En İyi 10 Çankaya Ankara Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 509 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muhammed D.

Muhammed D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Bir çok projede yer aldım. Her görevi eksiksiz başarıyla tamamladım. Bilmiyorum sözcüğünü lugatımdan çıkarıp öğrenir yaparızla yer değiştirdim. Daha nice projelerde yüksek motivasyon ve azimle çalışmak birinci önceliğimdir.
Şükrü A.

Şükrü A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Flutter dili kullanarak mobil, Visual Fox Pro ve JAVA dili kullanarak masaüstü yazılımlarını geliştirmekteyim. Veri tabanları olarak iyi derecede MsSQL ve MySQL bilgisine sahibim. Ayrıca proje lideriliği ve sistem, yazılım desteği konusunda ileri seviyede bilgi sahibiyim. Yazılıma en temelden donanımdan giriş yaptım bu nedenle donanım ve karmaşık ağ yapılarında da yüksek bilgi sahibiyim.
Tekin T.

Tekin T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Altındağ, Ankara
ODTÜ mezunu bilgisayar mühendisiyim. Yazılım konusunda Freelance hizmet verebilirim: cumatekintopuz.com.tr Bilgi ve Tecrübe alanlarım:C/C++/C#/JAVA HTML5/JS/CSS/PHP/Python/Django/Mysql/NoSql ve yeni teknolojiler.
Erkin E.

Erkin E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun bir şekilde yazılım geliştiriyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, framework
Kemal D.

Kemal D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Web tabanlı java (J2EE) ve Android uygulamaları konusunda tecrübeliyim. Bu konuda destek verebilirim.
Işıl D.

Işıl D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Aktif olarak Yazılım Mühendisi olarak çalışmaktayım. Daha önce Personel Yönetim Sistemi, Bordro, İstatistik gibi Asp.net C# ve MVC projeleri geliştirdim.
Bertan U.

Bertan U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Merhaba, 10 seneyi aşkın yazılım geçmişine sahip bir Bilgisayar Mühendisiyim. 10 senelik tecrübemin 4 senesini Savunma Sanayii'de yoğun çalışarak geçirdim. Oluşturduğum alt yapı ve tecrübelerimin ışığında doğru platformlarda, test edilebilir, güvenli ve stabil çalışan web projeleri yapabilirim. Özel yazılım projeleri de ilgi alanıma girmektedir.
Nuri  Ş.

Nuri Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Hacettepe Üniversite Fizik Mühendisliğinden mezun oldum. Mezun olduktan sonra 5 yıl boyunca Yapay Zeka üzerine çeşitli projelerde çalıştım. Arçelik ve Turkcell gibi firmalarla Ar&Ge üzerine çalışmalar yaptım. Şu an Android, IOS ve Web platformlarında yazılım geliştirebiliyorum. Ayrıca Yapay Zeka üzerine çalışıyorum.
Ahmet S.

Ahmet S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Java, C#, C, Python, Javascript dillerinde ihtiyacınız olan yazılımlar özenle doğru algoritmalar ve veri yapıları üzerine inşa edilerek hazırlanır.
Doruk Ç.

Doruk Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Sektörde ileri gelen özel bir şirkette, 4 sene deneyimi olan bir yazılım mühendisiyim. Bilkent Üniversitesi, Elektrik ve Elektronik mühendisliği mezunuyum. Dilediğiniz yazılım işini, hızlı, kaliteli ve beklentileri fazlasıyla karşılayacak şekilde teslim edeceğim konusunda emin olabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

         
Freelance Programcı   14/03/2018

Çok sabırlı ve başarılı bir programcı zor durumdaydım bana çok yardımcı oldu. kendisine teşekkür ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz