En İyi 10 Denizli Web Yazılım ve Tasarım - Armut

En İyi 10 Denizli Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Denizli bölgesinde 23 Web Yazılım ve Tasarım Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Enes Özkan

Enes Özkan

Web Yazılım ve Tasarım · Pamukkale, Denizli
Web tabanlı yaptığım ERP, CRM sistemleri olduğu gibi, Filo Araç Takip Sistemi, Belediyeler için özel çözümler yaptığım ve ticari paket olarak sattığım sistemler olduğu gibi, her türlü websitesi, e-ticaret sistemi ve web üzerinden iş takip sistemi yapabilirim
Denizli Web Tasarım Ve Yazılım Hizmetleri

Denizli Web Tasarım Ve Yazılım Hizmetleri

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
2015 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir interaktif ajans olarak web tabanlı ve bilgisayar programlama, tasarım ve yazılım çözümleri üzerine yoğunlaştık. Bu bağlamda müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak çözümler üretirken diğer yandan kendi ürünlerimizi ortaya çıkardık. Güncel tasarım trendlerini ve en yeni yazılım teknolojilerini kullanarak projeler oluşturmayı misyon edindik, sürekli artan müşteri portföyümüz ile çözüm sağlayıcı bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz
Serkan Özbek

Serkan Özbek

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
12 yıldır web programlama üzerine çalışmaktayım. İrili ufaklı birçok projede yer aldım. Muhasebe programları ile entegre çalışan çözümlerimiz mevcuttur. Kağıt üzerinde hayal ettiğiniz herşeyi yazılıma dökeriz.
Haşem Web Tasarım & Yazılım

Haşem Web Tasarım & Yazılım

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
Haşem Bilgi Teknolojileri 12 yılı aşkın bir sürede başta Denizli olmak üzere, tüm Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Web tasarım ve Yazılım konusunda uzman arkadaşları aramıza alarak sağlam bir takım oluşturduk. Uzmanlığımızı web tasarım, web yazılım, web hosting, seo, e-ticaret gibi alanlarda geliştirdik. Aldığımız projeleri hızlı ve pratik çözümleyerek bizi seven müşterilerimizi bulduk. Yaptığımız tüm işleri düşünerek yaptık. Şimdi yeni imajımız, yeni konseptimiz ve ilk günkü
Tolga Ege

Tolga Ege

Web Yazılım ve Tasarım · Pamukkale, Denizli
Php yazılım , css tasarım , html ve bunların birbiriyle bağlantısını sağlanarak mobil uyumlu bir site yapmak için biz buradayız
Yobisi

Yobisi

Web Yazılım ve Tasarım · Pamukkale, Denizli
10 yıllık sektör deneyimimizi bir şirkette topladık. İnsanlara kalitenin ne olduğunu göstermeye geldik. Denizli de web tasarım ve reklam hizmetlerini layıkıyla yapmaya geldik.
Yobisi Dijital Reklam Ajansı & Denizli

Yobisi Dijital Reklam Ajansı & Denizli

Web Yazılım ve Tasarım · Pamukkale, Denizli
Yobisi, 2017 yılında kurulan inovatif ve yaratıcı reklam ajansıdır. Müşterilerine her zaman yenilikçi bir açıyla bakan Yobisi, her zaman bir adım önde olmayı hedeflemektedir. Merkezi Denizli de olmak üzere ilk önce Türkiye ye, ardından Dünyaya açılmayı hedeflemektedir.
Erkan Erdoğan

Erkan Erdoğan

Web Yazılım ve Tasarım · Pamukkale, Denizli
Masaüstü, mobil ve website ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Yaklaşık olarak 6 yıldan fazla tecrübem vardır. c#, asp.net, asp.net mvc, jquey, javascript, tsql, mssql, entity, angular js, hybrid uygulamalar, cordova, ajax, json, xml gibi bir çok hizmet vermekteyim.
Sinan K.  Tufan

Sinan K. Tufan

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
Akdeniz Üniversitesi elektronik bölümü mezunuyum. 3 Sene amatör , 7 sene profesyonel olarak web yazılım üzerinde çalışıyorum. Genel olarak Php dilini tercih ediyorum , İhtiyaca göre Phyton dilini de kullanıyorum. CodeIgniter , Symfony ve Phalcon frameworklerine hakimim. Bunların yanında Angular 4 ve AngularJs kütüphanelerine de hakimim. 2015 yılından bugüne Türkiye nin önde gelen online reklam firmalarından bir tanesinin yazılım işlerini yürütmekteyim. Geleceği olan projelerde yer almak
Bilal Karaer

Bilal Karaer

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
Level Medya; her geçen gün değişen ve gelişen pazarlama koşullarında, yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak hizmet verdiği markaları farklılaştırmak ve marka ile hedef kitlesi arasında çift yönlü iletişim kurmak için çalışan Ege Bölgesi’nin en genç dijital reklam ajansıdır. Hizmet verdiği markaların, ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet göstermesi bu iddiasını kanıtlar niteliktedir. Uzun yıllar sürdürülebilir reklam veren-reklam ajansı ilişkisi yaratmayı temel çalışma prensibi olarak be
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gültekin Öncel
Web Yazılım ve Tasarım   07/11/2017

Berkay bey www.parafesor.net ekonomi haber portalım için özel yazılım yaptı. Daha önce işi yaptırmak üzere görüştüğüm kişilerin hemen hemen hepsi ya işi yapamadılar ya da kendi işlerini kolaylaştıracak önerilerde bulundular. Berkay ise istediklerimi tam olarak yapmamla kalmadı , bazı konularda çok daha iyi alternatifler de sundu. Bundan sonraki iki projem için de kendisiyle çalışmayı istiyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Mustafa Kemal Keskin
Web Yazılım ve Tasarım   25/07/2017

İnanılmaz iyi bir iş çıkardı Erdi Bey zamanında da teslim etti almış olduğumuz hizmetten çok memmnun kaldık.armut.com a da böyle bir hizmet sunup bizim işimizi kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederim.

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

İlçe İlçe Web Yazılım ve Tasarım
Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz