En İyi 10 Denizli Web Yazılım ve Tasarım Firması | Armut

En İyi 10 Denizli Web Yazılım ve Tasarım Firması

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Denizli bölgesinde 28 Web Yazılım ve Tasarım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bilal K.

Bilal K.

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
Level Medya; her geçen gün değişen ve gelişen pazarlama koşullarında, yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak hizmet verdiği markaları farklılaştırmak ve marka ile hedef kitlesi arasında çift yönlü iletişim kurmak için çalışan Ege Bölgesi’nin en genç dijital reklam ajansıdır. Hizmet verdiği markaların, ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet göstermesi bu iddiasını kanıtlar niteliktedir. Uzun yıllar sürdürülebilir reklam veren-reklam ajansı ilişkisi yaratmayı temel çalışma prensibi olarak be
Denizli Web Tasarım Ve Yazılım Hizmetleri

Denizli Web Tasarım Ve Yazılım Hizmetleri

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
2015 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir interaktif ajans olarak web tabanlı ve bilgisayar programlama, tasarım ve yazılım çözümleri üzerine yoğunlaştık. Bu bağlamda müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak çözümler üretirken diğer yandan kendi ürünlerimizi ortaya çıkardık. Güncel tasarım trendlerini ve en yeni yazılım teknolojilerini kullanarak projeler oluşturmayı misyon edindik, sürekli artan müşteri portföyümüz ile çözüm sağlayıcı bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz
Serkan Ö.

Serkan Ö.

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
12 yıldır web programlama üzerine çalışmaktayım. İrili ufaklı birçok projede yer aldım. Muhasebe programları ile entegre çalışan çözümlerimiz mevcuttur. Kağıt üzerinde hayal ettiğiniz herşeyi yazılıma dökeriz.
Ahmet Turhan B.

Ahmet Turhan B.

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
Php veya html olarak web site tasarımını kısa süre içerisinden teslim edebilirim. Android ortamda uygulamalarınızı hazırlaya bilirim.
Haşem Web Tasarım & Yazılım

Haşem Web Tasarım & Yazılım

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
Haşem Bilgi Teknolojileri 12 yılı aşkın bir sürede başta Denizli olmak üzere, tüm Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Web tasarım ve Yazılım konusunda uzman arkadaşları aramıza alarak sağlam bir takım oluşturduk. Uzmanlığımızı web tasarım, web yazılım, web hosting, seo, e-ticaret gibi alanlarda geliştirdik. Aldığımız projeleri hızlı ve pratik çözümleyerek bizi seven müşterilerimizi bulduk. Yaptığımız tüm işleri düşünerek yaptık. Şimdi yeni imajımız, yeni konseptimiz ve ilk günkü
Hamit Türkü K.

Hamit Türkü K.

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
Bilgisayar mühendisiyim. Senelerden bu yana web tabanlı uygulamalar geliştirmekteyim. Sırası ile ASP.NET & PHP ile başladığım serüvenime son 2 senedir Ruby on Rails ile devam etmekteyim. Yeni teknolojileri takip etmeyi ve kullanmayı severim. Önceliğim her zaman projenin kullanıcın istediği şekilde tamamlanmasıdır.
Sinan K.  T.

Sinan K. T.

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
Akdeniz Üniversitesi elektronik bölümü mezunuyum. 3 Sene amatör , 7 sene profesyonel olarak web yazılım üzerinde çalışıyorum. Genel olarak Php dilini tercih ediyorum , İhtiyaca göre Phyton dilini de kullanıyorum. CodeIgniter , Symfony ve Phalcon frameworklerine hakimim. Bunların yanında Angular 4 ve AngularJs kütüphanelerine de hakimim. 2015 yılından bugüne Türkiye nin önde gelen online reklam firmalarından bir tanesinin yazılım işlerini yürütmekteyim. Geleceği olan projelerde yer almak
Yobisi Dijital Reklam Ajansı & Denizli

Yobisi Dijital Reklam Ajansı & Denizli

Web Yazılım ve Tasarım · Pamukkale, Denizli
Yobisi, 2017 yılında kurulan inovatif ve yaratıcı reklam ajansıdır. Müşterilerine her zaman yenilikçi bir açıyla bakan Yobisi, her zaman bir adım önde olmayı hedeflemektedir. Merkezi Denizli de olmak üzere ilk önce Türkiye ye, ardından Dünyaya açılmayı hedeflemektedir.
Talha Rıdvan Ç.

Talha Rıdvan Ç.

Web Yazılım ve Tasarım · Merkezefendi, Denizli
Merhaba. 3 yıldır e-ticaret sektöründe profesyonel olarak front-end developer poziyonunda çalışıyorum. Türkiye nin en büyük hacimli 23 e-ticaret sitesinde görev almış bulunmaktayım. Şu an bir firmada tek proje üzerinde çalışıyorum. Ayrıca freelance olarak çalışıyorum.
Erkan E.

Erkan E.

Web Yazılım ve Tasarım · Pamukkale, Denizli
Masaüstü, mobil ve website ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Yaklaşık olarak 6 yıldan fazla tecrübem vardır. c#, asp.net, asp.net mvc, jquey, javascript, tsql, mssql, entity, angular js, hybrid uygulamalar, cordova, ajax, json, xml gibi bir çok hizmet vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Aslan
Web Yazılım ve Tasarım   27/06/2018

Kesinlikle tavsiye ederim, işin başından sonuna kadar hiç bıkmadan usanmadan her türlü isteğimizi yerine getirdik ve çok güzel beklentimizin üstünde bir iş çıkardı Armut.com araciligiyla kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Aydoğan ile tanışmamıza vesile oldugu icin Armut.com a ayriyetten teşekkür ederim.

         
Batuhan ATLI
Web Yazılım ve Tasarım   17/06/2018

Anlaştıgımız süreden dahada kısa sürede bitirp teslim etti Secan bey aynı zamanda ilgi ve alakası harikaydı . Geçekten çok başarılı birisi tekrar çalışmak isterim açıkçası.

         
uğur Kartal
Web Yazılım ve Tasarım   26/01/2018

Gayet ilgililer, ve resmi çalışıyorlar, sözleşme, fatura vs. şuana kadar sorun yok proje aşaması devam ediyor. Alakadarlıkları için teşekkür ediyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

İlçe İlçe Web Yazılım ve Tasarım
Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz