En İyi 10 Çeşme İzmir Bahçe Bakımı

4 Bahçe Bakımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çeşme civarında 32 Bahçe ve Çim Bakım Bahçıvan hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ali Çolak

Ali Çolak

Bahçe ve Çim Bakımı · Çeşme, İzmir
15 yıldır çeşme ve civarında profesyonel olarak bahçe uygulaması ve bakımı yapmaktayım bahçe ile ilgılı butun sorunlarınız çözülür havuz bakımı yapılır
Alaçatı Peyzaj

Alaçatı Peyzaj

Bahçe ve Çim Bakımı · Çeşme, İzmir
Çeşme’de 12 ay bahçe bakımı. 1. kalite çim peyzajı. Bitki ve haşere ilaçlama. Toprak, bitki, gübre tedariği. bahcebakim.net
Musa Kaya

Musa Kaya

Bahçe ve Çim Bakımı · Çeşme, İzmir
Bahçe yapımı ve otomatik sulama işlerini layığınla yapılır havuz temizlik+bakımı kaliteli güler yüzlü hizmet
Çeşme Bahçe Bakım

Çeşme Bahçe Bakım

Bahçe ve Çim Bakımı · Çeşme, İzmir
Laşkın tecrübe ve deneyimimizle birlikte,keyif alacağınız bir bahçe ve havuz yaratmak istiyoruz.Ayrıntılı bilgi ve irtibat için:
Mehmet Emin Taşcı

Mehmet Emin Taşcı

Bahçe ve Çim Bakımı · Çeşme, İzmir
Alaçatı ve ılıca bölgesinde yazlik-tüm yıl bahçe bakımı ve havuz bakımı yapılmaktadır. Çim döşeme,çim biçme,ağaç kesme,ağaç dikme,ağaç bakımı,çiçek bakımı,bahçe ilaçlama,çit kesme vb bütün peyzaj işleriniz itina ile yapılır.
Ada Çeşme Peyzaj

Ada Çeşme Peyzaj

Bahçe ve Çim Bakımı · Çeşme, İzmir
Misyonumuz Dünyanın daha yeşil ve mavi olması için yola çıktık. Kullanışlı, kaliteli, yenilikçi peyzaj alanlarını sizlerle buluşturmak istiyoruz. Vizyonumuz 2005 yılından itibaren içinde bulunduğumuz peyzaj ve doğal taş alanında tasarımlarımız ve kalitemiz ile çalıştığımız bölgelerde lider firma olmak istiyoruz. Görsellerde görünen peyzaj alanlarının projelendirme, uygulama veya danışmanlıkları tarafımıza aittir.Bahçeleriniz ve iç mekanlarınız için her türlü canlı bitki, ağaç ve çiçek talepleri
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Akif Burak Çakmak
Bahçe Bakımı   23/10/2020

Ciddiyetle ve ekipteki her kişinin gösterdiği özenle bahçemizin temizlik, budama, ilaçlama ve çim ekim işini yaptılar. Enver beyin profesyonelliği her aşamada kendini gösterdi. Bundan sonra bahçemizin tüm bakımı ve peysajı için de anlaştık.İlk görüşmeden işin teslimine kadar geçen süreçten çok memnun kaldık, Enver bey ve ekibine teşekkür ediyorum.

         
Çağrı Türkyılmaz
Bahçe Bakımı   04/10/2020

Mehmet bey gerek iş konusundaki bilgi birikimi gerekse ilgi ve alakasıyla bahçe bakım işimizde oldukça başarılı bir iş çıkardı. Kendisinden son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Bundan sonra güvenle bahçemizi kendisine emanet edeceğiz.

         
Esra Oter
Bahçe Bakımı   23/08/2020

Hızla aksiyon aldılar ve servisleri gayet düzgündü. Bahçemizin temizliği bir günde başarıyla yapıldı. Tüm ekipmanları kendileri getiriyor ve tüm çıkan çöpleri kendileri atıyorlar. Biz çok memnun kaldık ve tekrar çalışacağız eğer mümkün olursa, teşekkür ederiz.

         
Boran Pekel
Bahçe Bakımı   12/08/2020

Beklentimizin uzerinde bir hizmet aldik. İsini titizlikle ve bilincli bir sekilde yapti. Cok memnun kaldik!

         
BARIŞ GÜNGÖR
Bahçe Bakımı   02/07/2020

Cemil Akar Lavantisgarden profesyonelliğini daha teklif aşamasından hissettirdi. Yeri görmeden gelişi güzel teklif veren onlarca iş sahibinden kendisini ayırt ederek farkını belli etti. Bahçeyi ve şartları görüp alternatifler arasından doğru iş modelini belirterek ve en makul teklifi yaptı. Sonuçta iş onların... İş, bahçe/bitki işi olduğu için değişkeni ve gereklilikleri olan bir konu. Tüm bunları bilinçli ve tecrübeli bir şekilde değerlendirip bir araya getirerek doğru şekilde işi tamamladılar. Önemli olan doğru zamanda doğru işi yapmaktı. Biran önce işi tamamlayıp para alayım mantığı olmadı ve bu ayrı bir güven verdi. Ekip olarak hem profesyonelliği hem de samimiyeti hissettirdiler. Yaklaşımları, bakış açıları, konuşmaları, ekip kıyafetlerine kadar "bu işi en iyi biz yapıyoruz"u tam anlamıyla yansıtıyorlar. Sonuç olarak bir iş yaptırmakla kalmıyor, hem tecrübe kazanıyor hem de güzel bir dost kazanıyorsunuz. Tüm ekibinize ve size tekrar teşekkürler Cemil Akar Lavantisgarden. Tüm bahçe ve peyzaj işleriniz için can-ı gönülden tavsiye ederim.

         
Turksev Bektas
Bahçe Bakımı   08/05/2020

Aldığı işi zamanında,uygun fiyata ve güzel bir şekilde yaptı. Kendisine ve sizlere teşekkür ediyorum.

         
Burcu Bahtiyar
Bahçe Bakımı   21/04/2020

Lavantisgarden Cemil Akar ve ekibine bugünkü emekleri için çok teşekkür ediyoruz. Zorlayıcı hava şartlarına rağmen titizlikle, hiçbir detayı atlamadan çalışarak bahçemizi yeşillendirdiler. Güzel enerjileri ve emekleri sayesinde bahçemiz çok keyifli bir yer oldu.

         
Demet Duran
Bahçe Bakımı   05/03/2020

Verilen zamanda ve kısa sürede işlem titizlikle tamamlandı.Levent ustanın ellerine sağlık . Güvenerek bahçe Peyzaj islerinizi yaptirabilirsiniz . Ben memnun kaldim😊

Bahçe Bakımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz