En İyi 10 Çankaya Yazılım Geliştirme | Armut

En İyi 10 Çankaya Ankara Yazılım Geliştirme

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya bölgesinde 206 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İlker Döner

İlker Döner

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Oyun Yazılım (Unity), Web Tasarım ve Yazılım , Sosyla Medya Yönetimi, Grafik Tasarım www.createandsoft.com
Serhat  S.

Serhat S.

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Toplamda 7 kurumsal projede Yazılım Mühendisi olarak çalıştım ve şuanda ODTU Teknokent te kurumsal bir firmada çalışmaktayım , Web ve Mobil (IOS & Android) uygulamarı kurumsal bir alt yapı ve modern teknolojiler ile geliştirerek çözümler üretmekteyim.
Orkun Y.

Orkun Y.

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
KTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2017 yılında mezun oldum ve şuan kurumsal bir firmada yazılım uzmanı olarak çalışıyorum. Bugüne kadar 3 Farklı kurum için enterprise seviyede web uygulamaları ve bir çok kuruluş için de kurumsal web kimlik tasarımını geliştirdim. Sizin de ihtiyaçlarınıza göre hizmet sunmak için buradayım. Kullandığım temel teknolojiler : .net Core 2.0, Angular.js, .net MVC 5, Node.js, Mssql, Oracle, MongoDb
Zenit Yazılım

Zenit Yazılım

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Web ve Masaüstü Uygulamaları Çoğunlukla ASP.Net teknolojileri kullanarak modern web tabanlı yazılım ve web servisleri geliştirme. Masaüstü uygulamasıyla entegre çalışan web ve mobil çözümler. Mobil Uyumlu Uygulamalar Tablet ve akıllı telefonlarla uygulamalarınıza erişim. Anında rapor alma, veri girme. Raporlama Bilgiye hızlı ulaşım için kolay anlaşılabilen grafik raporlar.
Nanotürk Yazılım Elekronik Bilg. Dan. Müh.

Nanotürk Yazılım Elekronik Bilg. Dan. Müh.

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Firmamız 2006 yılından beri çeşitli devlet ve özel kurumlara, 1. İhtiyaca özel yazılımlar, 2. Veri Merkezi Çözümleri 3. Kablosuz noktadan noktaya köprü sistemleri 4. Kablosuz Hotspot ve Radius Yetkilendirme Sistemleri. 5. Kamera güvenlik sistemleri (IP Analog) 6. İhtiyaca özel elektronik Devre ve Gömülü Yazılımlar. 7. Server sistemleri tedarik ve kurulum. 8. Güvenlik Duvarı kurulumları. 9. Veri depolama sistemleri. 10. Uydu tabanlı internet çözümleri. 11. 3d Low High Poly Modellem
Bizde Çok İş Var ( Ucuz Kaliteli Hizmet Alan)

Bizde Çok İş Var ( Ucuz Kaliteli Hizmet Alan)

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Kurumsal Yazılım Geliştirme Hizmetleri Kurumsal Web Geliştirme Hizmetleri Özel Yazılımlar Kurumsal Bilgisayar ve Yazılım Bakım ve Onarım
Hakan G.

Hakan G.

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Bilge adam Ankara da eğitim alıyorum ve iş hayatında tecrübe kazanmak için kendimi geliştirmeye çalışıyorum freelance iş tekliflerini elimden gelenin en iyisini yaparak yapacağımdan emin olabilirsiniz.
Ömer K.

Ömer K.

Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara
C# konusunda 2009 dan beri büyük ölçekte bir iş yeri tecrübem var.İleri seviye yazılım eğitimleri aldım.Sürekli kendimi geliştiriyorum. Web proglama teknolojileri kullanarak işler yapıyorum.Kullanıcı dostu programlar yapmaya çalışıyorum.Tasarım ve kodlama konusunda uğraşmayı severim.
Logikit Yazılım

Logikit Yazılım

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Logikit, kodlama standartları ile kalite güvencesini vurgulayan,LAMP (Linux Apache PHP MySQL) ağırlıklı işlere yoğunlaşmış bir yazılım firması.
Xdolap

Xdolap

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
9 yıldır bilişim sektöründe bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum. Uzmanlık alanlarım -.net (C#, MVC, Masaüstü, SQL Server, Web servisler), - wordpress ve seo. Büyük ve orta ölçekli projelerinizi geliştirip teslim ederim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz