En İyi 10 Çankaya Ankara Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 187 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Erkin Eren

Erkin Eren

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun bir şekilde yazılım geliştiriyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, framework
Web Yazılım Evi

Web Yazılım Evi

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Dünya sürekli değişiyor… Sadece iklim, çevre değil, insanların yaşam şekilleri, anlayışları ve deneyimleri de bir değişim halinde. Bu değişimdeki en büyük pay şüphesiz teknoloji de. Web Yazılım Evi, faaliyetlerine başladığı 2006 yılından beri sürekli olarak insanların yaşamlarına katkı sunan yazılım çözümleri üretmek için çalışmaktadır. Sürekli kendini yenileyen, günü kullanan ve geleceğe yön vermeye çalışan çözümleri ile yazılım konusunda web tabanlı ve masaüstü yazılım ihtiyaçlarında her zama
Engin Ceylan

Engin Ceylan

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
10 yıldır yazılım geliştirme alanında freelance danışman olarak hizmet veriyorum. Özel sektöre ait kurumsal CRM, ERP, CMS sistemleri geliştirdim, bu konularda danışmanlık hizmeti verdim. Ayrıca özel bilişim eğitim kurslarında Yazılım Uzmanlığı eğitimleri verdim vermekteyim. Bu konularla ilgili referanslarımı karşılıklı görüşme esnasında tarafınıza da sunabilirim.
Olcay Demirel

Olcay Demirel

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
SQL + JAVA+ C# + Visual Studio+ Excel Makro + Web Tasarım (ASP NET ) Adobe Flash Prof animasyon Vs. Bilgisayar Yazılım Geliştirme Ve Hertürlü Programlama Yapılır. FİRMANIZA İŞ TAKIP PROG. WEB SİTESİ ANIMASYON GRAFİK HERTÜRLÜ YAZILIM GELİŞTİRME İŞLEMİ BİZDEN SORULUR. Biz Ne mi Yapıyoruz : Süpermarket Stok Takıp Programını Yazılımı Geliştiriyoruz Özel Muaneye Randaveu Ve Hasta Takip Yazılımı Yapıyoruz Özel Danışmanlık Firmanların Dosya Takıp Yazılımı Yapıyoruz Özel Firmanların Ve
Mert  Dikmen

Mert Dikmen

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Genç.dinamik yazılımcı. 7 24 iletişime açık. İşiniz işimizdir. Zamanlarını en kötü şekilde kullananlar, en çok zamanın kısalığından şikayet ederler
Bahadır Alkaç

Bahadır Alkaç

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Bilgisayar mühendisiyim. Yaklaşık 15 yıldır masa üstü yazılım geliştiriyorum. Delphi, C ve C++ dillerinde ileri seviye, C# ve Java dillerinde orta seviye bilgi sahibirim. MS SQL Server ve MySQL veri tabanlarında uzmanım. Socket programlama, multithread programlama, resim işleme gibi ileri seviye programcılık alanlarında tecrübeliyim.
Gökmen Gök

Gökmen Gök

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
22 yıllık yazılım tecrübesi ile hizmet veriyoruz, web yazılımlarından, mobil uygulama, sanal santral, asteriks, kamailio, php, uzaktan eğitim sistemi, network, sip protokolü, nodejs,
Mehmet Yener Yılmaz

Mehmet Yener Yılmaz

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Merhaba, Bilgisayar mühendisligi alaninda aldigim 4 yillik egitimin yani sıra 3 yıldan fazla profosyonel yazılımcı olarak C#, .Net, PHP, RDBMS ve NoSQL(Elasticsearch, Cassandra) vs. teknolojilerinde edindiğim tecrübe ve bu kapsamda Microsoft Professional Software Developer, Infinite Skills PHP&MySQL Developer gibi bir sertifikalarım ile aradığınız yazılım uzmani pozisyonu için ideal ve sirketiniz içinde verimli olacagima emin olabilirsiniz.Teşekkürler.
Hasan Bozok

Hasan Bozok

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım ve web teknolojileri üzerine 10 yıllık tecrübem var. Yerli ve yabancı dev kurumsal şirketlerde büyük projelerde yıllarca çalıştım. Artık kendi başıma kaliteli işler çıkarma peşindeyim. Dİleyenlere referans işlerimi gösterebilirim.
Aziz Günal

Aziz Günal

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Uluslararası Meslek Enstitüsü Müdür ü olarak 8 yıldır programlama ve web alanında freelance hizmet vermekteyim. Güven konusunda problemsiz talepleriniz konusunda eksiksiz web ve yazılım işlerinizi yapabilirim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hasan Ali Doğan
Freelance Programcı   21/10/2020

Halil bey çok yardımcı oldu, teşekkür ediyorum kendisine. Hiç düşünmeden projelerinizi vs. yaptırabilirsiniz.

         
Freelance Programcı   10/10/2020

C dilinde Oldukça başarılı ve çok yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim. Bir daha görüşmek ümidiyle.

         
Cengiz Tekin
Freelance Programcı   04/09/2020

Kemal bey, kendini işine adamış, sonuna kadar işini takip ederek yapmaya çalışan bir otomayson yazılımcısı. Benim işimi kısa sürede halletti. İletişimi oldukça kaliteli. Herkese tavsiye ederim çalışmak anlamında. Saygılar. Cengiz.

         
Oğuzhan Kormanlı
Freelance Programcı   04/07/2020

Bilgi birikim olarak kesinlikle güvenilir biri. Yardımcı olabilmek için gerçekten gece gündüz elinden geleni yapan çok dürüst biri. Yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim.

         
Emre Aksu
Freelance Programcı   06/06/2020

kısa zamanda mükemmel bir iş çıkardı, Proje üzerinde ne zaman bir ihtiyacım olduğunda yardım etti. teşekkür ederim..

         
Fatma Dulger
Freelance Programcı   13/05/2020

Kendisine iki tane web sitesi yaptirdim. Ikisi de mükemmel oldu. Ve Kisa surede teslim etti. Cok memnun kaldim. Cok guvenilir birisi. Ve kaliteli isler yapiyor. Iciniz rahat bir sekilde islerinizi teslim edebilirsiniz.

         
Emre YAZICIOĞLU
Freelance Programcı   02/04/2020

Tekin Bey, işimizi en iyi şekilde ve arkasında durarak tamamladı kendisine özel teşekkür ediyorum. Bilgisiyle ve tecrübesiyle kendisinden çok memnun kaldık bazen kendisine çok yüklendik fakat bizi yine yarı yolda bırakmadı. Yeni işlerde birlikte çalışacağımızı garanti ederim.

         
Alican Yılmaz
Freelance Programcı   10/03/2020

Bu piyasada Emre bey gibi işini seven, dürüst çalışan insanları görmek çok güzel, çalıştığıma çok memnun oldum, projemde kaydedilen önemli aşamalarda bilgilendirmeleri , her istediğime hızlı ve çözüm odaklı cevapları , tecrübesi ve bilgisiyle çok güzel bir iş çıkardığı için kendisine çok teşekkür ediyorum, diğer işlerimde kendisiyle çalışmak isterim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz