En İyi 10 Çankaya Web Site Yaptırma - Armut

En İyi 10 Ankara Çankaya Web Site Yaptırma

4 Web Site Yaptırma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çankaya bölgesinde 184 Web Site Yaptırma Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Çözüm Bilişim

Çözüm Bilişim

Web Site Yaptırma · Çankaya, Ankara
5 yıldır freelance olarak web yazılım ve yazılım geliştirme uzmanlığı yapmaktayım, aynı zamanda şirketinizin sosyal medya tanıtımını, google adwords ile hedef kitleye ulaşmanızı sağlarım teşekkürederim
Yasin Şahan

Yasin Şahan

Web Site Yaptırma · Çankaya, Ankara
30 dan fazla referans, 7 yıllık tecrübe, kaliteli ve profesyonel web uygulamaları ve tasarımlar. Fiziki Mağazanızı kapattınız, 24 saat açık web mağanız var. Mobil uyumlu, modern tasarımlı ve en hızlı, kesintisiz hizmet sağlıyoruz.
Hasan Tabanlı

Hasan Tabanlı

Web Site Yaptırma · Çankaya, Ankara
Bilgisayar Mühendisi, Yazılım Uzmanı, Web, Mobil, Desktop Uygulama Geliştirme. 3 senedir sektöre hizmet veriyor.
Ali Zeybey

Ali Zeybey

Web Site Yaptırma · Çankaya, Ankara
Müşterilerimizin isteklerini dinler ve kuruma özgü çözümler ile kurum imajı ile bağdaşan bütünsel uygulamalar geliştiririz. Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.Veri Kurtarma
Atakan Şahin

Atakan Şahin

Web Site Yaptırma · Çankaya, Ankara
Web Sitesi, Google CEO ile uyumlu olacak ve arama motorlarında üst sıralarda gözükecek şekilde kodlanacaktır. Site modüler yapıda hazırlanacak olup, ek modüller geliştirmeye açık olacaktır. logo tasarımı yapılır. E-ticaret sitesi yapılır. Yönetim paneline sınırsız giriş imkanı sağlanır. ODTÜ de ingilizce eğitimi görmüş kişiler tarafından siteniz ingilizce yapılabilir.
Erkin Eren

Erkin Eren

Web Site Yaptırma · Altındağ, Ankara
Etkin bir şekilde kendi kurmuş olduğum Etkin Proje Destek yazılım ekibim içerisinde ve bireysel olarak yazılım alanında ihtiyaçlarınıza etkin çözümler üretiyorum. Bitirmiş veya üzerinde çalışmakta olduğum bir çok proje m vardır. Çok geniş bir yelpazede yazılımlar geliştirmekte olsam da genel eğilimim daha çok Php, C#, Java ve Android dir. Web tasarımdan mobil uygulamaya, otomasyon sistemlerinden veritabanı işlemlerine kadar hizmet vermekteyim. İhtiyacınız olan yazılım için bana ulaşıp bilgi ver
Kadir Mert Özden

Kadir Mert Özden

Web Site Yaptırma · Çankaya, Ankara
Yapılan işi sonuna kadar takip ederim, verilen isi en iyi sekilde gerek sizin fikirleriniz gerekse kendi fikirlerimide katarak orjinal siteler yapmak isterim.
Onur Elgay

Onur Elgay

Web Site Yaptırma · Çankaya, Ankara
Gazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümünden Mezunum uzun yıllardır web-programcılığı üzerinde bir özel şirkette çalıştım.Freelance olarak devam etmekteyim.
Avatar Bilişim

Avatar Bilişim

Web Site Yaptırma · Çankaya, Ankara
Şirketiniz için, Ürünleriniz için; ana sayfa, hakkımızda, ürünler, iletişim vb bulunan web sitesinizi yapıyoruz.
Özgür Elibol

Özgür Elibol

Web Site Yaptırma · Çankaya, Ankara
Basit internet sayfalarının fahiş fiyatta yaptırılmasına karşıyız. Uygun Fiyata basit ama sizi anlatan güzel sayfalar tasarlar ve sunarız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Akşen Çelik
Web Site Yaptırma   16/10/2017

Birbirimizi görmeden işimizi hallettik 😄 İlgi ve alaka için teşekkürler. İşinin takibi ile memnun kaldım.

         
İsmail Kaya
Web Site Yaptırma   06/10/2017

proje hakkında verdiği bilgiler ve site yapım aşamasındaki yardımlarından ötürü teşekkür ediyorum.Kendi projelerinizde kusursuzca çalışabileceğinize inanıyorum.

         
Nilgun Yildiz
Web Site Yaptırma   21/09/2017

Soner Beyin verdiği hizmetten memnun kaldım. İşine son derece hakim, yaratıcı, sonuç odaklı ve herhangi bir sorunla karşılaştığımda her daim alternatif çözümler üretmekte başarılı buldum. Tavsiye ediyorum, memnun kalacaksınız.

         
Muhammed Raşit Uran
Web Site Yaptırma   18/09/2017

Enes Tuzlu Bey, İşinin ehli güvenilir genç girişimci biri. Kolay diyalog kuracağınız birini arıyorsanız tercih edin derim. Ayrıca fiyat konusunda şakacı değil gerçekten çok uygun! Armuta da bu platform için ayrıca teşekkür ediyorum.

         
Web Site Yaptırma   13/09/2017

Serkan bey işini son derece profesyonelce yapan, her aşamada bilgi veren ve her sorumuzu içtenlikle yanıtlayan biri. Gerek iletişim gerekse fikir alışverişi konusunda proje aşamasında ve sonrasında kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık. Kendisiyle çalışmak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Benzer Meslekler
Web Site Yaptırma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz