzü, İstanbul
Özel bir tv kanalında video editör olarak çalışıyorum. after effect, premiere pro, adobe audition gibi efekt, kurgu ve ses montajı programlara hakimim. Kendi işimden arta kalan zamanda, freelance olarak yapacağım için büyük bir projede değilde daha çok dügün montajı, hikayesi, tanırım filmi tarzında 1 2 gün içerisinde bitecek projelerde çalışmak istiyorum. projenin getirisine göre tabi ki uzun süreli işlerde olabilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevcan Uzun
Video Editörü   17/09/2018

İşinim ehli bir video editörü. Doğumum için beraber çalıştık. çok ama çok memnun kaldık. Tüm izleyenler de çok beğendi. Video işlerinizde çalışmak için tereddütte kalmayınız. İlerde tekrar görüşmek üzere :)

         
Video Editörü   18/08/2018

Baştan sona gösterdiğiniz ilginiz için çok teşekkür ederiz. 2300km viyana’dan izmire yolumuz değdi. Çektiğiniz poslar 10 numara 5 Yıldız.

         
Pınar Yeşilova
Video Editörü   26/07/2018

Teslim aldığım iş estetik açıdan çok tatmin ediciydi. Sanatsal dokunuşu hissettim aradığım da buydu zaten. Pişman olmadım teşekkürler.

         
Video Editörü   20/06/2018

Sevgili Beyza yaptığı işe özen gösteren, güzel olması için elinden geleni yapan birisi. Onunla çalıştığım için çok memnun oldum. Bu alanda başarılı biri olacağından eminim. Teşekkürler.

         
Tijen Özpehlivan
Video Editörü   18/06/2018

inanılmaz bir şekilde memnun kaldım. Öncelikle böyle bir insanı tanımama vesile olan armut.com sitesine çok teşekkür ediyorum. işinde tarifsiz titiz,Yaratıcılık ve iletişim anlamında mükemmel bir sanatçı bence Beyza DOĞUC.Ne desem eksik kalır. Sonsuz Teşekkürler ve umarım daha nice çalışmalarımıza.Sevgilerimle..

         
Emir Büyükhanlı
Video Editörü   28/05/2018

Emre beyle çalışmaya başlamadan önce kişisel bir spor videosu istediğim için tereddütlerim vardı. Ancak işe başladığı anda tüm tereddütlerimi giderdi ve mükemmel bir iş ortaya çıkardı. Çalışmasının her aşamasında benim görüşümü aldı ve her aşamada bana bilgi verdi ve aynı zamanda bu zor işi de çok kısa bir zamanda bitirdi. Emre beyle çalışmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim. Daha memnun kalamazdım. Tekrardan emre beye çok teşekkür ederim

Video Editörü hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz