En İyi 10 Çekmeköy Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Çekmeköy İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çekmeköy civarında 51 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mustafa  A.

Mustafa A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çekmeköy, İstanbul
ÖZEL BİR YAZILIM ŞİRKETİNDE YAZILIM MÜHENDİSİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. ÖZEL SEKTÖRDE 2 YILLIK TECRÜBEYE SAHİBİM. İSTEKLERİNİZ EN İYİ ŞEKİLDE ANALİZ EDİLİR VE VAKTİNDE TESLİM EDİLİR. C#, ASP.NET MVC, ASP.NET WEB API, MSSQL, ORACLE, NoSQL,(MONGO, REDİS , ELASTİCSEARCH) JAVASCRİPT, HTML, CSS
Ilgın D.

Ilgın D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sancaktepe, İstanbul
Elektrik-Elektronik mühendisliği mezunuyum. Python ve C tabanlı Embedded Linux tasarımı projeye uygun yazılım ve donanım tasarımı yapabilirim. Linux ortamı için gereken yazılım desteğini sağlayabilirim ve eğitim konusunda yardımcı olabilirim. Autocad ile gereken elektrik tesisat ve GES projesi çizimi yapabilirim. Uygulama yazılım donanım ve tasarım konusunda sizlerden gelen teklifleri bekliyorum
Muhammed A.

Muhammed A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sancaktepe, İstanbul
Uluslar arası büyük bir firmada kıdemli yazılım geliştiricisi olarak çalışmaktayım yaklaşım 15 yıllık kodlama deneyimim ile sizlere makul fiyatlarla mutlu edecek hizmeti sunmaktayım.
Emrullah Ö.

Emrullah Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sultanbeyli, İstanbul
C# dili ile yazılım geliştirmekteyim. Projemiz Micro Service mimarisi üzerine kurulu. Bundan öncekiler projelerimiz katmanlı mimari ile tasarlanmaktaydı. Günümüz teknolojisinin geldiği noktada katmanlı mimari büyük projelerde hantal, yönetimi gittikçe zorlaşan ve maliyeti arttıran bir hale geldi. Proje tasarımı konusunda fikir ve tecrübe sahibiyim. Kod yazarken prensibim performanslı ve okunabilir uygulamalar kazandırmak. TFS, GİT, SVN gibi versiyon lama araçlarını kullandım. Projeleri branchl
İlker D.

İlker D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çekmeköy, İstanbul
Türkiye nin önde gelen firmalarından birinde Yazılım Uzmanı olarak görev almaktayım. Tüm yazılım ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamak amacıyla burdayım.
Tuğba  Ç.

Tuğba Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çekmeköy, İstanbul
Yeni mezun. Biraz yazar biraz web geliştirici. Programcı ruhlu, kahve manyağı asla. Kapsamlı tasarım sevmez. İçeriklerini kendi yazar. Keyif alır.
Erdem  B.

Erdem B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çekmeköy, İstanbul
Bilişim Teknolojileri Web Tasarım dalında bir çok sektörde çalıştım ve kendimi kanıtladım. Vereceğiniz işler benim için fredance işler olacaktır ve en iyi şekilde kendimi göstereceğime inanıyorum. Deneyin ve görün :)
Sertel Ş.

Sertel Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çekmeköy, İstanbul
14 yıllık yazılım geçmişim var. Bu süre genellikle telco tarafında geçti. Özel yazılımlar, web siteleri vs işlerinizi yapabilirim.
Orhan Ö.

Orhan Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çekmeköy, İstanbul
Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Öğrencisi React-Native, Node Js Teknolojileri ile ilgileniyorum
Necati P.

Necati P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çekmeköy, İstanbul
Sistem analizi, tasarım, kodlama, test etme, hata ayıklama ve dokümantasyon da dahil olmak üzere Yazılım Geliştirme Yaşam Döngüsü ndeki tüm aşamalarda 10 + yıl deneyim. Java, J2EE, Struts, Hibernate, Spring, Web Servisleri, XML, SOA, BPM, Nesneye Dayalı Programlama , Açık Kaynak Kodlu çatılar ,Jenkins ,Oracle BPEL ,Weblogic , JPA,Tomcat,Maven,Xslt, Oracle Service Bus,UML, Servletl, JMS, Junit , Scrum, OOP, Eclipse, Entegrasyon
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz