En İyi 10 Eskişehir Bahçe Düzenleme Peyzaj Mimarı ve Firması

4 Bahçe Düzenleme Peyzaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 20 Bahçe Düzenleme Peyzaj Mimarı ve Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Elçin A.

Elçin A.

Bahçe Düzenleme Peyzaj · Tepebaşı, Eskişehir
3 boyutlu peyzaj projesi, onaylı resmi proje, uygulama, bahçe bakımı, kontrollük, danışmanlık hizmetleri, bitki temini. .
5s  P.

5s P.

Bahçe Düzenleme Peyzaj · Odunpazarı, Eskişehir
Tecrübesi ile eski Kurumsal kimliği ile yeni olan firmamız, yenilikçi ve kendini geliştiren bir yapıya sahip olup müşterilerimizin isteklerini profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. Ekip çalışanlarımız daha önce Türkiye de ki profesyonel futbol kulüplerinin futbol sahalarının yapım projelerinde ve bakım çalışmalarında, peyzaj hizmet alanında büyük projelerde hizmet vermiştir. Projelerde kullandığımız materyellerin seçimi tamamen analiz sonuçlarının objektif değerlendirmesi ile yapılmaktadır
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatih Yıldızer
Bahçe Düzenleme Peyzaj   01/01/2020

Mustafa bey ve ekibine teşekkür ederim. İşlerini çok iyi yapıyorlar. Dürüst ve güzel bilgiler verdiler. Gönül rahatlığı ile iş verebilirsiniz.

         
Oğuzhan İpek
Bahçe Düzenleme Peyzaj   23/12/2019

Lavantisgarden Cemil AKAR ve ekibine teşekkürler öncelikle ellerine sağlık..Bahçemiz çok güzel herşey birbirine uyumlu renkler ve düzen ile keyifli bir hal aldı.Cemi beyin bu işe verdiği önem ve tecrübesi yaptığı işe yansıyor..Titiz ve temiz bir çalışma ile işlerini tamamladılar..Tekrar ellerine sağlık..Kesinlikle tavsiye ederim..

         
Ayse Cora
Bahçe Düzenleme Peyzaj   07/12/2019

cok kibar ve dedigi zamanda işini en iyi sekilde bitirdi. iyi ki sizinle calistik cok tesekkur ederiz

         
Büşra Çalışkan
Bahçe Düzenleme Peyzaj   02/12/2019

Abdullah bey cok ilgili biri bize baya yardimci oldu ve isini hakkiyla yapiyor tecrubesinden suphemiz yok memnun kaldik artik bahcemizin mimari kendisi :)

         
Serkan istanbulluoğlu
Bahçe Düzenleme Peyzaj   29/11/2019

Lavantisgarden Cemil Akar ve ekibine teşekkürler.Öncelikle ellerine sağlık. Bahçemiz gerçekten harika oldu. Titiz disiplinli tertemiz bir çalışma gerçekleştirdi. Yepyeni bir çim ve harika bir peyzaj düzenleme sağladı. Tekrar ellerine sağlık. Teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Engin Bey
Bahçe Düzenleme Peyzaj   01/09/2019
gallery thumbnail

Cesim bey ; dürüst ,kaliteli , kibar ve saygılı bir insan. Kendisi önce aradı sonra evime gelerek ufak bir keşif yaptıktan sonra ; istediğim iş ile ilgili bana maliyeti az ve en uygun olan tercihleri sundu. Böyle yaparsak hem ucuz olur hem daha güzel olur dedi. Eğer senin istediğin gibi yaparsak çok maliyetli olur ve ben senin zarar etmeni istemem dedi. Yoksa bende kazanmak isterim ama sana yanlış işi yaparak fazla para kazanmam doğru olmaz dedi. Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

         
Mavi Damla İlaçlama
Bahçe Düzenleme Peyzaj   18/08/2019
gallery thumbnail

Merhaba armut.com öncelikle sizlere çok teşekkür ederim Emrah ULUN ile bahçe düzenlemesi işi için anlaştım iş öncesi ücretsiz keşif hizmeti verdi ne yapacağını bilen ve müşterinin ihtiyacını en uygun fiyata ve göze hoş bir görünüm kazandır manın seçenek lerini tarafımıza sunum yaptı ve anlaşmaya vardık verdiğimiz paranın hakkını fazlasıyla hak etti artık bizlerde armut.com ailesinin bir parçası olarak sizleri tavsiye edeceğimizden emin olabilirsiniz.

         
Merve Sinoplu Çekme
Bahçe Düzenleme Peyzaj   07/08/2019

Abdurrahman beyin samimiyeti, kızı yeliz hanımın profesyonelliği eşliğinde mutlu bir müşteri olduk. Çok teşekkürler, harika iş çıkardınız.

Bahçe Düzenleme Peyzaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz