Hizmet Ver

4 Çekmeköy Bağlama Saz Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çekmeköy civarında 152 Saz Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Bağlama Saz Dersi

En İyi 10 Çekmeköy Saz Dersi Öğretmeni

Ahmet Hamdi Erdoğmuş photo

Ahmet Hamdi Erdoğmuş

01.10.2018

Bağlama Saz Dersi · Çekmeköy, İstanbul

Türk müziği enstrüman öğrenmek isteyen her yaş grubuna özel ders verilmektedir her iki tip bağlama hocasiyim

Cem Çağan photo

Cem Çağan

08.10.2020

Bağlama Saz Dersi · Çekmeköy, İstanbul

Cem çağan Erdal Erzincan Müzik Merkezinde Bağlama Çalım Tekniği, Elle Çalım Tekniği Olan Şelpe Ve Bozuk Düzen Eğitimleri Aldı Ve Bu Birikimleri Doğrultusunda 2010-2014 Yıllarında Özel Bağlama Eğitimi Dersleri Vermeye Başladı.2015-2016 Yılında Beş Çizgi Müzik Merkezinde 2016,2018 Yılında Umut Müzik...

Barış Eryılmaz photo

Barış Eryılmaz

11.08.2021

Bağlama Saz Dersi · Çekmeköy, İstanbul

Arif sağ müzik okulu ve anadolu üniversitesi lisans mezunuyum. 26 yıldır öğrenci yetiştiriyorum. a dan z ye bağlama metodu ve öğrenim teknikleri adı altında kültür bakanlığığı onaylı kitabım dahilinde eğitim veriyorum . sizde içinizdeki enstrüman öğrenme isteğini ERTELEMEYİN. Sizleri enstürman...

Görkem Keleş photo

Görkem Keleş

11.08.2021

Bağlama Saz Dersi · Çekmeköy, İstanbul

Konservatuvar 4. Sınıf öğrencisiyim. 2015 ten beri aktif olarak kayıt ve performans icracılığı yapıyorum. Aynı zamanda aranjör ve müzik yönetmeni olarak birçok projede yer aldım. Bağlama ,temel şan, konservatuvar ve güzel sanatlar liselerine hazırlık, solfej, batı müziği ve türk müziği teorisi...

Umutcan Ergül photo

Umutcan Ergül

09.01.2019

Bağlama Saz Dersi · Çekmeköy, İstanbul

-İTÜ DEVLET KONSERVATUARI ÖĞRENCİSİYİM -GÜZEL SANATLAR MEZUNUYUM -BAĞLAMA PİYANO SOLFEJ DERSİ VERİYORUM -ERDAL ERZİNCAN ÖĞRENCİSİYİM DİPLOMALI OLARAK KURSUNDAN MEZUNUM -GÜZEL SANATLAR VE KOSNERVATUARA HAZIRLIĞA YÖNELİK KAPSAMLI DERSLERDE VERİYORUM

Emirhan Soytürk photo

Emirhan Soytürk

01.10.2020

Bağlama Saz Dersi · Çekmeköy, İstanbul

Ordu üniversitesi devlet konservatuvarı mezunuyum. 2009-2017 yılları arasında TRT Trabzon Radyosu Gençlik Korosunda Bağlama ve Kemane sanatçısı olarak görev yaptım. Şuan özel bir kurumda Müzik Öğretmenliği yapmaktayım. Ayrıca bir çok Karadeniz sanatçıyla ve TRT sanatçılarıyla çalışmaktayım.

Onur Doğan photo

Onur Doğan

12.10.2020

Bağlama Saz Dersi · Çekmeköy, İstanbul

1987 İstanbul doğumluyum. Aslen Erzincanlıyız. 1997-1998 yıllarında Osmanbey Şan Müzik Merkezinde TRT Sanatçısı Mehmet Erenler Üstat'tan uzun saplı bağlama eğitimi aldım. 2005 yılında TSM (Tolga Sağ Müzikevi)'nde rahmetli Rıza Kılıç Hocamız ve Tolga Sağ Hocamız eşliğinde kısa sap bağlama dersleri...

Sezer Özarslan photo

Sezer Özarslan

13.05.2020

Bağlama Saz Dersi · Çekmeköy, İstanbul

Yeni başlayanlar için piyano ve bağlama dersleri vermekteyim Ayrıca güzel sanatlar liselerine ve üniversitelerin müzik bölümlerine öğrenci hazırlamaktayım. Dersleri evimdeki kayıt stüdyomda vermekteyim Enstrümanı olan öğrencilerin evlerindede verebilirim dersleri.

Naciye Atak Besler photo

Naciye Atak Besler

02.01.2021

Bağlama Saz Dersi · Çekmeköy, İstanbul

Ege üniversitesi Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler bölümünü 2009 yılında bitirdim.13 yıldır müzik öğretmenliği yapmaktayım. Nota, Solfej, Piyano, Bağlama konularında ders vermekteyim.

Nesimi Güven photo

Nesimi Güven

23.07.2014

Bağlama Saz Dersi · Çekmeköy, İstanbul

İ.T.Ü Konservatuvar mezunuyum. Yaklasik 12 senedir özel ve online bağlama öğretmenliği yapmaktayım. Telli çalgıların birden fazla öğrenme şekli vardır.Amacım notalarla öğrenciyi boğmak değil,kolay yöntem ve tekniklerle bağlamayı öğretip müziği sevdirmek. Ögretmeniniz kim olursa olsun,bağlama...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çekmeköy Bağlama Saz Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Çekmeköy Bağlama Saz Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Çekmeköy Bağlama Saz Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Bağlama Saz Dersi için Çekmeköy içinde toplam 152 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 68 yorum ve verilen 5 ortalama puan Çekmeköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 878 kişi Çekmeköy Bağlama Saz Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Bağlama Saz Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Bağlama Saz Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Bağlama Saz Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Bağlama Saz Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Bağlama Saz Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Bağlama Saz Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Bağlama Saz Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bağlama Saz Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bağlama Saz Dersi fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl