En İyi 10 Çukurova İç Mimar Proje Çizim | Armut

En İyi 10 Çukurova Adana İç Mimar Proje Çizim

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çukurova civarında 11 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Hakan Ç.

Hakan Ç.

İç Mimar Proje Çizim · Çukurova, Adana
HC DEKORASYON; Dekorasyon alanında hizmet veren, ürün ve mekan tasarlayan, çözümler üreten, ara süreçleri değerlendiren ve süreçler içerisinde farklı disiplinleri yöneten bir dekorasyon tasarım firmasıdır. HC DEKORASYON; konut, ofis, mağaza, sosyal mekan ve otel alanlarında ürettiği içmimari tasarımlarda; kullanıcı ihtiyaçlarının çağdaş tasarım çözümleri ile karşılanmasını hedefler ve tasarımın programlanan takvim ve bütçe içerisinde tamamlanmasını sağlar.
Buse S.

Buse S.

İç Mimar Proje Çizim · Çukurova, Adana
Endüstri ürünleri tasarımı mezunuyum. iç mimarlık öğrencileri ve iç mimarlık yapan ofisler için destek amaçlı çizim yapıyorum.
MEHMET  A.

MEHMET A.

İç Mimar Proje Çizim · Seyhan, Adana
Okan Üniversitesi İç Mimarlık mezunuyum. İngiltere de Mangera Yvars Architect İsimli mimarlık şirketinde İç Mimar olarak çalıştım. Müşterilerimizin projesi için öncelikle 3Ds Max programında(3 boyutlu) tasarımları gerçekleştirdikten sonra uygulamaya geçeceğiz.
Zeyneb B.

Zeyneb B.

İç Mimar Proje Çizim · Seyhan, Adana
4 yıl İstanbul'da ofisten mağazaya çeşitli projelerin uygulama projelerini çizdim ve bir sürü uygulanmış projem var. Mobilya ve iç mekan uygulama projeleri ve teknik çizim detaylarıyla ilgili her türlü proje için beraber çalışabiliriz :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre Balcı
İç Mimar Proje Çizim   27/08/2019

Öncelikle cok profesyonel bir sirket , is ahlakina uygun ve etik calisma prensibine sahip arkadaslar , yaptiklari ise hakim ve uyum icinde calisiyorlar dis poliklinigimizin mimari projesinde beraber calistik cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim.

         
Arash Namazi
İç Mimar Proje Çizim   16/04/2019

Ali Bey üstüne düşenden fazlasını vererek işi kaliteli ve hızlı bir şekilde bize teslim etmiştir,kendisi tam bir profesyonel.

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Tc Soner Kol
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2014

Songül hanım sayesinde kullanışsız yatak odamız şahane bir yatak odasına dönüştü. Ve gerçekten de çok güzel bi oda oldu. teşekkürler Songül hanım :)

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz