En İyi 10 Çorlu Tekirdağ Direksiyon Dersi

4 Direksiyon Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çorlu civarında 20 Özel Direksiyon Dersi Hocası hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Abdülkadir V.

Abdülkadir V.

Direksiyon Dersi · Çorlu, Tekirdağ
Direksiyon Eğitmeniyim tüm belgelere ve tecrübeye sahibim aynı zamanda özel bir kursta sürücü ve işmakinası eğitimi veriyorum, sakin keyifle çalışmak isteyen arkadaşlarımıza duyurulur.
Erhan M.

Erhan M.

Direksiyon Dersi · Çorlu, Tekirdağ
DİREKSİYON EGİTMENLİGİ ,CEVRE TRAFİK EGİTMENLİGİ ,EHLİYET SINAV SORUMLUSU SERTİFİKALARINA SAHİBİM .SRC2 SRC4 E EHLİYETİM MEVCUTTUR .ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM KARAYOLLARINDA GÖREVLİYİM. CORLU GÖKKUŞAGI SURUCU KURSUNDA PART TİME ÇALIŞMAKTAYIM . KENDİ ARACINIZLA KALİTELİ BİR EGİTİM ALMAK VE GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİNİ ÖGRENMEK İSTİYORSANIZ HEMEN BAŞLAYABİLİRİZ.
İkbal  D.

İkbal D.

Direksiyon Dersi · Çorlu, Tekirdağ
10 yıldır aktif araç kullanıyorum. Ehliyeti olup trafiğe çıkamayan bayan arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum
Göksel Ç.

Göksel Ç.

Direksiyon Dersi · Çorlu, Tekirdağ
Baylara ve bayanlara özel direksiyon dersi Hemen Arayın SERTİFİKA Eğitimlerimiz M.E.B. sertifikalı eğitmen tarafından verilmektedir… ARAÇLARIMIZ Düzenli bakımları yapılan otomobillerimizle direksiyon eğitiminizi rahatlıkla tamamlayabileceksiniz. ADRESTEN ADRESE Sürücü adayları adreslerinden alınıp önceden belirlenmiş eğitim alanlarında çalıştırılır ve yine adreslerine bırakılır… Göksel Çelik 15 yılı aşkın bilgi ve tecrübenin birikimlerini bir eğitmen olarak yeni
Volkan K.

Volkan K.

Direksiyon Dersi · Çorlu, Tekirdağ
Direksiyon eğitimi Trafik adabı Güvenli sürüş teknikleri Özel dersle ister kendi aracı ızla isterseniz benim aracımla eğitim görebilirsiniz.
Erkan T.

Erkan T.

Direksiyon Dersi · Çorlu, Tekirdağ
DİREKSİYON EGİTMENLİGİ ,CEVRE TRAFİK EGİTMENLİGİ ,EHLİYET SINAV SORUMLUSU SERTİFİKALARINA SAHİBİM. SRC2 SRC4 EHLİYETİM MEVCUTTUR .ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM. KENDİ ARACINIZLA KALİTELİ BİR EGİTİM ALMAK VE GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİNİ ÖGRENMEK İSTİYORSANIZ HEMEN BAŞLAYABİLİRİZ.
Guray  B.

Guray B.

Direksiyon Dersi · Çorlu, Tekirdağ
Özel direksiyon dersi veriyorum. Bu iş sabir ve bilgi işidir. Araç kullanma ve kurallara uyma konusunda uzmanim
Sercan Y.

Sercan Y.

Direksiyon Dersi · Çorlu, Tekirdağ
Profesyonel bir sekilde tecrubeli şoförden eğitim almak yada sürüs yeteneklerini ilerletmek isteyenlere özel ders verilir
Osman  O.

Osman O.

Direksiyon Dersi · Çorlu, Tekirdağ
Çorlu ve civarında uygun fiyatlarla Direksiyon dersleri verebilirim Aracınız yoksa sorun değil çünkü benim aracım mevcut . 1 kaç derste sizi profesyonel yapabilirim
SERDAR E.

SERDAR E.

Direksiyon Dersi · Çorlu, Tekirdağ
20 yıllık lisanslı eğiticilik tecrübem ve kendi otomatik vitesli aracım ile direksiyon eğitimi veriyorum. Araç kullanmanın aslında ne kadar kolay olduğunu birlikte tecrübe edelim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Derya Usandırmaz
Direksiyon Dersi   18/01/2020

Oğuzhan Bey çok beyefendi, prensipli çalışma proğramına sadık bir hoca Eğitimci kişiliğiyle kendimi sürüş esnasında çok rahat ve güvenli hissederek devam ediyorum.Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum, ilk defa araç kullanacaklar için eğitim alacakları kişiler çok önemli ve ben kesinlikle Oğuzhan hocayı tavsiye ederim.

         
Naile Balcı
Direksiyon Dersi   14/01/2020

Mine Türkay hn ile 4 gün İstanbul trafiğinde çalışma yaptık. E5 te, ara sokaklarda, dönel kavşaklarda, çeşitli şekillerde park etme gibi iyice öğrenene kadar çalıştırıyor. Ciddi bir hızla ilerleme kaydettik.Kesinlikle ders almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.Teşekkür ederim.

         
Zeynep Aydın
Direksiyon Dersi   02/01/2020

deniz hoca araç kullanmanın ve öğretmenin kitabını yazmış diyebilirim. ben eşiyle ve babasıyla çalışıp yapamayacağım demek ki diye yıllarca ertelediğim araç kullanmayı deniz hoca sayesin de başardım. siddetle tavsiye ederim.

         
Yasemin Tunç
Direksiyon Dersi   29/12/2019

Biz 3 gün çalıştık. 6. saatimizin sonunda kaygılarımda baya azalma oldu. İşinde idealist, nazik ve sakin bir eğitimci. Teşekkürlerimi bir kez de buradan iletmek ister, araştırma içindeki arkadaşlara öneririm.

         
Damla Kıran
Direksiyon Dersi   11/12/2019

Sürücü adayının kaliteli bir eğitim alabilmesi için önce eksiklikleri tespit ederek bunları tamamlamayı prensip haline getiren Sayın Erdem hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bilgiyi sürücü adayına aktarabilen eğitmenlerle çalışmaya başlamak çok önem arzettiğinden herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim . Kesinlikle memnun kalacaksınız.

         
Melike Uyanık
Direksiyon Dersi   04/12/2019

Oğuzhan Hocanın profesyonelliği, tecrübesi ve sakinliği sayesinde en acami sürücü veya sürücü adayının dahi dersler bitiminde rahatça trafiğe çıkabilmesi mümkün. Başta korkarak bindiğim araci artık hevesle kullanıyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Deniz Gelmiş
Direksiyon Dersi   17/11/2019

5.dersimi alıyorum.Trafiğe çıkma fobimi ilk dersten atlattım.Trafikte hata yapmamak için işin en ince ayrıntısına kadar öğretiyor.

         
Nejla Şenyuva
Direksiyon Dersi   04/11/2019

İleri yaşta olduğum çok tereddütlüydüm. Oğlum diye hitap ettiğim çok saygılı ve bilgili birinden çok kaliteli bir eğitim aldım. ben yapabiliyorsam herkes yapabilir.öğrenmenin yaşı yok. İbrahim bey oğluma çok teşekkür ederim

Direksiyon Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz