En İyi 10 Çeşme Duşakabin | Armut

En İyi 10 Çeşme İzmir Duşakabin

4 Duşakabin Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Mümtaz İ.

Mümtaz İ.

Duşakabin ve Duş Teknesi Montajı · Çeşme, İzmir
Çeşme ve tüm yarım adada her türlü duşakabin ve duş tekneleri montaj hizmetini itina ile yapmaktayız.İşi bir bilene yaptırın.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nimet Akçalı
Duşakabin   12/12/2018

Uğur Bey, gayet titiz ve temiz bir şekilde çalıştı. İşi bize söylediğinden 1 gün önce bitirdi. Ücreti de gayet makuldü. Yaptığı işten memnun kaldık.

         
Aycan Dombaycı
Duşakabin   22/11/2018
gallery thumbnail

Teknik bilgisi ve ürün kalitesi hakkında objektif ve bu işi kendine meslek edinmiş vatan beye teşekkürlerimi sunarım. Çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.

         
İbrahim Şen
Duşakabin   11/11/2018

Armut.com'a talebimi yazdığımda Vatan bey en kısa sürede mesajıma geri dönüş yaptı.Attığı görsel resimlerle malzeme hakında bilgiledirildim.Gün içerisinde aranarak randevulaştık . Ölçü alınınca pazarlığımızı yaptık, Montaj çok kısa sürede gerçekleşti. Malzemeden ,işçiliğinden,kendisinin güler yüzlülüğünde memnun kaldık.Herkese tavsiye ederim

         
Meryem Camkaya
Duşakabin   03/11/2018

aldığım hizmet söz verildiği gibi zamanında güzel bir iş oldu yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler hayırlı işleriniz olsun inş.

         
Şafak Sorkun
Duşakabin   23/09/2018

Arkadaşlar geldiler sorunsuz bir şekilde duşa kabinim takıldı hemen arkasından tatile gittiğim için yeni kullanıyorum çok memnun kaldım hem kaliteli hem sorunsuz hizmet verdikleri için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

         
Uğur Özlü
Duşakabin   21/07/2018

Halit Bey’ e çok teşekkür ederiz. Teslimat oldukça hızlıydı. Siparişimiz tam istediğimiz gibiydi malzeme ve işçilik kalitesi oldukça iyiydi.

         
Hayalet Mutfak
Duşakabin   25/06/2018

Soner bey ilgili alakalı bir esnaf piyasaya göre çok uygun fiyat verdi yaptığı işten çok memnun kaldım.

         
Merve Hoscan
Duşakabin   30/04/2018

Bu hizmeti istediğimde hemen dönüş yaptılar ve gayet ilgiliydiler. Hemen gün içinde keşif için geldiler ve anlaştık. Verdikleri fiyat üzerinden değişiklik olmadan sadece ufak bir mermer için gereken ücreti verdik. Arkadaşlar gayet efendi,saygılı ve ilgililer. İşlerinde başarılı insanlar. Herkese tavsiye ederim.

Duşakabin hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz