En İyi 10 Çankaya Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Çankaya Ankara Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 415 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erkin E.

Erkin E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Kendi kurmuş olduğum yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. E-ticaret sistemleri, masaüstü programlar, web siteleri ve android mobil uygulamalar geliştirmekteyim. Kişisel veya kurumsal amaçlı bir çok projede yer aldım. Php, C#, Java ve Android alanlarında aktif olarak çalışıyorum. Yapmış olduğum işlerde tekniklere uygun bir şekilde yazılım geliştiriyorum. İhtiyaçlara göre Design patterns, OOP, özel algoritmalar, framework
Kemal D.

Kemal D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Web tabanlı java (J2EE) ve Android uygulamaları konusunda tecrübeliyim. Bu konuda destek verebilirim.
Tekin T.

Tekin T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Altındağ, Ankara
ODTÜ mezunu bilgisayar mühendisiyim. Yazılım konusunda Freelance hizmet verebilirim: cumatekintopuz.com.tr Bilgi ve Tecrübe alanlarım:C/C++/C#/JAVA HTML5/JS/CSS/PHP/Python/Django/Mysql/NoSql ve yeni teknolojiler.
Mertcan U.

Mertcan U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Windows ve android platformları için, ihtiyacınız olan projeleri, istediğiniz dillerde projelendirip, çalışır halde size teslim ediyorum.
Muhammed Can Ö.

Muhammed Can Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Elektrik Elektronik mühendisi ve yüksek bilgisayar mühendisiyim. Çalışmalarımda odak noktam sadelik ve estetikliktir. En karmaşık sorunların basit çözümleri olduğuna inanırım ve bu sorunları bu açıdan çözebilirim. Bu bağlamda karmaşık, çözümü zor problemlerinize yazılımsal çözümler üretip işlerinizin verimliliğini arttırabilirim.
Abdullah E.

Abdullah E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Profesyonel olarak 7 yıldır yazılım geliştiriyorum. Özellikle web tabanlı projelerde çalıştım. Bunun yanında mobil ve masaüstü uygulamalarda geliştiriyorum.
Mustafa K.

Mustafa K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
5 yılı aşkın süredir sektörün öncü firmalarında hizmet verdim. Verilen işleri zamanında ve isteklere uygun ölçüde yerine getirme yeterliliğim üst düzeydedir.
Levent M.

Levent M.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Yazılım geliştirme alanında 8 yıllık deneyime sahibim. Bildiğim diller arasında php, nodejs mevcuttur. Veritabanlarından mysql ve mongodb deneyimim mevcut. Front-end tarafında bootstrap, jquery ve sass tecrübem bulunmaktadır. Bir çok büyük ve küçük proje içerisinde bulundum. Bunlardan bazıları; www.izlesene.com www.alkislarlayasiyorum.com www.epttavm.com
Berkay  Ç.

Berkay Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4.sinif ogrencisiyim. Java ve C# tabanlı bir çok projede görev aldım. 2 farklı şirkette staj yaptım. İşimi zamanında bitirebilmek ve istenilenleri mühendislik mantığıyla yerine getirebilmek ana amacımdır.
Ceren T.

Ceren T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çankaya, Ankara
Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. 3.5 senedir profesyonel olarak, özel sektörde yazılım geliştiriyorum. Çoğunlukla Java programlama dili ile çalıştım fakat başka dillerde de yazılım geliştirebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Freelance Programcı   27/02/2018

Çok başarılı arkadaş. Talebimi istediğim gibi ve söylediği teslim süresinde gerçekleştirdi. Teşekkür ederim

         
Freelance Programcı   01/01/2018

Çok ilgili ve işine hakim biri.. Her konuda yardımcı oldu. Sıkıntısız verdiğimiz işi 24 saat içinde çözüp sorunumuzu ortadan kaldırdı.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz