En İyi 10 Çankaya İç Mimar Proje Çizim | Armut

En İyi 10 Çankaya Ankara İç Mimar Proje Çizim

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya civarında 183 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Tuğçe Ş.

Tuğçe Ş.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Mekanların hayallerle bütünleşmesine aracı olarak , isterseniz sadece projelendirme desteği vermek , isterseniz hem projelendirme hem de uygulama desteği vermek için buradayım.
İlker  Ö.

İlker Ö.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
6 yıldır sektörün içinde aktif olarak iç mimarlık ve görselleştirme uzmanı olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda freelance olarak da hizmet vermekteyim. Sektörün önde gelen kişileri ve firmalarıyla çalışıyorum kullandığım programlar : Autocad, 3dmax, vray, corona, photoshopdır.
Virtual Studio

Virtual Studio

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Günümüze kadar İç Mimarlık eğitimlerini başarıyla tamamlayan her zaman öğreten ve öğrenme tutkusu ile çalışan ekibimiz ; Teknolojinin ve yenilikçi düşüncenin ışığında milli duygular ile hem ülkemizde hem de dünya çapında en özgün, en kaliteli ve en kusursuz işler yapmayı kendine prensip edinmiş bir vizyona sahiptir. Tüm iç ve dış mekan tasarımlarıyla alanınızı tercih ve zevkleriniz doğrultusunda hayallerinizdeki hale getiriyor, sizin için düşünüyor ve uyguluyoruz. Mimari proje, statik proje,
Gizem K.

Gizem K.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Farklı ve özgün tasarım, planlama ve gerçekçi görselleştirme ile projeleriniz çözümler 3d sunum tekniği ile en anlaşılır hale getirip detaylandırabilirim. Her mekana farklı bakış açısı ile yeniden işlev katıp daha sağlıklı ve estetik alanlar oluşturabilirim .Cafe otel villa her türlü mekana konsept dahilinde yenilikçi tasarımlarlala bambaşka yaşam alanı oluşturabilirım Mobilya modelleme ve gerçekçi görselleştirmeleri yapabilirim.
Turkuvaz Tasarım

Turkuvaz Tasarım

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
1994 yılında kurulan firmamızda , bireysel ve kurumsal müşteri odaklı çalışmalar yapmaktayız. Ankara Çankaya daki yerimizde bu türdeki çalışmalarımızın örnekleri sergilenmektedir.Bu ürünler , perakende olarak satılabildiği gibi aynı zamanda projelerin yeni sahipleri için , renk ve doku amaçlı da kullanılabilmektedir.Anahtar teslimi olarak da yaptığımız uygulamalarımızda, mekanların her türlü inşaat işleri de müşterilerimizin beğenisine göre projelendirilip uygulanmaktadır.
Berat A.

Berat A.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
2014 yılından bu yana profesyonel verdiğimiz içmimari hizmet yelmazemiz 2016 yılında atölyemizin de kurulması ile daha da genişledi. Kurucusu olduğum ,tasarım ve prototiplendirme atölyesinde vermiş olduğumuz hizmetler aşağıda yer almaktadır. 3d Modelleme (render animasyon) İçmimari Projelendirme-Danışmanlık Kurumsal Kimlik Tasarımı 3d Printer, Portable Laser CNC Maket-Model-Prototip Stand ve Vitrin Tasarımı-Özel Dekor Üretimi Özel Tasarım ve El Yapımı Mobilya, Aydınlatma ve Aksesuarl
Sümeyra D.

Sümeyra D.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Mimar Sinan Üniversitesi İç mimarlık bölümünden 2017 yılında mezun oldum. İleri seviyede AutoCAD, Skecthup kullanabiliyorum. Animanya Film Prodüksiyonda 3 Aylık ileri seviye 3D Max eğitimi aldım. Lumion, photoshop, indesign da tecrübeli olduğum programlar arasında. Genel olarak mesleki programlara hakimiyet sahibiyim.
Sinan Ş.

Sinan Ş.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
Tasarım ve görsel sanatlar ile ilgilenmeye lisenin ilk yıllarında çalışmaya başladığı reklam ajansında çizim, foto çekimleri, fuarcılık ve katalog işleri ile uğraşmaya başlamıştır. Mesleği olan içmimarlığa 1990 yılının başlarında adım atarak «mesleğinin adamı» olan mutu azınlıkdan biridir. Hacettepe Ün. den mezuniyetinden hemen sonra yurt dışı şantiyeciliği başlamış. Moskova, Bakü, Novakuznesk, Aşkabat, Muskat gibi şehirlerde irili ufaklı inşaatlarda Şantiye Şefi olarak başlayıp, Dizayn Ofis Şe
Inhouse İç Mimarlik Tasarım

Inhouse İç Mimarlik Tasarım

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
INHOUSE İç Mimarlık Tasarım LTD.ŞTİ.mimari ve iç mimari tüm hizmetlerin kontrolünü elinde tutan; büyük ölçekli projeleri, esnek organizasyonu ile kolaylıla yuruten ve yöneten bir yapıya sahiptir. Mimari ve iç mimaride geniş bir yelpazede hizmet veren INHOUSE’un işlerinin çoğunluğunu ev ve villa, dekorasyonları oluşturmaktadır. INHOUSE’un ayrıca fuar standı, ofis dekorasyonu, mağaza dekorasyonu ve tekne içi tasarım gibi konularda da pek çok çalışması bulunmaktadır. Genel olarak, kaliteli ve
Umut Ö.

Umut Ö.

İç Mimar Proje Çizim · Çankaya, Ankara
2008 Ankara/Çankaya Üniv. “Mimarlık Mühendislik Fak. İç Mimarlık Bölümü mezunuyum. AutoCad,3dmaxstudio,Vray programlarını kullanmaktayım. Tasarlayıp,uyguladığım projeleri kapsayan portfolyom mevcuttur.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre Balcı
İç Mimar Proje Çizim   27/08/2019

Öncelikle cok profesyonel bir sirket , is ahlakina uygun ve etik calisma prensibine sahip arkadaslar , yaptiklari ise hakim ve uyum icinde calisiyorlar dis poliklinigimizin mimari projesinde beraber calistik cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim.

         
Arash Namazi
İç Mimar Proje Çizim   16/04/2019

Ali Bey üstüne düşenden fazlasını vererek işi kaliteli ve hızlı bir şekilde bize teslim etmiştir,kendisi tam bir profesyonel.

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Tc Soner Kol
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2014

Songül hanım sayesinde kullanışsız yatak odamız şahane bir yatak odasına dönüştü. Ve gerçekten de çok güzel bi oda oldu. teşekkürler Songül hanım :)

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz