En İyi 10 Çiğli Kedi Oteli Pansiyonu | Armut

En İyi 10 İzmir Çiğli Kedi Oteli Pansiyonu

4 Kedi Oteli Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Semra Aktürk

Semra Aktürk

Kedi Oteli Pansiyonu · Çiğli, İzmir
Emkli hemşireyim. Kedi sever bir aileyiz. Yıllardır kedimiz var. Kedi bakımı konusunda tecrübeliyiz. Kedinizi güvenilir bir ortamda misafir edebiliriz. Evde kısır,uysal aşılı bir kedimiz var.
Yasemin Erbey

Yasemin Erbey

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
12 yaşında erkek kısır bir kedi sahibiyim.4+1 merkezi ısıtmalı Evimizin bir odası kedimiz içindir. Kedimiz çok uysal ve sosyaldir. Hayvansever bir aileyiz. Ev ortamında kesinlikle dışarıya çıkmadan güvenilir bir şekilde kedinizi misafir edebiliriz. İsterseniz mama sizden ister bizden olabilir. kedinizi evinizden de alabiliriz. bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.
Marla Şükran Taşan

Marla Şükran Taşan

Kedi Oteli Pansiyonu · Konak, İzmir
Merhabalar İZMİR DE YAŞIYORUM. iletişim:05530932151 Kediler özgürlüğüne düşkün canlılardır amacımda onları stres ortamından uzak olacakları şekilde özgürce misafir etmektir. Seyahate çıktığınızda kedinizi sıcak, huzurlu, güvenli ev ortamında ağırlıyorum. Kedinize toplu yada tek başına kalacağı konforlu konaklama imkanı sağlıyorum.Ayrıca talep ettiğiniz takdirde kedinize veya kedilerinize kendi evinizde bakabilirim. İstediğiniz zaman aralıklarında ziyaret ederek bakımını yapar, sevgi göste
Hasan Akdemir

Hasan Akdemir

Kedi Oteli Pansiyonu · Karabağlar, İzmir
Sizlere Paşam Kedi Pansiyonu olarak evinizden uzağa gitmek mecburiyetinde kaldığınızda kedilerinizi emanet edebileceğiniz sevgi dolu, sıcak, güvenli ve kafessiz bakım sağlayan bir olanak sunmak istedik. Üstelik sizler aklınız ailenizin küçük fertlerinde kalmadan işlerinizi tamamlarken bir yandan da sokaktaki savunmasız hayvanların tedavi ve mama ihtiyaçlarına katkıda bulunmuş olacaksınız.
Onur İçöz

Onur İçöz

Kedi Oteli Pansiyonu · Çiğli, İzmir
Küçük dostunuz sıcak bir aile ortamında tek başına kafeste veya odada kapatılmaksızın bakılacaktır. gözünüz arkada kalmayacaktır, eşim ve bana güvenle teslim edebilirsiniz
Kedi ve Köpek Bakım Evi

Kedi ve Köpek Bakım Evi

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
Happy Cats Hotel

Happy Cats Hotel

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
Volkan Dikici

Volkan Dikici

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
Karşıyaka bostanlida ki evimizde sıcak güvenli sevgi dolu bir ortamda minik dostlarımızı kafeslere hapsetmeden misafir ediyoruz .
Dilek Köse

Dilek Köse

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
İzmir Bostanlı da yaşıyoruz. Üç kişilik aileyiz. Ben, eşim ve kızım kalıyoruz. Hepimiz hayvan aşığıyız. Badem ve Alice adında iki kedim var. Onların kaldığı oda dışında bir odamız tamamen boş ve kedi bakımına müsaittir. Sevgi dolu ve titiz bir ortamda,kendi kedimizmişçesine onlara bakabiliriz.
Karşıyaka Yaşam Veteriner Kliniği

Karşıyaka Yaşam Veteriner Kliniği

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
Profesyonel ekibimizin gözetimi altında siz yokken kedinizle en iyi şekilde ilgilenilerek 7 24 klinik ve pansiyon hizmetimiz verilmektedir.Sağlıklı günler dileriz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kedi Oteli   18/02/2018

işini severek yapan, gönül rahatlığıyla çocuklarınızı bırakabileceğiniz biri kendisi. Artık seyahatlerimde içim rahat

         
Ayşe Ayşe
Kedi Oteli   31/01/2018

Gökce hanım tam bir kedi annesi ona çok teşekkür ederim fındık kızımın sağlığıda psikolojiside çok iyi😊

         
Kedi Oteli   12/01/2018

Kendi kedisi olsa bu kadar sevecen ve ilgili olabilirdi.Gayet yardımsever üstün ilgi gösteren bir arkadaşımız.Gönül rahatlığı ile dostlarınızı emanet edebilirsiniz

         
Inci Tezar
Kedi Oteli   07/11/2017

Çıt sesinden bile korkan kedimi sevgisiyle sarıp sarmalayan, çocuğumu gözüm kapalı emanet edebileceğim güvenli kapım olduğunuz için teşekkürler Gülcan Meraloğlu. Richard Parker sayenizde artik sosyal bir kedi :)

         
Emre Kolay
Kedi Oteli   01/10/2017

Gerçekten çok nazik ve ilgili bir hanımefendi. Sevgi ve bilinçle yaklaşıyor; yalnızca yeme içme ve tuvalet ihtiyaçlarından ibaret görmüyor canları, aynı zamanda onlarla iletişim de kuruyor. Bilgilendirmeleri de cabası. Kesinlikle öneriyorum.

Kedi Oteli hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz